Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozbe"

Test sonuçları küre başlamadan önce

Önerilen İletiler

ozbe"    33

Hocalrım merhabalar bugün test sonuçlarımı aldım daha ilk kürü giriceğim küre girmeden önceki sonuçlarım sizce nasıl 

ilk kür tavsiyesi varmıdır aklımdaki kürü şudur eczane ürünü olarak düşündüm 

sustanon 500 mg haftada 20171220_211004.thumb.jpg.075827533fcc3067dde79218288ce0c6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ozbe"    33

evet düşük hiç bir şekilde birşey kullanmadım canımı sıkanda bu oldu zaten lütfen sizlerin tavsiyesiyle ilerlemek istiyorum

tarihinde ozbe" tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Beslenmeyi,uykuyu ve egzersizi gözden geçirin total test biraz değil direk düşük.Sınırda olsa bile düşük ant yapan birine göre.Omega 3 tüketin,uykuyu gece almaya çalışın 7-8 saat iyi olur,şekeri kesin,overtraining olmayın ağırlıklar artmayı bıraktıysa bu bir işarettir.Extreme öneri olarak nofap,meditasyon yardımcı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Teşekür ederim önerin için 12 hafta boyunca testestron ethant haftada 500 mg yeterli olurmu boldenon 500 mg ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600

Gençlerin bir çoğunda testo seviyeleri düşük...Sebebi doğru beslenmemek uyku sürelerindeki düzensizlik ve yetersizlikler.Ayrıca spordan hareketten uzak kalmak zamanla testo seviyelerini aşağı çekiyor.O yaşlarda üst seviyeye yakın olması beklenir.Maalesef durum böyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Testonun düşük olması vücut tipi (skinny fat denen kompozisyon buna bir örnektir),uyku süresi,beslenme,genetik hatta yaşadığınız şehir ile bile alakası olabilir. Ancak hemen ümitsizliğe kapılıpta ben bu doğal testo ile gelişim sağlayamam diye düşünmeyin. Gelişim yalnızca androjenik değil birçok diğer hormon üzerinden sağlanır. Esansiyel vitaminlerin seviyesi ve günlük beslenmenizde sebze ve kaliteli yağların varlığı çok önemli. Bu yüzden sorunun köküne inebilmeniz için birde kan değerlerinize baktırmanızı tavsiye ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
curious, 9 dakika önce yazdı:

Testonun düşük olması vücut tipi (skinny fat denen kompozisyon buna bir örnektir),uyku süresi,beslenme,genetik hatta yaşadığınız şehir ile bile alakası olabilir. Ancak hemen ümitsizliğe kapılıpta ben bu doğal testo ile gelişim sağlayamam diye düşünmeyin. Gelişim yalnızca androjenik değil birçok diğer hormon üzerinden sağlanır. Esansiyel vitaminlerin seviyesi ve günlük beslenmenizde sebze ve kaliteli yağların varlığı çok önemli. Bu yüzden sorunun köküne inebilmeniz için birde kan değerlerinize baktırmanızı tavsiye ediyorum.

1-lh
2-fsh
3-total testo
4-kan testi 
5-e2 (estradial)
6-prolaktin

bu testleri hangi bölüm yapıyor özel hastanede yaptıracağım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

kan testi harici olanları endokrinoloji sevkiyle yaptırabilirsiniz.

Kan testi basit herhangi bir halk sağlığı merkezindende ücretsiz yaptırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
ozbe", 20.12.2017 - 21:15 yazdı:

Hocalrım merhabalar bugün test sonuçlarımı aldım daha ilk kürü giriceğim küre girmeden önceki sonuçlarım sizce nasıl 

sustanon 500 mg haftada 

Testosteron değeri için doktor bir şey dedi mi ? Doğal bir şekilde yūkseltebildin mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
just    8
Malatya44, 3 dakika önce yazdı:

Testosteron değeri için doktor bir şey dedi mi ? Doğal bir şekilde yūkseltebildin mi ?

kanka 2017 den kalma konu :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
ozbe", 20.12.2017 - 21:15 yazdı:

sustanon 500 mg haftada 

metinav, 21.12.2017 - 18:53 yazdı:

Gençlerin bir çoğunda testo seviyeleri düşük...Sebebi doğru beslenmemek uyku sürelerindeki düzensizlik ve yetersizlikler.Ayrıca spordan hareketten uzak kalmak zamanla testo seviyelerini aşağı çekiyor.O yaşlarda üst seviyeye yakın olması beklenir.Maalesef durum böyle...

Benim doğal değer 350 bandındaydı, 3 sene boyunca böyle devam etti. Libidom hiç yarı yolda bırakmadı, şuan tren ve testoyla çok daha fazla orası ayrı.

Yüksek testoya geçince değişen, kıllanmalarım oldu, surat, göğüs ve karın özellikle.

Total testo'nun 250'den 800'e yükseleceğini hiçbir zaman da düşünmedim, ev arkadaşımla 3 ay civarı neredeyse aynı beslendik, aynı uykuyu vs uyuduk, adamın doğal değeri 800 civarıyken, benim gene 350'ydi. 

350 testo ile 96.5 kiloya %15 civarı yağ oranıyla da çıktım, kilo almam da devam ediyordu.

Yani diyeceğim 250'yi 500'e yükseltmeye çalışmak boşa vakit kaybı, eğer ilaçları kanına sokmayı aklına koyduysan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.