Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ßyC#

Sustanon neden tehlikeli?

Önerilen İletiler

ßyC#    66

Etken Maddeleri;

Testosteron propiyonat    30 mg

Testosteron fenilpropiyonat    60 mg

Testosteron izokaproat    60 mg

Testosteron dekanoat    100 mg

Testosteron Propiyonat hakkında kana hızlı ve çabuk karışarak kısa sürede Total T seviyelerine katkı sağlar vücuttan kısa sürede atılır. Yarılanma süresi 1-2 gün.

Testosteron Fenilpropiyonat hakkında kana yavaş salınır adalede yavaş çözünür Yarılanma süresi 1-3 hafta.

Testosteron izokaproat hakkında kana yavaş salınır adalede yavaş çözünür yarılanma süresi 1.5 2 hafta.

Testosteron dekanoat   4 hafta veya daha fazla.

Görüldüğü üzeri Sustanon en altta belirtilen yarılanma süresi ve vücuttan atılma süresi çok uzun olan Dekanoat esteri yüzünden tehlikelidir. Kişiden, kişiye değişmekle beraber vücuttan tamamen atılma süresi çok uzun bir süreç alabilir. Ve ortalama bir erkeğin günde salgıladığı Testosteron miktarı 5-6 mg civarındadır.

Dekanoat esteri vücuda tek seferde 100 mg çözünmemiş testosteron aktarır ve bu adalede çözüldükçe kana karışır. Genelde dekanoat esteri Düşük T Seviyelerinden muzdarip ereksiyon sorunu yaşayan vb. Allah göstermesin birde hipoganidizm hastalarına reçete edilir ve bu hastalar 1000 mg dekanoat esterini 3 ayda bir vücuda enjekte ederler.

Ehh malum biz vücut geliştirmeciler daha fazla anabolik yapıya ulaşmak için haftalık 500 mg bazen 750 mg diğer sporcularında haftada 1000 mg kadar sustanon kullandıkları biliniyor. Ve bunu ayla çarptığımızda kalça bölgenizde aylarca belkide yıllarca kalacak dekanoat esteri barındırıyorsunuz. 

Dekanoat esteri tehlikeli bir esterdir vücutta yarılanma ve atılma süresi çok uzundur normal bir erkeğin günde 5-6 mg kadar Testosteron ürettiğini baz alırsak adalemizde saklanmış bir dekanoat esterinin biz kürü bitirdikten sonra yavaş,yavaş kanımızda salınmaya devam ederek bizim. Doğal üretim dengemizi bozmasını istemeyiz. İşte sustanon bu yüzden tehlikeli bir anabolik ilaçtır.

En stabil ve en güvenilir Testosteron esteri tabikide listemi Enanthate yarılanma süresi yaklaşık 10,5 gün olarak tespit edilmiştir. Yani tek bir enjeksiyondan 14,20 gün arasında vücudunda enanthate esterinden eser kalmaz denilebilir. Buda bizim anabolik kullanımına ara verdiğimizde daha çabuk toparlanmamız demek oluyor.

Kullanıcıların büyük çoğunluğunun Sustanon'a yönelme sebebi güvenilir satıcıların azalması ve eczanelere karşı duyduğu güvenden dolayı oluşmaktadır. Saygılarımla mutlu sporlar dilerim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 3
  • Şaşkın 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

Yanlış bilgiler. 

• Testo prop 19.2 saat
  • Testo fenilprop 1.5 gün
  • Testo izokaproat 4 gün
  • Testo dekanoat 7.5 gün

Sustanon, pctye geçiş süresi iyi ayarlanırsa, Ya da sustanon kürü bittikten sonra 1 2 hafta enantat ile devam edilip sonra pctye geçilirse ; abartıldığı kadar zararlı değildir. Ayrıca testosteron enantat yarı ömrü 4.5 gündür. Testosteron sipionat ise 5 gündür. 

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

grafikte düz bir cizgiyle iniyor olsaydı salınım, dediğin "yıllarca" kanda kalma olayı belki doğru olabilirdi ama eğik bi şekilde iniyor yani başlangıç ve bitiş noktasi (x cizgisindeki uzunluk) grafikte her zaman aynı kalır ,ne kadar Y çizgisi uzarsa uzasın. uzun lafın kısası istediğin dozajda kullan genede kanda önemsiz seviyelere inmiş olucak bir veya bir buçuk aya. sustanon'u bende sevmem, kullanıp bırakma (kür) için çok kötü bi seçenek düzgün enanthate almakla kıyasla. ama sebebi kısa esterleri ve kürden inerken vücudundan 4 ayrı esterin çıkmasını teker teker hissedip en uzun esterinde çıkmasını beklemek zorunda olmak pct için

Screenshot_20200105-170145_CycleTrack.jpg Screenshot_20200105-170141_CycleTrack.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

@metinav abi senin bu konu hakkında düşünceni çok merak ediyorum Baktiğin zaman sustanon 4 esterli olmasindan dolayi hem def hem bulk ta tercih ediliyor. Ama çoğu kişi ilaç hakkında sıkıntılı yorumlar yapabiliyor ve görenlerde kullanmaktan vaz geçiyor tıpkı benim gibi .nedeni sence nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

İlaçlar 5 yarılanma ömrü sonrası vücuttan tamamen atılır 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Yillarca kanda kalmasi imkan dahilinde degil. İsterseniz haftada 2000 sustanon alin fark etmez. Vucut kullanamadigi kismini saklayamaz aromatize olur. Bu nedenle yarilanma suresinin aldiginiz miktarla alakasi yoktur. Yarilanma ve kandan silinme sureleri mg bagimli degildir

Tek risk pct ile alakali risk evet ama bunu da kurun sonuna enantat ekleyerek asabilirsiniz. 
ve ester gecislerindeki ruh hali degisiklikleri biraz zorlayabilir. 
urun dunyada trt tedavisinde kullanilan guvenli bir urundur. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

@metinav abi senin bu konu hakkında düşünceni çok merak ediyorum Baktiğin zaman sustanon 4 esterli olmasindan dolayi hem def hem bulk ta tercih ediliyor. Ama çoğu kişi ilaç hakkında sıkıntılı yorumlar yapabiliyor ve görenlerde kullanmaktan vaz geçiyor tıpkı benim gibi .nedeni sence nedir 

@Ferhat82  Ben sustanonu seviyorum bulka en uygun steroid bence.Arkadaşların dediği gibi dünyada bu steroid trt için kullanılıyor.Hipogonadik hastalarda ayda bir enjekte ediyorlar sustanonu.

İçeriğindeki çeşitli esterler aktif ve reaktif olma seviyesini süresini değiştiriyor.İnsanların yapıları aynı olmadığı ve farklı tepkiler verdiği için sustanonu üretirken tüm erkeklere uygun olsun diye düşünülmüş.Yoksa en uzun ester tercih edilirdi enjeksiyon kolaylığı yönünden.Fakat her bünyenin hormon sistemi farklı, shbg seviyeleri farklı, testoyu değerlendirme aromatize etme fonksiyonu değişken.

Sustanon definasyona çok gitmez bana kalırsa.Uzun esterler her zaman su tutar, ve sustanon kafadan 9-10 kg artış yapıyor kiloda.Define için uygun olsaydı min. su tutumu olmalı ve yağ yakımıyla kiloda düşme sağlaması gerekirdi.Bunu yapmıyor...Belki içindeki kısa esterlere uygun sık enjekte edilse böyle bir yarar elde edilebilir.

Pct ye başlama vucuttan atılma süresi hesabı zor ve bunun için kür tecrübesi olan insanların kullanması daha doğru olur.Ester geçişleri harddan softa doğru duygusal değişikliğe neden olabilir hassas kişilerde.

Pct öncesi son 25-30 gün, testo propa geçiş yapılarak sonlandırılırsa kür, pct için sorunsuz bir başlangıç yapılabilir.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 4 saat önce yazdı:

@Ferhat82  Ben sustanonu seviyorum bulka en uygun steroid bence.Arkadaşların dediği gibi dünyada bu steroid trt için kullanılıyor.Hipogonadik hastalarda ayda bir enjekte ediyorlar sustanonu.

İçeriğindeki çeşitli esterler aktif ve reaktif olma seviyesini süresini değiştiriyor.İnsanların yapıları aynı olmadığı ve farklı tepkiler verdiği için sustanonu üretirken tüm erkeklere uygun olsun diye düşünülmüş.Yoksa en uzun ester tercih edilirdi enjeksiyon kolaylığı yönünden.Fakat her bünyenin hormon sistemi farklı, shbg seviyeleri farklı, testoyu değerlendirme aromatize etme fonksiyonu değişken.

Sustanon definasyona çok gitmez bana kalırsa.Uzun esterler her zaman su tutar, ve sustanon kafadan 9-10 kg artış yapıyor kiloda.Define için uygun olsaydı min. su tutumu olmalı ve yağ yakımıyla kiloda düşme sağlaması gerekirdi.Bunu yapmıyor...Belki içindeki kısa esterlere uygun sık enjekte edilse böyle bir yarar elde edilebilir.

Pct ye başlama vucuttan atılma süresi hesabı zor ve bunun için kür tecrübesi olan insanların kullanması daha doğru olur.Ester geçişleri harddan softa doğru duygusal değişikliğe neden olabilir hassas kişilerde.

Pct öncesi son 25-30 gün, testo propa geçiş yapılarak sonlandırılırsa kür, pct için sorunsuz bir başlangıç yapılabilir.

Teşekkürler abi cevabımı net bir şekilde aldım 🙏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 4 saat önce yazdı:

@metinav abi her yorumunu dikkatle okuyorum . Sana sormak istediğim bir konu var , testis atrofisi zamanla düzelir mi ? Sarkıklık zamanla kendini toparlar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 2 dakika önce yazdı:

@metinav abi her yorumunu dikkatle okuyorum . Sana sormak istediğim bir konu var , testis atrofisi zamanla düzelir mi ? Sarkıklık zamanla kendini toparlar mı ?

Bende 1 yılda toparlamadı. Her sexte veya sabah kasıklara çıkıyor Gece dediğin şekil oluyor. Prengly olmadan doğal düzelmez gibime geliyor zor

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Bende 1 yılda toparlamadı. Her sexte veya sabah kasıklara çıkıyor Gece dediğin şekil oluyor. Prengly olmadan doğal düzelmez gibime geliyor zor

@Ferhat82 benim uyurken ortada gece ise sarkık bende anlamadım . ama kasığa filan çıkmıyor . valla testisimin eski pütürlü halini özledim 😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 3 dakika önce yazdı:

@Ferhat82 benim uyurken ortada gece ise sarkık bende anlamadım . ama kasığa filan çıkmıyor . valla testisimin eski pütürlü halini özledim 😂😂😂

Sende yine iyimiş Bende dediğim gibi ilişkide bir çekiliyor sıfır Şimdi yeni küre başliyorum bu halde 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

Kürden dolayı olduysa ve pct ile degerlerin normal seviyesine geldiyse, zamanla toparlar.Fakat kürden bagimsiz olarak bu sorun varsa ilac tedavisi gerekir.Zaman önemli degilse bekle vucudun düzelsin. Ama yok bekleyemem diyorsan pregnyl dusuk doz haftalik alarak destek olabilirsin. Yada dogal lh arttirmak icin tribulus, ginseng, dhea, maca vb. takviyeler alabilirsin.Eskiden ergenlige giremeyen, testisleri inmeyen cocuklara doktorlar direkt 5000 pregnyl vuruyorlardi tek doz. Yarimlik deniliyor bu hastaliga halk arasinda...Karar senin :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 06.01.2020 - 00:30 yazdı:

Sende yine iyimiş Bende dediğim gibi ilişkide bir çekiliyor sıfır Şimdi yeni küre başliyorum bu halde 😂

Bende bi 6 ay beklicem olmadı gircem küre  .

metinav, 06.01.2020 - 02:21 yazdı:

Kürden dolayı olduysa ve pct ile degerlerin normal seviyesine geldiyse, zamanla toparlar.Fakat kürden bagimsiz olarak bu sorun varsa ilac tedavisi gerekir.Zaman önemli degilse bekle vucudun düzelsin. Ama yok bekleyemem diyorsan pregnyl dusuk doz haftalik alarak destek olabilirsin. Yada dogal lh arttirmak icin tribulus, ginseng, dhea, maca vb. takviyeler alabilirsin.Eskiden ergenlige giremeyen, testisleri inmeyen cocuklara doktorlar direkt 5000 pregnyl vuruyorlardi tek doz. Yarimlik deniliyor bu hastaliga halk arasinda...Karar senin :)

Sağolasın metin abi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
version1996, 12 dakika önce yazdı:

işte bu ya biri de çıktı dedi ki sustanon zararlı :) gözüm açık gitmeyecem.

Dostum sustanona herkes zararli diyor. Ama garip olan dunyada trt tedavisinde kullanilan urun sustanon 😊 sustanon kurundeyim ve cok memnunum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24

Sustanon primobolon bunlara bulaşmayın bir yerede varamasınız zaten sendelersiniz düzenli kullanımda karaciğer böbreği mahveder orijinal anabolikler dururken bunlara bulaşmak aptallık olsa gerek 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 10 dakika önce yazdı:

Sustanon primobolon bunlara bulaşmayın bir yerede varamasınız zaten sendelersiniz düzenli kullanımda karaciğer böbreği mahveder orijinal anabolikler dururken bunlara bulaşmak aptallık olsa gerek 

2 sorum var

ben kullaniyorum aptal miyim?

orjinal olan hangisi? Hangisi orjinal anabolik

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 23 dakika önce yazdı:

2 sorum var

ben kullaniyorum aptal miyim?

orjinal olan hangisi? Hangisi orjinal anabolik

banlanan trolün yedek hesabı olabilir. geçmişine bak bi .

10 Aralık'ta başlamış siteye ve o trolün hesabı banlanana kadar 0 aktivite.

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Dostum sustanona herkes zararli diyor. Ama garip olan dunyada trt tedavisinde kullanilan urun sustanon 😊 sustanon kurundeyim ve cok memnunum

Kur nasıl sadece sustanon mu ve verimi nasıl sence bulk için mi define için mi bir de kaç günde bir kaç mg enjekte ediyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Haze, 11 dakika önce yazdı:

Kur nasıl sadece sustanon mu ve verimi nasıl sence bulk için mi define için mi bir de kaç günde bir kaç mg enjekte ediyorsun

Only sustanon kullaniyorum primo eklemedim. Kick start da eklemedim. Sadece sustanon

bulk kurundeyim

pazartesi 250

persembe 250 

toplam 500 yapiyorum birkac hafta sonra 750 ye cikacagim

Daha once bircok kur yapmis birisi olarak sustanondan cok memnunum istedigimi veriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
AhmetBalcı, 4 dakika önce yazdı:

Only sustanon kullaniyorum primo eklemedim. Kick start da eklemedim. Sadece sustanon

bulk kurundeyim

pazartesi 250

persembe 250 

toplam 500 yapiyorum birkac hafta sonra 750 ye cikacagim

Daha once bircok kur yapmis birisi olarak sustanondan cok memnunum istedigimi veriyor

Eczane mi yoksa balkan mi ben balkan sustanon kullanmayı düşünüyorum daha sonra 2,3 hafta testo e. ile devam edip pct yapmayı düşünüyorum umarım hiç bir sıkıntı yaşamam herkes çok memnun kaldığını söylüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Haze, 6 dakika önce yazdı:

Eczane mi yoksa balkan mi ben balkan sustanon kullanmayı düşünüyorum daha sonra 2,3 hafta testo e. ile devam edip pct yapmayı düşünüyorum umarım hiç bir sıkıntı yaşamam herkes çok memnun kaldığını söylüyor 

Eczane sustanon

ben memnunum dostum balkan da olur sonucta balkan da eczane 😊

evet 2-3 hafta enant sonrasi pct cok mantikli pct baslama zamani karmasasi kalmamis oluyor

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 2 dakika önce yazdı:

Eczane sustanon

ben memnunum dostum balkan da olur sonucta balkan da eczane 😊

evet 2-3 hafta enant sonrasi pct cok mantikli pct baslama zamani karmasasi kalmamis oluyor

Haze, 9 dakika önce yazdı:

aranızda dbol kullanan oldumu? bir sonraki kürümde kickstart için kullanmak istiyorumda 20 gün,30mg. estrojene orta seviyede tepki veriyom yani 4 günde bir yarım tablet arimidex aldığım halde hafif sivilce artışı gibi. dbol alınca estrojen bombasına dönüşmekten korkuyorum fakat benim gibi bi ectomorph için tam ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.