Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Klad

Ilk kurum hakkında acil yardıma ihtiyacım var!

Önerilen İletiler

Klad    11

Merhabalar. Hocalarımdan konu hakkında hakkında bilgi sahibi olanlardan yardıma ihtiyacım var. 5 hafta önce ilk kürüme başladım. Başlamadan önce testlerimi yaptırdım. İlk kurum de 1-12 testo enathe 500mg 1-12 primobolon 400mg. 1-6 danabol. 30mg.  Kullanıyorum. Fakat bu hafta test yaptırdım sonuçlar testo yerlerde. Testo enathe ile danabol dışardan TEmin  ettim. Primobolonu eczaneden aldım. Sonuçlar moralimi bozdu. Bu konu hakkında bilgi paylaşımı yaparsanız. İçim rahatlatacak. İlaçların sahte olma ihtimali nedir. Check kodlarını kontrol ettiğimde doğrulama onaylandı. Jd paharma testo enathe. Danabol ise iron pharma.  Küre başlamadan önce ve 4. Haftanın bitiminde yaptırdığım test sonuçları. Ek takviye olarak mülk thitle kullanıyorum. Multigard vitamin kullanıyorum. 

ED4BB408-6BC4-420A-9B74-C56E9D2E5063.jpeg

1DF5B4A1-8AAC-4FB4-83EA-A8039855209C.jpeg

5B5462DA-A1DE-4DCC-AD72-2B590EFA6412.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

Testo sahte. Güvenilir biryerden testosteron al kürüne devam et.. Kür içinde aromataz inhibitörü kullandın mı

Ayrıca prolaktin değerinde dip yapmış. Prolaktini düşürecek bir ilaç kullandın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

testo kesin sahte , kürü toparlamak adına kısa esterli bir testo temin etmelisin propionat gibi ya da bulabilirsin eczaneden sustanon alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Klad    11
merkar, 11 saat önce yazdı:

Testo sahte. Güvenilir biryerden testosteron al kürüne devam et.. Kür içinde aromataz inhibitörü kullandın mı

Ayrıca prolaktin değerinde dip yapmış. Prolaktini düşürecek bir ilaç kullandın mı?

Kür içinde kullandıklarım sadece cabaser 1mg kullandım. İki günde 1 olarak kullanıyorum. Prolaktini dibe ceken bu sanırım. Testo yu satan arkadaş primobolon yüzünden değerleri baskıladigini söylüyor. Yerine boldenon kullan düzelir. Dedi. Ama sanırım kandırıldım. Testoyu güvenilir  temin edebileceğim birini onerebilirmisiniz. Moralim çok bozuk bu durumu nasıl toparlarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Klad, Bir saat önce yazdı:

Kür içinde kullandıklarım sadece cabaser 1mg kullandım. İki günde 1 olarak kullanıyorum. Prolaktini dibe ceken bu sanırım. Testo yu satan arkadaş primobolon yüzünden değerleri baskıladigini söylüyor. Yerine boldenon kullan düzelir. Dedi. Ama sanırım kandırıldım. Testoyu güvenilir  temin edebileceğim birini onerebilirmisiniz. Moralim çok bozuk bu durumu nasıl toparlarım. 

@Loving hocayla iletişme geç onda var 👍👍👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Klad    11

Siteye Yen’i üye olduğum icin @Loving hocama mesaj göndermiyorum. @Delipanter00 Bana yardımcı olursanız hocama nasıl ulaşabileceğim hakkında. Cok minnettar olucam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Klad, 33 dakika önce yazdı:

Cabaser kullanmanı gerektirecek bir ilaç yok ki küründe onu neden kullandın. Uzak dur o ilaçtan. Primobolan, boldenondan bile daha zayıf bir ilaç, ki 500mg testo ile trenbolon giren adamların ( bu mantığa göre) eksilere düşmesi lazım total testosteron değeri. Kandırılmışsın.

sana tavsiyem; primobolan bulabildiğine göre eczacı ile aran iyi. Sustanon ekle kürüne geri kalan 8 haftayı bu şekilde tamamla. Sustanon içindeki kısa ester den dolayı 2-3 hafta sonra testoyu hissettirecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Klad    11

@merkar primobolon depolarda oldugu için alabildim. fakat sustonan maalesef yok bulamıyoruz. bende bundan dolayı internetten guvenilir gelen bir arkadaştan testo enanth ile danabol aldım. ilk kullanmaya başladıgımda ilk 2 hafta testo flu dedıkleri durumu yasadım. guc katması gerekirken gucten dustum sureklı halsizlik yasadım. gecer dedim ama nafile butun vucudum kırılıyor gibi hissettim. ilaçları aldıgım kişi abarttıgımı dusunup devam etmemi soyledi.  sonrasında cabaser kullanmam gerektiğini soyledi. 2 hafta daha oylece gitti her vurdugumda iğneyi bir tarafım odem yaptı.  ama kısa sureli 2 gunde geçiyordu . 4. hafta bitince test yaptırınca testo seviyelerinin asağıda gorunce buraya yazmak istedim. libido artışı yazılmış kullananlarda ama bende bırak oyle artışı dusuş var. herseyi bosverme egilimi var. normalde sakin biriyim fakat ilaçlardan dolayı sanırım asabi biri gibiyim. ilacın sahte olması bana ne gibi kayıplar oluşturur. yoksa sadece para kaybımı oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

ozaman şöyle yapabiliriz. Haftalık 250mg Testosteron Enanthate (pazartesi enjeksiyon). Gün aşırı 50mg Testosteron Propionate (p.tesi-çarşamba-cuma-pazar-salı...)

bu şekilde 4 hafta devam et. 4. haftanın sonunda Testosteron Propionate kullanımını kes ve Testosteron Enanthate'ı 500mg çıkar (Pazartesi - perşembe). 

bununla hiç uğraşmadan gün aşırı 100mg Testosteron Propionate alarakta devam edebilirsin.

enjeksiyon sıklığı sorun yaratacaksa Testosteron Enanthate 500mg alacaksın. Alternatifler bunlar karar senin :) 

Propionate esterini eklememin sebebi şuan moral ve cinsel istek olarak iyi durumda olmaman. bir an önce testoyu hisset diye. yoksa uzun esterde olsa ilacı enjekte ettikten sonra ilaç işini yapmaya başlıyor, fakat senin bunu hisstemen (Estere bağlı olarak vücudun adaptasyonu) farklılık gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Klad, 2 saat önce yazdı:

Siteye Yen’i üye olduğum icin @Loving hocama mesaj göndermiyorum. @Delipanter00 Bana yardımcı olursanız hocama nasıl ulaşabileceğim hakkında. Cok minnettar olucam. 

Peptid ve Steroid siparişleriniz için ;   10-08-2017

info@peptidturkiye.com / info@steroidturkey.com

mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Klad    11

Herkese teşekkür ederim yardımlarından dolayı. Bizim icin acı bir tecrübe oldu kullanarak. @Loving hocamla istisahar ettik bakalım. İlerleyen günlerde durum hakkında paylaşımlarda bulunucam. Test sonuçlarıyla. 

merkar, 5 saat önce yazdı:

ozaman şöyle yapabiliriz. Haftalık 250mg Testosteron Enanthate (pazartesi enjeksiyon). Gün aşırı 50mg Testosteron Propionate (p.tesi-çarşamba-cuma-pazar-salı...)

bu şekilde 4 hafta devam et. 4. haftanın sonunda Testosteron Propionate kullanımını kes ve Testosteron Enanthate'ı 500mg çıkar (Pazartesi - perşembe). 

bununla hiç uğraşmadan gün aşırı 100mg Testosteron Propionate alarakta devam edebilirsin.

enjeksiyon sıklığı sorun yaratacaksa Testosteron Enanthate 500mg alacaksın. Alternatifler bunlar karar senin :) 

Propionate esterini eklememin sebebi şuan moral ve cinsel istek olarak iyi durumda olmaman. bir an önce testoyu hisset diye. yoksa uzun esterde olsa ilacı enjekte ettikten sonra ilaç işini yapmaya başlıyor, fakat senin bunu hisstemen (Estere bağlı olarak vücudun adaptasyonu) farklılık gösteriyor.

Yardımların icin ayrıca teşekkür etmek istedim. Saol hersey icin. İyi forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.