Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

name2626

Kabızlık sorunu

Önerilen İletiler

name2626    1

Merhaba arkadaşlar

diyet yapıyorum günlük 500gr tavuk 450gr yumurta beyazı 1 protein tozu 100gr pirinç 60gr yulaf ve 400gr kabak 100gr da ıspanak salata vs olarak tüketiyorum yeşilliği ve 50 gr kadar zeytinyağı fıstık tahin Hindistan cevizi yağı gibi yap kanaklarından yağ ihtiyacımı karşılıyorum fakat son zamanlarda kabızlık başladı küre yeni başladım ama kürle alakalı olduğunu düşünmüyorum öyle çıkan dışkı katı değil ama büyük abdestimi yapamıyorum 2 gün oldu yaptığımdaysa gayet yumuşak olduğunu görüyorum kür olarak enantat ve growht kullanıyorum şimdilik öneri tavsiyeniz var mı. Lif olarak gayet iyi lif aldığımı düşünüyorum 30gr tahin 60gr yulaf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126
name2626, 2 saat önce yazdı:

Lif olarak gayet iyi lif aldığımı düşünüyorum 30gr tahin 60gr yulaf

Yanlış anlamayın ama gayet iyi aldığınızı düşünmenize sebep olan şey nedir acaba ? Günlük ortalama bir bireyin alması gereken lif miktarı 25-30 gram ve 30 gram tahin 60 gram yulaftan gelen lif 7-8 gram ancak olur. Diyetlerde karbonhidrat kısıldıkça tuvalete çıkma sıklığı azalır bu normaldir ancak sebze tüketimi bunu bir yere kadar telafi edebilir, ancak aldığınız toplam karbonhidrat miktarı antrenman yapmayan bir birey için bile oldukça düşük bi rakam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Ara öğünde süt ile 4 ya da 5 corba kasigi tepeleme  yulaf ezmesi.. portakal vs        c vitamini maydanoz yeşilliklerden oluşan salata tavsiye edilebilir...yanina lor peyniri...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lif az gunluk tuketilen lif miktari e az 25 gr olmali ayrica zeytinyagini yemekten hemen sonra 2 kasik cig olarak tuketin bagirsak hareketliligi lazim bol su sart ve 2 3 gun kadar ogunlerinizi tukettikte sonra 2 saat hareket etmemeye calisin yani oturun proteini azaltip sebze agirlikli bezelye yesil mercimek brokoli hafof gidalar alin problem kalmaz . en kotu eczaneden herhangi bir kabizlik icin alacaginiz ilac sizi 5 6 saat icerisinde istemsiz bir sekilde wc ye goturecektir . yalniz dikkat tutamayabilirsiniz evde olsaniz iyi olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

lifi az oylemisim aslinda 40 50 gr olursa şahane olur . ph dengesini korumak acisindan alkali sebzeler bagirsak sagligini inanilmaz dercede etkiler yukarida belirtmis oldugum yazimd ada belirttim bazi puf noktalari . bagirsak sagligi kisini kendini iyi / kotu yorgun / enerjik hatta sabahlari alarma bile gerek duymadan uyanmasina kadar etki eden bir organimiz probiyotik takiviyesi almak mantikli arkadasimiz da yazmis tebrik edelim gece yatmada evvel probiyotik almak cok iyi olur .

tarihinde anabolizanhelp tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Cevaplar için çok teşekkürler yardımcı oldunuz günlük 1 kiloya kadar sebze tüketimi yapacağım şuan 500 g kadar yüketiyordum 1 kg olunca ne olacak bakalım su olarakta günlük en kötü 4 lt su tüketiyorum. Zeytinyağını öğle yeğeğime 5gr katıyorum probiyotik kullanmıştım bir kutu fakat biraz pahalı ürün. Diyetimi bozmamak ve growht kullandığım için şeker türevi hiç bir şey yemiyorum meyvelerede ara verdim yani. Şuan 80kg biriyim günlük 2500 kalori alıyorum. Bunuda 200g protein 150g karbonhidrat 50g yağ alıyorum. Günlük harcadığım kaloride 3000 e yakın. Şuan günlük 250 enantat ve 4 ünite growht kullanıyorum. Yaklaşık 8-9 aylık bir kür yapacağım. Enantatı 1500 e kadar çıkartacağım ve yanına boldenon da ekleyeceğim 3. Haftadan itibaren bolde ekleyip piramit şeklinde arttıracağım. Baklavalarım görünmüyor ilk etapta zayıflamaya yönelik gideceğim günlük 500 kalori açığı yaratarak yeterli yağ oranına indikten sonra temiz bir şekilde kalori arttıracağım. Hedefim düşüncem bu sizce mantıklı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
name2626, 3 saat önce yazdı:

Şuan 80kg biriyim günlük 2500 kalori alıyorum. Bunuda 200g protein 150g karbonhidrat 50g yağ alıyorum. Günlük harcadığım kaloride 3000 e yakın.

Beslenme konusuna bakacak olursa öncelikle bi kalori sayıcı program eşliğinde ilerleyebilirsiniz, hemde kalori alımında en ufak bi hata olmadan günlük kalorinizi alabilirsiniz. Ben fat secret kullanıyorum ve tavsiyede ederim. yazdığınız makrolar 1800-1900 kalori civarı yapıyor bence beslenmenizi komple bir gözden geçirin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
xxgokhanzz21, 5 saat önce yazdı:

Beslenme konusuna bakacak olursa öncelikle bi kalori sayıcı program eşliğinde ilerleyebilirsiniz, hemde kalori alımında en ufak bi hata olmadan günlük kalorinizi alabilirsiniz. Ben fat secret kullanıyorum ve tavsiyede ederim. yazdığınız makrolar 1800-1900 kalori civarı yapıyor bence beslenmenizi komple bir gözden geçirin.

Teşekkürler hocam Diyetkolik kullanıyorum fakat dediğiniz programa bakacağım. Sanırım sizin programınız daha net

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
name2626, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam Diyetkolik kullanıyorum fakat dediğiniz programa bakacağım. Sanırım sizin programınız daha net

Rica ederim ne demek. Telefondan da uygulamasını indirirseniz hem bilgisayardan hemde ihtiyaç durumunda telefondan yediğiniz besini her öğünde yazarak gün sonunda istediğiniz kalori ve makrolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

beyler kabızlık için doğal ve kesin çözümü söylüyorum iyi dinleyin.

yapmanız gereken her sabah uyanır uyanmaz iki büyük bardak su içeceksiniz ve veee ve her yemekten hemen sonra, hemen sonra 2 büyük su bardağı su içeceksiniz. deneyin görün bir daha kabız oluyor musunuz. unutmayın yemekten hemen sonra değil de 10 dakika sonra içerseniz etkisi düşüyor. hemen sonra için..

bütün bunlara rağmen halen kabızlık devam ediyor ise bağırsak floranızda sorun var demektir bunun için de probiotik gıda takviyesi alın kullanın. bu yararlı mikroorganizmalar bağırsaklarınızı eski saglığına kavuşturup, bağışıklığınızı yükseltmeye yardımcı olacaktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
corey, 09.08.2019 - 15:25 yazdı:

beyler kabızlık için doğal ve kesin çözümü söylüyorum iyi dinleyin.

yapmanız gereken her sabah uyanır uyanmaz iki büyük bardak su içeceksiniz ve veee ve her yemekten hemen sonra, hemen sonra 2 büyük su bardağı su içeceksiniz. deneyin görün bir daha kabız oluyor musunuz. unutmayın yemekten hemen sonra değil de 10 dakika sonra içerseniz etkisi düşüyor. hemen sonra için..

bütün bunlara rağmen halen kabızlık devam ediyor ise bağırsak floranızda sorun var demektir bunun için de probiotik gıda takviyesi alın kullanın. bu yararlı mikroorganizmalar bağırsaklarınızı eski saglığına kavuşturup, bağışıklığınızı yükseltmeye yardımcı olacaktir.

Bende kendimin kullandığı bir sır vereyim. Benim çözümüm çok basit ve tecrübeyle sabit. Bu tarz problem yaşayan arkadaşlara en iyi önerim ŞALGAM SUYU'dur. Denemekten zarar gelmez. Ama bir bardak değil tabii. Minumum 500 ml. Kalori olarak 0 kalori ama gel gör ki içindeki tuzu biraz sıkıntı. Benim önerim tabii ki bulk dönem içindir. Bana hadi ordan diyen arkadaşıma 1lt içirdim. Tuvalete nasıl gittiğini bilemedi :D Deneyin. Bende işe yarıyor. Genelinde işine yarayacaktır. Hatta su içemeyen arkadaşlarımıza da yine şalgam suyunu  tavsiye ederim. Acılı olduğu için vücut ısısını da yükseltiyor. Yağ da yakıyordur herhalde ama ben genelde kabızlık problemi yaşayanlara tavsiye ediyorum.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Kefir iç her öğünde 1 2 tane roka ye limonla on numara gideer.Geçmiş olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.