Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Şişkobiri

Exbiotech

Önerilen İletiler

Şişkobiri    40

Merhaba arkadaşlar exbiotech firmasını duyan oldu mu? 

Hadi tartışalım. 

İnternet sitesi : https://www.exbiotech.com/

Made in Singapore yazıyor ama yazıyor bilemeyiz. 

Sarm prohormonlarından tutun peptidlere bir çok ürünü piyasada dolanıyordu. Şimdi de anabolikleri başladı. 

Ben kendim cjc dac ürününü kullandım. Uzun esterli bi gh salgılatıcı olduğu için etki konusunda yorum yapamayacağım fakat enjeksiyonluk suyun içinde güzel karışmıyordu. Aldığım üründe kazımalı bir check kodu sistemi mevcuttu öylesine denedim, check oldu pek de umrumda değil zaten check sistemi. 

Kendim fotoğrafını çekmemişim resimleri internetten aldım. 

67508779_158994965240531_4827455949620632539_n.jpg 66415061_339825510260258_7083339167480219775_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidrage    3

Sitenin who.is bilgilerine baktığımızda nameserverlari birode.com diye yabancı bir site peki o sitenin domaini nerden alınmış NICS Telekomünikasyon A.Ş. :)

Yani adamlar Türk, ilaçları hakkında yorum yapamam ama durum böyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dowan    1
roidrage, 22.10.2019 - 20:16 yazdı:

Sitenin who.is bilgilerine baktığımızda nameserverlari birode.com diye yabancı bir site peki o sitenin domaini nerden alınmış NICS Telekomünikasyon A.Ş. :)

Yani adamlar Türk, ilaçları hakkında yorum yapamam ama durum böyle.

Registrant Contact Information:
Name
Registration Private
Organization
Domains By Proxy, LLC
Address
DomainsByProxy.com
Address
14455 N. Hayden Road
City
Scottsdale
State / Province
Arizona
Postal Code
85260
Country
US
Phone
+1.4806242599
Fax
+1.4806242598
Email
stringImage?img=2cPlatPYnUcxkNWosk3WUbMzMO4Fpt7b972XmKommq41Ywvz4sXiDCvMPUVSWHDQ
Administrative Contact Information:
Name
Registration Private
Organization
Domains By Proxy, LLC
Address
DomainsByProxy.com
Address
14455 N. Hayden Road
City
Scottsdale
State / Province
Arizona
Postal Code
85260
Country
US
Phone
+1.4806242599
Fax
+1.4806242598
Email
stringImage?img=2cPlatPYnUcxkNWosk3WUbMzMO4Fpt7b972XmKommq41Ywvz4sXiDCvMPUVSWHDQ
Technical Contact Information:
Name
Registration Private
Organization
Domains By Proxy, LLC
Address
DomainsByProxy.com
Address
14455 N. Hayden Road
City
Scottsdale
State / Province
Arizona
Postal Code
85260
Country
US
Phone
+1.4806242599
Fax
+1.4806242598
Email
böyle gözüküyor ben bir daha baktımda genede çok güvenilir değil gibi bilemedim. Sarms deneyeni varsa eğer tecrübelerini merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Oxandrolone hammaddesi en pahalı olan ilaç, o yüzden ilaç araştırmalarında markanın eğer varsa bu ilacının fiyatına bakıyorum, ürünün popüler olan bir satış sitesinde 185 lira olduğunu gördüm ve bu fiyata underdose/boş bir ürün olması haricinde benim aklıma aksi bir sey gelmiyor. UGL markaların testosteronlarının kısmen dolu olduğunu, pahalı hammaddeye sahip boldenone, oxandrolone, trenbolone gibi ilaçlarda ise iddaa ettikleri dozları koymadıklarını ilaçlar hakkında bilgisi olan herkes söyler. 

SARMS konusunda çok araştırmam yok o yüzden bir yorum yapamıyorum, keza markanın peptid ürünleri de var forumda elbet kullanmış insanlar vardır, marka analizlerinde de var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Türk malı . Memnun olanda var olmayanda . Yalnız bazı kişiler çok enjekteden sonra ateş yaptığını söylemişlerdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23

Üzerinden 2 yıl geçmiş fakat giren biri görsün diye yazıyorum.

MK677 sarmsını kullandırttım ve çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
squafy, 13.11.2022 - 17:29 yazdı:

Üzerinden 2 yıl geçmiş fakat giren biri görsün diye yazıyorum.

MK677 sarmsını kullandırttım ve çalışıyor.

MK 677 yi tek olarak kullandıysanız orj kaliteli bir marka bile olsa etkisi bariz farkedilmez Sizin kullandığınız muhtemelen içerisine anabolik ilaçlar karıştırılmış ve MK 677 etiketi yapıştırılmış bir kutudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OxKing    1
inaler, 18.05.2023 - 23:32 yazdı:

MK 677 yi tek olarak kullandıysanız orj kaliteli bir marka bile olsa etkisi bariz farkedilmez Sizin kullandığınız muhtemelen içerisine anabolik ilaçlar karıştırılmış ve MK 677 etiketi yapıştırılmış bir kutudur

Üstünden çok zaman geçmiş ama yinede yazmak istedim. mk677sini kullandım tek basına kullandım ve basında sonunda kan testi verdim degerlerim hep normaldi hatta testo seviyem 8,3 çıktı harika seviye anabolik degil kesinlikle etkisi kalıcı oldu tabi uçuracak bieşy beklememek lazım ama etkisi hissedilir büyüme sagladı güç artışı sagladı acayip acıktırıyo harici bişey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
OxKing, 04.07.2023 - 18:36 yazdı:

Üstünden çok zaman geçmiş ama yinede yazmak istedim. mk677sini kullandım tek basına kullandım ve basında sonunda kan testi verdim degerlerim hep normaldi hatta testo seviyem 8,3 çıktı harika seviye anabolik degil kesinlikle etkisi kalıcı oldu tabi uçuracak bieşy beklememek lazım ama etkisi hissedilir büyüme sagladı güç artışı sagladı acayip acıktırıyo harici bişey yok

MK-677 karaciğerden igf hormonunun üretilmesini tetikliyor testosteron  seviyelerini arttırmaz diye biliyoru ama sizin testinizde testosteron seviyesi 8,3 çıkmış ki bu sağlıklı bir insanda çıkabilecek en üst seviye Buna istinaden MK-677 olarak kullandığınız bu ürünün Testosteron ihtiva ediyor olma olasılığı yüksek değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OxKing    1
inaler, 17 saat önce yazdı:

MK-677 karaciğerden igf hormonunun üretilmesini tetikliyor testosteron  seviyelerini arttırmaz diye biliyoru ama sizin testinizde testosteron seviyesi 8,3 çıkmış ki bu sağlıklı bir insanda çıkabilecek en üst seviye Buna istinaden MK-677 olarak kullandığınız bu ürünün Testosteron ihtiva ediyor olma olasılığı yüksek değil mi ?

BENİM KULLANDIGIM SARMS EXBİOTECH 677 COGU ARKADASIN KULLANDIGI KONUSTUGU LİBİDOM YOK OLDU DEDİGİ ÜRÜN. TESTO SEVİYEMİN YÜKSEK ÇIKMASININ BASKA SEBEPLERİ OLABİLİR. BRUTAL STRENÇ ÜRÜNÜ , GÜNLÜK ALDIGIM ÇİNKO VİTAMİN MİNERAL VE KALİTELİ YAG ÜRÜNLERİ. DİŞ MACUNU YERİNE MİSVAK KULLANMAK BİLE BİR ETKENDİR Kİ VUCUDUNA FLORUR ALMAMIS OLURSUN AYÇİÇEK YAGI VE SANA YAG KULLANMAM ZEYTİN VE TEREYAGI KULLANIRIM KURUYEMİŞ OLARAK FINDIK CEVİZ KAJU ÖGÜNLERİMDE YERİM SEBZEYİ İHMAL ETMEM DÜZENLİ KAN TESTİ VERİR VİTAMİN DEGERLERİME BAKITIRIM EKSTRA OLARAK ARA ARA D VİTAMİNİ VE B VİTAMİNİ KULLANIRIM YATMADAN ÖNCE KESNLİKLE ZMA VE GLUTAMİN KULLANIRIM. ŞAMPUAN YERİNE DOĞAL BITTIM SABUNU KULLANIRIM ÇOGU ZAMAN KİMYASALLARDAN UZAK DURRUM ÖGÜNLERİMİ AKSATMAM BUNU YAŞAM TARZI HALİNE GETİRDİGİM İÇİN BENCE O YÜZDEN YÜKSEK ÇIKIYOR HOCAM. ZATEN DEDİGİNİZ GİBİ 677 İGF GROWT HORMONU ÜRETİMİNİ ARTTIRIYO TESTOYLA ALAKASI YOK BENİM BUNLARI YAZMA SEBEBİM BAZI ARKADASLARIN LİBİDOM YOK OLDU DEMESİNE SASIRDIGIM İÇİN.

tarihinde OxKing tarafından düzenlendi
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
OxKing, Bir saat önce yazdı:

BENİM KULLANDIGIM SARMS EXBİOTECH 677 COGU ARKADASIN KULLANDIGI KONUSTUGU LİBİDOM YOK OLDU DEDİGİ ÜRÜN. TESTO SEVİYEMİN YÜKSEK ÇIKMASININ BASKA SEBEPLERİ OLABİLİR. BRUTAL STRENÇ ÜRÜNÜ , GÜNLÜK ALDIGIM ÇİNKO VİTAMİN MİNERAL VE KALİTELİ YAG ÜRÜNLERİ. DİŞ MACUNU YERİNE MİSVAK KULLANMAK BİLE BİR ETKENDİR Kİ VUCUDUNA FLORUR ALMAMIS OLURSUN AYÇİÇEK YAGI VE SANA YAG KULLANMAM ZEYTİN VE TEREYAGI KULLANIRIM KURUYEMİŞ OLARAK FINDIK CEVİZ KAJU ÖGÜNLERİMDE YERİM SEBZEYİ İHMAL ETMEM DÜZENLİ KAN TESTİ VERİR VİTAMİN DEGERLERİME BAKITIRIM EKSTRA OLARAK ARA ARA D VİTAMİNİ VE B VİTAMİNİ KULLANIRIM YATMADAN ÖNCE KESNLİKLE ZMA VE GLUTAMİN KULLANIRIM. ŞAMPUAN YERİNE DOĞAL BITTIM SABUNU KULLANIRIM ÇOGU ZAMAN KİMYASALLARDAN UZAK DURRUM ÖGÜNLERİMİ AKSATMAM BUNU YAŞAM TARZI HALİNE GETİRDİGİM İÇİN BENCE O YÜZDEN YÜKSEK ÇIKIYOR HOCAM. ZATEN DEDİGİNİZ GİBİ 677 İGF GROWT HORMONU ÜRETİMİNİ ARTTIRIYO TESTOYLA ALAKASI YOK BENİM BUNLARI YAZMA SEBEBİM BAZI ARKADASLARIN LİBİDOM YOK OLDU DEMESİNE SASIRDIGIM İÇİN.

Büyük harfle yazmak yasak

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OxKing    1
Larues, 13 dakika önce yazdı:

Büyük harfle yazmak yasak

pekala bir daha yazmam caps acık kalmış bir yerden sonrada silip yazmaya erindim hocam :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
OxKing, 5 dakika önce yazdı:

pekala bir daha yazmam caps acık kalmış bir yerden sonrada silip yazmaya erindim hocam :D 

küfür ederek yazmışsınız vibe ı veriyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Tunahankrc
      Ghrp 6 kullanıma açıldıktan sonra ne kadar zaman saklanır doğru şartlarda
    • Yazan: SantoR
      Herkese Selamlar, Altyapı : 44 Yaşındayım  Mesleğim Eczacılık  , Boy 1.90 Kilo 117 kg , 20 Yıla Yakındır Vücüt Geliştirme ile uğraşmaktayım ayrıca bir süre profesyonel şekilde yurt dışında kafes dövüşü ile uğraştım. 
      Omuz Sakatlığının Gelişim Süreci: Omuz sakatlığımın gelişiminde 3 teori mevcut
      Yaşla birlikte o bölgelerde yıllardır biriken gerilmeler tendon ve kas sorunları. Bulgaristanda Anavar diye almış olduğum İlacın Winstrol çıkıp dolaylı olarak zarar verip  tendonite yol açması ( Winstrolun tendonlara verdiği zarar pubmed te gösterilmiştir) Bench Press esnasında yanlış girme ve yanlış tutuş. Bunlardan hepsi ya da birkaçı da birlikte olmakla birlikte emin olamam. 
      Sakatlık Sonrası Gelişmeler :
      Omuz saklatlığı yaşıyan arkadaşlar bilirler ki ilk başlarda kas ağrısı sanılır 1-2 hafta geçmeyince artık kaygılanılıp doktorun kapısı çalınıp MR çekilip sonuca olaşılır. Benim MR'da birinci derece kas yırtığı ( ödem) çıktı ki aslında buna mikro yırtıklar denir yırtılma bile sanılmaz ama tedavisi çok güçtür. 2 Kez  Prof. Ortopedist ve Spor Yaralanmaları hekimi ziyaret edildi ve 10 kez fizik tedavi alındıktan sonra  kendimce bu şekilde ben tedavi olamam diye düşünüp alternatif ve yeni-modern tıbba yönelip  araştırmalar yapınca peptidturkiye formuyla tanışıp peptidlerin ne olduğunu öğrenme kararı aldım ( malesef peptidlerin ne olduğunu neye yaradığını bilen eczacı - doktor yok Türkiyede) Türkiyenin etkin ve modern tedavi konusunda ne kadar geride kaldığını anladım malesef 30-50 yıl geriden geliyoruz sadece para ve cerrahi ağırlıklı bir tıbbi ekol üzerinden gidiyoruz.
      Noxy Labs Bpc157-Tb500 peptidleri ile tanışmam: 
      Forumda arama yapma butonundan ısrarla arama yaparak formun 10-15 yıllık deneyimini silip süpürdüm adeta ve Noxy Labsın peptidlerinde karar kıldım ve güvendim! Çünkü piyasa da onlarca sahte peptid var aman dikkat diyorum ne zamanımız ne paranız boşa gitsin!
      Noxy Labs Bpc157-TB500 Deneyimlerim : 
      İlk başta Bpc157 peptidini güvenilir kaynaktan tedarik ettikten sonra kullanmaya başladım ilk 5 gün 200-250 mcg kullandım iyileşmeye başladığımı anlayınca ve etkisinden emin olunca hızlandırmak için dozu günde 250 mcg sabah + 250 mcg akşam olmak üzere 500 mcg çıkardım 10. gunun sonunda salona gidebileciğimi hissettim ve  ilk salon antremanıma çok iyi ısınarak yarı ağırlıklarla başladım açıkçası daha önceki denememlerde ertesi günler çok büyük ağrılarla dönmüştüm ve ara vermiştim neyseki Allaha şükür umduğum olmadı. 
      12. gun Tbc500 ekledim yanına bunu eklememdeki amaç kronik influmasyonu durdurmaktı ki benim omuz sakatlığımın yanında fibromiyalji  ve boyun fıtığı gibi kronik iltihabı durumları olan rahatsızlıklarım var ve daha iyi etki ettiğini hissettim.
      Kişisel Tavsiyelerim :
      Yüksek mcg lar hızlı iyileşmenizi sağlar ! Yurt dışında 1 Mg'a bile çıkanlar var ve Bpc157 ile Tb500 kombine ediliyor benim tavsiyem hızlı geri dönmek için Bpc157  (500 mcg )+ Tb 500 (500 mcg) 4 hafta yeterli olacaktır tabiki bunun için iyi bütçe gerekecektir tabiki sağlık için sakınmamalı. Bpc157 : Daha çok akut ve spor yaralanmaları için kullanılıyor ve etkili. Tb500: Daha çok kronik iltihablanmalar için kullanılıyor ve etkili ( Tendinit gibi) Bpc157 yaralı bölgenin etrafına enjekte edilirse daha etkili ben öyle yaptım omuz civarına baby insulin iğneyle  enjekte ettim.. Tb500 karın bölgesinden yapabilirsiniz. Bu peptidleri butun yaralanmalarda kullanabilirsiniz meniskus , kol , omuz , boyun yaralanmaları , boyun - bel fıtıklarıda dahil  Bu iki peptidi koruyucu olarak genel sağlık içinde kullanabilirsiniz yaralanmanızı önler ve sağlığınızı korur! Ben şahsen elimin altında bulunduruyorum en ufak omuz ya da başka yerlerde ağrımda kullanacam! Salona dönüşüm toplam 2 ayı buldu daha önce peptidlerle tanışsaydım büyük ihtimalle 1 ay olurdu eğer peptidleri kullanmasaydım dönüşüm  en erken 4 ay olurdu herhalde!  *** Bu konu ilk oldu  ve umarım herkesi  işine yarar... 

• Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.