Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yigit3541

Deca temelli kür, testesteronsuz kür, yan etkisiz kür

Önerilen İletiler

metinav    4.590
Yigit3541, Bir saat önce yazdı:

E2 yi biraz arttırmak için HCG kullandığını yazanları da gördüm. Aynı zamanda testisleri aktif tutup atrofiden kurtarabilmek amacıyla Kür içi düşük dozlarda

Deca only cycle da E2 artmıyor, biraz düşüyor. 

E2 arttırmaya çalışmalarının sebebini maksimum kazanç elde etmek için yaptıklarını düşünüyorum. 

Dhea tablette mantıklı olabilir 👍🏻

Paylaştığım linkteki kişinin anlatımlarına bakabilirsin, baya doyurucu ve testlerle ölçümlemiş sonuçlarını...İki adet olumsuz tarafını yaşamış, birisi tansiyonda yükselme diğeri de düşük e2 seviyesi...Onun dışında herşeyi normal...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105
HOPBA01, 12 dakika önce yazdı:

Metin abi pregnly aldigim arkadaş sakin kalcadan yapma diyor göbekten yap diyor olayi çözemedim 🤔 ilk defa yapacagim icinde biraz tirsiyorum 

Çok düşündürecek bi olay değil 10 kez en az en ince detayına kadar anlatıldı nasıl yapılır bu hcg iğnesi. Olmadı git bi sağlık kabinine ver onlar biliyor nasıl yapılcağını.

kardeşim deca kürü ve etkilerini konuşuyoruz başlıkta ayrıca ne alaka, anlamadım hangi konuda bir tartışma olsa dalıp konuyu başka yere saptırıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Konuyla ilgili olarak, youtube da only deca cycle yazınca baya bir video çıkıyor, hepsinde estrojen değerleri düşük. Bunun için ufak doz testo eklesek yanına oda çözüm olabilir herhalde. genelde dhea hapı kullanıyorlar ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
HOPBA01, 47 dakika önce yazdı:

Metin abi pregnly aldigim arkadaş sakin kalcadan yapma diyor göbekten yap diyor olayi çözemedim 🤔 ilk defa yapacagim icinde biraz tirsiyorum 

Göbekten deri altına yap, insülin enjektörleriyle çok pratik...Pregnyl dolapta saklamalısın hatırlatayım

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Efeedd, 31 dakika önce yazdı:

Konuyla ilgili olarak, youtube da only deca cycle yazınca baya bir video çıkıyor, hepsinde estrojen değerleri düşük. Bunun için ufak doz testo eklesek yanına oda çözüm olabilir herhalde. genelde dhea hapı kullanıyorlar ama.

Aynen olabilir, östrojen hapı jeli kullanan da olduğu gibi bir çok şey kullanılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

Tabiki ekleyebilirsin ama ana başlıktaki yazıyı okursan

Testo ile birlikte Deca olunca, Deca testonun yan etkilerini arttırıyor yani prolactin le uğraşabilirsin

Bu kürdeki asıl amaç Bi ilaç kullanıp yan etkisi için başka ilaç kullanmamak. 

Ama TRT dozlarında geçtiğimiz günlerde @metinavİn açtığı başlıkta paylaştığı dozajlarda kullanılabilir denemeden bilemeyiz.

Hem total testoyu ayakta tutacak hemde e2 yi çok fazla arttırmıyıcak kadar düşük dozda bir doz ayarlanmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Yigit3541, 36 dakika önce yazdı:

Testo ile birlikte Deca olunca, Deca testonun yan etkilerini arttırıyor

Bu kesinlikle aşırı hissettiriyor. Decayla girince testonun tüm yan etkileri, (sivilce, yağlı cilt, libido vb.) 2 kat fazla hissediliyor. Bu yüzden ben umudu bi 10 haftalık deca kürüne çevirdim.

Tabi ana nedeni benim gibi senelerce sorun yaşayan kişilerin deca veya tren kürleriyle normale dönmesi. Hele okuldaki eleman beni tam ikna etti iyileşmesiyle.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
fatihsener41, Bir saat önce yazdı:

Bu güzel konuya neden yorum gelmemiş ingilizcemizde yok yabancı forumdan anlayamıyoruz

Translate yapabilirsin bir çok program var bu konuda internette...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
fatihsener41, 10 saat önce yazdı:

Bu güzel konuya neden yorum gelmemiş ingilizcemizde yok yabancı forumdan anlayamıyoruz

@metinavHocam bazen çevirip paylaşıyor elinden geldiğince tabi bu yazılar uzun ve çevirmesi biraz zaman istiyor sağolsun 😊. 

Bende çevirmeye değer bulduğum paylaşmak istediklerimi elimden geldiğince çevirmeye çalışıyorum. 

Teşekkürler yorumunuz için. 

Efeedd, 03.07.2020 - 23:08 yazdı:

Bu kesinlikle aşırı hissettiriyor. Decayla girince testonun tüm yan etkileri, (sivilce, yağlı cilt, libido vb.) 2 kat fazla hissediliyor. Bu yüzden ben umudu bi 10 haftalık deca kürüne çevirdim.

Tabi ana nedeni benim gibi senelerce sorun yaşayan kişilerin deca veya tren kürleriyle normale dönmesi. Hele okuldaki eleman beni tam ikna etti iyileşmesiyle.

Her kezde aynı şekilde çalışmıyor fakat denemekte fayda var.

Zaten bilinçli kullanmak isteyen kişi kendini bu ilaca hazır hissediyordur ve çalışma ihtimali yüksektir bence. 

Şahsen ben treni tercih etmiyorum benim amaçlarıma uygun bulmuyorum. 

Ama Decanın bende gayet iyi çalıştığını düşünüyorum ve yakında only Deca kürünü deneyip sonuçları paylaşmak istiyorum. 

Bütün önemli detayları not alarak.. 

PCT, kan testi, Aldığım kg, aldığım ölçü, pct sonrası kayıp, Kür içi olumsuzluklar olursa, e2 seviyem, vb

Düşündüğüm dozlar 

6 hafta 400 mg 

4 hafta off 

6 hafta 600 mg 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Yigit3541, 7.06.2020 - 15:01 yazdı:

Neden Deca temelli Kür Testesteron temelli kürden daha iyidir?

Öncelikle birincisi temelinde alternatif hormon yerini doldurmak için steroid küründe kullanılmış ayrıca androjen eksikliği olan erkeklerde çalışmalarda kullanılmış ve Testesteronsuz tek başına erkek HIV aids erkeklerde bu sebeble kullanılmış.

Peki neden Deca bu testlerde kullanılmış?

Çünkü basitçe daha fazla yararı bulunuyor,

Kas gelişimi, daha az yan etki ve daha fazla yaşam kalitesinde artış.

Çoğunlukla insanların anabolik lerden korkma sebebi saç dökülmesi, jinekomasti, su tutma, akne, akne yarası ve duygusal değişiklikler gibi yan etkileridir.

Bu durumda daha güvenli alternatifler ararlar ve genelde istedikleri sonuçlara ulaşamazlar.

Deca basitçe dışarıdaki vücut geliştirmecilere bakıldığında

60 lar  ve 80 lerin sonlarında, Mike mentzer, Robby Robinson, Danny padilla ve sayısız birçok harika isim.

Çalışmalardan gördüğümüz üzere ne kadar az yan etkisinin olduğunu görebiliriz.

Saç dökülmesi, akne ve jinekomasti yi o zamanlara baktığımızda göremiyoruz.

Deca Testesteron düşürür mü?

Elbette yapar, bütün steroid ler yapar.

Bu ilacı erkeklik fonksiyonlarımızı destekliyicek androjen ile değiştirirsek ne olucak? 

Dianabol, Deca (nandrolone), Equpoise bunu karşılıyıcaktır.

Buradaki büyük sebeb androjen lerin öströjene dönüşmesidir.

Bu androjen lerin androjen reseptörülerine bağlanma periyodu için gereklidir.

Bu sebeble DHT ilaçları temel olarak çalışmıyıcaktır.

Çalışmalar öströjen olmadan DHT nin hayvanları Sexte kayıp, ürkeklik, vücut yağında artış ve insülin direnci hatta sindirimde düşüş görülmüş öströjen in pankreasta sindirimde gerekli enzimlerin üretilmesin de rol oynadığı bilinmektedir.

Prolactin

Hiçbir çalışma hiçbir zaman decanın prolaktini arttırdığını göstermemiştir.

Libido kaybı

Dünya Sağlık örgütü kayıtlarında Testesteron un tersine, Hiçbir rapor bulunmamaktadır.

Buradaki konu Testesteron kullanımı popüler olduğunda mix e eklenmiş.

Deca ise Testesteron un etkisini daha da arttırmıştır.

Testesteronun aromatize olup öströjöne dönüşmesine ve reseptör hassasiyetine yardımcı olur.

Testestoronu kullanımı Libido kaybında daha kötüdür ve diğer yan etkileri de vardır.

Tekrardan hiçbir çalışma decanın tek başına kullanıldığında Libido kaybına yol açtığı görülmemiştir ve birçok defa tek başına kullanılmıştır.

Sonuç

Vücut geliştirmeci veya normal birisi anabolik efekt aradığında normal amacının dışında olan şeylere bakarız ve bu genelde Anabolizma dır.

500 mg testestoron kullanın

Öströjen iniz normalinin 5 katına çıkıcaktır. DHT prolactin hepsi yükselecektir.

Yüksek dozda anti-aromataz kullanmamıza sebep verecektir, buda kalp, kemik ve saçlarımız için iyi olmayacaktır.

Buna rağmen 500 mg Deca kullandığımızda

İstediğimiz etkiye sahip olabiliriz, yüksek doz Anabolizma.

Buna rağmen ikincil hormon profillerimiz TRT gibi testestoronun ufak dozlarda kullanılan şeklindeki gibi kalıcaktır.

En basit dozlarda 100 mg testesteronun bile yan etkilerini Çoğunuz İnternet te okumuş veya kendiniz tecrübe etmişsiniz dir.

Deca bütün ihtiyaçlarınızı yan etkileri olmadan karşılayabilirken, belkide diğeri sizin için seçenek olmamalıdır.

Basitçe Testesteron eklemeye gerek yoktur yada yüksek dozlarda Testesteron eklemeye. 

Yabancı bir forumdan çevirisini elimden geldiğince iyi yapmaya çalıştım fikirlerinizi öğrenmek isterim.. 

Bu dediğiniz 6 4 6 planlamaya equipoise ile kombinlersek nasıl olabilir yoksa amaç sadece deca kullanımı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
oguzhanarsll, 19 saat önce yazdı:

Bu dediğiniz 6 4 6 planlamaya equipoise ile kombinlersek nasıl olabilir yoksa amaç sadece deca kullanımı mı?

Hayır amaç Deca kullanımı değil, amaç testosuz Deca kullanımı, testo nun yan etkilerinden kaçınmak yanına başka bir anabolik eklemek mantıklı olucaktır. kendim Dianabol düşünüyorum,fakat bu durumda küre Milk thistle ve Nac600 eklemek gerekecektir. 

Equpoisenin + yönü bunlara gerek kalmıyıcaktır

Equpoise ve Dianabol  yapı olarak neredeyse aynıdır ama vücutta Tabiki farklı çalışırlar,

Yani ikiside hacim için kullanılabilir Dianabol daha toksittir ve karaciğeri korumak gerekecektir,Equpoise de ise sorun olmayacaktır ama çalışması daha uzun sürecektir. 

Bir diğer seçenek Anapolon 

Ekte Deca, Dianabol ve boldenon değerlerini paylaşıyorum. 

Kaynak Anabolics kitabı

20200705_203500.jpg

20200705_203445.jpg

20200705_203431.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2

Peki bu durumda testoyu deca dozu kadar ya da daha az kullanmamız mantıklı mı olacaktır ? Genel görüş testonun daha yüksek alınması yönündeydi ancak 400 testo e ve 400 deca ile e2 seviyesini fazla yükseltmeden 750 testo e kullanımına göre daha mı avantajlıdır acaba ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
aybutk, 2 dakika önce yazdı:

Peki bu durumda testoyu deca dozu kadar ya da daha az kullanmamız mantıklı mı olacaktır ? Genel görüş testonun daha yüksek alınması yönündeydi ancak 400 testo e ve 400 deca ile e2 seviyesini fazla yükseltmeden 750 testo e kullanımına göre daha mı avantajlıdır acaba ? 

Amaç testosuz deca kullanımı ve o e2 seviyesini boldenon veya danabol ile kontrol altına almak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2
oguzhanarsll, 8 dakika önce yazdı:

Amaç testosuz deca kullanımı ve o e2 seviyesini boldenon veya danabol ile kontrol altına almak

Yani amaç e2 yi kontrol altına almaksa testoyu düşük dozda alarak ta olabilir neden fantezi aramaya gerek var boldenon ve danabol ile ? Testodan alınacak düşük doz danabolden de boldenondan da daha etkilidir zaten amaç bulk ise 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
aybutk, 23 dakika önce yazdı:

Yani amaç e2 yi kontrol altına almaksa testoyu düşük dozda alarak ta olabilir neden fantezi aramaya gerek var boldenon ve danabol ile ? Testodan alınacak düşük doz danabolden de boldenondan da daha etkilidir zaten amaç bulk ise 

Konuyu üzerinde tartışmak için açtım, bu daha iyi diye bir durum yok 

Konu testosuz Deca kullanımını anlatıyor.

Testonun yan etkilerinden kaçınmak için çünki Deca Testonun yan etkilerini daha da arttırıyor,bu seferde anastrozol, kabergolin gibi ilaçlarla vücudun ikincil hormon profiline müdahale etmek gerekiyor. 

Bu Kür ise androjen e gerek kalmadan, güçlü bir anabolik olan decayla (ki androjenik etkisi tamamen yok değil) tek başına Kür yapıp bu yan etkileri minimize etmek. 

Vücuda testesteronu 200 mg gibi dozlarda soksak bile bu çok fazla olacak ve yan etkiler ile uğraşacağız, ve Testesteron kullanımının artı ve eksilerine bakıp kullanmak size kalmış. 

Testesteron ile e2 yi kontrol altına alabiliceğinizi düşünmüyorum(doz ayarı çok değişkendir) alsanız bile diğer hormon değerlerini de etkileyecektir. 

Boldenon ve danabol ile fantezi aramıyoruz, e2 seviyesini biraz yukarı çıkarıp Anabolizma yı daha da arttırmaya çalışıyoruz yani hedef bu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 38 dakika önce yazdı:

@Yigit3541 only deca kullanımını realize etmeyi düşünüyormusun :)

Şuan tek düşündüğüm bu, taeian İn kendisine mail yoluyla ulaştım koçluk için 3 ay 500 usd fiyat verdi, malesef dolar böyleyken imkanlar yetmiyor. Yurtdışında yaşasam kesinlikle koçluk deneyip tecrübelerimi burada paylaşırdım, ama şimdi kendim yol çizmem gerekiyor. 

20200809_224737.thumb.jpg.51f24ec669dbf6124bdef52ce6415c21.jpg

Kür planlamamı yaptım, eksikleri olabilir daha tam hazır değil. 6 hafta sonra başlamayı düşünüyorum ozaman imkanlarım yeterli olacak. 

6 hafta On-4 hafta Off-6 hafta ON

İlk 6 hafta 400 mg Deca

İlk 6 hafta 30 mg danabol/gün 

4hafta dinlenme

6 hafta 600 mg Deca

Bütün Kür boyunca 500iu 2x/hafta HCG

(ilk 3 hafta hariç) 

Testisleri pct ye hazır tutup aynı zamanda bir miktar Testesteron üretimi sağlamak için gerekli bir önlem olduğunu, zararını görmeyeceğimi düşünüyorum sonuç olarak nor19. 

Pct:

Nandrolone yarı ömrü 6 gün 6x4=24 gün sonra pct ye başlanabilir

Son enjeksiyon dan 21 gün sonra pct düşünüyorum. 

Nolvadex 6 hafta 20 mg hergün

Klomid 6 hafta 25 mg hergün

Kümülatif Deca dozu:6000 mg

Proviron hakkında düşüncelerim var hala araştırıyorum, tavsiyelere ve yapıcı eleştirilere açıktır. 

Kürün yanına Equpoise veya primo eklemeyi düşünüyorum kararımı hala veremedim,hali hazırda sistemi kapatıp hormonal denge ile oynamış iken maksimum kazancı hedefliyorum, pct den sonra uzun bir süre tekrar Kür hedeflemiyorum, tabi amaçlar değişebilir. 

@metinav konuyu canlandırdığın için teşekkür ederim, saygılar

İyi sporlar 💪🏻 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Yigit3541, 22 dakika önce yazdı:

Şuan tek düşündüğüm bu, taeian İn kendisine mail yoluyla ulaştım koçluk için 3 ay 500 usd fiyat verdi, malesef dolar böyleyken imkanlar yetmiyor. Yurtdışında yaşasam kesinlikle koçluk deneyip tecrübelerimi burada paylaşırdım, ama şimdi kendim yol çizmem gerekiyor. 

Kür planlamamı yaptım, eksikleri olabilir daha tam hazır değil. 6 hafta sonra başlamayı düşünüyorum ozaman imkanlarım yeterli olacak. 

İlk 6 hafta 400 mg Deca

4hafta dinlenme

6 hafta 600 mg Deca

(ilk 3 hafta hariç) 

Testisleri pct ye hazır tutup aynı zamanda bir miktar Testesteron üretimi sağlamak için gerekli bir önlem olduğunu, zararını görmeyeceğimi düşünüyorum sonuç olarak nor19. 

Pct:

Proviron hakkında düşüncelerim var hala araştırıyorum, tavsiyelere ve yapıcı eleştirilere açıktır. 

Kürün yanına Equpoise veya primo eklemeyi düşünüyorum kararımı hala veremedim,hali hazırda sistemi kapatıp hormonal denge ile oynamış iken maksimum kazancı hedefliyorum, pct den sonra uzun bir süre tekrar Kür hedeflemiyorum, tabi amaçlar değişebilir. 

İyi sporlar 💪🏻 

Sonuçları sabırsızlıkla takip ediyorum umarım verimli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Yigit3541, Bir saat önce yazdı:

İlk 6 hafta 400 mg Deca

4hafta dinlenme

6 hafta 600 mg Deca

(ilk 3 hafta hariç) 

Pct:

İyi sporlar 💪🏻 

Elini bence çabuk tut, sonbaharda tekrar virüs salgini gerekcesiyle salonlar kapanabilir.

Taeianla konusman iyi olmus, ama plan belli streoidlerin etkileri belli biraz kafayi verdiginde kendin yolunu cizersin.500 dolar bize cok 😁

Bende trt dozunda nandrolon kullanabilirim aklima yatiyor.

Östrojen kontrolden cikmadikca provirona gerek kalmayabilir.Testoyla alindiginda östrojen aromatizasyonu artiyor ve dht dönüsümü azaliyor.Bence only nandrolon provirona gereksinim olusturmaz.Birikme yapmadigi paylasilmis decanin.Cig etkisi yok yani...

Hcg bulamiyorum kocaeli de yok hic bir yerde.Depolarda dahi kalmamis, dolar kurundan dolayi ithalat yapmiyorlar.Gerekli olan seyleri simdiden hazirla.İlac sikintisi kapida....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 51 dakika önce yazdı:

Elini bence çabuk tut, sonbaharda tekrar virüs salgini gerekcesiyle salonlar kapanabilir.

Taeianla konusman iyi olmus, ama plan belli streoidlerin etkileri belli biraz kafayi verdiginde kendin yolunu cizersin.500 dolar bize cok 😁

Bende trt dozunda nandrolon kullanabilirim aklima yatiyor.

Östrojen kontrolden cikmadikca provirona gerek kalmayabilir.Testoyla alindiginda östrojen aromatizasyonu artiyor ve dht dönüsümü azaliyor.Bence only nandrolon provirona gereksinim olusturmaz.Birikme yapmadigi paylasilmis decanin.Cig etkisi yok yani...

Hcg bulamiyorum kocaeli de yok hic bir yerde.Depolarda dahi kalmamis, dolar kurundan dolayi ithalat yapmiyorlar.Gerekli olan seyleri simdiden hazirla.İlac sikintisi kapida....

Proviron şimdilik sadece aklımda köşede Libido ile ilgili bir problemim olursa 2 kutu kadar kullanmayı ileride düşünebilirim. 

HCG yi araştırıcam, izmirde chorıomon bulabiliyordum son aradığımda. 

Boldenon veya primo hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Daha önce primobolan ile tecrübem var kuru büyümemi sağlayan uzun sürede etki eden Bir ilaçtı benim için. 

Ama boldenon da çok şey vadediyor, az yan etki iştah artışı gibi

Artıları ve eskileri değerlendirip makul dozajlarda kürüne ekliyicem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Yigit3541, 20 dakika önce yazdı:

Proviron şimdilik sadece aklımda köşede Libido ile ilgili bir problemim olursa 2 kutu kadar kullanmayı ileride düşünebilirim. 

HCG yi araştırıcam, izmirde chorıomon bulabiliyordum son aradığımda. 

Boldenon veya primo hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Daha önce primobolan ile tecrübem var kuru büyümemi sağlayan uzun sürede etki eden Bir ilaçtı benim için. 

Ama boldenon da çok şey vadediyor, az yan etki iştah artışı gibi

Artıları ve eskileri değerlendirip makul dozajlarda kürüne ekliyicem. 

Choriomonda yok...Deca bu sekilde kullanildiginda yan etkilerin cogu görülmezse eğer, bence diğerlerinden daha tercih edilesidir.Kisa süreler kullanilacagi icin belki ikinci sekansta primo gider. Hem dht türevi olmasindan düzeltmek amaçli fayda verebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Choriomonda yok...Deca bu sekilde kullanildiginda yan etkilerin cogu görülmezse eğer, bence diğerlerinden daha tercih edilesidir.Kisa süreler kullanilacagi icin belki ikinci sekansta primo gider. Hem dht türevi olmasindan düzeltmek amaçli fayda verebilir.

Metin abi testis küçülmesi için pregynl yoksa onunla ayni görevi gören alternatif bir ilaç var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Metin abi testis küçülmesi için pregynl yoksa onunla ayni görevi gören alternatif bir ilaç var mı?

Var ama pregnyl gibi ucuz değil...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: roonies328
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.