Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Boldenon da hangi markayı almalıyım?

Önerilen İletiler

makavel1    15

iron pharma 150 tl

gamma 150 tl

genesis 200 tl

watson 240 tl

orginal labs 180 tl

sp 250-275 tl

meditech 150 tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126

Fiyatlar zaten her şeyi açıklıyor sanırım :). Orda vucuduma sokabileceğim en yakın Sp var diğerleri merdiven altı sayılabilecek ürünler olduğu için bulaşmamakta fayda var, kolay gelsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
xxgokhanzz21, 2 dakika önce yazdı:

Fiyatlar zaten her şeyi açıklıyor sanırım :). Orda vucuduma sokabileceğim en yakın Sp var diğerleri merdiven altı sayılabilecek ürünler olduğu için bulaşmamakta fayda var, kolay gelsin.

Watson da mı öyle? Ona çok iyi diyorlar eğer orjinalse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
makavel1, 37 dakika önce yazdı:

Watson da mı öyle? Ona çok iyi diyorlar eğer orjinalse

Orjinal se evet. Bende açıkçası olumlu birçok yorum aldım watson la ilgili ancak tecrübelerim bana kendini kanıtlamış ve yıllardır herkes tarafından tercih edilen markaları alıp 3 kuruş fazla ödemeyi öğretti diyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
makavel1, Bir saat önce yazdı:

Boldenon Watson testo en ucuzundan aliyorum

Aynen dostum en ucuzunu al sağlık değil para daha önemli bu devirde.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
xxgokhanzz21, 2 saat önce yazdı:

Aynen dostum en ucuzunu al sağlık değil para daha önemli bu devirde.

testo da hiç bir marka yamuk yapmıyor ya o yüzden zaten ucuz sanırım ham maddesi birde direkt çıkıyor sonucu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Forumda insanlar sürekli yazıyor.Markaya değil satıcınızdan yana güvenli olanı seçin diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70

Bana da en yakını sp geldi ,  Genesisin de anabolizanları çalışıyor diye duyum aldım hatta decasını kullanmıştım çalışıyordu. diğerlerini vucuduma sokmam. Testo da yamuk olmadığını kim söyledi? Çok çalışmayan testo gördüm hammadesi ucuz olabilir evet ama herkes namuslu değil malesef.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Fthh, 3 saat önce yazdı:

Bana da en yakını sp geldi ,  Genesisin de anabolizanları çalışıyor diye duyum aldım hatta decasını kullanmıştım çalışıyordu. diğerlerini vucuduma sokmam. Testo da yamuk olmadığını kim söyledi? Çok çalışmayan testo gördüm hammadesi ucuz olabilir evet ama herkes namuslu değil malesef.

çalışıp çalışmamaktan ziyade birde şöyle bir şey duydum, ucuz ilaçda mesela %30-40 pahalıda 80-90 çalışıyormuş gerisine yağ kortizon falan dolduruyorlarmış, tabiiki siz daha iyi bilirsiniz, ben aydınlanmak için duyduklarımı yazıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Ayni ilacın serileri bile değişik cikiyor. Bu iste peptit turkiye ....sağlam urun sağlam vucut

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
TheShoulder, 13 saat önce yazdı:

Hiç biri :D 

haydaa ne kaldı geriye :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Watson ben kullaniyorum hicbir problem yok, herkes herseye sahte diyor zaten Türkiye'de böyle bir kargaşa var, tabiki kisisel satis cikarlari her zaman soz konusu bu islerde. Ben ne kadar sacma bulsam da bu işler böyle dönüyor burada. Ben acikcasi simdiye kadar içi bos urun gormedim diyebilirim. Bu sahte işi nasıl oluyor piyasada icine su koyup nasil ayakta kalirlar ve insanlar bu kadar bos ürünlerle nasıl büyür orasi muamma bana göre piyasada cokca sahte laf salatasi var baska birsey degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 10 saat önce yazdı:

Watson ben kullaniyorum hicbir problem yok, herkes herseye sahte diyor zaten Türkiye'de böyle bir kargaşa var, tabiki kisisel satis cikarlari her zaman soz konusu bu islerde. Ben ne kadar sacma bulsam da bu işler böyle dönüyor burada. Ben acikcasi simdiye kadar içi bos urun gormedim diyebilirim. Bu sahte işi nasıl oluyor piyasada icine su koyup nasil ayakta kalirlar ve insanlar bu kadar bos ürünlerle nasıl büyür orasi muamma bana göre piyasada cokca sahte laf salatasi var baska birsey degil

şuan vogel diye bir markadan haftada 400 bolde kullanıyorum 6. haftadayım ama hiç bir etki yok, ben şimdi watsona geçicem onda bir fark görürsem 16-20 haftaya kadar uzatıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
makavel1, 7 dakika önce yazdı:

şuan vogel diye bir markadan haftada 400 bolde kullanıyorum 6. haftadayım ama hiç bir etki yok, ben şimdi watsona geçicem onda bir fark görürsem 16-20 haftaya kadar uzatıcam

Hocam bolde zaten 16 haftada bile belli belirsiz birsey yapıyor varligi yoklugu belli olmayan orta eleman diyorum ona ben :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 11 saat önce yazdı:

Hocam bolde zaten 16 haftada bile belli belirsiz birsey yapıyor varligi yoklugu belli olmayan orta eleman diyorum ona ben :)

benim bu kürde bolde ve testo ile hayalim 10-15kg almaktı :$

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
makavel1, 45 dakika önce yazdı:

benim bu kürde bolde ve testo ile hayalim 10-15kg almaktı :$

Hocam kilo var su var kas kutlesi var hangisi :) bir kurde 15 kilo kas kutlesi zaten superman genetikseniz ve ilk kurunuzse belki 20 haftada 25 haftada muhtesem yerseniz belki. Ama ben 15 kilo kas kutlesi alsam Olympiaya giderim kesin :) Bolde zayif bir ilac pek birsey beklemeyin ayrica ilaclara kilo aldirici gozuyle bakmayin, su tutup kilodan saymak tamamen gereksiz birşey. Testo ile danabol anapolon falan yapin, birkaç senede 15 kilo kutle koyarsıniz senede 2 3 kurle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 12 saat önce yazdı:

Hocam kilo var su var kas kutlesi var hangisi :) bir kurde 15 kilo kas kutlesi zaten superman genetikseniz ve ilk kurunuzse belki 20 haftada 25 haftada muhtesem yerseniz belki. Ama ben 15 kilo kas kutlesi alsam Olympiaya giderim kesin :) Bolde zayif bir ilac pek birsey beklemeyin ayrica ilaclara kilo aldirici gozuyle bakmayin, su tutup kilodan saymak tamamen gereksiz birşey. Testo ile danabol anapolon falan yapin, birkaç senede 15 kilo kutle koyarsıniz senede 2 3 kürle

k.bakmayın konuyu güncellemek için muhabbet yapıyorum biraz:=), ben boldeyi güçlü bir ilaç sanıyorum tabi testoya göre falan, tabiiki peptid yanında bir şey değildir, bu ilk kürüm 6. haftadayım 16 yada 20 hafta gidicem, beslenmem iyi supplement kullanamıyorum su içemiyorum şuan elimdeki ilaçlar çok güçsüz gibi watsona geçicem bakalım hiç bir şey hissetmiyorum az bişey iştah açıldı oda belki havaların ısınmasındandır :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

@toxic hocam anabolizanlar arasında bilgi verdi.Natural yaptığın gelişimden katlarca daha hızlı yenileniyor, gelişiyorsun moral bozma.Herşey sırayla büyümenin keyfini çıkar :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
TheShoulder, 21.03.2019 - 22:36 yazdı:

Hiç biri :D 

sanırım şaka amaçlı yazdın eğer değilse de senin önere bileceğin bir marka var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
makavel1, 13 saat önce yazdı:

k.bakmayın konuyu güncellemek için muhabbet yapıyorum biraz:=), ben boldeyi güçlü bir ilaç sanıyorum tabi testoya göre falan, tabiiki peptid yanında bir şey değildir, bu ilk kürüm 6. haftadayım 16 yada 20 hafta gidicem, beslenmem iyi supplement kullanamıyorum su içemiyorum şuan elimdeki ilaçlar çok güçsüz gibi watsona geçicem bakalım hiç bir şey hissetmiyorum az bişey iştah açıldı oda belki havaların ısınmasındandır :D

Testo zaten kendi basina güçlü bolde ile guzel orta olcekte hafif bir karisim oluyor. 20 hafta guzel sure normal gelisime gore 2 3 gomlek artarsiniz illaki, naturel ile ilac arasında en hafifi olsa bile cok fark var. Watsonu su anki kurumde.de kullaniyorum tren ve testo senede 2 kere falan giriyorum, bu sene watsonlari ilk defa kullandim ve halen memnunum. Gun icinde ara ara öksürüyorum halen baya etkili ilaclar. Deneyin elinizdekiler.bitince hocam bence memnun kalirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 3 saat önce yazdı:

Testo zaten kendi basina güçlü bolde ile guzel orta olcekte hafif bir karisim oluyor. 20 hafta guzel sure normal gelisime gore 2 3 gomlek artarsiniz illaki, naturel ile ilac arasında en hafifi olsa bile cok fark var. Watsonu su anki kurumde.de kullaniyorum tren ve testo senede 2 kere falan giriyorum, bu sene watsonlari ilk defa kullandim ve halen memnunum. Gun icinde ara ara öksürüyorum halen baya etkili ilaclar. Deneyin elinizdekiler.bitince hocam bence memnun kalirsiniz

çok teşekkür ederim Watson aldım testoyuda iran, umarım replika konusu başıma gelmez de ilk kürümde umutsuzluğa düşmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 44 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim Watson aldım testoyuda iran, umarım replika konusu başıma gelmez de ilk kürümde umutsuzluğa düşmem

Hayırlı olsun insallah calisir umudun kırılmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
makavel1, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim ilerleyen günler de testlerini vs atabilirsen bakalım ilaçlar çalışıyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bbugrraa06
      Merhabalar,
      İlk kürüm 19 yaşındayım pek sağlıklı olmasa da yani tam zamanlı,4 yıldır spor yapıyorum uzun esterli girmeyi düşündüğüm testesteron ve boldenone takviyelerini kullanacağım.
      Proviron kullanmalı mıyım? Ne zaman başlamalıyım? sonrasında pctyi nasıl yapmalıyım? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum 🙏🏼
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.