Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SaVaS

8 aylık naturel gelişim

Önerilen İletiler

SaVaS    3
güzel ama bacaklar için uzun bir yol daha var üste göre .. :arrow:

chicken leg kötü değildir :) benim gurur duyduğum bir deyim hatta salonda kimse demese ben kendi kendime derim :):lol:

aynen öyle abi bacaklar üste göre biraz geri ama şöyle bir olay var sürekli kullandığım için artık ufak durmaya başladılar hacim kazanması zorlaştı pek dinlendiremiyorum koşucular gibi oldum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.241
güzel ama bacaklar için uzun bir yol daha var üste göre .. :arrow:

chicken leg kötü değildir :) benim gurur duyduğum bir deyim hatta salonda kimse demese ben kendi kendime derim :):lol:

aynen öyle abi bacaklar üste göre biraz geri ama şöyle bir olay var sürekli kullandığım için artık ufak durmaya başladılar hacim kazanması zorlaştı pek dinlendiremiyorum koşucular gibi oldum :D

büyük bacağın sırrı önce uzun koşu sonra idman :!: komple vücut içinde geçerli bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

iyi iyi savaş bacaklarda iyi devam :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
iyi iyi savaş bacaklarda iyi devam :idea:

teşekkürler. Elimden bu kadar geldi bakalım zaman daha neleri gösterecek. Bakalım naturel ne kadar daha hacim ala bileceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bacaklar için isotension gibi yöntemler kullanmanı öneririm. Birebir Tom Platz'ın antremanlarında çok sık uyguladığı bir tekniktir. Ben Leg Extension'da kullanıyorum bu yöntemi bacakları gerçekten zorluyor. Salonda Hack Squat aleti olsa ona da uygulayacağım.

Hack Squat'da yaptığı isotension :

Leg Extension için isotension :

Kullandığım yöntemler arasında en iyi verim aldığım yöntem olduğu için seninle de paylaşmak istedim.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax yazdı:
Bacaklar için isotension gibi yöntemler kullanmanı öneririm. Birebir Tom Platz'ın antremanlarında çok sık uyguladığı bir tekniktir. Ben Leg Extension'da kullanıyorum bu yöntemi bacakları gerçekten zorluyor. Salonda Hack Squat aleti olsa ona da uygulayacağım.

Kullandığım yöntemler arasında en iyi verim aldığım yöntem olduğu için seninle de paylaşmak istedim.

İyi günler.

hack squats çok iyiymiş ama her salonda bu aletten yok hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
american-story yazdı:
roidmax yazdı:

Leg Extension için isotension

İyi günler.

hack squats çok iyiymiş ama her salonda bu aletten yok hocam :cry:

O hareket aslında bar ile bulunmuş bir hareket bacak arkasından bar kaldırılarak yapıyor. Ben Squat'dan sonra 2 set de bar ile hack squat yapıyorum şu an kendi programımda. Bar ile yapmadıysan eğer denemeni mutlaka öneririm. Özellikle denge açısından katkısı çok oluyor. Bunu normal squat yaparken bile görüyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
roidmax yazdı:

İyi günler.

güzel idman türü lakin powelifter olduğum için bacakta squatı serbest bar ile yapıyorum hocam malum amacım yüksek ağırlık squat yapmak o yüzden hack squat bana artıdan ise eksi oluyor müsabakadan sonra ama bacak idmanını düzene sokacağım şu sıralar ağırlık olarak bacak idmanım deadlift ve squat üstüne kurulu buna ek olarak yüksek ağırlık leg press ve leg extension yapıyorum leg extensiyonu yüksek ağırlık yavaş tekrarlar şekilde yapıyorum oldukça güzel oluyor

Ama bizdeki leg extension ağırlık takmalı değil tak çıkar tipten en yüksek 90 kg civarı var sanırım ona alıyorum onunla 4 set yapıyorum sonra 60 kg civarı tek ayak ile 2 set yapıyorum zaten ondan sonra penguen gibi yürüye yürüye eve gidiyorum

haha aynen bu şekilde yürüyorum millet garip garip bakıyor :mrgreen: bi ara sumo deadlift'i abartmıştım bacaklarım ayrı yürüyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    743

güzel geyik dönmüş antrenman günlüğünü paylaşsana dostum video olarak imkanın varsa :idea::idea::idea::idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
güzel geyik dönmüş antrenman günlüğünü paylaşsana dostum video olarak imkanın varsa :idea::idea::idea::idea:

video çok zorda yazılı olarak paylaşa bilirim boş bir vakitte ama şu sıralar powerlifter yaptığım için mantığım basit yüksek ağırlık az tekrar :) 5 tekrarı geçmiyorum omuz hariç omuz çalışırken de 10 tekrar altına inmem ağırlık olarak ise 25 kg dumbelleri geçmem omuzda gögüs de ise 40 40 press giriyorum 36 kg da flylarda falan giriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    743

video yap yap zor deme :lol::lol: tabi sen bilirsin şaka takılıyorum :);) sen hangi yarışmaya katılacaksın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
video yap yap zor deme :lol::lol: tabi sen bilirsin şaka takılıyorum :);) sen hangi yarışmaya katılacaksın ?

aksilik olmaz ise ipsu boğaziçi var 19 20 aralıkta ona katılacağım deadlift ve powercurl gireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

aksilik olmaz ise ipsu boğaziçi var 19 20 aralıkta ona katılacağım deadlift ve powercurl gireceğim.

Deadlift de bir koparma videosu görsekte şöyle 150-200 kg da puanlasak 8-):lol::lol::mrgreen: inş. kazanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Başarılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

kazandıktan sonraki planlama ne olacak belli mi Savaş?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
forbit yazdı:
kazandıktan sonraki planlama ne olacak belli mi Savaş?

hacim alacağım şuan sikletim artmasın diye kilo almıyorum onun dışında profesyonel bir hedefim yok sırf zevkine gireceğim zaten belki dereceye bile giremem bilmiyorum malum biraz ters bir spor geçen az daha çantamı yere koyarken belimi sakatlıyordum yeni yeni geçiyor 1 hafta falan dead atamadım

ZYZZ yazdı:
SaVaS yazdı:
SPECTRE yazdı:

Deadlift de bir koparma videosu görsekte şöyle 150-200 kg da puanlasak 8-):lol::lol::mrgreen: inş. kazanırsın.

umarım çıkar 180 veya 190 deneyeceğim aksilik olmaz ise biraz daha yağlı olsam rahat çıkarırım gibime geliyorda o zamanda siklet artıyor boy dez avantaj :D

buda deadden bir resim ama pek hoş göründüğüm söylenemez arkadaş çekmiş 175 kg falandı galiba yalnış hatırlamıyorsam

Bu arada arkadaşlar bugün sırt idmanım bitti eve geldim soğuk olarak form

Lr.jpg.754198f1e07a2e30cd6c6d2871671177.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241

Yavaş barı kıracaksın Sakatlanma dikkat et. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

deadliftte bwnim çıkardığım sesleri burda yayınlasam ahahah omuz ölçün ne an itibariyle ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
ZYZZ yazdı:
deadliftte bwnim çıkardığım sesleri burda yayınlasam ahahah omuz ölçün ne an itibariyle ?

mezura yok o yüzden ölçü alamıyorum fikrim yok :D

SPECTRE yazdı:
yağ oranın % kaç ? 11-12 ?

tam bir fikrim yok lakin 12 14 arasıdır diye düşünüyorum karın vs.. göründüğüne göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241

tam bir fikrim yok lakin 12 14 arasıdır diye düşünüyorum karın vs.. göründüğüne göre.

Gelişmiş plus eczanelerde veya özel hastane de 5 dk da sonuç veriyorlar ölçtür mutlaka.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Loving yazdı:
SaVaS yazdı:
SPECTRE yazdı:

Gelişmiş plus eczanelerde veya özel hastane de 5 dk da sonuç veriyorlar ölçtür mutlaka.

%7 dedi

son form bu 2 3 gün önce çektim

çok saçma bir sonuç verdi %7 falan değilim ben tartılardan bir cacık olmuyor gibi ya :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241

Bu tablo bilgi edinmeni sağlayabilir.

bodyfat.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.