Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmetsancar

6 aydır yaşadığım ereksiyon sorunu. yardımınıza ihtiyacım var

Önerilen İletiler

ahmetsancar    2

İsmim ahmet 27 yaşındayım bundan  6 ay önce testo , masteron , priponat kürü yaptım 12 haftalık kürün tam en son haftasında ne olduysa  son 2 iğneden önce oldu bu ereksiyon sorunum oldu ondan sonra ki hafta aldığım testosteronda bunu düzeltmedi herneyse , pct yapılacaktı günde 200 mcg'den  15 gün 5000 ui denk geliyo sanırım prengly aldım göbekten o dönem az çok fayda oldu ama halen eskisi gibi değildim ve halen değilim ereksiyon olabiliyorum  müstehcen içerikli video izlerken bi partnerleyken sorun yok ama afedersiniz dışarıda artık karşı cinse karşı ereksiyon olamıyorum dedim birşeyler yanlış gidiyo ben eskisi gibi değilim endrokrine gittim benden bazı değerleri istediğ bildiğiniz gibi total testo lh filan , değerlerim bugun cıktı sadece serbest testosteron filan calışmada onuda yarın gönderirler sanırım , ailemede acıklayamıyorum bi cıkış kapım sizler ve doktor kaldınız pskolojik çöküntüdeyim resmen. Son çare bi kişi triptorelin ile hallederiz dedi ama onunda işe yaramayacaından filan korktum yarın değerleri doktora götüreceğim doktorda derse bekle düzelir zamanla filan iyice biterim ben.

Değerlerim resimde ki gibi  bilgilerinize ve yardımınıza ihtiyacım var. Girdiğim kür deca tren olsa canım yanmayacak masteron ve sustadan bunu sadece ya şayan ben olabilirim sanırım anlamadım cok sıkıntıdayım.

Screenshot_2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

kür de Testo-masteron-propionate ve son paragrafta sustanon demişsin. Tam olarak hangi ilaçları kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetsancar    2
merkar, 9 dakika önce yazdı:

kür de Testo-masteron-propionate ve son paragrafta sustanon demişsin. Tam olarak hangi ilaçları kullandın

sustanon , testo pripionate , masteron kullandıklarım bunlar. Kürden önce test yaptırmadım ama yanlış giden birşeyler var hocam 6 ay geçti aradan ereksiyon sorunu yaşıyorum yarın endokrine götürücem bu sonuçları o istedi ama  bekle düzelir filan demesinden korkuyorum bunu diyen doktorlar oluyo bilmiyorum çıkmaza düştüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
ahmetsancar, 2 saat önce yazdı:

son 2 iğneden önce oldu bu ereksiyon sorunum

kür içerisinde başlamış ise kullandığınız testosteronların yarısı içi boş yarısı dolu olabilir. Yani siz 10 hafta gidiyorum derken aslında 5. haftadan sonra hiç testosteron almamış olabilirsiniz.

ahmetsancar, 2 saat önce yazdı:

pct yapılacaktı günde 200 mcg'den  15 gün 5000 ui denk geliyo sanırım prengly aldım göbekten o dönem az çok fayda oldu

Böyle bir pct modeli zaten yok siz sadece testislere hadi üretim yapıyoruz demişsiniz fakat tiroidinize üretime devam ediyoruz ihtiyacımız var vucutta testosteron yok sinyalini sağlayan ilaçlardan kullanmamışsınız. Şuan değerleriniz referans aralıklar içerisinde yani bu kadar zamana anca ucundan yakalamışsınız. Şu dakikadan sonra yapacak birşey yok başka bir pct yapılması mantıksız. Vucudunuz bu degerleri yavaş yavaş daha da yukarı çekecektir fakat şuanda normal bir erkek seviyesindesiniz ereksiyon probleminiz psikolojik. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetsancar    2
tolgacan94, 16 dakika önce yazdı:

kür içerisinde başlamış ise kullandığınız testosteronların yarısı içi boş yarısı dolu olabilir. Yani siz 10 hafta gidiyorum derken aslında 5. haftadan sonra hiç testosteron almamış olabilirsiniz.

Böyle bir pct modeli zaten yok siz sadece testislere hadi üretim yapıyoruz demişsiniz fakat tiroidinize üretime devam ediyoruz ihtiyacımız var vucutta testosteron yok sinyalini sağlayan ilaçlardan kullanmamışsınız. Şuan değerleriniz referans aralıklar içerisinde yani bu kadar zamana anca ucundan yakalamışsınız. Şu dakikadan sonra yapacak birşey yok başka bir pct yapılması mantıksız. Vucudunuz bu degerleri yavaş yavaş daha da yukarı çekecektir fakat şuanda normal bir erkek seviyesindesiniz ereksiyon probleminiz psikolojik. 

Üstad çok sevindim mesajına allah razı olsun teşekkür ederim.Triptorelin ile değerlerin toparlanır diyen bi kaç kişi var bilmiyorum sizede sorayım dedim.  Ereksiyon sorunum kesinlikle var hocam eskisi gibi değilim şöyle değilim dışarıda bi karşı cinse karşı ereksiyon olamıyorum mesala eskiden afedersin ama gördüğü an kalkardı şimdi durum sadece müstehcen içerikli videolar ve partner ile iken olabiliyo. Ereksiyon tamamen olamıyorum değil oluyorum çok şükür ama eskisi gibi değilim   ben şimdi yarın doktora bu değerleri göstersem  tahminen sizin diyeceğiniz şeyi söyleyecek bana beklememi kafamda sadece cok beni sıkan bi soru var değerlerim ya böyle kalır eski haline gelmesse diye düşünüyorum varmı böyle bi durum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
ahmetsancar, 26 dakika önce yazdı:

Triptorelin ile değerlerin toparlanır diyen bi kaç kişi var

böyle bir konu var fakat ben hiç kullanmadım fakat zaten siz artık pct evresini aşmışsınız. 

Er yada geç hormonlarınız kendini doğal aralığa attıktan sonra eski haline döner ama kişiden kişiye süreler değişir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Tolgacan gerekenleri söylemiş. Şuan yapman gereken doğal takviyeler. çinko-magnezyum-soğan suyu-propolis-polen-E vitamini-omega-tribestan (tribestan için gereksiz işe yaramıyor diyenlerde var. ben çok faydasını gördüm diyenler de) ve düzenli spor. Günlük kendine bir liste hazırla ve bu takviyeleri düzenli bir şekilde kullan. Doktorun bu sonuçlar için diyeceğini kendin söylemişsin zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Sana başımdan geçen bir olayı anlatayım belki biraz rahatlarsın kardeş ilk kürüm de testo bolde dianabol kullandım kürün 5 haftası kendimi bomba gibi hissediyordum yani ereksiyon libido tavan ilişki sonrası bile ereksiyon devam ediyordu şimdi asıl bomba geliyor 5.haftada ürünlerin çalışıp çalışmadığını anlamak için test yaptırdım Total testo minimum değerin oldukça altındaydı sonra bunu öğrenince psikolojik olarak düştüm yani demek istediğim tolgacana katılıyorum bu işin çok büyük bir kısmı psikolojik önce kafandan at bu sorunu sonra herşey düzelir.(Bu arada yaşım 33) @ahmetsancar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.