Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Osel - efedrin ( önemli duyuru ) sahte ürün

Önerilen İletiler

Loving    9.242

Merhaba arkadaşlar; 

Gün itibarı ile almış olduğum bilgiyi sizinle paylaşmak isterim. Gün geçmesin ki ürün / ilaç piyasası karışmasın. Şimdide kan emiciler efedrin konusunda el attılar. OSEL yerli ürünlerin merdiven altı sahte grupları piyasaya çok yüksek oranda sürüldü. Bende ürünleri temin eden biri olarak bu bilgiyi herkesin bilmesi adına sizlere duyurmak istedim.

Sahte ile orijinali nasıl ayıracağım diye soranlara şu bilgiyi verebilirim. Orijinalinin üzerindeki baskı yazılar seramik boyadır çıkarılamaz ama sahtelerinin ki silinebiliyor çıkarılabiliyor yani. Aşağıda da orijinal ve sahtesini yan yana sergiledim.

Keyifli forumlar.

26731279_1601042679952385_5305488914616169523_n.thumb.jpg.3a1fc12a1b51a148d4ff45c7ecf15653.jpg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takashi    119

Merhabalar değerli hocam,

Paylaşım yeni olmasına rağmen geç farkettim bende bir yorum yapmak istiyorum...

Arkadaşlar ne gariptir ki böyle bir durum yaşanırken buna keza salı günü izmirden bir satıcı instagramda tablet ve ampül efedrin paylaştı...

Bu bir rastlantı olamaz hiç ihtimal vermiyorum, bu paylaşımı okuduğum zaman parçalar oturdu kafamda...

Ampul adet fiyatı 2.5 tl

30mg 30 tablet paketli ürün ise 70 tl'den satılıyor...

(tabletlerin internet fiyatı 44$)

Ve şunu eklemek istiyorum ampuller @Loving hocanın paylaştığı resimdeki sahtelerin aynısı...

Bu piyasadaki gözü kararmış haysiyet şeref onur yoksunu satıcılardan uzak durun gerekirse deşifre edin korkmayın arkadaşlar...

Sevgi ve saygılarımla

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

efedrin üretimi çok önce durdu hem tablet hemde ampül size bir öneri eğer herhangi bir site bunları satıyosa diğer ürünlerde sahtedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
pavel, ‎19‎.‎01‎.‎2018 - 19:31 yazdı:

efedrin üretimi çok önce durdu hem tablet hemde ampül size bir öneri eğer herhangi bir site bunları satıyosa diğer ürünlerde sahtedir.

Aynen katılıyorum.Ampül olan osel marka efedrini iki sene önce kullanmıştım ve üretim bitmiş ellerinde kalanları satıyorlardı...Hapını bilmem fakat üretilmeyen ürünü alırsanız osel firmasını arayıp ürünün üzerindeki parti numarasından sorgulayıp öğrenebilirsiniz.Ben kendim de bir ilaç fabrikasında çalışıyorum şikayet veya bilgi alabilirsiniz.Müşteri geridönüşlerini değerlendiriyorlar...Efedrin ucuz bir madde fakat üretilmiyorsa sağlıksız bir durumla karşılaşmamak için uzak durmak gerekli...Ayrıca ruhsatlı bir ilacın sahtesini üretmek kanunen suçtur.Çok ağır yaptırımları vardır.Bu tip insanları direkt ihbar edin polise ve firmaya !

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana efedrini satan kişi şunları söyledi  Orjinal efedrin diye bir şey yok hepsi sahte  kimi efedrin hammadesi kullanıyor kimisi içine clenbeterol koyuyor  neden orjinali yok dediğimde bu efedrinden uyuşturucu yapılıyormuş polis sıkı takip deymiş youtubedan bile izleyip efedrinleri uyuşturucuya çevirebilirmiş o kadar basitmiş yapımı, kendisi bana efedrini verdi parasını almadı kullan memnun kalınca verirsin dedi 1 ay oldu hayla parasını vermedim çok güzel çalışıyor ben çok memnunum kolonyayla yazısıda silinmiyor ve rengide orjinalinin aynısı ama satan kişi en baştan orjinal değil diyor Her zaman dediğim gibi kendinize güvenilir satıcı bulun markaya bakmayın kimi ürünlerin sahtesi orjinalinden daha güzel çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
metinav, 7.02.2018 - 12:05 yazdı:

Aynen katılıyorum.Ampül olan osel marka efedrini iki sene önce kullanmıştım ve üretim bitmiş ellerinde kalanları satıyorlardı...Hapını bilmem fakat üretilmeyen ürünü alırsanız osel firmasını arayıp ürünün üzerindeki parti numarasından sorgulayıp öğrenebilirsiniz.Ben kendim de bir ilaç fabrikasında çalışıyorum şikayet veya bilgi alabilirsiniz.Müşteri geridönüşlerini değerlendiriyorlar...Efedrin ucuz bir madde fakat üretilmiyorsa sağlıksız bir durumla karşılaşmamak için uzak durmak gerekli...Ayrıca ruhsatlı bir ilacın sahtesini üretmek kanunen suçtur.Çok ağır yaptırımları vardır.Bu tip insanları direkt ihbar edin polise ve firmaya !

Hocam konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın 😅 Elime oselin 100 lü kutusu geçti Burak hocamın bahsettiği gibi seramik baskı yapmışlar. Bugün Haveri aradım üretimini yapıyoruz dediler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Diver, 19 dakika önce yazdı:

Hocam konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın 😅 Elime oselin 100 lü kutusu geçti Burak hocamın bahsettiği gibi seramik baskı yapmışlar. Bugün Haveri aradım üretimini yapıyoruz dediler. 

Çok sahtesi var hocam çooookkkk. Artık eczanelerdede yok hastanelere veriyorlar galiba sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

Çok sahtesi var hocam çooookkkk. Artık eczanelerdede yok hastanelere veriyorlar galiba sadece.

Eczane ve hastaneye veriyorlarmış. Mail attım cevap vermediler daha 😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Diver, 2 saat önce yazdı:

Dostum bir yemek kaşığına kır ve alttan çakmak ile yak yandıktan sonra beyaz beyaz tortu oluyorsa orjinal oluyor. Ben böyle biliyorum. Fakat uzun zamandır üretimi yok. Genelde sahte olanların içine ventolin veya sıvı clen koyuyorlar. Dikkatli kullanmak lazım. %100 emin değilsen alsa enjeksiyon ile alma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
Askabar, 15 saat önce yazdı:

Dostum bir yemek kaşığına kır ve alttan çakmak ile yak yandıktan sonra beyaz beyaz tortu oluyorsa orjinal oluyor. Ben böyle biliyorum. Fakat uzun zamandır üretimi yok. Genelde sahte olanların içine ventolin veya sıvı clen koyuyorlar. Dikkatli kullanmak lazım. %100 emin değilsen alsa enjeksiyon ile alma 

Hocam çok teşekkür ederim kitabın ortasından konuştunuz hemen deneyip dönüyorum. Haver firması ile mailleştik ilk sordukları satanı öğrenmeye çalışmak oldu ben söylemeyince baya uğraştı ondan şüphelerim azaldı😅 

Askabar, 15 saat önce yazdı:

Böyle beyaz bir tortu kaldı hocam.

IMG_3827.jpeg IMG_3825.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Askabar, 22 dakika önce yazdı:

Enteresan bir detay denemek lazım:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Diver, 15 saat önce yazdı:

Böyle beyaz bir tortu kaldı hocam.

Orjinal dostum. Kullanabilirsin bunu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

Orjinal dostum. Kullanabilirsin bunu 

Teşekkür ederim dostum içimi rahatlattın 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Diver, 9 saat önce yazdı:

Muadili olmayan bir ilacı isterse 1 tl olsun üretmek zorunda firmalar.Bu ilaç acillerde kullanıldığı için aynı dikloron gibi, ruhsat iptali olmaması için üretilmek bulundurulmak zorunda...Bende bugün satan birine sordum salonda, fiyatı uçmuş gitmiş.Gerçek mi çakma mı o da kullanmadan bilinemeyecek bir şey...Açıkçası ülkede güven kalmadı nerdeyse hiç bir şeye...Umarım düzelir ve kontrol altına alınır bir an önce...

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Orjinal ürün piyasada bulunuyor ama metinav hocamın da dediği gibi fiyatı bayağı uçmuş, değer/değmez kullanmak isteyen karar verir artık. Hastane eczanelerine ve ameliyathanelere direkt girişi var halka satışı yok şeklinde içerden bilgi aldım, satışını yapanlar da muhtemelen hastane içinden tanıdık vasıtasıyla çözüyorlar ve satıyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.