Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Boldenon kaç hafta kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

makavel1    15

İlk kürün boldenon testo 15. haftasındayim, pek bir gelişim yok 20 hafta kullanmayı düşünüyorum

Sizce nasıl olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nemesis    8

8 hafta itibariyle kendini belli etmesi lazım beslenmen  nasıl veya hayallerin çok yüksek ola bilir mi 

İlaçın sahte ola bilir kan testi baktır veya vücudun bu ilacı blokuyou ola bilir örn: biri deca testo girer 5 kg alır başkası girer 14 kilo alır 

tarihinde Nemesis tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

kür öncesi foto ve şimdi ki formunu atarmısın

hem bolde testo kaç mg alıyorsun ?

beslenme ne durumda 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
makavel1, 4 saat önce yazdı:

İlk kürün boldenon testo 15. haftasındayim, pek bir gelişim yok 20 hafta kullanmayı düşünüyorum

Eğer 15 hafta bi ilaçtan etki alamadıysanız bence her halükarda o ilaçları kullanmayı bırakmalısınız. İlaçlar çalışmıyor olsun diyelim ve siz 15 hafta boyunca hacim almaya yönelik antrenman ve beslenme uygulamışsanız natürel olarak da ciddi bi gelişim kaydetmiş olurdunuz ki daha önce paylaştığınız test sonuçlarında en azından kullandığınız testo çalışır durumdaydı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

illaki bir gelişme var olduğum gibi değilim ama 4-5 kg yani ben bunu steroidsiz testosuzda bu kadar uğraşmayla yapardım, beslenmemin ve antremanımın iyi olduğunu düşünüyorum ama genetiğim hiç yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
makavel1, 44 dakika önce yazdı:

illaki bir gelişme var olduğum gibi değilim ama 4-5 kg yani ben bunu steroidsiz testosuzda bu kadar uğraşmayla yapardım, beslenmemin ve antremanımın iyi olduğunu düşünüyorum ama genetiğim hiç yok

Boldenon ve testo ile eğer kalori yetersiz besleniyorsanız hiç kilo da alamayabilirsiniz. Uzun süre kullanılma denmesinin sebebi hem uzun yarı ömrü, hemde çok güçlü bi ilaç olmadığı için uzun vadeye yayıp 15-20 hafta boyunca maksimum sertlikte antrenman ve temiz yüksek kalorili beslenerek vucudunuzun seviyesini bir level yukarı taşıyabilirsiniz.

Hiçbir zaman bir deca, tren veya güçlü oral kadar hızlı değişim göstermeyi beklemeyin bu ilacı kullanırken. Normal beslenrek aldığınız 4-5 kilo ile kürde aldığınız kilonun gerçek anlamda içeriği çok farklı... Sadece testo kullanarak bile insanlar ciddi değişimler kaydedebiliyor, bence biraz daha kendinizde aramalısınız sorunu.(Tabii test yaptırıp ilaçların sahte olduğunu söylemiyorsanız)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 31.05.2019 - 17:29 yazdı:

boldeye 20 gün geç başlamıştım bugün kürün 238. günü

31. haftada mısın?O.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 01.06.2019 - 21:52 yazdı:

hesaplamadım ama 7 ye bölebilirsin

Evet o ara 31 di bu kadar uzun süredir boldenon mu kullanıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
makavel1, 28 dakika önce yazdı:

Evet o ara 31 di bu kadar uzun süredir boldenon mu kullanıyorsunuz?

Evet testoda ufak bi sorun çıktı tedariği Burak hocadan sağladım devam ediyorum hala testo bolde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 1 saat önce yazdı:

Evet testoda ufak bi sorun çıktı tedariği Burak hocadan sağladım devam ediyorum hala testo bolde 

34. Haftadasin ne kadar devam ediceksin? Testo neyse de Boldeyi 12-16-20 en en fazla 25 hafta falan diyorlar, bir zararı olmuyor mu uzun kullanmanın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Deity, 10 saat önce yazdı:

Deity izninle ben de bir soru iliştireyim, 16-20 haftadan sonra ne kadar gelişim gördün ortalama bi kilo, güç vs olarak belirtebilir misin? mesela 16. haftaya kadar şu kadar kilo aldım sonrasında şu kadar, ya da şu haftadan sonra biraz yavaşladı ama gelişim devam ediyor gibi... ben de boldeye başlıyorum da merak ettim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Olaya kilo olarak bakmıyorum onu söyleyeyim zaten karb artırmıyorum artık ben bolde etkisini 13 haftadan itibaren ciddi şekilde hissetmeye başladım aynada farklar oluşmaya başladı ilk enjeksiyondan açlık bastırmıştı ama plasebo :D etkiler 20 haftaya kadar gümbür gümbürdü tabiki şuan yavaşladı ama gelişim tam gaz devam ediyor omuzlarım trapezler oblikler bacaklar heryer ciddi şekilde damar yağ oranım 7 civarı  geçen 2 hafta biraz dağıtmıştım bu hafta toparladım ve enerjim bitmiyor hatlar süper belirginleşti absların derinliği hiç olmadığı kadar iyi ciddi pump alıyorum antrenmanlarda testleri düzenli yapıyorum herhangi bi sorunla karşılaşmadım allaha şükür @makavel1 @alphaomega

bende boldeyi bu kadar uzun kullanan duymadım yan etki görmediğim için devam ediyorum @toxic hocam bi yorumda bulunsanız fena olmaz :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Deca çok kullanmak istediğim fakat konuşulanlardan dolayı sanırım hiç kullanmayacağım bi ilaç ama kullanırsam  tabi neden olmasın  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, 26.06.2019 - 00:17 yazdı:

Boldenon uzun süre kullanımıyla ilgili sizdende yorum rica edicem @zubonk hocam  edit atmayı unuttum :)

Kür yaptığım dönemlerde boldenonu en fazla 20 hafta civarı bir defa kullanmıştım. Tamam boldenon uzun süreçte güzel efekt sağlıyor ama insan vücudunun kendi doğal üretim yapabildiği hormonları olan testosteron, insülin ve growth gibi sentetik olarak ne kadar süre kullanırsan kullan etki alınabiliyorken diğer anabolizanlar da bu mümkün değil. Bir süre sonra vücut, adaptelik dışında trenbolone, deca, boldenon vb. roidlere vücuttaki etki mekanizmaları düşüyor hatta bir noktadan sonra tepki vermemeye başlıyor ve etki düştüğü gibi ilacın bağlanabileceği reseptörler dolduğu için zerk ettiğin ilaç yan etki olarak beyin, cilt gibi reseptörlere bağlanıyor, organlara zarar vermekten başka bir işe yaramamaya başlıyor. Kendimde zamanında 8-9 aylık iki kür geçmişi olan biriyim ama benim kendi şahsi düşüncem genel olarak kür sürelerinin 20-24 hafta ile sınırlandırılması yönünde. Uzun kürlerde dikkat edilmesi gereken iki ana temel konu var. Birincisi haftalık düşük dozlarda HCG kullanımı; testisleri tembelleştirmemek ve atrofinin bir nebze önüne geçmek adına, emin olun kür sonrası recovery için en iyi yol budur. İkincisi ise hangi roid olursa olsun vücut o rutine alışmakta, bu sebeple ya doz arttıracaksın yada ilacı değişeceksin. Boldenonu evet uzun kullan dozunda da kontrollü yükseltmeler yap fakat 20-24 üzeri hafta boldenonu kullanma derim. Etkisi 10. haftadan sonra başlar diye bir inanış var fakat bu böyle değil, belki görsel olarak görmeniz 10. hafta ama ilaç 4. 5. haftadan sonra kanda max etki etmeye başlar ve 12. haftadan sonra vücutta stabilleşmeye, alışmaya başlar bu noktada da dozajı arttırıp peak yapılabilir veya dediğim gibi ilaç değişilir. 30 ve üzeri boldenon ile kan miktarını inanılmaz derecede arttırsın ve tansiyon, damar tıkanıklığı, kalbe aşırı yük binmiş olur. Uzun süre boldenon kullanımlarında ve kür sonrasında ara ara kan vermekte fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
zubonk, 6 saat önce yazdı:

Kür yaptığım dönemlerde boldenonu en fazla 20 hafta civarı bir defa kullanmıştım. Tamam boldenon uzun süreçte güzel efekt sağlıyor ama insan vücudunun kendi doğal üretim yapabildiği hormonları olan testosteron, insülin ve growth gibi sentetik olarak ne kadar süre kullanırsan kullan etki alınabiliyorken diğer anabolizanlar da bu mümkün değil. Bir süre sonra vücut, adaptelik dışında trenbolone, deca, boldenon vb. roidlere vücuttaki etki mekanizmaları düşüyor hatta bir noktadan sonra tepki vermemeye başlıyor ve etki düştüğü gibi ilacın bağlanabileceği reseptörler dolduğu için zerk ettiğin ilaç yan etki olarak beyin, cilt gibi reseptörlere bağlanıyor, organlara zarar vermekten başka bir işe yaramamaya başlıyor. Kendimde zamanında 8-9 aylık iki kür geçmişi olan biriyim ama benim kendi şahsi düşüncem genel olarak kür sürelerinin 20-24 hafta ile sınırlandırılması yönünde. Uzun kürlerde dikkat edilmesi gereken iki ana temel konu var. Birincisi haftalık düşük dozlarda HCG kullanımı; testisleri tembelleştirmemek ve atrofinin bir nebze önüne geçmek adına, emin olun kür sonrası recovery için en iyi yol budur. İkincisi ise hangi roid olursa olsun vücut o rütine alışmakta, bu sebeple ya doz arttıracaksın yada ilacı değişeceksin. Boldenonu evet uzun kullan dozunda da kontrollü yükseltmeler yap fakat 20-24 üzeri hafta boldenonu kullanma derim. Etkisi 10. haftadan sonra başlar diye bir inanış var fakat bu böyle değil, belki görsel olarak görmeniz 10. hafta ama ilaç 4. 5. haftadan sonra kanda max etki etmeye başlar ve 12. haftadan sonra vücutta stabilleşmeye, alışmaya başlar bu noktada da dozajı arttırıp peak yapılabilir veya dediğim gibi ilaç değişilir. 30 ve üzeri boldenon ile kan miktarını inanılmaz derecede arttırsın ve tansiyon, damar tıkanıklığı, kalbe aşırı yük binmiş olur. Uzun süre boldenon kullanımlarında ve kür sonrasında ara ara kan vermekte fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

uzun bir boldenon küründe (30-40 hafta gibi) haftalık ne kadar hcg kullanımı uygun sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
interfectum, 8 dakika önce yazdı:

uzun bir boldenon küründe (30-40 hafta gibi) haftalık ne kadar hcg kullanımı uygun sizce

Boldenonun etkisi 20. haftadan sonra oldukça düşecektir. Doyuma ulaşan reseptörler sebebiyle vücutta daha fazla yan etki yapacaktır, özellikle kalp-damar-kolesterol üzerinde. Reseptörleri boşaltmak-dinlendirmek gerek.

20+ hafta döngülerde HCG, haftalık 250 x 250iu (pazartesi-perşembe gibi) kullanılabilir ve leydiglerin uzun süre içerisinde körelmesi önlenmiş olur.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 26.06.2019 - 17:52 yazdı:

Kür yaptığım dönemlerde boldenonu en fazla 20 hafta civarı bir defa kullanmıştım. Tamam boldenon uzun süreçte güzel efekt sağlıyor ama insan vücudunun kendi doğal üretim yapabildiği hormonları olan testosteron, insülin ve growth gibi sentetik olarak ne kadar süre kullanırsan kullan etki alınabiliyorken diğer anabolizanlar da bu mümkün değil. Bir süre sonra vücut, adaptelik dışında trenbolone, deca, boldenon vb. roidlere vücuttaki etki mekanizmaları düşüyor hatta bir noktadan sonra tepki vermemeye başlıyor ve etki düştüğü gibi ilacın bağlanabileceği reseptörler dolduğu için zerk ettiğin ilaç yan etki olarak beyin, cilt gibi reseptörlere bağlanıyor, organlara zarar vermekten başka bir işe yaramamaya başlıyor. Kendimde zamanında 8-9 aylık iki kür geçmişi olan biriyim ama benim kendi şahsi düşüncem genel olarak kür sürelerinin 20-24 hafta ile sınırlandırılması yönünde. Uzun kürlerde dikkat edilmesi gereken iki ana temel konu var. Birincisi haftalık düşük dozlarda HCG kullanımı; testisleri tembelleştirmemek ve atrofinin bir nebze önüne geçmek adına, emin olun kür sonrası recovery için en iyi yol budur. İkincisi ise hangi roid olursa olsun vücut o rutine alışmakta, bu sebeple ya doz arttıracaksın yada ilacı değişeceksin. Boldenonu evet uzun kullan dozunda da kontrollü yükseltmeler yap fakat 20-24 üzeri hafta boldenonu kullanma derim. Etkisi 10. haftadan sonra başlar diye bir inanış var fakat bu böyle değil, belki görsel olarak görmeniz 10. hafta ama ilaç 4. 5. haftadan sonra kanda max etki etmeye başlar ve 12. haftadan sonra vücutta stabilleşmeye, alışmaya başlar bu noktada da dozajı arttırıp peak yapılabilir veya dediğim gibi ilaç değişilir. 30 ve üzeri boldenon ile kan miktarını inanılmaz derecede arttırsın ve tansiyon, damar tıkanıklığı, kalbe aşırı yük binmiş olur. Uzun süre boldenon kullanımlarında ve kür sonrasında ara ara kan vermekte fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

geçen sefer kan almamalarının sebebi boldeydi demekki kan konsantrasyonuyla alakalı demişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, Bir saat önce yazdı:

geçen sefer kan almamalarının sebebi boldeydi demekki kan konsantrasyonuyla alakalı demişti

Gereksiz yere kendine zarar veriyorsun, hiçbir anlamı yok, boldenonu kes. Hafif bir ilaç diye kalp krizi geçirmeye lüzum yok. Söz konusu sağlığın. Bana sorarsan kürü bitir dinlen fakat ille de devam etmek istiyorsan ya reseptörleri dinlendirmek için 1-2 ay civarı testosteron ile devam et yada boldenon harici farklı bir anabolizan ekle. Bu denli uzun kürlerde testis sağlığı bir yana toplam ve HDL-LDL kolesterol çok fazla etkileniyor. Vücut sizin, eğer bulunduğunuz yere kaliteli bir şekilde gelmişseniz, (su tulumu, içi boş bir hacim olmaksızın) işi bilen adam 4-5 ay dinlenerek bir şey kaybetmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
zubonk, 27 Haziran 2019 - 21:52 yazdı:

Gereksiz yere kendine zarar veriyorsun, hiçbir anlamı yok, boldenonu kes. Hafif bir ilaç diye kalp krizi geçirmeye lüzum yok. Söz konusu sağlığın. Bana sorarsan kürü bitir dinlen fakat ille de devam etmek istiyorsan ya reseptörleri dinlendirmek için 1-2 ay civarı testosteron ile devam et yada boldenon harici farklı bir anabolizan ekle. Bu denli uzun kürlerde testis sağlığı bir yana toplam ve HDL-LDL kolesterol çok fazla etkileniyor. Vücut sizin, eğer bulunduğunuz yere kaliteli bir şekilde gelmişseniz, (su tulumu, içi boş bir hacim olmaksızın) işi bilen adam 4-5 ay dinlenerek bir şey kaybetmez.

Ben 20 hafta 500 testo 400 bolde düşünüyorum,sence kür içi hcg yapmama geri varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Boldenonu cok uzun tutmak size rbc ya i red blood cell olarak geri donecektir. Tavsiyem cok uzun tutmamak. Cokf fazla artarsa polisitemi olursunuz ki bu cok sevimli bir hastalik degildir. 
kur icinde devamli hematokrit tahlili yaptirin mutlaka. %54 sonrasi size polisitemi yapar. İlla cok uzun yapicam diye inat ediyorsaniz da filebotomi yaptirin ki rbc ve hct cok artmasin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Testo ent. bolde küründe ben enjeksiyondan dolayı 2 gün hasta gibi evde yatıyorum.Diger günler güç geliyor ama haftada bana 4-5 gün kalıyor.Sizdede böyle oluyormu hatta 1 hafta 1 gün acile gittim mideyide üşüttüm bağışıklık sistemi için ne yapıyorsunuz.Acilde bana  uyuşturucu madde mi kullanıyorsun dediler bu kalp ritmi nasıl yani falan :D 

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
sdsd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.