Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big_ramy

Watson pharma

Önerilen İletiler

megalodon, 05.10.2018 - 08:18 yazdı:

Yıllarca alpha kullanıp şimdi sizi watsona düşüren ne çok merak ettim 

Alpha bulamadim. Okadar aradim ama ulasamadim. Watson un ne oldugu zaten belli. Alpha bulmam icin yardimci olacak var ise talibim. Keske bulabilsem. Alpha pharma enantat hic bir yerde yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Watson gayet iyi, 10 numara calisan bir ürün, hem kendim kullandım hemde baska kullananların testlerini görüntüledim. Bu calismiyor vs yazanlar bana gercekci gelmiyor. Ben size test sonuclarının ve kullandigim ürünün yarılanmıs ya da bitmis siselerinin resmine kadar atabilirim. Fazla atmamak gerek :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
toxic, Bir saat önce yazdı:

Watson gayet iyi, 10 numara calisan bir ürün, hem kendim kullandım hemde baska kullananların testlerini görüntüledim. Bu calismiyor vs yazanlar bana gercekci gelmiyor. Ben size test sonuclarının ve kullandigim ürünün yarılanmıs ya da bitmis siselerinin resmine kadar atabilirim. Fazla atmamak gerek :)

Banada sizin yorumunuz gerçekçi gelmiyor, içimdeki bir his watson sattığınızı söylüyor.. ¬¬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
wolkan_1905, 3 saat önce yazdı:

Banada sizin yorumunuz gerçekçi gelmiyor, içimdeki bir his watson sattığınızı söylüyor.. ¬¬

Ne watson satacagim ben kullanıcıyım, sanırım dogru yazan herkes satıcı oluyor, satıcı isem bir kişi de mesaj atıp satmaya calistigimi belirtir zaten. Gerek yok kendi yaptiklarinizi bana söylemeye calismanıza ;)

wolkan_1905, 3 saat önce yazdı:

Bu arada baktım da tüm geçmiş mesajların bu sitenin sattığı markalar dışında diğer tüm markaları kötülemekten ve algı operasyonu yapmaktan başka birşey içermiyor. Gerçekten ne amaçladığın da kim olduğun da belli oluyor. Sen böyle devam et :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
toxic, 56 dakika önce yazdı:

Bu arada baktım da tüm geçmiş mesajların bu sitenin sattığı markalar dışında diğer tüm markaları kötülemekten ve algı operasyonu yapmaktan başka birşey içermiyor. Gerçekten ne amaçladığın da kim olduğun da belli oluyor. Sen böyle devam et :)

Watson ve vogel kullanıp canı çok yanan insan gördüm fakat sp labs kullanıp bir insanın canının yandığını ne gördüm ne duydum. Şuan da Sp Labs kullanıyorum fakat ilacı buradan almadım.. İnsanlar neyin ne olduğunu artık öğrenmeye başladı.. Size vogel labor ve watson ile başarılar diliyorum :D

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Watson orjinaline denk gelirseniz güzel ürün zaten check kodu filan var kontrolünü sağlayın arkadaşım testo  kullandı 3. Gün test yaptı  test sonuçları normal seviyenin maksimumunun 2 katı çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Tahir, 1 saat önce yazdı:

Watson orjinaline denk gelirseniz güzel ürün zaten check kodu filan var kontrolünü sağlayın arkadaşım testo  kullandı 3. Gün test yaptı  test sonuçları normal seviyenin maksimumunun 2 katı çıktı 

orjinali mi :D arkadaşım at yalanı sev inananı. neyin orjinali? dolur babam doldur ürünlerine. kullanan en az 10 insan tanıdım hepsi mi çöp olur fiziken yaptığım yorum bu test sonuçları konusunda 10 kişiden 6 tanesinin sonuçlarına denk geldim referans değerlerinde hepsinin sonuçları.  Euro Generic Pharm; Gep; Zphc Pharma; Avory Pharma; Watson Pharma bunlar hep aynı b... pembesi bana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

orjinali mi :D arkadaşım at yalanı sev inananı. neyin orjinali? dolur babam doldur ürünlerine. kullanan en az 10 insan tanıdım hepsi mi çöp olur fiziken yaptığım yorum bu test sonuçları konusunda 10 kişiden 6 tanesinin sonuçlarına denk geldim referans değerlerinde hepsinin sonuçları.  Euro Generic Pharm; Gep; Zphc Pharma; Avory Pharma; Watson Pharma bunlar hep aynı b... pembesi bana göre.

Aaaa Tayfun Abi olur mu öyle sen ben bilmiyoruz ya biz kimiz Allahını seversen :D . Biz abi düşünürken şeyi unutuyoruz. Bizim insanımız her şeyin en iyisini bilir. Demek çalışıyor he ? Biz her şeyi yaptık steroidin en iyisini de yaptık o kadar iyi ki sadece biz biliyoruz arkadaşlar gidin alın watson :D . Benim bi arkadaşım var kız sürekli Gratis indirimlerini kovalıyor ona da söyleyeyim gitsin Watsons'a bundan sonra yararlansın kızcağız iyi ürün kozmetik ürünlerinden... 

He abi bir de biz o kadar cahiliz ki ve aynı zamanda da benciliz ki müthiş ürünlerimizi Dünya'yla paylaşmamışız.

Baksanıza arkadaşlar

https://www.eroids.com/reviews/labs watson falan o kadar iyi ki süper dolu ev yapımı mantılarımız şey pardon anaboliklerimiz o kadar kaliteli ki koskoca eroids sitesinde bilen yok puan almamış :( . 

Eeeeeeeey eroids sen kimsin ya? Bizim yerli anaboliklerimiz var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Benim watsonla ortaklığım beni ilgilendirmez sadece kendim bile daha önce konu açmıştım merak ediyordum kullanan bi arkadaşa denk geldim sordum o da böyle cevap verdi bende olur da birileri merak ederse aydınlanmış olur diye . Ben hiçbir marka veya ürüne kimseyi yönlendirmem umrumda da olmaz isterse en kaliteli steroid olsun istersen çöp olsun banane. Biri söylediği ürüne laf gelince karşılığında çirkinleşiyorsa satıcısıdır kar marjı vardır bi şekilde aklamaya çalışıyordur . Benim zerre umrumda değil hiçbir marka . Keşke herkes dürüst olsa . Size iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Watson pharma nın çoğu ilacını kullandım ve hepsi bende çalıştı.Ne kadar ilaç var yarı dolu mu tam dolu mu bilemem farmakolog veya kimyager degilim ama şunu bilin ki içinde  ilaç var yani çalışıyor .Niye tartışıyorsunuz alın deneyin denemeden herhangi bir delil olmadan bence saçma böyle konuşmak :)

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bbostan    0

ikinci kürümde watson test e. ve watson deca girdim yaklaşık 10 hafta 5. ve 10. haftada kan testi yaptım. test. ve prolaktinim yükselmişti. antrenman ve beslenmem de hiç bir sorun yoktu. ancak gelişimim çok randımanlı olmadı. watson ile alakalı söylemek istediğim şey şu; özellikle test e. hakkında inanılmaz ödem yapıyor. sahte mi orjinal mi bilmem ama kaliteli bir marka olmadığı kesin. Hiç kimseye tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zuhn91    4
TheNoahSystem, 02.07.2018 - 12:13 yazdı:

Watson pharma buram buram yurdum markasıdır :), 

siteyi nisan 8 de satın almışlar üstelik bir senelik ödemişler halbuki ürünleri tuttu :)

Sitede 2000 yılından beri üretim yaptıklarını belirtmişler üstelik sitede kullanılan ingilizce anadolu lisesi hazırlık sınıfı ingilizcesi :).

Burada açıklayamadığım başka şeyler de var  türkiyede yaptıklarını destekleyen.

Eleştirilerim sadece yalan atmalarına yoksa yaptıkları ilaçlardan çoğu kişi memnun gözüküyor.

Asılsız olduğunu düşünüyorum ürünleri 2021de bile çalışıyor, Rusların İngilizcesi de sandığın kadar sağlam değildir çünkü kullandıkları alfabe kiril alfabesi. Rus malı olduğuna eminim, numaraları +7 ile başlıyor ve bizzat contact kurdum kendileriyle. Sağlam markadır, saygılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

İlaç tr üretimi bunun tersini iddia etmek saçmalık, ama deli çalıştı bende. İlk defa bi tren bu kadar kalp hızlandırdı, tansiyon verdi, antremansız beslenmesiz sixpack oldum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    381
HalfNatty, 13 saat önce yazdı:

İlaç tr üretimi bunun tersini iddia etmek saçmalık, ama deli çalıştı bende. İlk defa bi tren bu kadar kalp hızlandırdı, tansiyon verdi, antremansız beslenmesiz sixpack oldum :)

Yakın tanıdığım tanınan yarışmacı biride son seriyi baya övdü normalde kendisi black filan kullanırdı ama yinede tatmin olamadım pek ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
hikmetb, 2 saat önce yazdı:

Yakın zamanda markayı deneyimleyen varmı?

Yılbaşına kadar “Watson Pharma Cutrexx” kullanmıştım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
AS1L, 2 saat önce yazdı:

Yılbaşına kadar “Watson Pharma Cutrexx” kullanmıştım.

nasıldı hocam verim alabildin mi? ürünler çalıştı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
fert, 8.04.2022 - 19:33 yazdı:

nasıldı hocam verim alabildin mi? ürünler çalıştı mı?

Çalışmıştı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    58
AS1L, 8 dakika önce yazdı:

Çalışmıştı..

Nereden temin etmiştin baş harflerini söylemen mümkünmü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
hikmetb, 4 saat önce yazdı:

Nereden temin etmiştin baş harflerini söylemen mümkünmü

A.E.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    58

Konuyu inceleyen arkadaşlar için yazıyorum watson pharmanın sitesi kapanmış. Bu sabah testo enanthateini sipariş verdim ileriki süreçte konuyu güncellicem.

Beyler ürün geldide yani adam uykusundan ayılamamış ambalajları yamuk yapıştırıp gönderilmiş gibi hiç içime sinmedi. Ürünüde yanlış göndermiş enant dedim cypionate gelmiş onu sıkıntı etmedim ikiside uzun esterli olduğu içinde şuan verdiğim 225 lirayı çöpe atmış gibi hissettim1 aya böbrekten gitmezsek yorumlarım ilacı

20220415_173138.jpg 20220415_173154.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
hikmetb, 15.04.2022 - 17:34 yazdı:

Beyler ürün geldide yani adam uykusundan ayılamamış ambalajları yamuk yapıştırıp gönderilmiş gibi hiç içime sinmedi. Ürünüde yanlış göndermiş enant dedim cypionate gelmiş onu sıkıntı etmedim ikiside uzun esterli olduğu içinde şuan verdiğim 225 lirayı çöpe atmış gibi hissettim1 aya böbrekten gitmezsek yorumlarım ilacı

gönderdiğine şükret kardeşim :)

bi de bişey sorayım aldığın yer  S......  sitesi mi? satıcısı A.. olan hani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.