Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZYZZ

Follistatin 344 başlı başına kullanılabilir mi ?

Önerilen İletiler

ZYZZ    13

Benim merak ettiğim Follistatin 344 başlı başına kullanılabilir mi ? yani ek bir şey ile kombin edilmeden ?

Etkilerinin çok büyük olduğu anlatılıyor vurulduktan sonra 15 dk içinde ciddi etkisini gösteren tek ilaç deniyor

bu gerçekten doğru mu ? :roll::?:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabii ki.Yabancı bodybuilding forumlarında çok fazla only follistatin 344 log u görebilirsin.10 gün 100 mcg ED şeklinde yapan birçok kişi var ve bu tür kürlerden 2 kg'a yakın kas hacmi kazandığını söyleyenler var.Anabolikler ve başka peptidler ile desteklendiğinde etkisi tabi ki artacaktır ancak tek başınada gayet iyi sonuçlar verebilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahilevs    0

Peki örnek vermek gerekirse şuan bu ürüne Türkiye de ulaşma şansımız var mıdır? Hangi yollar ile ve hangi meblağlara bu ürünü kullanabiliriz?

Şuan kullanan veya nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgiyi nereden bulabiliriz. Follistatin, bildiğim kadarıyla myostatin in işlevini bloke ederek kas yapılanmasına vücudun koyduğu sınırı yukarı bir seviyeye taşıyor. Peki bunun enjeksiyon aralığı ve ölçümlendirmesi nasıl olacak? Bu madde bırakıldığında geri düşüş ne kadar dramatik ve ne kadar sürede gözlemleniyor. Ortalam bir follistatin kürü ne kadar sürmeli? Bu soruları uzatmak mümkün. Bu konuyu detaylıca konuşabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.193
Peki örnek vermek gerekirse şuan bu ürüne Türkiye de ulaşma şansımız var mıdır? Hangi yollar ile ve hangi meblağlara bu ürünü kullanabiliriz?

Şuan kullanan veya nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgiyi nereden bulabiliriz. Follistatin, bildiğim kadarıyla myostatin in işlevini bloke ederek kas yapılanmasına vücudun koyduğu sınırı yukarı bir seviyeye taşıyor. Peki bunun enjeksiyon aralığı ve ölçümlendirmesi nasıl olacak? Bu madde bırakıldığında geri düşüş ne kadar dramatik ve ne kadar sürede gözlemleniyor. Ortalam bir follistatin kürü ne kadar sürmeli? Bu soruları uzatmak mümkün. Bu konuyu detaylıca konuşabiliriz.

follistatin344s.png

Sorunun açıklaması;

Sipariş verildiği taktirde biz teminatını soğuk zincir olarak sağlayabiliyoruz tüm peptidlerin faturası ve %100 orjinallik garantisi ile a.b.d. geliyor zaten.

Kullanım şekli: Günlük 50-100 mcg x 1 . Sabah saatlerinde veya antrenman öncesi kullanılır.

Enjeksiyon: Karın bölgesinden deri altı enjeksiyon.Bölgesel olarak kullanılmaz.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

Düşüş konusu ise çok hayret verici bunu anabolik gibi algılamayın kütlenin kalıcı olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

100 günlük total bir kür sizi çok ileri taşır sıkı beslenme ve güzel bir diyet + antrenman ile 10 kg. kadar kas kazanımları söz konusu.

Dilediğini soruyu konu açarak yada soruları sorabilirsiniz. Bu platform bunun için kuruldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    13

Woww !! Süper piyasada dışardan gözüken en profesyonel ekip gibi duruyorsunuz ticaret konusunda da verdiğim follistatin siparişleri elime ulaştıktan sonra daha detaylı yorumda yapacağım :roll::ugeek:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
sadece steroid kürü geçmişi olan biri olarak peptıdlere follistatin ile başlamam doğru olurmu

Steroid kültürü olmayıp direk peptid ile start veren çok kişi var avrupada ve bende sup. almadan steroid ile başlamıştım buda aynı hesap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tyson    0

Steroid olsun peptid olsun bunlara başlamak için güzel bir alt yapı ve vücut geliştirme bilinci, beslenme gibi bunlar daha önemli.

Bana göre kürlere başlamadan önce hemen kombine yapmamak tek tek ürünleri kullanıp sonuçlarını iyi anlamak sonrasında karıştırarak bu işe devam edilebilir.

Follistatin steroid ile kombine edilecekse tabiki testesteron ! daha sonrasında steroid olarak yanına anabolizan ekliyerek gözlenmeli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tyson    0
Benim merak ettiğim Follistatin 344 başlı başına kullanılabilir mi ? yani ek bir şey ile kombin edilmeden ?

Etkilerinin çok büyük olduğu anlatılıyor vurulduktan sonra 15 dk içinde ciddi etkisini gösteren tek ilaç deniyor

Evet kullanabilir . Steroidler gibi değil bu diğer üretimleri baskıladığını hiç duymadım ama testesteron ile daha iyi olucağını düşüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.193

Evet kullanabilir . Steroidler gibi değil bu diğer üretimleri baskıladığını hiç duymadım ama testesteron ile daha iyi olucağını düşüyorum

Testesteron her kürün yapı taşıdır doğru fakat Activin type 2b (ACE 031) denen bir ürün varken küre testo sokmak ne kadar mantıklı tartışılır. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tyson    0

Testesteron her kürün yapı taşıdır doğru fakat Activin type 2b (ACE 031) denen bir ürün varken küre testo sokmak ne kadar mantıklı tartışılır. ;)

Yani demek istediğim steroid kullanılacaksa kesinlikle testo geliyor ama sadece 2 peptid kombinasyonunda follistatin yanına tabiki activin type 2b bu yönde katılıyorum. Activin type 2b ile kombinesini düşünüyorum açıkçası nasip olursa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.193

Yani demek istediğim steroid kullanılacaksa kesinlikle testo geliyor ama sadece 2 peptid kombinasyonunda follistatin yanına tabiki activin type 2b bu yönde katılıyorum. Activin type 2b ile kombinesini düşünüyorum açıkçası nasip olursa

Seni forumda neredeyse benden çok online olarak görme ve yorumlarında peptidlere gayet derin anlamlar yüklemen beni mutlu etti :)

Avatar ve imzanıda düzenlersen tamamen bizden birisi olmuş olacaksın :idea:;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
follistatin 344 küründen verim alabilmek için kac mg kullanmalıyız..10 mg yeterli mi 3-4 kg kas kutlesi insaa etmek için..

Kişiden kişiye ve beslenmeden beslenmeye değişiyor alınan verim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

sustanon ve trenbolone kurunun peak noktasinda 10 gunluk bi follistatin 344 kullanimi harikalar yaratir diye dusunuyorum. denemek lazim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.193
enanthed le kullanılırmı bu kullanılırsa kombin nasıl olur?

Kullanılır kullanım süresi olarak ne düşünüyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enanthed le kullanılırmı bu kullanılırsa kombin nasıl olur?

İlk kürde yapacağın patlamaya katkısı olur mutlaka.Gayet mantıklı.Zaten ilk kürde only testo bence en iyi seçim bu da follistatin ile desteklenirse sonuç çok iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
carl_jonsen    0

5 hafta gunaşırı 0,5 mcg fol.344

6 hafta enanthate 8 de olabilir 25 mg

Clenbuterol pramit seklinde 4 hafta alııyorum ( Yabancı forumlarda clen ile cok iyi sonuc verdigini cok sık okudugum için ekledim)

Günde yaklasık 4000 kalori protein agırlıklı diyet ve 1 saat antrenman yapıyorum ( haftada 4 gün )

Kürün 1, haftasındayım 1,5 kilo aldım sonuc 4-5 hafta sonra cıkacak sabır ve sabırsızlıkla :D bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clenbuterol pramit seklinde 4 hafta alııyorum ( Yabancı forumlarda clen ile cok iyi sonuc verdigini cok sık okudugum için ekledim)

Günde yaklasık 4000 kalori protein agırlıklı diyet ve 1 saat antrenman yapıyorum ( haftada 4 gün )

Kürün 1, haftasındayım 1,5 kilo aldım sonuc 4-5 hafta sonra cıkacak sabır ve sabırsızlıkla :D bekliyorum

ilk ayda 5,6 kg max 8,9 kg alırsın diye düşünüyorum kaloriyi 5000,6000 çekersen ki çok zor ben başaramadım tank gibi bir şey olursun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
carl_jonsen    0

ilk ayda 5,6 kg max 8,9 kg alırsın diye düşünüyorum kaloriyi 5000,6000 çekersen ki çok zor ben başaramadım tank gibi bir şey olursun :D

Gercekten cok zor. isowhey aldım carsamba onuda ekleyecegım gunde 6 servis yapacagım yinede cıkarmak cok zor. Karbonhidrat ile dewam edecegim biraz yaglanırız ama baska türlü olmayacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.193

Ekto bir bünyen varsa gece 2 de kalkıp börekte yesen sıkıntı olmaz hiç korkma tabi sen yinede yeme ama :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Selam carl_jonsen,

Enanthate yazdığın şey Testosterone Enanthate olduğunu kabul ederek,

Kısaca belirtelim. Testo ve başka anabolik steroidler kullandığın sürece PCT olmak zorunda. Diğer türlü çok büyük problemlerle baş başa kalabilirsin. İnternette ufak bir araştırma yaparsan PCT örnekleri bulabilirsin veya biz de sana yardımcı olmaya çalışırız.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.