Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

chaylak06

Yardımınız lazım değerli hocalarım

Önerilen İletiler

chaylak06    13

Değerli hocalarım ve kardeşlerim...

İlk defa sağlam bir küre girmek istiyorum.İlk denemem de ürün sahte olduğu için almak için akıttığım her damla terim boşa gitti ve bende nasıl bir etki edeceğini çok merak ederken hiçbir değişim yarar fayda göremedim.

satın aldığım kürde testo enante, deca sadece 2 sini verdi bana hayal kırıklığı acı dolu sahte bir kür...

Şimdi ben forumda okudum devlet hastanesinde gidip testlerimi istiyeceğim ama hangi testlerimi isteyeceğimi bilmiyorum  ve ilk kür olarak beni değiştirecek beslenmeme ve antremanıma çok dikkat ettiğim sürece tabi ki tavsiyeniz var mı acaba nasıl bir küre girmeliyim 1.5 yıldır doğal olarak takılıyorum sadece suplement olarak beslenmeden yana problemim yok fikirlerinizi bekliyorum saygı ve sevgilerimle yardımı olan ya da olmayan tüm değerli hocalarıma ve kardeşlerime selam olsun...Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim selamın aleyküm ilk kür olucağı için bence cruze yapman lazım ve diğer yapacağın kürlerde ki verimi hiç bir zaman alamayacaksın öncelikle testo deca cok iyi bir tercih bende bu kür ile başladım devamı geldi sana tavsiyem kür güzel 10-12 hafta calışan ilaçlarla yapıp ne kadar temiz kalori yüklersen o kadar iyi

kan testleri için sanırım sadece endokrin bölümü bakıyor sen ilk olarak dahiliyeye git kan test yapırmak istiyorum diye..

Kardeşim tekrardan söylüyorum ilk kürde patlatman lazım yırtman lazım ortalığı sakın boş geçme ilk kürü yoksa pişman olursun

Koruyucuları unutma...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinnigavallahi hocam tek isteğim o elimden ne gelirse yapmak istiyorum cevabın için çok teşekkür ederim ben sadece deca dan korkuyorum çok sıkıntılı bir ilaç biliyorum kan testi yaptırınca orda özellikle belirtmem gereken değerler var mı doktora  yoksa istediğimiz her sonucu bize lazım olan kısmı sonucumuzda görecek miyiz  koruyucular derken neler almam gerek ne gerekirse alalım herşeyden önce sağlığımız en önde gelir tamam küre girecez hormonları bozacaz o da ap ayrı sağlık sorunu ama sonuçta o hormonlar bozulmazsa elde var 0 😁 zararı en aza indirmek her zaman tercihim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Kardesm deca getirisinden çok götürüsü olabilecek bir ilaç bazıları için bence decayı boşver onun yerine boldenon ekle kürüne ileride düşünürsün onu

1-16 enanthat

1-16 bolde

1-5 dianabol

İlaçlar sağlam olursa işini görecektir emin ol.

İlk kürde patlatacagim derken patlamamaya dikkat et saglik herşeyden önemli.

Kan testi için Dahiliye ve Uroloji her iki bölümede gidebilirsin Steroid kullandim bazı sorunlarım var demen yetiyor 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
chaylak06, 8 saat önce yazdı:

Değerli hocalarım ve kardeşlerim...

İlk defa sağlam bir küre girmek istiyorum.İlk denemem de ürün sahte olduğu için almak için akıttığım her damla terim boşa gitti ve bende nasıl bir etki edeceğini çok merak ederken hiçbir değişim yarar fayda göremedim.

satın aldığım kürde testo enante, deca sadece 2 sini verdi bana hayal kırıklığı acı dolu sahte bir kür...

Şimdi ben forumda okudum devlet hastanesinde gidip testlerimi istiyeceğim ama hangi testlerimi isteyeceğimi bilmiyorum  ve ilk kür olarak beni değiştirecek beslenmeme ve antremanıma çok dikkat ettiğim sürece tabi ki tavsiyeniz var mı acaba nasıl bir küre girmeliyim 1.5 yıldır doğal olarak takılıyorum sadece suplement olarak beslenmeden yana problemim yok fikirlerinizi bekliyorum saygı ve sevgilerimle yardımı olan ya da olmayan tüm değerli hocalarıma ve kardeşlerime selam olsun...Teşekkür ederim

tam kan/hemogram

testo toplam/serbesst

lh

fsh

tsh

e2

alt

ast

hdl

ldl

progesteron

prolaktin

bunları iste  deca kullanmanı tavsiye etmem ama kullanırsan 8-10 hafta 400mg kafi deca olursa bolde ve anapolon kullanma

testo 16 yada 20 hafta 500mg

bolde 16-20 hafta 500

anapolon 5 hafta yeterli 50mg

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Deityyorumun için çok teşekkür ederim peki bana deca dışında şöyle sağlam bir kür tavsiye edebilecek var mı birde decanın yanında bolde ve anapolon nasıl bir etkisi var bana nasıl zararı olur çok teşekkür ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim tercih senin kime göre neye göre deca.

Ve bu deca korkulacak bir ilaç değil getirisinden çok götürüsü olur demenizi anlamıyorum bu ilaça karşı ben ne zaman deca kürüne girsem en fazla kayıplarım 2-4 kilo arası değişir getirisinin yanında hiçbirşey ve eminim bu kadar beklentili bir kardeşimizsin benim tercihim decadan yana

eğer libido erkeklik problemini dert ediyorsan bence hiç dert etmene gerek yok decayı kestikten 2 veya duruma göre 3 hafta testo ile devam edersen sorunun cözülür 

Kardeşim tercih senin koruyucu için armidex yeterli eğer deca kullanıcaksan cabaser alırsın gecersin

Ve yeniden söylüyorum hiç bir zaman ilk kürdeki etkiyi tutturamıcaksın (şahsi düşüncem) ilk kürü decayla patlatırsın bolde ile uzun kürler devam edersin ara vererek

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinnigaçok teşekkür ederim yorumların için hocam diğer kardeşlerimin yazdıkları gibi sen ne diyorsun tecrübelerinden bakarak nasıl bir küre girmeliyim sence 

yağ oranım da biraz yüksek yani 20-25 arası vardır diye düşünüyorum belki de değildir az göbek var ama düz durduğum zaman göbeğim gözükmüyor 1.86 boyundayım 95 kiloyum bana kaç kiloyumdur diye sorduğumda 80 falan diyorlar onun sıkıntısı olur mu sizce ilk küre sağlam girip en çok alabileceğim etkiyi almak için acele etmeden ne gerekirse yapcam kafaya koydum hocam 

@Ferhat82yorumun için çok teşekkür ederim hocam patlamak istiyorum derken vücut olarak yani en üst verimi almak istiyorum demek istedim :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
chaylak06, 44 dakika önce yazdı:

@Ferhat82yorumun için çok teşekkür ederim hocam patlamak istiyorum derken vücut olarak yani en üst verimi almak istiyorum demek istedim :))

Kardeşim iyice okuyup ona göre karar ver  100 kişiden 1 kişiye olur seni bulur :)  Şuan bendede deca dick mevzusu var hele  bu konuda ki bir abi  2 yıl düzelmemiş. Konuyu açan arkadaş  1 yıl oldu düzelmemiş   Endanger  hoca  8 yıl olmuş eskisi gibi değilim diyor. Ben 4 ay oldu  hayla aynı durumdayım  çok düşük seviyede ereksiyonum var   Hatta  @metinav  hocamdan bilgi istiyebilirsin   ama bunlari okuduktan sonra hayla girmek istiyorsan  tercih senin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82doğru diyorsun bir yandan kardeşim sana da çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelirsin deca yerine Testo bolde ve dianabol mu girsem ne önerirsin yorumun için çok teşekkür ederim 

Mesela beslenmemde problemim yok ama daha sağlam bir yarar görmek için gainer felan alsam mı hani zaten yağ oranım yüksek yemekte yerim zaten hergün personel yemeğine yine en kötü pilav çıkıyor ama bu sefer sağlam bir şekilde fayda görebilmek için alsam mı diye düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir acaba hocalarım ve kardeşlerim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim kilonu bilmiyordum... benim sana naçizane tavsiyem ilk yağ oranını düşürüp kilo vermen ondan sonra bulk ilaçları kullanmandan yana ve sen bu yağ oranıyla girersen bulk ilaçlarıyla pehlivandan farkın olmaz geri zor toparlarsıN

Sana tecrübelerimi söyleyim cokta bişey yok ilk kürüm decaydı üstünden kaç kür daha gecti 7 kilo civarı aldım 100 gr bile eksilmedim ve erkeklik libido sıkıntısı gram yok ilaçlarda catır catırdı. Şimdi kürümde tekrardan deca kullanıyorum nerde 7 kilo tartı zar zor oynuyor hesabını sen yap

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinnigayağ oranımı kaça düşürmeliyim sence birde ben yağ oranımı tam olarak nasıl öğreneceğim 20 25 arası diyorum ama belki değil yani yok mu hastanede bununla ilgili bir bölüm hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06, 7 dakika önce yazdı:

@trenimebinnigayağ oranımı kaça düşürmeliyim sence birde ben yağ oranımı tam olarak nasıl öğreneceğim 20 25 arası diyorum ama belki değil yani yok mu hastanede bununla ilgili bir bölüm hocam 

Ücretsiz öğrenebileceğin bazı yerler var diyetisyen gibi sanırım bazı eczaneler de bakıyor ama tahmini %15 den aşşağı olsun ne kadar yağsız olursan alıcağın verim bence daha iyi olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinnigagöbek bende hiç eksilmiyor yağların depo bölgesi yani yüzde 15 yağ oranıma geldiğim zaman hafif yine göbekli olurum herhalde o zaman ben ilk işim sıkı bir diyetle güzel antrenman üstüne güzel Bi cardio herhalde antreman üstüne Bi 20-30 dk arası yeterli diye düşünüyorum ilk işim o zaman ben Bi yağ oranıma baktırayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinnigaşuan halim böyle ben 25 felan dedim ama yağ oranıma o kadar değilim galiba 15 le 20 arasındayım galiba şuan sizce küre girmem de sakınca var mı hocalarım bu foto İlaçsız halimdir

Screenshot_20190805_185926_com.google.android.apps.photos.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06, 1 saat önce yazdı:

@trenimebinnigaşuan halim böyle ben 25 felan dedim ama yağ oranıma o kadar değilim galiba 15 le 20 arasındayım galiba şuan sizce küre girmem de sakınca var mı hocalarım bu foto İlaçsız halimdir

Durduğun hata yarın başla😂 kardeşim şaka bir yana harbiden başlayabilirsin ve decayla bu vücudu patlarısan ondan sonra trenle kimse tutamaz seni dinle beni pişman olmaycaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Kardesm bir kere daha uyarıyorum üzülerek söylüyorum deca veya tren kullanacak altyapıya sahip değilsin Bunlari öneren arkadaş neye göre öneriyor onuda anlamiş değilim . Sahip olsanda önermezdim kardeşim en sert ilaçlar bunlar illa kullanicaksanda 4-5 den sonra kullanırsın hormonlar şakaya gelmez . İlk dediğim kürden başla emin ol daha iyi verim alirsin 

Vucudumu şöyle patlaticam böyle yapacagim diye gaza gelip ben gibi yalan olma zaman ver kendine 

Bende sana tren bas deca bas derim bunu demek basit .Bir kardeşin olarak son kez uyarmak istedim seni.Tabi İstediğini yapmakta özgürsün 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
chaylak06, 9 saat önce yazdı:

@Deityyorumun için çok teşekkür ederim peki bana deca dışında şöyle sağlam bir kür tavsiye edebilecek var mı birde decanın yanında bolde ve anapolon nasıl bir etkisi var bana nasıl zararı olur çok teşekkür ederim hocam 

yazdığım kürü uygulayabilirsin

yağ oranı için bunu kullan göbek deliğinin 2 parmak yanından ölçebilirsin>> vücut yağ kaliperi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Famon
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce 2 kere kür yaptım
      İlk kürüm:
      sustanon boldenon Diğer kürüm:
      testo ent bolde dianabol Olarak 2 kür yaptım şimdi tekrar küre gireceğim.
      Bu sefer planladığım kür içeriğim:
      testo ent dianabol deca Sorularım:
      Kullanmak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım? Bu şekilde kombinasyon uygun mudur? Nelere dikkat etmeliyim? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Hsyn
      Testo enanthet,bolde ve turnibol kürüne giricem dün tahlil yaptırdım küre girmeden nasıl sonuçlarim yaş 33 küre girmemde sakınca var mı sizce bu değerlere göre ?
      Enabiz-Tahlilleri (20).pdf
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Tahlillerim hakkında ne düşünüyorsunuz? 
      İlk kürüm:
      500 enant 250 deca (10 hafta) Şimdi de 500 testo 400 bolde düşünüyorum 20 haftalık. pct yapıp mı geçim küre yoksa yapmayayım mı?
      Total testesteron 6.74 µg/L 1.97-6.69 Lüteinizan hormon (LH) (Serum/Plazma) < 0.07 IU/L 1,7-9,6 Prolaktin 5.96 µg/L 2.1-17.7 Follikül stimülan hormon (FSH) < 0.30 IU/L 1,9-18,9 Estradiol (E2) (Serum/Plazma) 29.35 ng/L 0-39,8 TSH (TY1) 1,440 uIU/mL ,7 - 6,4 AST (Aspartat transaminaz) (SGOT) (Z3) 35 U/L 0 - 50 ALT (Alanin aminotransferaz) (SGPT) (Z2) 34 U/L 0 - 50
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar merhaba,
      Yeni bir küre gireceğim:
      Test enant boldanon dianabol turnibal Kürü enjeksiyonu kendim yapacağım bugün deneme amaçlı kendime kalçadan boş iğne yaptım kan kontrolü yaptım kan gelmedi ama iğneyi çıkarınca biraz kanadı sorun var mı sizce? Birde son sorum enjeksiyon saati önemlimi spordan hemen sonra gibi veya o gün herhangi bir saatte olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.