Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İzmirli

Testo bolde deca kürü ile ilgili

Önerilen İletiler

İzmirli    6

Herkese merhabalar iyi forumlar diliyorum, forumda yeniyim ve ilk konumu açıyorum, yanlış yere açılmış ise taşınabilir, şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

27 yaşındayım, 1.90 boy 100 kg fiziki özelliğe sahibim. 6 yıldır fitness sporu ile uğraşıyorum. Daha önce 2 kez küre girdim.

İlk kürüm 12 haftalık Testo Bolde kürüydü.

İkinci kürüm 8 haftalık propionat masteron kürüydü.

2 kürü de geçen sene yaptım.

3. Küre hazırlanıyorum şuanda, 16 haftalık Testo, Bolde, Deca ve ilk 4 hafta turinabol olacak şekilde ilaçları aldım. Kullanım şekli; 1ml çekilerek salı ve cuma Testo,Bolde,Deca enjekte edilecek. Yanında ekstra olarak vitaminler, karaciğer koruyucular, multivitamin, vs vs var, ekstra bir sorunuz olursa detaylı açıklayabilirim. Vücut yağ oranım şuanda %13-14. Amacım maksimum hacim kazanmak ve şuan 1.90 boy 100 kg , kür sonu 110 115 kg olmak istiyorum, önerileriniz neler olur? Beslenme olarak sabahları 5-6 yumurta ve yulaf tüketmeyi düşünüyorum ve bazen de pirinç üzerine yumurta. Öğlen, antrenman öncesi ve antrenman sonrası full tavuk, pilav yiyorum. Yıllardır evde yemek yapıp, beslenmemi yanımda taşıyorum. Öğün saatlerim; 07.00 - 11.00 - 15.00 - 20.00. Ara öğün olarak çiğ badem, kaju, fındık tüketiyorum. Kür de pirinç olayını nasıl yapmalıyım? Çünkü yıllardır deli gibi pirinç yiyorum ve çok seviyorum. Belli bir gramaj da kalmalı mı? Yoksa abana bildiğim kadar abanmalı mı?

Karbonhidrat kaynakları genel olarak; pirinç, bulgur, makarna.

Protein kaynakları genel olarak; yumurta, et, tavuk, balık, hindi.

Supplement; Protein, Bcaa, glutamine, creatine, preworkout.

(tüm önerileriniz ve ilgi alakanız için şimdiden teşekkürler) küre bu akşam başlıyorum.

tarihinde İzmirli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
İzmirli, 1 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar iyi forumlar diliyorum, forumda yeniyim ve ilk konumu açıyorum, yanlış yere açılmış ise taşınabilir, şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

27 yaşındayım, 1.90 boy 100 kg fiziki özelliğe sahibim. 6 yıldır fitness sporu ile uğraşıyorum. Daha önce 2 kez küre girdim.

İlk kürüm 12 haftalık Testo Bolde kürüydü.

İkinci kürüm 8 haftalık propionat masteron kürüydü.

2 kürü de geçen sene yaptım.

3. Küre hazırlanıyorum şuanda, 16 haftalık Testo, Bolde, Deca ve ilk 4 hafta turinabol olacak şekilde ilaçları aldım. Kullanım şekli; 1ml çekilerek salı ve cuma Testo,Bolde,Deca enjekte edilecek. Yanında ekstra olarak vitaminler, karaciğer koruyucular, multivitamin, vs vs var, ekstra bir sorunuz olursa detaylı açıklayabilirim. Vücut yağ oranım şuanda %13-14. Amacım maksimum hacim kazanmak ve şuan 1.90 boy 100 kg , kür sonu 110 115 kg olmak istiyorum, önerileriniz neler olur? Beslenme olarak sabahları 5-6 yumurta ve yulaf tüketmeyi düşünüyorum ve bazen de pirinç üzerine yumurta. Öğlen, antrenman öncesi ve antrenman sonrası full tavuk, pilav yiyorum. Yıllardır evde yemek yapıp, beslenmemi yanımda taşıyorum. Öğün saatlerim; 07.00 - 11.00 - 15.00 - 20.00. Ara öğün olarak çiğ badem, kaju, fındık tüketiyorum. Kür de pirinç olayını nasıl yapmalıyım? Çünkü yıllardır deli gibi pirinç yiyorum ve çok seviyorum. Belli bir gramaj da kalmalı mı? Yoksa abana bildiğim kadar abanmalı mı?

Karbonhidrat kaynakları genel olarak; pirinç, bulgur, makarna.

Protein kaynakları genel olarak; yumurta, et, tavuk, balık, hindi.

Supplement; Protein, Bcaa, glutamine, creatine, preworkout.

(tüm önerileriniz ve ilgi alakanız için şimdiden teşekkürler) küre bu akşam başlıyorum.

Öncelikle hoşgeldin,önce ki kürlerinden sonra libido,cinsel sıkıntılar cektin mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Emrahtkty, 21 dakika önce yazdı:

Öncelikle hoşgeldin,önce ki kürlerinden sonra libido,cinsel sıkıntılar cektin mi? 

Hoşbuldum, kür esnasında bir problem yoktu, kürden sonra düşüş yaşadım evet libido da düşüş oldu fakat cinsel olarak sıkıntı çekmedim, erekte problemi olmadı, sadece libido da bir nebze düşüş oldu diyebilirim, kendim hissedebildim karşı tarafa yansımadı. Kür esnasında ve sonrasında gerekli şeyleri kullandım, kür sonu pct yaptım ve zamanla düzeldi. Şuanda harika durumda ve çok iyi hissediyorum. Umarım sorunuza detaylı ve istediğiniz cevabı verebilmişimdir, saygılar.

tarihinde İzmirli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
İzmirli, 33 dakika önce yazdı:

Hoşbuldum, kür esnasında bir problem yoktu, kürden sonra düşüş yaşadım evet libido da düşüş oldu fakat cinsel olarak sıkıntı çekmedim, erekte problemi olmadı, sadece libido da bir nebze düşüş oldu diyebilirim, kendim hissedebildim karşı tarafa yansımadı. Kür esnasında ve sonrasında gerekli şeyleri kullandım, kür sonu pct yaptım ve zamanla düzeldi. Şuanda harika durumda ve çok iyi hissediyorum. Umarım sorunuza detaylı ve istediğiniz cevabı verebilmişimdir, saygılar.

Deca kullanmak istediğine emin misin? Burda decadan çok sıkıntı çekip tövbe eden insanlar gördüm.Yine de karar senin tabi ama bence biraz okumalısın etkisi güzel ilaç ama sıkıntısı da büyük olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Deca kullanmak istediğine emin misin? Burda decadan çok sıkıntı çekip tövbe eden insanlar gördüm.Yine de karar senin tabi ama bence biraz okumalısın etkisi güzel ilaç ama sıkıntısı da büyük olabiliyor.

İlginiz için çok teşekkür ederim, evet detaylı araştırdım ve kullanmak istediğime eminim. Sizlerden bilgi edinmek ve tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum kür esnasında. Bana destek olabilir misiniz? Sorduğum sorulara hakkında, veya tavsiye verebileceğiz birşey varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
İzmirli, 54 dakika önce yazdı:

İlginiz için çok teşekkür ederim, evet detaylı araştırdım ve kullanmak istediğime eminim. Sizlerden bilgi edinmek ve tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum kür esnasında. Bana destek olabilir misiniz? Sorduğum sorulara hakkında, veya tavsiye verebileceğiz birşey varmı?

Elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim fakat benden kat kat bilgili insanlar da yorum yapacaktır merak etmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhabalar 

Yabancı bir forumda bulduğum elimde şöyle bir liste var uygulamak gayet mantıklı kürden önce elimizde pct ve Al herşeyi bulundurursak daha rahat Kür yapabiliriz temin etme sorunu ile uğraşmayız. 

Daha önce 2 Kür yapmışsın pct lerin de neler kullandığını biliyorsun ve kendi vücudunu tanıyorsun diye düşünüyorum,ona göre pct yi önceden alabilirsin hazırda bulunur ve HCG yi bulmak zor olabiliyor alıp köşede tutabilirsin. 

Beslenmen gayet güzel gözüküyor yeşillik falan yazmamışsın hiç ama eminim vardır. 

C vitamini kullanabilirsin, ester c işini görücektir. 

Yatmadan önce magnezinc kullanabilirsin. 

Kürünü 16 hafta yapacağını söylemişsin tam ortasında 8 haftada kan testine girerek vücudunda durumların nasıl olduğu hakkında fikir alabilirsin. 

Ben izmirde yim hastanelere gidiyordum bunun için fakat araştırdım artık laboratuvarlara gidiceö daha detaylı ve hesaplı 

İyi sporlar 🤞🏻 

20200704_235326.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Yigit3541, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar 

Yabancı bir forumda bulduğum elimde şöyle bir liste var uygulamak gayet mantıklı kürden önce elimizde pct ve Al herşeyi bulundurursak daha rahat Kür yapabiliriz temin etme sorunu ile uğraşmayız. 

Daha önce 2 Kür yapmışsın pct lerin de neler kullandığını biliyorsun ve kendi vücudunu tanıyorsun diye düşünüyorum,ona göre pct yi önceden alabilirsin hazırda bulunur ve HCG yi bulmak zor olabiliyor alıp köşede tutabilirsin. 

Beslenmen gayet güzel gözüküyor yeşillik falan yazmamışsın hiç ama eminim vardır. 

Kürünü 16 hafta yapacağını söylemişsin tam ortasında 8 haftada kan testine girerek vücudunda durumların nasıl olduğu hakkında fikir alabilirsin. 

Ben izmirde yim hastanelere gidiyordum bunun için fakat araştırdım artık laboratuvarlara gidiceö daha detaylı ve hesaplı 

İyi sporlar 🤞🏻 

20200704_235326.jpg

Testler icin labarotuvardan fiyat bilgisi aldın mı dostum bilgin var mı ortalama bir fiyat bilgisi edinelim kendimize?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Labların genel olarak paketleri var özel hastalara 

Mesela genel check UP paketi gibi altında yazıyor şunlara bakıyoruz diye 

Erkek hormon paketi olanlarda var ama genelde e2 bakmıyorlar onu ekstra söylicem 3 Lab buldum güvenilir diye düşündüğüm referansı iyi olan 

Fiyat bilgisi alıcam alınca buraya iletirim ama özel hastaneler falan da Lab lar ile çalışıyor +muayene ücreti falan var hertürlü ucuz olucağını düşünüyorum. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Bence deca yanlış kullanım sonrası dick olayi oluyor yani şimdi 400 deca vuruyorsan  500 testo olma kür bitimi hemen ilaç kesiliyor bu da yanlış en az 4 5 hafta daha yüksek testo olmasi gerekiyor şöyleki 400 deca 750 testo olmalı sonrasında cok iyi bir PCT kürü uygulanmalı bol şans şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim fakat benden kat kat bilgili insanlar da yorum yapacaktır merak etmeyin.

Teşekkürler, turinabol söylemeyi unutmuşum. Kür de ilk 4 hafta turinabol var günlük 20mg kullanacağım, yeterli olur diye düşünüyorum? Arttırmaya gerek varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
İzmirli, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, turinabol söylemeyi unutmuşum. Kür de ilk 4 hafta turinabol var günlük 20mg kullanacağım, yeterli olur diye düşünüyorum? Arttırmaya gerek varmı?

İstersen  arttırılabilir ama deca da var ilk 2 hafta 20 diğer 2 40 yapabilirsin sabit doz da gidebilirsin sana kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar 

İyi sporlar 🤞🏻 

20200704_235326.jpg

Merhaba hocam, öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Kür esnasında kullanacağım ve kür sonu pct de kullanacağım herşeyi hazırladım ve kenarda bekliyor dediğiniz gibi.

Evet beslenme planımda her öğünde yeşillik bolca mevcut, yazma gereği duymadım haklısınız o konuda hemfikiriz.

Ayrıca ester c kullanıyorum evet.

Magnezinc de aldım.

Sanırım herşey hazır ve yolunda gözüküyor.

Bu arada bu akşam ilk enjekteyi yaptım, isterseniz ilerleyen haftalarda değişimi anlatabilir ve paylaşabilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

İstersen  arttırılabilir ama deca da var ilk 2 hafta 20 diğer 2 40 yapabilirsin sabit doz da gidebilirsin sana kalmış.

Son olarak birşey sormak istiyorum, jinekomasti ihtimaline karşı 3 günde 1 tamoxifen önerdi hocam. Bu doğru mudur? Hergün kullanmak gelişimi törpüler, 3 günde 1 al dedi.

@Yigit3541 sizin de bu konu hakkında bilginiz varsa hocam, dinlemeye her türlü öneri ve bilgiye açığım ve öğrenmeye açım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba @İzmirliöncelikle belirteyim hoca veya bilirkişi değilim, tek amacım tecrübelerimi ve kısıtlı bilgilerimi paylaşarak birbirimize yardımcı olmak bununla beraber, 

Tamoxifen in kürde kullanımı çok yaygın değil daha çok pct de kullanılıyor ama nolvadex SERM grubuna girer ve göğüs dokusuna öströjen in girişini azaltır yani kürde gerçekten jinokomasti yi azaltabilir, engelleyebilir. Ama jinekomasti yatkınlığın yoksa tercih sana kalmış. 

E2 den kaynaklı jinokomasti yan etkilerini engellemek için anastrozol kullanılıyor Testesteron varsa şart olucaktır muhtemelen,kullanımı kişiden kişiye değişebiliyor fakat hissinize göre dozaj ayarlıyabilirsiniz haftada 1 mg ikiye bölerek kullanmıştım ben e2 yi kontrol etmeme yetmişti. 

Bence arimidex 1 mg yeterli gelicektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
İzmirli, 1 saat önce yazdı:

Son olarak birşey sormak istiyorum, jinekomasti ihtimaline karşı 3 günde 1 tamoxifen önerdi hocam. Bu doğru mudur? Hergün kullanmak gelişimi törpüler, 3 günde 1 al dedi.

@Yigit3541 sizin de bu konu hakkında bilginiz varsa hocam, dinlemeye her türlü öneri ve bilgiye açığım ve öğrenmeye açım.

Yiğit gayet güzel açıklamış,o ilaçlar kürü baltalayabilir ama jino belirtin olursa forumda konu açarsın yardımcı oluruz 1 ay sonra bence bi tahlil yaptır E2’ye de bakmış olursun ona göre bi yol çizersin.Bu arada enjeksiyon kendin mi yapıyorsun ve nereden?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 6 saat önce yazdı:

Merhaba @İzmirliöncelikle belirteyim hoca veya bilirkişi değilim, tek amacım tecrübelerimi ve kısıtlı bilgilerimi paylaşarak birbirimize yardımcı olmak bununla beraber, 

Tamoxifen in kürde kullanımı çok yaygın değil daha çok pct de kullanılıyor ama nolvadex SERM grubuna girer ve göğüs dokusuna öströjen in girişini azaltır yani kürde gerçekten jinokomasti yi azaltabilir, engelleyebilir. Ama jinekomasti yatkınlığın yoksa tercih sana kalmış. 

E2 den kaynaklı jinokomasti yan etkilerini engellemek için anastrozol kullanılıyor Testesteron varsa şart olucaktır muhtemelen,kullanımı kişiden kişiye değişebiliyor fakat hissinize göre dozaj ayarlıyabilirsiniz haftada 1 mg ikiye bölerek kullanmıştım ben e2 yi kontrol etmeme yetmişti. 

Bence arimidex 1 mg yeterli gelicektir.

Jinekomastiye yatkınlığım varmı bilmiyorum, o zaman tamoxifen i kullanmıyorum, arimidex mi alayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Yiğit gayet güzel açıklamış,o ilaçlar kürü baltalayabilir ama jino belirtin olursa forumda konu açarsın yardımcı oluruz 1 ay sonra bence bi tahlil yaptır E2’ye de bakmış olursun ona göre bi yol çizersin.Bu arada enjeksiyon kendin mi yapıyorsun ve nereden?

Tamam öyle yapalım o zaman haberleşiriz yine kür içinde. Enjeksiyon için hemşirem var kalçadan yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Ben haftada 1 mg yı bölerek kullanıyorum kürde testosteron varsa mantıklı oluyor 3 günde bir bölerek 

Eğer meme uçların acıyıp kaşınmaya falan başlarsa dozu biraz arttırabilirsin,3 günde 1 mg gibi ama bütün Kür öyle gitmezsin düşük e2 de kürde ki verimi azaltıyor e2 yi hep belirli seviyelerde tutmak gerekiyor. Ne çok düşük ne çok yüksek. 

İyi sporlar 💪🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Yigit3541, 22 saat önce yazdı:

Labların genel olarak paketleri var özel hastalara 

Mesela genel check UP paketi gibi altında yazıyor şunlara bakıyoruz diye 

Erkek hormon paketi olanlarda var ama genelde e2 bakmıyorlar onu ekstra söylicem 3 Lab buldum güvenilir diye düşündüğüm referansı iyi olan 

Fiyat bilgisi alıcam alınca buraya iletirim ama özel hastaneler falan da Lab lar ile çalışıyor +muayene ücreti falan var hertürlü ucuz olucağını düşünüyorum. 

Bende İzmir'deyim. Bulduğun lab. bizimle paylaşırsan çok sevinirim. Özel hastanelerde tahlil yaptırmaktan ciğerimiz soldu :D.. Uygun olursa orda yaptırırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Yigit3541, 10 saat önce yazdı:

Ben haftada 1 mg yı bölerek kullanıyorum kürde testosteron varsa mantıklı oluyor 3 günde bir bölerek 

Eğer meme uçların acıyıp kaşınmaya falan başlarsa dozu biraz arttırabilirsin,3 günde 1 mg gibi ama bütün Kür öyle gitmezsin düşük e2 de kürde ki verimi azaltıyor e2 yi hep belirli seviyelerde tutmak gerekiyor. Ne çok düşük ne çok yüksek. 

İyi sporlar 💪🏻 

Teşekkür ediyorum, ileride yine haberdar ederim 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İzmirli    6
Spartacus, 3 saat önce yazdı:

Deca küründe mutlaka ama mutlaka dht türevi ekle (proviron/masteron)

Kür de Testo Bolde Deca ve turinabol var ama? Nasıl yapmalı bu kombin olmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    165
İzmirli, 8 dakika önce yazdı:

Kür de Testo Bolde Deca ve turinabol var ama? Nasıl yapmalı bu kombin olmaz mı?

Deca vücutta çok önemli rol oynayan dht yi azaltıp yerini dhn ile değiştiriyor . dht ereksiyon, libido gibi önemli görevi olan bir androjen . Deca küründe kesinlikle ve kesinlikle dht türevi olmalı (proviron veya masteron) . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Şuan  testo bolde turinabol ghrp6  kurümün 4. haftası bitiyor.Boldeden herhalde İlaç son 1 haftadır öyle bir açlık hissi verdi ki  anlatamam 30 dk da bir yemek yiyesim geliyor  yoksa kırize gircekmiş gibi hissediyorum  70 başlangıçtı şuan  77 yim. Daha önümde 7 ay var şu corona muhabbeti olmassa .  Eğer  libidodan çekincen varsa  bence  testo bolde turinabol bile yetebilir sana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Tunahankrc
      Herkese hayırlı ramazanlar.
      Diyelim ki basit bir kür yapıyoruz:
      Testosteron Boldenon Şeklinde veya:
      Testosteron Rimobolone Bu kürden alacağımız verim %40 olsun küre anavar veya masteron ekleyerek bu verimi daha çok yukarı %70-80 lere çıkaracağımızı duydum gerek YouTube den gerek Instagramdan bu işi yapan hocalardan sizlerin de fikri benim için önemli ne düşünüyorsunuz ?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.