Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Efeedd    105
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

HaklıSın psikolojik olarak ise yaramiyor diye aceleci davranip yüksek doz vurdum lh yüksek e2 yuksek  3×400 daha da sıkıntılı duruma sokabilir mi 2×250 az mi gelir lh yüksek daha da yükselir diye korkuyorum ilacin sahte olma ihtimali var  mi eczane ürünü degil 10 gun test veremicem isim geregi bu arada yorumun icin teşekkürler 

Kardeşim bu işte ne kadar düşünürsen düşün içinden çıkamazsın. Az şey biliniyor malesef. Bak ben ve birkaç arkadaş sorunlar yaşadık dedik daha akıllıca davranalım vs. Pct yaptık doğal iyileşmeye bıraktık bi dünya takviye doğal şeyler senelerdir uğraşıyoruz. Etrafımda adamlar sorun yaşıyor, başlarım böyle işe diyip 5 ay geçmeden deca kürüne giriyor ve o adam düzeliyor ben hala sorun yaşıyorum :D Şimdi bunu niye anlattım fazla bizim gibi kafa patlatmıycaksın diğer adamalr gibi körü körüne dalmıycaksın oda büyük risk. Kanıtlanmış araştırılmış prosedürü uygula, gözle kendini ve rahatla biraz :DÇok kafana takmak sadece stres sıkıntı iyileşmeni baltalar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Azizcantr    31
HOPBA01, 09.07.2020 - 20:44 yazdı:

HaklıSın psikolojik olarak ise yaramiyor diye aceleci davranip yüksek doz vurdum lh yüksek e2 yuksek  3×400 daha da sıkıntılı duruma sokabilir mi 2×250 az mi gelir lh yüksek daha da yükselir diye korkuyorum ilacin sahte olma ihtimali var  mi eczane ürünü degil 10 gun test veremicem isim geregi bu arada yorumun icin teşekkürler 

kardesim uzun bir süre arastırdım sende ve bende olan testis duyarsızlığı sorununu finasterid kullananlarda yasıyorlarmıs forumlarda yazıyorlar testis kuçulmesi testis duyarsızlıgı diye acaba sorun dht kaynaklımı yani reseptordemi sıkıntı var acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 14 dakika önce yazdı:

Mantik yürütmek zor ben testisime darbe almadim 1.5 sene önce testom 6.20 seviyesinde benim şüphelendiklerim kendi adıma 1)cok uzun sure mast ve cok uzun süre bosalmamak(3saat bosalmadiguni bilirim ilacsiz) 2)ara sira isim geregi agacta meyve topluyorum cok uzun süre ayakta kalıyorum 3)muay thai yapiyordum bir ara bacaklarimi cok yiprattim o zaman ama sunu anladim ki hipo hastasi bile olsam suan yapacagim olay pregnly de çözüm olmassa bir süre sustanon kurü yapip killanmayi artircam daha sonra sustanon kesip  lh 10-15 arasi 3-4 testo ile yasayacam eroksiyon icin arjinin kullanacam veya düşük doz sustanon ve hcg ile devam edecem cocuk zamanida testo kesip hcg tedavisiyle çocuğum olur diye düşünüyorum ara ara sperm testi verecem zaten 

dostum bende muaythai yapıyorum suphelerinin hiçbiri boyle bir testis duyarsızlıgı yapmaz yapamaz bunun tek sorumlusu izotretinoin dht onleyici ilaçlar cunku finasterid kullananlarda aynı sorundan muzdaripler ben dht testi verdim 2.5 saat yol gidip bizim hastanelerde yapılmıyordu bakalım sonucta dht normal cıkarsa resreptorlerde sorun olabilir kıl tüy sıkıntısı bendede var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

Klomen sende yeterince calismadi, sebebi dozu ve kullanim süresi olabilir.Klomen %60 oraninda östrojeni baskilarken, %40 oraninda da arttiriyor.Kisaca hem östrojene hemde testoya etki ediyor.Klomeni östrojen seviyeni arttirmak, progesteronu dusurmek icin kullanmistin.Dht bu hesabin icinde yok...Dht yi baskilayacak asil etken progesterondur.Dönüsüm enzimlerini arttirma azaltma fonksiyonu bir miktar olabilir, fakat östrojenin dht yi baskilayacak gücü yok...

Varikosele sebep, asiri ve zorla masturbasyon yapman olabilir.Cünkü fiziksel damarsal bozukluklar, dis etkenlere de bağli gelisebilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 4 saat önce yazdı:

Abi benim progestron 1.77 seviyesindeyken dht 500 du gecen hafta progestron 1.49 olmus dht 300 e düşmüş bu sonuctan tek anladigim klomen dht yi bir sekilde düşürmüş 

Senin testler güvenilir değil.Ayrica testleri verdigin zamanlar hep bir seyler kullanmis yada etkisi gecmeden kan vermis oluyorsun.Dht dusurmesiyle ilgili bir bilgi gormedim okumadim.Klomenin sende calistigina dair emare sadece lh seviyesi, onun disinda hic bir degerinde elle tutulur bir sey yok, testler doğruysa...

Pregnyl etkisi nasil gidiyor ? Var mi olumlu bir degisim ? 

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01, 5 saat önce yazdı:

Abi testler devletin en iyi şehir hastanesinde yaptırıyorum ve siz ne derseniz onu kullanıyorum lh artmasi dedigin gibi klomenin calistigini gösteriyor ama testisde sıkıntı oldugu icin yeterli kadar üretmiyor bende klomenin bir sekilde dht bastirdigini düşünüyorum bende öyle bir sey gormedim ama olay bu

Pregnly 500×3 yapacam bugun 500 vurdum sali bide persembe vurup cuma gunu test verecem dediğim gibi ses tonum ve psikolojik olarak kendimi iyi hissediyorum eroksiyon durumu gene ayni testisler de bir büyüme var sanki 

Bu iyiye isaret biraz daha zaman ver hemen cuma teste gitme 2 hafta gecsin hcg sisteminde dozaj olarak peak yapsin. Bu arada clomid dhtyi dusurmez testosterone arttigi icin dhtde artar ama dht ve testosterone gunun her saatinde veya her zaman ayni degerlerde olmazlar dalgalanmalar normal bir durum yuksek testosteronea ragmen dusuk dht 5 alpha reductase enziminin yeteri kadar aktif calismadigi anlamina gelir bazi kisilerde genetik olarak boyle bir durum soz konusu. Testosteroneu 900lerde olup dhtsi 30-40 olan insanlar mevcut. Toparlayacak olursam 500iu hcgyi haftada 3x seklinde kullan 3 hafta sonra kan ver cikacak sonuca gore dozaj ayarlamasi yapilir veya baska bir sey denenilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hornyvader    4

dostum bence bir şey ekleme kullanma artık. bi yerinde dur daha 19 yaşında hiç pct yapmasan belki daha iyi olurdu değerlerin

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01, 4 saat önce yazdı:

Malesef yok öyle bir dünya bir an once önlemini almassam. Bu beni böyle etkileyip gidecek gencken düzeltmek daga kolay dogal olarak elimden gelen her seyi yaptim sira ilacta etkilerini görmeye basladim zaten pregnly cevap alamazsak replasman düşünüyorum eskisine göre durumum cok iyi ama metin abi ve arkadaslar saolsun 😂😂 takıntılı biriyim küçüklüğümden beri her seyin en iyisine sahip olana kadar duracak yapim yok 😂😂

Proviron hipofizin hcg sebebiyle kapandigi ve lhyi disaridan aldigin icin baskilayici olmayacaktir artik hatta daha androjenik bir hormon profili olusturmaya katki saglayacaktir fakat bu ise sadece hormon perspektifinden bakmak dogru degil uzun sure proviron kullananlar lipidlerde ciddi bozulmalar yasayabiliyorlar hdl dususu ve ldl yukselisi seklinde ve kimisinde psa skoru yukseliyor suan icin sadece 500iu hcg haftada 3x devam et. Bu arada gittigin sehir hastanesinin adi ne? Dht testi icin kendim gidebilirim daha sonra.

tarihinde T and dopamine excellence tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Kardeşim sen en başından küre nasıl kararlanıp başladın ben ona biraz şaşırıyorum :) Vucudunu boğmamaya dikkat et sürekli birşeyler yükleyerek. Dinlenip toparlanmasına izin ver mutlaka.  Bi küstürürsen sonra işin dahada zor haberin olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 1 dakika önce yazdı:

Abi 1500luk eczane mali pregnly buldum 3 tane toz 3 tane su var yani.  Toplam 3 karisim yapılabiliyor her bir karisim. Mi 1500 unite oda. Toplam=1500×3=4500 yoksa 3 karışımın toplami mi 1500 ünite eczaci sordum tam bilmiyom dedi @metinav

Her ampül+su 1500 iü hcg içeriyor...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
T and dopamine excellence, 13.07.2020 - 00:43 yazdı:

Proviron hipofizin hcg sebebiyle kapandigi ve lhyi disaridan aldigin icin baskilayici olmayacaktir artik hatta daha androjenik bir hormon profili olusturmaya katki saglayacaktir fakat bu ise sadece hormon perspektifinden bakmak dogru degil uzun sure proviron kullananlar lipidlerde ciddi bozulmalar yasayabiliyorlar hdl dususu ve ldl yukselisi seklinde ve kimisinde psa skoru yukseliyor suan icin sadece 500iu hcg haftada 3x devam et. Bu arada gittigin sehir hastanesinin adi ne? Dht testi icin kendim gidebilirim daha sonra.

ben alanyada yasıyorum her sehir hastanesinde olmuyor  internette hangi test nerde yapılır diye bir site var ismini unuttum fakat biraz arastırırsan hangi hastanede hangi testin yapıldıgını gosteriyor dht testi 15 gunde geliyor bilgin olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Gecen hafta pregnly vurduktan sonra test yaptirip sizlerle paylasmistim ilk defa serbest t eklettim bu degerlere gore serbest t ile igili düşüncelerinizi bekliyorum @metinav @T and dopamine excellence

Screenshot_20200717-104825.png

Free testo seviyesinin neyini yorumlayalım  :)  Çok bir anlamı yok pregnyl kullanımıyla artmasının veya azalmasının...% 2-3 arası seviyede bir değerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 6 saat önce yazdı:

Anladim teşekkürler abim benim bu arada 3×500pregnly cok iyi hissediyorum haftaya cuma burdayim 😂😂😂 büyük ihtimal hipoyum yapacak bir sey yok en azindan her türlü uzvumuz onceden coo hizli gelisti hipo formlarini okuyorum ne insanlar var adamin testiste hipofozde sikinti var neler cekiyorlar 

dostum sen nasıl bu kadar cok test yaptırabiliyosun aklım almıyor :D bizi hastanede doktorlar nerdeyse kovalıyacaklar  sırrın nedir bizede söyle bizde yaptıralım :) 

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01, 9 saat önce yazdı:

Gecen hafta pregnly vurduktan sonra test yaptirip sizlerle paylasmistim ilk defa serbest t eklettim bu degerlere gore serbest t ile igili düşüncelerinizi bekliyorum @metinav @T and dopamine excellence

Screenshot_20200717-104825.png

16 serbest testosterone degeri fena bir deger degil ama harika da degil test tarihi 8 temmuz yani aradan baya zaman gecmis o surecte kullandigin dozlar farkliydi yanlis hatirlamiyorsam ve clomid hala kanindan cikmamisti. Insanlar genel olarak serbest testosterone 22-33 bandi araliginda cok iyi hissediyorlar. Kendini iyi hissetmene sevindim gordugun gibi hcg oyle cok yuksek dozlarda kullanilmasi gereken bir ilac degil 500iu 3x ile bile cok iyi hissediyorum yazmissin. Yukaridaki ayni testte total testosterone ve e2yi eklersen daha iyi olur, bir sonraki testte e2 total testosterone ve serbest testosterone 3u birarada olursa daha kapsamli yorumlar yapilabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 17 dakika önce yazdı:

Evet eskisine göre iyi hissediyorum ya aslinda eskisi kafar kafama da takmıyorum hipoysam tedavisi belli kafa yormanin alemi yok iyi kotu bir sekil eroksiyon oluyorum bu aralar da sakal az çıkıyor onu kafaya taktım 😂 ki böyle kaliteli platformu bize sunduğu icin @Loving hocama sadece bana degil herkese yardımcı olmaya calisan @metinavabime @T and dopamine excellence ve diger abi kardeşlerime  teşekkür ederim 

Relax ol kimse süper değil, ben kür yapmadan çocuk sahibi olmuştum ve kendimi iyi hissediyordum cinsellik yönünden.Sırf vucut geliştirecez diye ilk küre başlayınca aslında cinselliğin ve libidonun gerçekte ne olması gerektiğini gördüm :) Onun için milletin iyiyim süperim laflarına aldırış etmemek lazım.Burada önemli olan elindekiyle mutlu olmak.Fazlasına ulaşmak insanları hatalı işlere sokabiliyor...

Forumda herkes bilgisini tecrübesini paylaştıkça yardımlaşma ve sorunları çözümleme, yöntem belirleme gibi yaklaşımlar gelişir.Kısacası burası bir yerde okul gibi, insanların belli bir seviyeye çıkmalarına yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 13 dakika önce yazdı:

Merhabalar 3×500 2 hafta pregnly sonucu test sonucum son enjeksiyon persembe yapıldı bugun sabah test verdiğimde sonuc bu kendimi eskisine göre bir tik iyi hissediyorum sizin dediginize gore lh düşmesi gerekiyordu ama 20 den 16 düşmüş az bir dusus ilaci eczaneden temin ettim sahte olma ihtimali yok uzatmadan nasil bir yol izlemeliyim haftaya sperm testi verecem vücudumda  killanma biraz artti bu arada dahiliye de genel bir saglik testide yaptirdim oda cikinca atacagim ☺    @metinav. @T and dopamine excellence

Screenshot_20200724-122722.png

Hcg de lh dır...Vucudunda ister doğal ister sentetik bu hormon varsa niye düşşün ki ? Senin bakman gereken e2 değerin...Ve gayet iyi durumda libido gelişmesi hissetmen onunla lakalı...Bu şekilde bir ay daha git bence, bıraktığında eski durumuna dönmemesi için testislerinde belli bir düzelme olması için...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar 3×500 2 hafta pregnly sonucu test sonucum son enjeksiyon persembe yapıldı bugun sabah test verdiğimde sonuc bu kendimi eskisine göre bir tik iyi hissediyorum sizin dediginize gore lh düşmesi gerekiyordu ama 20 den 16 düşmüş az bir dusus ilaci eczaneden temin ettim sahte olma ihtimali yok uzatmadan nasil bir yol izlemeliyim haftaya sperm testi verecem vücudumda  killanma biraz artti bu arada dahiliye de genel bir saglik testide yaptirdim oda cikinca atacagim ☺    @metinav. @T and dopamine excellence

Screenshot_20200724-122722.png

Lhye kafani takma hcg kullanip lhsi 0lanmayan birkac kisi daha gormustum zamanla biraz daha dusus olmasi yuksek ihtimal. Bundan sonrasi ne istediginle alakali libido ve gundelik yasam kaliteni yeterli buluyorsan bu sekilde doz arttirmadan devam et eger ki arttiracak olursan e2 suan zaten ust sinirda 600-700-800iu a arttirirsan dozu malesef arimidexde dahil etmen gerekecek arimidex kullanirim sorun olmaz dersen 650iu 3x seklinde devam edip haftada 2x 0.25mg arimidex le devam et pazartesi persembe alinacak sekilde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01, 41 dakika önce yazdı:

Vallaha arimdexe harciyacak param yok birde tansiyon sebepli herhalde kulaklarımda hassasiyet hissediyorum 500×3 ile devam etmeyi düşünüyorum bide araya bayram girecek sehir degistirecem 2 hafta stabil doz devam edecem daha sonra artirmaya gidebilirim yorumun için teşekkürler 

Teşekkürler abim benim saol var ol

Dogru tercih.500iu 3x seklinde devam et beslenmene uykuna kilona dikkat et kaliteli bir multivitamin al ve kullan 570ng ereksiyon ve normal bir libido icin oldukca yeterli bir deger. Cocuk sahibi olma gibi konularla isin bittikten sonra ileriki yillarda tekrar degerlendirirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 36 dakika önce yazdı:

Genel saglik testim de cikti kalsiyum oks 2 ay önce 0 di simdi 11☆☆eritrosit 1 di 3e cikmis☆ billurbilin sürekli yüksek bayram sonrasi safra ve detayli karaciger baktircam☆☆crp gene  eski testte 0.33du simdi. 1.54☆kolesterol riskli seviyede. Farkindayim düzeltecem benim gördüğüm böbrek ve karaciger de sıkıntı yaratmaya baslamis pregnly taş olusma. Riski var bide vudumda uzun suredir gozlemledigim bir sey var 1 bardak su içsem hemen tuvalet ihtiyaci duyuyorum prostat da baktiracam bayram sonrasi 2 hafta gene test veremeyecem pregnly dozajini 300×3 yapsam sıkıntı yaratır mi benim. Aceleci durumum yok kendimi iyi hissediyorum uzun. Süre de kullanabilirim @metinav. @T and dopamine excellence

Screenshot_20200725-153619.png

Screenshot_20200725-153612.png

İltihabi veya kanla ilgili bir rahatsızlığın olabilir.Karaciğer için faydalı destekler kullan her gün...Ben bile aydır milk thistle kullanıyorum...Magnezyum taş oluşumuna engel olan minerallerden hatırladığım kadarıyla...Kolesterol artışı hormon artışıyla bağlantılı olabilir.Karaciğer sağlığı yerinde olduğu sürece, safra sorunları yaşamazsın...Bence hcg yi fazla arttırma, östrojen de aratacaktır ve su tutumundan tut libido düşümesine kadar sorun yaşayabilirsin.Libido için 30-35 en iyi değer östrojen için...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
HOPBA01, 5 saat önce yazdı:

Genel saglik testim de cikti kalsiyum oks 2 ay önce 0 di simdi 11☆☆eritrosit 1 di 3e cikmis☆ billurbilin sürekli yüksek bayram sonrasi safra ve detayli karaciger baktircam☆☆crp gene  eski testte 0.33du simdi. 1.54☆kolesterol riskli seviyede. Farkindayim düzeltecem benim gördüğüm böbrek ve karaciger de sıkıntı yaratmaya baslamis pregnly taş olusma. Riski var bide vudumda uzun suredir gozlemledigim bir sey var 1 bardak su içsem hemen tuvalet ihtiyaci duyuyorum prostat da baktiracam bayram sonrasi 2 hafta gene test veremeyecem pregnly dozajini 300×3 yapsam sıkıntı yaratır mi benim. Aceleci durumum yok kendimi iyi hissediyorum uzun. Süre de kullanabilirim @metinav. @T and dopamine excellence

Screenshot_20200725-153619.png

Screenshot_20200725-153612.png

kardeşim benimde testlerim hcg ile pct yaptıktan sonra aynen böyleydi ve işemede olayda seninle aynıydı. İlaçla ilgili çok büyük ihtimalle bu kadar rastlantı olmaz bence. okuyunca şaşırdım açıkcası.

Sana tavsiyem vucudundan çıkış yapan ( idrar , dışkı, sperm rengi vs.) herşeyi gözlemle bir süre bu rahatsızlıkların ve tahlilin normale dönene kadar. Hepsi bir ipucu vericektir mutlaka bir sıkıntı varsa. Bende bu aralar onunla uğraşıyorum bi gelişme olursa yazarım aana.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 13.07.2020 - 15:08 yazdı:

Her ampül+su 1500 iü hcg içeriyor...

metin abi benim sonuçlar cıktı progesteron ve 17 oh progesteron vitamin bile kullanmamama ragmen kendiliğinden dusmuş dht de cıktı ama cok dusuk sanırım dht neden bu kadar dusuk olabilir 

WhatsApp Image 2020-07-27 at 16.53.11.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 39 dakika önce yazdı:

Alfa 5. Reduktaz baska aciklamasi oldugunu düşünmüyorum tabi metin abi daha iyi bilir 

cok dusuk abi nasıl bu kadar bozuldu anlamak zor 3 yıldır iyileşmedi doktora göre turp gibiyim ama hepsi psikolojik daha dht testi bile istememişti  kendim gidip zorla ölçtürdüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Azizcantr, 3 saat önce yazdı:

metin abi benim sonuçlar cıktı progesteron ve 17 oh progesteron vitamin bile kullanmamama ragmen kendiliğinden dusmuş dht de cıktı ama cok dusuk sanırım dht neden bu kadar dusuk olabilir 

WhatsApp Image 2020-07-27 at 16.53.11.jpeg

Östrojenin yükselmişse onun baskısıyla progesteronun düşmüştür.İkisi arasında terazi gibi bir denge var :)

Dht dönüşümü için 5 ar enzimi gerekiyor biliyorsun.Bu enzimin normal şartlarda seviyesi genetik, kişide az miktarlarda dönüştürülüyorsa bunun doğrultusunda kıllanmadan tut bir çok şeyde zayıflık veya yetersizlik görünebilir.Onun dışında progesteronun bu dht enzimini baskılaması durumu söz konusu.Ayrıca yine baskılayıcı bir çok doğal ve sentetik ilaçlar da var.

Dht testonun dönüştürüldüğü son form olarak tekrar geriye döndürülemediğinden başka bir kimyasal bileşiğe çevriliyor.17 alfa hsd gibi inaktif maddelere dönüştürülüyor.Yani bir nevi etkisiz hale geliyor...Bir çok doğal veya suni sebep olabilir bu noktada...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Cinsel olarak sıkıntı  var mi?

ereksiyonda sıkıntı yokda libido biraz sıkıntılı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 22 dakika önce yazdı:

Östrojenin yükselmişse onun baskısıyla progesteronun düşmüştür.İkisi arasında terazi gibi bir denge var :)

Dht dönüşümü için 5 ar enzimi gerekiyor biliyorsun.Bu enzimin normal şartlarda seviyesi genetik, kişide az miktarlarda dönüştürülüyorsa bunun doğrultusunda kıllanmadan tut bir çok şeyde zayıflık veya yetersizlik görünebilir.Onun dışında progesteronun bu dht enzimini baskılaması durumu söz konusu.Ayrıca yine baskılayıcı bir çok doğal ve sentetik ilaçlar da var.

Dht testonun dönüştürüldüğü son form olarak tekrar geriye döndürülemediğinden başka bir kimyasal bileşiğe çevriliyor.17 alfa hsd gibi inaktif maddelere dönüştürülüyor.Yani bir nevi etkisiz hale geliyor...Bir çok doğal veya suni sebep olabilir bu noktada...

metin abi hiç bişey kullanmadım ama cok duşuk normale göre nasıl bir tedavi yontemi izlemek gerekir senin yorumun nedir abi 5 ar enzimini eskisi gibi yapmak için ne önerirsin proviron baslasam yararı olurmu? kıllanmam aknetrenti kullanmadan önce gayet iyiydi kullandıktan sonra oldu bu olaylar 3 yıldırda bir tık gelişme yok kendi haline bırakırsam duzelmeyecek küre bile girebilirim belki dhtyi duzeltir diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.