Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SaVaS

8 aylık naturel gelişim

Önerilen İletiler

SaVaS    3

Yakında 2016'nın 2. ayında 1 yıllık değişimi gösteririz bakalım neler olacak

Bu arada boyumu 1.60 falan sanıyorlar 1.80 boyum var.

Not 2 : Son 1 aydır vucut geliştirmeye yönelik idman yapmıyorum powerlifter gibi ağır kg çalışıyorum amacım powerlifter yarışması baktım naturel yarışma olmaz orada gireyim dedim ufak çaptan :mrgreen:

Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

b3Vl2g2cK1TuyENI6.jpg.44a9b5e1009a1b218023908b49fac93a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3
Tebrikler,

Yeni başlayan birisi, 8 ayda maksimum ne kadar olabiliyorsa o kadar olmuşsunuz.

Motive edici yorumunuz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

Aramıza hoş geldiniz. Genetik olarak iyi duruyorsunuz zaten :!: tebrikler güzel iş çıkarmışsınız bu zaman ve o boyla :)

Bende 1.94'm mesela ve ektoyum iyi anlarım uzun boylu sporcunun halinden :arrow: malum su bardağı ile sürahi asla aynı anda dolmaz :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
gerçekten çok iyi tebrikler hocam 1.80 boy üstelik. kür yaptınız mıı hiç ?

Teşekkür ederim.

Hayır yapmadım aslında şöyle bir gariplik var istesemde yapamam bende iğne fobisi var iğne gördüğüm zaman başım dönüyor bayılıyorum falan :mrgreen:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Aramıza hoş geldiniz. Genetik olarak iyi duruyorsunuz zaten :!: tebrikler güzel iş çıkarmışsınız bu zaman ve o boyla :)

Bende 1.94'm mesela ve ektoyum iyi anlarım uzun boylu sporcunun halinden :arrow: malum su bardağı ile sürahi asla aynı anda dolmaz :idea:

teşekkürler hocam haklısınız boy çok fark ediyor boyum 1.60 falan olsa muhtemelen daha iri dururdum ama bence uzun boy daha iyi misal 1.94 boy ile siz dev gibi durursunuz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

Evet 1.94 boy - 100 kg gördüm en fazla şimdiye kadar. iğne fobisi bende de var fakat kalça değil damar ben daha şanslıyım o konuda. :)

viewtopic.php?f=55&t=863

brk1k.png

2b.png

brk2k.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Evet 1.94 boy - 100 kg gördüm en fazla şimdiye kadar. iğne fobisi bende de var fakat kalça değil damar ben daha şanslıyım o konuda. :)

viewtopic.php?f=55&t=863

brk1k.png

2b.png

brk2k.png

iyimiş hocam ama işte benim profesyonel bir hedefim yok zaten yani yarışmacı veya model vs.. olmak gibi bir hedefim yok ondan pek düşünmüyorum boş yere risk almış gibi hissederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

8 ay için çok iyi ilerlemişsin kullandığın supp. neler ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
8 ay için çok iyi ilerlemişsin kullandığın supp. neler ?

whey protein - kazein protein - bcaa - kreatin - glutamin - zma - nox

ama beslenmem de sağlamdır bayağı bir bütçe beslenmeye gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
tebrikler hangi ant. programını uyguluyorsun

belirli bir programım yok genelde ilk setler 15 20 tekrar arası sonrası ise 8 6 6 6 ve son 3 rep bazen tek'e bile iniyorum özellikle omuzda 8 altı 12 üstü çıkmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18

sistemli ve düzgün bir program uygularsan sıkı beslenme ile bu halinin üstüne çıkabilirsin bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
sistemli ve düzgün bir program uygularsan sıkı beslenme ile bu halinin üstüne çıkabilirsin bence

sıkı ve sistemli çalışıyorum hocam zaten :) beslenmede bir dünya tutuyor aylık +1000 tutuyor diye bilirim. günlük 3000 kalori almak biraz zor oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

tebrikler ilaç alıp senin kadar olamayan çok insan var her şey besin ve genetikle alakalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
1 haftalık yemek programını merak ettim paylaşır mısın ?

gün gün bölmem ama genel manada

sabah

---------

4 tam yumurta 1 su bardağı yulafı omlet yağsız

İdman sonrası

--------

1.5 ölçek whey

Öğlen

-----

prinç veya makarna göz kararı gram saymam

Yanına tavuk /et / balık 3 ünden biri

Öğlen 2

--------

Prinç veya makarna öğleden ne varsa yanına yine et tavuk balık 3 ünden biri

Akşam

--------

Prinç yanına tavuk gögüsü

Yatmadan önce

------

Casein protein

bu kadar günlük ortalama 120 130 gr protein alıyorum bazen bu rakamları bile görmüyorum gerek kalmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

güzel beslenme fındık ezmesi şart ;)8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
1 haftalık yemek programını merak ettim paylaşır mısın ?

gün gün bölmem ama genel manada

sabah

---------

4 tam yumurta 1 su bardağı yulafı omlet yağsız

İdman sonrası

--------

1.5 ölçek whey

Öğlen

-----

prinç veya makarna göz kararı gram saymam

Yanına tavuk /et / balık 3 ünden biri

Öğlen 2

--------

Prinç veya makarna öğleden ne varsa yanına yine et tavuk balık 3 ünden biri

Akşam

--------

Prinç yanına tavuk gögüsü

Yatmadan önce

------

Casein protein

bu kadar günlük ortalama 120 130 gr protein alıyorum bazen bu rakamları bile görmüyorum gerek kalmıyor

Benim 1 yıldır uyguladığım beslenme programıma benziyor. 1 yıldır sürekli büyüyorum. 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

maşallah natural olarak en iyi seviye bravo ifbb katılmalısın bence @SaVas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

bacaklar ne durum da paylaşır mısın ? üst için fazlasını yapmışsın zaten :!::idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
SPECTRE yazdı:
maşallah natural olarak en iyi seviye bravo ifbb katılmalısın bence @SaVas

yok be ne ifbb si dostum beni orada kapıdan almazlar ben 90 100 kg değilim ki :D sen bir de yaza gör yaza tam hacim alacağım şuan yarışmadan dolayı kilo almamaya çalışıyorum

Loving yazdı:
bacaklar ne durum da paylaşır mısın ? üst için fazlasını yapmışsın zaten :!::idea:

Hocam bacaklarım güçlü lakin hacim olarak çok iyi değil +55 cm ama powerlifter yaptığım için biraz hacimden kaybetti yaklaşık 600 kg leg press 180 kg falan squat gire biliyorum ama yinede işimi görüyor tavuk bacak değilim

resim olarak ise

---------------------

Resmi tam çekemedim pek beceremiyorum karşıya makineyi koyup çektim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243

güzel ama bacaklar için uzun bir yol daha var üste göre .. :arrow:

chicken leg kötü değildir :) benim gurur duyduğum bir deyim hatta salonda kimse demese ben kendi kendime derim :):lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.