Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

OnurEge

Boldenon + sustanon

Önerilen İletiler

OnurEge    2

Merhabalar... 4 ay önce 10 hafta 500 mg sustanon kullanmistim ve nerdeyse hic yararini görmemistim. Korona dolayisiyla  birakmak zorunda kaldim. Pct de en ufak bir sikinti yasamadim. Suan 85 kg yim yag oranim 15-16 gibi. Salonlarin acilmasiyla tekrar baslama karari aldim. Mayis ayinin sonlarina dogru küre basladim. ilk 2 hafta 200mg rimo 200 mg sustanon kullandim. 3. Ve 4. Hafta rimobolani kestim ve 750 mg sustaonla devam ettim.           

1. Hafta = 200 mg rimo + 500mg sustanon

2. Hafta = 200 mg rimo + 500mg sustanon

3. Hafta = 750mg sustanon

4. Hafta = 750 mg sustanon

Suan 5. Haftadayim Boldenone temin ettim. kac mg sustanon ve boldenon kullanmaliyim ? Boldenon yanina sustanon olur mu ?

Not: Bünyem degisik bir sekilde tum ilaclardan cook az etki aliyor yada almiyor(sustanon gibi). Ayni sekilde yan etkide görmüyorum. (Sadece steroidlerde degil lustral, ritalin ve concerta gibi agar ilaclardanda etki almiyorum.) boldenonu 300 mg kullansam etkisini görür müyüm yoksa hafif mi kalir ? Ilclarin etkisini arttirmak icin ne yapmaliyim ?

Yorumlarinizi bekliyorum. Tesekkurler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzhanarsll    10
OnurEge, 34 dakika önce yazdı:

Merhabalar... 4 ay önce 10 hafta 500 mg sustanon kullanmistim ve nerdeyse hic yararini görmemistim. Korona dolayisiyla  birakmak zorunda kaldim. Pct de en ufak bir sikinti yasamadim. Suan 85 kg yim yag oranim 15-16 gibi. Salonlarin acilmasiyla tekrar baslama karari aldim. Mayis ayinin sonlarina dogru küre basladim. ilk 2 hafta 200mg rimo 200 mg sustanon kullandim. 3. Ve 4. Hafta rimobolani kestim ve 750 mg sustaonla devam ettim.           

1. Hafta = 200 mg rimo + 500mg sustanon

2. Hafta = 200 mg rimo + 500mg sustanon

3. Hafta = 750mg sustanon

4. Hafta = 750 mg sustanon

Suan 5. Haftadayim Boldenone temin ettim. kac mg sustanon ve boldenon kullanmaliyim ? Boldenon yanina sustanon olur mu ?

Not: Bünyem degisik bir sekilde tum ilaclardan cook az etki aliyor yada almiyor(sustanon gibi). Ayni sekilde yan etkide görmüyorum. (Sadece steroidlerde degil lustral, ritalin ve concerta gibi agar ilaclardanda etki almiyorum.) boldenonu 300 mg kullansam etkisini görür müyüm yoksa hafif mi kalir ? Ilclarin etkisini arttirmak icin ne yapmaliyim ?

Yorumlarinizi bekliyorum. Tesekkurler...

Boldenon ekleyeceksek kürünü en az 16 hafta yapmalısın boldenon etkisini 10 haftadan sonra gösterecektir zaten 4 haftasını kullanmışsın fakat benim görüşüm bir kür planında ne ile başladıysan öylece devam etmen yani rimobolon yerine bolde ekliyim enantat yerine prop ekliyim gibi değişimler bence vücudun zararına olacaktır aldığın ilaçların eczaneden aldığın takdirde çalışmama gibi bi durumu olamaz kullandığın mg lards gayet yerinde beslenme ve antrenman rutinin nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
oguzhanarsll, 16 dakika önce yazdı:

Boldenon ekleyeceksek kürünü en az 16 hafta yapmalısın boldenon etkisini 10 haftadan sonra gösterecektir zaten 4 haftasını kullanmışsın fakat benim görüşüm bir kür planında ne ile başladıysan öylece devam etmen yani rimobolon yerine bolde ekliyim enantat yerine prop ekliyim gibi değişimler bence vücudun zararına olacaktır aldığın ilaçların eczaneden aldığın takdirde çalışmama gibi bi durumu olamaz kullandığın mg lards gayet yerinde beslenme ve antrenman rutinin nasıl

Eczaneden ,orjinal aliyorum. Kürü 20 hafta yapmayi dusunuyorum boldenondan dolayi. Beslenmem 200 gr protein 500-600gr karbonhidrat aliyorum. Haftada 4-5 gun calisiyorum. Cok siddetli calistigim soylenemez ama kesinlikle siddetli calisip adeleye hasar veriyorum. uyku duzenim pek iyi degil. 1 gibi yatiyorum 6-7 saat uyuyorum. Calsmama durumuna gelince... 4 ay onceki sustanonda 500 mg. Kan tahlilinde  total test. 36 serbest test. 450 ydi ancak genede etkisi  yok denicek kadar azdi .sustanon kullanmayi birakincada dis gorunusumden hicbirsey kaybetmedim. Kuculme vs hic olmadi. kullanirken  Yan etkide yasamadim.(arasira ereksiyon sadece) bu yuzden yanina bir anabolik eklemeye karar verdim ve boldenon tavsiyesini aldim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
OnurEge, 2 saat önce yazdı:

Eczaneden ,orjinal aliyorum. Kürü 20 hafta yapmayi dusunuyorum boldenondan dolayi. Beslenmem 200 gr protein 500-600gr karbonhidrat aliyorum. Haftada 4-5 gun calisiyorum. Cok siddetli calistigim soylenemez ama kesinlikle siddetli calisip adeleye hasar veriyorum. uyku duzenim pek iyi degil. 1 gibi yatiyorum 6-7 saat uyuyorum. Calsmama durumuna gelince... 4 ay onceki sustanonda 500 mg. Kan tahlilinde  total test. 36 serbest test. 450 ydi ancak genede etkisi  yok denicek kadar azdi .sustanon kullanmayi birakincada dis gorunusumden hicbirsey kaybetmedim. Kuculme vs hic olmadi. kullanirken  Yan etkide yasamadim.(arasira ereksiyon sadece) bu yuzden yanina bir anabolik eklemeye karar verdim ve boldenon tavsiyesini aldim. 

Sustanon orjinal olupda kilo almaman imkansız :)

Östrojen seviyene baktırdın mı ? Ben 100 kg olduğum halde 500 mg sustanon 10 kg aldırıyor.750 mg gereksiz bir doz ve yükten başka bir şey değil.

Çok rastgele plansız hareket ediyorsun gördüğüm kadarıyla.Testoyu sabit tutup eğer yanına anabolik ekleyeceksen onu arttırabilirsin veya onu da sabit bir dozda kullanabilirsin.İnişli çıkışlı oynak bir kür anlamsız çünkü bunlar zaten uzun salınımlı yavaş çalışan steroidler.Anlık hareket beklemek saçma olur :)

Ben küre başlamadan önce tüm ölçülerimi dikkatlice alıp bir yere not ediyorum ve arada çek ediyorum gelişim var mı ne ölçüde oluyor veya olmuyor diye.Yoksa ayna karşısında görüntü aldatıcı olabilir.

Etkilenmemek diye bir şey yok, bazı maddelerin etkilerini duygusal veya norolojik olarak hissedemeyiz ama fizyolojik olarak çalışırlar.Bunu testlerle anlamak en doğru yoldur.Ağrı, acı veya algı eşiği var bazı duyusal sistemlerde ve hafif farklılıklara neden olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 2 saat önce yazdı:

Östrojen seviyene baktırdın mı ? Ben 100 kg olduğum halde 500 mg sustanon 10 kg aldırıyor.750 mg gereksiz bir doz ve yükten başka bir şey değil.

Çok rastgele plansız hareket ediyorsun gördüğüm kadarıyla.Testoyu sabit tutup eğer yanına anabolik ekleyeceksen onu arttırabilirsin veya onu da sabit bir dozda kullanabilirsin.İnişli çıkışlı oynak bir kür anlamsız çünkü bunlar zaten uzun salınımlı yavaş çalışan steroidler.Anlık hareket beklemek saçma olur :)

Ben küre başlamadan önce tüm ölçülerimi dikkatlice alıp bir yere not ediyorum ve arada çek ediyorum gelişim var mı ne ölçüde oluyor veya olmuyor diye.Yoksa ayna karşısında görüntü aldatıcı olabilir.

Etkilenmemek diye bir şey yok, bazı maddelerin etkilerini duygusal veya norolojik olarak hissedemeyiz ama fizyolojik olarak çalışırlar.Bunu testlerle anlamak en doğru yoldur.Ağrı, acı veya algı eşiği var bazı duyusal sistemlerde ve hafif farklılıklara neden olabiliyor.

Metin abi sustanon küründen en yüksek verimi almak için nasıl bi yol izlenmeli ve yanında fragmentle birlikte kullanılabilir mi ? Ben karantinada 10 15 kg küçüldüm hiçbişey kalmadı neredeyse (günlük 1 yumurta falan yiyordum psikolojik nedenlerden) benim aklımdaki yeniden başlayıp şimdi 1 ay adaptasyon sonrası güzel bi only sustanon yapsam yanında da fragment kullansam 3 flakon güzel temiz bi hacim alır mıyım ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Fatih, 46 dakika önce yazdı:

Metin abi sustanon küründen en yüksek verimi almak için nasıl bi yol izlenmeli ve yanında fragmentle birlikte kullanılabilir mi ? Ben karantinada 10 15 kg küçüldüm hiçbişey kalmadı neredeyse (günlük 1 yumurta falan yiyordum psikolojik nedenlerden) benim aklımdaki yeniden başlayıp şimdi 1 ay adaptasyon sonrası güzel bi only sustanon yapsam yanında da fragment kullansam 3 flakon güzel temiz bi hacim alır mıyım ? 

Ektomorfmusun, yoksa depresyon vb. sıkıntıdan dolayı mı yemeden icmeden kesildin ? 

Amacin zayiflamak mi ? Fragment o yönde kullaniliyor.Zaten zayifsan kullanmak mantiksiz olur.

Sustanon tek basina yeterince anabolik etkilere sahip.Steroidler vucuttaki protein sentezini arttirirlar ve azot tutumu sayesinde gelisimi hizlandirirlar.Dolayli yoldan da insulini ve igf-1 sentezini desteklerler.Bu etkiler icin, alman gereken kaloriyi düzgün sekilde almalisin.Beslenme kötü ve yetersiz olursa gelisimin de o sekilde olur belkide hic bir sey olmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 8 saat önce yazdı:

Ektomorfmusun, yoksa depresyon vb. sıkıntıdan dolayı mı yemeden icmeden kesildin ? 

Amacin zayiflamak mi ? Fragment o yönde kullaniliyor.Zaten zayifsan kullanmak mantiksiz olur.

Sustanon tek basina yeterince anabolik etkilere sahip.Steroidler vucuttaki protein sentezini arttirirlar ve azot tutumu sayesinde gelisimi hizlandirirlar.Dolayli yoldan da insulini ve igf-1 sentezini desteklerler.Bu etkiler icin, alman gereken kaloriyi düzgün sekilde almalisin.Beslenme kötü ve yetersiz olursa gelisimin de o sekilde olur belkide hic bir sey olmaz...

Depresyondaydım hocam fragment i sorma amacım ben zayıf olsamda hatlarım hiç belirgin değil hem define olup hem büyür müyüm diye merak ettiğim için sordum 183 80 kg yim şu an tertemiz bir şekilde büyümek için kaloriyi nasıl ayarlamalıyım kaslar su çekince 85 olurum diye düşünüyorum 1.5 ay ısındıktan sonra 20 haftalık düşünüyordum sustanon sen 12 den fazlası pek bişey katmıyor diyince 12 ye çektim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Fatih, 46 dakika önce yazdı:

Depresyondaydım hocam fragment i sorma amacım ben zayıf olsamda hatlarım hiç belirgin değil hem define olup hem büyür müyüm diye merak ettiğim için sordum 183 80 kg yim şu an tertemiz bir şekilde büyümek için kaloriyi nasıl ayarlamalıyım kaslar su çekince 85 olurum diye düşünüyorum 1.5 ay ısındıktan sonra 20 haftalık düşünüyordum sustanon sen 12 den fazlası pek bişey katmıyor diyince 12 ye çektim. 

Şahsi fikrim Tren acetat haricinde hem define edip hem kas gelişimine yardımcı olacak ilaç pek yok gibi. O da yan etkileri ve kısa ester olduğu için maddi tarafı biraz sıkıntılı. Yanına Testo prop eklemen lazım. Beni biraz tanıyanlar clean bulk olayına inanmadığımı bilir. Bence büyümek definasyondan daha zor. Gerisi sana kalmış..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Fatih, Bir saat önce yazdı:

Fragmentin pek bir faydası yok, masrafa gerek yok.Onun yerine kürüne winstrol masteron gibi roidler eklesen daha mantıklı olur.

Kalori hesabı yaparak yağlanmadan büyümeye çalışabilirsin.İnternette bir çok metabolizma ve kalori hesabı yapan site var, oralardan günlük harcamanı bul.Üzerine 300-400 kalori daha ilave et ve küründe bu şekilde beslen.

Sustanon hızlı ve güçlü bir steroid.Kiloyu 5-6 haftada aldırmış oluyor nerdeyse.Yaşayarak görmen, anlaman için daha iyi bir yol olur.Onun için başla ve baktın daha da gelişiyorsun devam edersin.Dert değil bu mesele :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
metinav, 13 saat önce yazdı:

Boldenonu en az kac mg almaliyim ? Haftada 500 mg sustanon yeterli herhalde. Yanina önerebilecegin baska ilac varmi. Makroları ne kadar almami önerirsin ?  Birde kürü kac hafta tutayim bu 4 haftanin uzerine bir 16 hafta boldenon + susta dusunuyordumda  12 haftadan sonra sustanon etkisi azaliyorsa geriye kalan 8 haftayi neyle doldurayim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
OnurEge, 11 dakika önce yazdı:

Boldenonu en az kac mg almaliyim ? Haftada 500 mg sustanon yeterli herhalde. Yanina önerebilecegin baska ilac varmi. Makroları ne kadar almami önerirsin ?  Birde kürü kac hafta tutayim bu 4 haftanin uzerine bir 16 hafta boldenon + susta dusunuyordumda  12 haftadan sonra sustanon etkisi azaliyorsa geriye kalan 8 haftayi neyle doldurayim.

Boldenon 450-600 arası istediğin bir doz alabilirsin.Testo standart 500 mg yeterli.Makroları hesapla ona göre al, buradan benim söyleyebileceğim bir şey değil.Sustanonun etkisi azalıyor demedim, kilo alım amacıyla kullanacaklar 12 haftaya kadar bu kiloyu almış oluyorlar daha fazla uzatmanın extradan bir faydası olmuyor dedim.Yoksa dozu arttırısın veya yanına farklı anabolikler eklersin sürer gider...

14 hafta boldenon+ 16 hafta sustanon yapılabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.