Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

akospar3535    0

Deca danabol kürü yaptım arimidex kullanmadığım için jinekomasti oldum kürüm bitti pregnyli bitirdim tamox ve klomenee geçicem tamox yerine femara alsam kitleler gider mi ? Kürüm bitmesine rağmen jino ağrısı devam ediyor napmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ports    8
akospar3535, 5 saat önce yazdı:

Deca danabol kürü yaptım arimidex kullanmadığım için jinekomasti oldum kürüm bitti pregnyli bitirdim tamox ve klomenee geçicem tamox yerine femara alsam kitleler gider mi ? Kürüm bitmesine rağmen jino ağrısı devam ediyor napmalıyım

Küre testesteron eklemedenmi yaptınız ? 

Sadece deca danabol yaptıysanız jino olmanız çok normal testosuz kür olmaz diye forumda paylaşılan bir ton bilgi var 

ayrıca ilaçları kullanırken jino olduğunuzu farketmedinizmi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Tam kürünüzü yazabilir misin hafta ve mg ile beraber. Kür içinde mct de neleri nasıl kullandınız? Test yaptırdıydıysanız paulabilir misiniz daha iyi yardımcı olabiliriz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akospar3535    0

Hocam testosuz kür olmaz diye artık testoyu yazma gereği duymuyorum bunu anlamalıydınız :) 10 hafta 500 enantat 400 deca 6 hafta 40 mg danabol aldım:) çinko proviron nac 900 c vitamini felan hepsini aldım . Test yaptırdım bitek lh düşük çıktı östrojen felan hep normal çıktı. Lh içinde 10 gün boyunca 500 pregnyl vurdum. Benim soruma dönecek olursak letrozol benim göğüs ağrımı keser mi bugün sordum 120 tl dedi eğer olmuyacaksa para vermek istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
akospar3535, Bir saat önce yazdı:

Hocam testosuz kür olmaz diye artık testoyu yazma gereği duymuyorum bunu anlamalıydınız :) 10 hafta 500 enantat 400 deca 6 hafta 40 mg danabol aldım:) çinko proviron nac 900 c vitamini felan hepsini aldım . Test yaptırdım bitek lh düşük çıktı östrojen felan hep normal çıktı. Lh içinde 10 gün boyunca 500 pregnyl vurdum. Benim soruma dönecek olursak letrozol benim göğüs ağrımı keser mi bugün sordum 120 tl dedi eğer olmuyacaksa para vermek istemiyorum 

Tamox. keser jinoyu. Kür sonu tutulan suyuda atmak için arimidex kullanıyorlar ama östrojen normalse arimidexin bi anlamı yok zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akospar3535    0

İnternette bir araştırmadan alıntı okumuştum. 30 mg üstü alındığında tamoksifen çalışmıyormuş yani 100 mg da alsan 30 mglik çalışırmış ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
akospar3535, 18 saat önce yazdı:

2 haftadır jino var diye 10 mg kullanıyorum kesmedi bir türlü . Ne kadar mg ve ne kadar süre kullanmam lazım

Ben 30mg alıyorum 2 haftada küçük kitle geçmedi(Ağrı sızı şişme yok yağ bezeside olabilir emin değilim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Prolaktine baktırdın mı? Kürde deca var belki yüksektir. O durumda da cabaser gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
HalfNatty, 3 saat önce yazdı:

Ben 30mg alıyorum 2 haftada küçük kitle geçmedi(Ağrı sızı şişme yok yağ bezeside olabilir emin değilim)

Hocam ayni sikintidan bendede var. Sag meme ucunda bir kitle var kurcalayinca falan ele geliyor. Ayni kitleden sol meme ucunda bulamadim. Agri falanda yapmiyor. 15 gune yakin pct yapiyorum nolvadex falan kullanmama ragmen bendede gecmedi. Nasil geciricem onuda bilmiyorum acikcasi 😪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
HalfNatty, 7/20/2018 - 16:37 yazdı:

Merhaba bi sorum var hocam sana antrenman ile ilgili ozelden mesaj atabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5

Daha yarım saat olmadı jinokamasti ameliyat olacak olan bir arkadaşım var. Elazığa gidip olacak ve ameliyatı yapacak olan cerrah, bu arkadaşımın aile dostu. Adam bizzat söylüyor usta jino olduguna eminseniz bunun cerrahi müdahaleden başka yolu yok boşuna kendinizi yıpratmayın diyor.
Ayrıca spor olayınıda sorduk ve orda ki dokular vucut hormanlarının yolunda işlemeyişinden kaynaklı olduğundan (hastalık sonucu) sporla eritip düzeltebileceğin bir yağ dokusu değil diyor. Arkadaşım bayram arefesinde ameliyatını olmuş olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
akospar3535, 20.07.2018 - 09:41 yazdı:

İnternette bir araştırmadan alıntı okumuştum. 30 mg üstü alındığında tamoksifen çalışmıyormuş yani 100 mg da alsan 30 mglik çalışırmış ?

HalfNatty, 20.07.2018 - 16:37 yazdı:

Yakında pct giricem konuya açıklık  getirir misiniz only 500 kürdeyim boşuna fazla mg tamox kullanmayayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Deity, 8 saat önce yazdı:

Yakında pct giricem konuya açıklık  getirir misiniz only 500 kürdeyim boşuna fazla mg tamox kullanmayayım

Tamox işe yaramıyor ama kitle kendiliğinden yarı yarıya küçüldü. Progesterone gyno ile e2 gynosu farklı.Testo küründe oluşan gyno tamoxla geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

HalfNatty, 12 saat önce yazdı:

Tamox işe yaramıyor ama kitle kendiliğinden yarı yarıya küçüldü. Progesterone gyno ile e2 gynosu farklı.Testo küründe oluşan gyno tamoxla geçer.

Allaha şükür jino yok değerleri normale çekmek için kullanıcam tamox ve klomen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.