Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Mojojojo    0

Yaklaşık 6 haftadır kürdeyim. sustanon ve anapolon kullandım. anapolon şuan bitti. kür devam ediyor. karaciger testi yaptirdim ac karinla.

ldh haric tum degerlerim normal cikti. 4 hafta 100 mg anapolon kullanmama ragmen. kürün verdigi zararlar kisiden kisiye gore degistigi bilinmekte. sizce karaciger yonunden sansli miyim? ayrica hic duzenli ve ozel olarak yesillil vs milk thistle falan kullanmadim. bu arada 18 yasındayim suanki formum resimdeki gibi. Daha yeni sahile atladigimda cekildi :D 

edit: 3 ay sakatlik sonrasi 60 kg girdim küre şuan 84 kg yim

Screenshot_20180410-202515.jpg

20180411_133448.png

tarihinde Mojojojo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu resmin burda kalsın pct yaptıktan 2 ay sonra birdaha foto at karşılaştıralım :)
Anapolon fena su tutuyor 6 haftada 24 kilo alman biraz fazla :) ama anapolun etkisi çok fazla bu 24 kiloda,
Tabi ki sustanonda su tutuyor, karaciğer normel sayılır anapolon kullanmışsın  üst değer 248 seninki  256 :) 
kas hafızasındanda yararlanmış olmasın 24 kilo alarak :) 
18 yaş erken ama girmişsim bir kere :) 
Sorcağın soru varsa elimden geldiğince cevap vereyim ben hala 24 kiloda takılı kaldım Maşhallah nazar değmesin formda iyi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

hocam zaten 75 kg yagsiz idim onceden de hayvan gibiydim. kolum kirilinca 3 ay iyilesmedi o ara yemek antrenman ne varsa salmiştim. tekrar basladigimda hayatimda hic yemedigim kadar yemeye ve inanilmaz sert uzun yogun antrenmanlar yapmaya basladim. daha 90 95 e kadar yolu var 1 2 ay icinde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erxnhub    0

Baya iyi kilo almışsın ama pct de kaybedicen gibi gözüküyor fazlasıyla ve bu değerlere bakarsak tren de kullanmışsın o omuz başları anapolon ile olucak iş değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hbertunc    66

Ldh antrenmanla yükselebilen bir şey karaciğer sağlığının göstergesi değil

karaciğer parankimi için alt ast

safra kesesi ve yolları için ggt alp bilirubine bakın

tarihinde Hbertunc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

yani 1 ay anapolon kullanamama ragmen karacigerim zerre zarar gormedi sansliyim demek oluyor. son 4 hafta bidaha gireyim ozaman?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erxnhub    0
Mojojojo, 16.04.2018 - 20:56 yazdı:

yani 1 ay anapolon kullanamama ragmen karacigerim zerre zarar gormedi sansliyim demek oluyor. son 4 hafta bidaha gireyim ozaman?

Son durumun formun nedir merak ettim umarım geri dönüş yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Adamın iri görünüşünü çekemeyen hazmedemeyen kim varsa pct den sonra görüşecez görüşelim görürsün gibi şeyler yazmış la oğlum siz nasıl bir hazımsızsınız 25 cm kol ile kalırsınız bu kafa ile :) başkasının başarısını hazmedemeyenden insan olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux, 1 saat önce yazdı:

Adamın iri görünüşünü çekemeyen hazmedemeyen kim varsa pct den sonra görüşecez görüşelim görürsün gibi şeyler yazmış la oğlum siz nasıl bir hazımsızsınız 25 cm kol ile kalırsınız bu kafa ile :) başkasının başarısını hazmedemeyenden insan olmaz.

çekememekle ne alakası var adam en çok su tutan testesteron türevi en çok su tutan tablet steroidle kür yapmış  çok gördük deca danabol kürlerini kürde 15kilo alıyorlardı pct yaptıktan 3 ay sonra kalıcı olarak 2 kilo kalıyordu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

kürde alınan kilonun hiçbir önemi yoktur çünkü en basit testosteron bile su tutması yapar ve kürden belli bir süre sonra gerçek ağırlık hesaplanır ilk kürlerde 5-7 kilo kas kütlesi eklenmeside nadir değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

Geri dönüs edit:

Kürü bitirmeden ilaci sporu beslenmeyi ve sporu kesmistim. 7 8 ay gecmiş konuyi tekrardan gordum. Arkadaslar çokusum inanilmaz oldu 15 20 kilo verdim sebebi ise kürü bitirmek degil kur bittikten sonrada 2 3 ay daha hala hayvan gibiydim. Beslenmeyi ve sporu da kesince çokusum kacinilmaz oldu kaldi ki gunde 1 bardak su iciyor yada icmiyordum. Bugun 6 7 ay arada sonra tekrar basladim spora ondan aklima geldi burasi. Kollarim vucudum suratim her yerim zapzayif uzun sure depresyondaydim psikolojik sorunlarim vardi. Neyseki duzeldi denilebilir. Dedigim gibi bugun spora basladim. Gecen haftada baslamadan sadece testo enantathe enjeksiyonlarimada başladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Abi fiziğin iyiydi zamanında bunu kabul ediyoruz, ama ne gerek var bu kadar ağır kürlere girmeye? Wabba nabba yarışmalarına mı hazırlanıyorsun reis yorma kendini bu kadar, fiziği kötü olup gayet mutlu insanlar var. Mental anlamdaki bunalımlarında kilo vermenin büyük bir yer ettiğini düşünüyorum. Cutting sonrası 2 defa hastalandım, şu an toparlamaya uğraşıyorum vücudumu, arada moralimi bozuyor incelmişsin lafları, pantolonlarım kemerim olmuyor, ama bu beni bir yandan motive ediyor biliyor musun. Her salona gittiğimde kafamda şu mentalite var "Bu hafta toparlıyorum vücudu", inan senelerdir böyleyim, bazen toparlıyorum ve başarının hazzını yaşıyorum tekrar tekrar, her form bozuluşunda tekrar bir toparlama var. Dilerim ki dediğim anlaşılır, bir kaç aya da vücudunu toplayacağına eminim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

Yarisma gibi bi hedefim 3 sene sonra falan 21 22 yaslarimda var. O yuzden mptiveli bi sekilde tekrar basladim. Daha agir kurlere girecegim onumuzdeki ay suan 250mg testo sadece gidiyorum. Guclu anabolizanlar ve igf lr3 ile nisana patlamis olurum diye dusunuyorun. Dedoklerinde haklisin surekli birakip baslamak ve hedef koymak gercekten cok yararli oluyo aslinda birnevi motivasyon sagliyor. Ama yeniden baslamanin ilk 1 ayi gercekten zorlayici

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

Bur kurlere girme sebebim psikolojimin bozulmasi kendimi kotu ve zayif gormem. Depresyondaydim aylardir. Yapabilcegom bisi yok psikolojimin duzelmesi icin buyumem gerek her seyi goze aldim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Mojojojo, 5 dakika önce yazdı:

Bur kurlere girme sebebim psikolojimin bozulmasi kendimi kotu ve zayif gormem. Depresyondaydim aylardir. Yapabilcegom bisi yok psikolojimin duzelmesi icin buyumem gerek her seyi goze aldim 

Dostum yanlis anlama ama bu psikolojik sikintilar ileride sana sorun yaratabilir. Bence bir psikiyatri doktoruna git. Hersey dozunda güzel, hayat sadece spordan ibaret degil. Bende senin gibiydim, vucut olarak kotu oldugum zamanlarda insanlardan kendimi saklardim, uzun kollu vb giyerdim. Insanlar oo kuculmussun deyince moralim bozulurdu cok kafaya takardim veya oo buyumussun ayi gibi olmussun dediklerinde de başım göğe erirdi. Sirf bu iltifatlari alabilmek icin elimden geleni yapardim. Fakat 3 4 ay once cesitli nedenlerden dolayi spora ara verdim. Suanda spora yeniden basladim vucudum kotu olmasina ragmen kafama takmiyorum, akışına bırakıyorum 😊. Ne kadar kür yapsan bile ilaci kestikten sonra kürdeki gibi olamazssin, işte burada da bireyin ne kadar irade sahibi oldugu ortaya cikmis oluyor. Cevremde cok insan var kürden sonra kücülüp kendisine yediremeyip tekrardan küre giren. Dinlermisin dinlemezmisin bilmem ama bu yazdiklarimi göz önünde bulundur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojojojo    0

Tavsiyelerin icin cok tesekkurler. Verecek paragraflarca cevabim var ama kimsenin zamanini calmaya basini agritmaya gerek yok. Psikiyatri olayini cok soylediler bana ama 2 haftadir biraz olsun iyiyim cunku en iyi psikolog kicima vurdugum testo suan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.