Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

HGH Frag (176-191) nedir ? Kullanımı nasıl olmalıdır ?

Önerilen İletiler

roidmax    49

HGH Frag (176-191) nedir ?

HGH Frag, sentetik HGH’nin (Human Growth Hormone-yani Büyüme Hormonu) sadece yağ yakım etkilerinin elde edildiği bir HGH türevidir. HGH’ye göre, yağ yakımında 12,5 kat daha etkilidir. Bunun nedeni, tüm maddenin tamamen yağ yakıma yönelik olmasından kaynaklanır.

HGH Frag (176-191) ın avantajları nedir ?

-HGH’nin aksine, kandaki glükoz değerlerini etkilemez. Böylece hipoglisemi (kandaki şeker düşmesi) yaşama olasılığı bu peptidde olmaz.

-Enerjiyi ve protein sentezini arttırır.

-IGF-1’i de arttırarak, IGF-1’in de yağ yakımı etkisiyle beraber, vücuttaki yağ yakımını maksimum seviyeye ulaştırır.

-Lipogenesis (lipogenez-yağ oluşumu) denilen olayı engeller. Böylece vücutta yağ oluşumu ve yağ hücrelerin tutulması zorlaşır.

-En güzel tarafı ise clenbuterol, ephedrin kullanırken yaşanan veya üst seviyede yağ yakımı takviyelerinde yaşanan kötü etkiler HGH Frag’da yaşanmaz.

-Aynı şekilde yağ yakımını sağlayan anabolik steroidler gibi cinsiyet hormonlarını kötü yönde etkilemez.

-Dışarıdan alınan T3 ve T4 hormonu gibi doğal üretime zarar vermez.

-Yan etkileri çok çok yüksek dozajları kullanılmadığı sürece yoktur.

-HGH Frag reseptörleri yormadan çalışır.

Nasıl kullanılmalıdır ?

-HGH Frag’dan yararlanmak için günlük en az 200 mcg, en fazla 600 mcg kullanılmalıdır.

-En üst seviyede yararlanmak için karın açken alınmalıdır. Yani enjeksiyondan önce, maksimum verim için, en az 3 saat boyunca yemek yenmemelidir.

-İnsülin iğnesi ile deri altı enjeksiyon yapılır.

-Yağ yakımına ve kilo vermeye uygun bir beslenme planı ile uygulanmalıdır. Aksi takdirde karbonhidratların etkisinde kalarak etkisini az gösterir.

-Günün belirli zamanlarında kullanılması önerilir. Bunlar aşağıda belirtilmiştir.

Kalkar kalkmaz : Enjeksiyon sonrası hemen kardiyo yapılmalı ve kardiyo sonrası 1 saat kadar beklenip düşük karbonhidrat ve yağ içerikli bir kahvaltı yapılmalıdır.

Gece yatarken : Son öğünden 3 saat sonra, yine uygun bir beslenme planı ile, uykudan önce yapılabilir.

Antreman öncesi : Eğer yukarıdakilerden birisi veya hiç biri yapılamıyorsa, spor öncesi mümkün olduğu kadar aç veya sadece protein ile beslenilmiş bir şekilde alınması önerilmektedir.

Maliyeti karşılayabilecek durumda olan kişi bu 3 önerilen yoldan, en az 2 tanesini uygularsa çok kısa sürede, uygun beslenme planı, kardiyo ve antreman planı ile çok iyi yağ yakar hale gelebilir.

Şahsi fikrim HGH Frag kullanıyorsanız, yağ yakıcı başka bir şeye ihtiyacınız yok. Ve yine şahsi fikrim, en etkileyici peptidlerden birisi HGH Frag’dır.

Yan Etkileri

Tüm ilaçlarda olacağı gibi fazlası zararlıdır. Fazla dozajda aşırı uykulu olma durumu, uyuşukluk durumu oluşabilir.

Kullandığım kaynaklar:

http://www.basskilleronline.com/dosage-instructions-bodybuilding-peptide-hgh-fragment-171-191.shtml

http://www.basskilleronline.com/bodybuilding-hgh-fragment-171-191-clinical-studies.shtml

http://www.basskilleronline.com/fat-reducing-peptide-hgh-fragment176-191.shtml

http://www.basskilleronline.com/hgh-fragment-176-191-clenbuterol-t3-fat-burning-synergy.shtml

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    828

kaynakları da inceledim süper bi inceleme olmuş hocam fakat HGH Frag reseptörleri yormadan çalışır demişsiniz nasıl yani yüksek oranda da yükleme yapsak vücudu reseptörleri yormaz mı anabolik gibi değil yani ? uykuyu bir anabolikte yapıyordu ama hangisi unuttum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
kaynakları da inceledim süper bi inceleme olmuş hocam fakat HGH Frag reseptörleri yormadan çalışır demişsiniz nasıl yani yüksek oranda da yükleme yapsak vücudu reseptörleri yormaz mı anabolik gibi değil yani ? uykuyu bir anabolikte yapıyordu ama hangisi unuttum.

Evet okuduğum tüm kaynaklarda, ki sadece bu 4 link değil en az 50 60 tane farklı link okudum bu konu için bilgi doğrulama ve araştırma doğrulama için, reseptörleri yormadan çalışacağı yazıyor. Peptidlerin de en güzel olayı bu anabolikler gibi reseptör mantığı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    722

paylaşım için teşekkürler anlamak için 2 kere okuyayım dedim ama bildiğin ezberledim konuyu :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hknrgn    0

Merhaba yaş 39 kilo 77 boy 1,76

Şuanda megbol+pripionat küründeyim. 1 ay oldu başlayalı

Kingtropin aldım ama sahte olduğu söyleniyor. (pis bir kokusu olmalıymış ve acı olmalıymış. ama benim aldığım tam aksi :( )

Sadece göbek ve yanlardaki yağların yakımını hızlandırmak istiyorum. Birde kendim uygulayacağım için sadece karın bölgesi (göbek deliğiniz 3-4 parmak sağından yada solundan) insülin iğnesi ile deri altı uygulamasını yapabilirim.

Konu hakkında yardımınız rica ederim. Ne almam gerekli ve uygulama kolaylığı tercihim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Forumumuza hoş geldiniz.

Daha önce Kigtropin hiç kullanmadım ancak Kigtropin'in çok fazla sahtesi olduğu söylenen bir şey ve ben de buna inanıyorum. Ondan dolayı sahte olup olmadığını anlamanız konusunda yardımcı olamayacağım.

Aldığınız yere iade etme şansınız var mı ? Eğer var ise Hygetropin bulmanız daha iyi olur ki Hygetropin'in sahtesi pek olmuyor.

Onun haricinde sahte olup olmadığını anlamanız konusunda kullanan arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.213
fiyat listesi alabilirmiyim

info@peptidturkiye.com adresine mail atıp yöneticilerimiz ile irtibata geçiniz.

Bu mesajı görmediniz sanırım :?:?:?:roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marbelim    0

merhaba

fragment kullanmak istiyorum. yalnız kilo vermek için bu küru uygulamak istiyorum bu zamana kadar growth ile hacim ve definasyona girmiştim şimdi ise kilom 120 boyum 185. hacim den ziyade şuan sadece yağ yakmam lazım. öneriniz nedir hocam yuksek dozda almam daha yuksek etki yaparmı ve siz sadece bunu kullanmanız yeterli demişiniz ama ben 2 ayda 30 kilo falan atmam lazım öneriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
merhaba

fragment kullanmak istiyorum. yalnız kilo vermek için bu küru uygulamak istiyorum bu zamana kadar growth ile hacim ve definasyona girmiştim şimdi ise kilom 120 boyum 185. hacim den ziyade şuan sadece yağ yakmam lazım. öneriniz nedir hocam yuksek dozda almam daha yuksek etki yaparmı ve siz sadece bunu kullanmanız yeterli demişiniz ama ben 2 ayda 30 kilo falan atmam lazım öneriniz nedir?

detaylı bilgi için info@peptidturkiye.com mail atınız. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rayban47    1

Üstadım tek başına kullansak bunu %18 yağ oranında nekadar etki eder mesela 2 aylık bir kullanmda beslenmeyide kontrol etmiş olsak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
hiç bir şekilde dönüş yapılmıyor mail adresi,facebook sayfası fragment alıcam ?

Tarafınıza facebook'tan yazmanıza müteakip 10 saniye içinde dönüş yapıldı bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eko34    0

Merhaba

Mail adresinizede facebook sayfanizada yazdim. Telefon bıraktım sizden hber bekliyorum. Nasil siparisi verebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Merhaba

Mail adresinizede facebook sayfanizada yazdim. Telefon bıraktım sizden hber bekliyorum. Nasil siparisi verebiliriz.

Siparişiniz kargolandı iyi günlerde kullanılması dileği ile. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Dnpden etkili mi bu? yoksa dnp daha mı iyi?

DNP ÇOK DAHA ETKİLİ FAKAT ÇOK DAHA TEHLİKELİDİR BİLİNÇSİZ KULLANIMDA.

Hgh frag ise tehlike alanı yok denecek kadar azdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Fiyat alabilir miyim?

Facebook grubundan ulaşıp veya info@peptidturkiye.com 'a mail atıp bilgi alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Selamünaleyküm.

Fragmenti günlük 400 mcg kullanacağım fakat 200-200 ayrsam mı yoksa tek seferde 400 mcg şeklinde mi enjekte etsem verimli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.