Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZYZZ

Follistatin 344 başlı başına kullanılabilir mi ?

Önerilen İletiler

Yogun iş temposundan dolayı arastırma yelpazem sadece bu forumla sınırlı . Ewet enant. Testo. Kullanıyorum. Yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

olur enant. da kullansan farklı mix de kullansan olur ama kullanım adedine bağlı pct ağırlı uzunluğu yada detayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49
Yogun iş temposundan dolayı arastırma yelpazem sadece bu forumla sınırlı . Ewet enant. Testo. Kullanıyorum. Yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

6 hafta değil 8 hafta yapmalısın bence Testosterone Enanthate kullanımını.

8 haftalık 250 mg Testosterone Enanthate kullanımı için

1-4 hafta 20 mg Nolvadex

1-2 hafta 50 mg Klomen (durumuna göre 4 haftaya da uzatılabilir)

genelde yaygın bir PCT programıdır.

Çevrende ilaçları temin eden kişiye de sorarak ve başka kişilere de sorarak PCT'yi kesinleştirmelisin. Testo olunca PCT zorunlu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

genel olarak internetteki bilgilere göre ve çevremizdekilere göre biz sana gereken yardımı yapmaya çalıştık. Kimin söylediğine göre hareket edeceğin sana kalmış carl_jonsen.

Küründe ve küründen sonra da başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
carl_jonsen    0

arkadaslar kur bitti kilo 73 den 81 e cıktı omuzlar gögüs kol sırt hepsi güzel gelişti. Gözlemlerim folli344 acaip acıktırıyor. 2 saatte bir acıkıyosunuz. bu yuzden %8 civarında yaglandım. Genetigimden dolayı yanlarıma yansıdı . sizce define olayımmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2017    2

Follistatin 344 'ün yağ yakımına etkisi nedir arkadaşlar? Büyüme hormonundan daha etkili bir peptid olduğuna göre aynı zamanda iyi de yağ yakması gerekmez mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
konuya tam vakıf deilim ancak günlük alt limit 5000 kaloriyi toplamak inan zor ve böyleyken yag yakabilecegini düsünmüyorum nitekim ben yaglandımda

yağ oranın kaç tı kaç oldu hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
%15 civarındaydı ama suan %22 gibi ölcümü yarın aldırmayı planlıyorum

Çok fazla hocam boy kg ne bilmiyorum gerçi ama onu %8 lere çekersen efsane olur yağ yakıcı peptid kullan derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezgin    0

hocam sadece follistatin 344 kullanmayı düşünüyorum follistatin bildiğimiz gibi hormonu baskılıyor ve gelişmemizin önünü açıyor peki 1 aylık ya da 20 günlük kullanım sonunda pct gerektiriyormu ne düzey bi pct

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15
hocam sadece follistatin 344 kullanmayı düşünüyorum follistatin bildiğimiz gibi hormonu baskılıyor ve gelişmemizin önünü açıyor peki 1 aylık ya da 20 günlük kullanım sonunda pct gerektiriyormu ne düzey bi pct

peptid pct gerektirmez hocam :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezgin    0

peptid pct gerektirmez hocam :idea:

pekii teşekkür ederim hocam kışın bulk da düşünüyorum.. yanına destek olarak önereceğiniz şeyler varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hollo    0
Peki örnek vermek gerekirse şuan bu ürüne Türkiye de ulaşma şansımız var mıdır? Hangi yollar ile ve hangi meblağlara bu ürünü kullanabiliriz?

Şuan kullanan veya nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgiyi nereden bulabiliriz. Follistatin, bildiğim kadarıyla myostatin in işlevini bloke ederek kas yapılanmasına vücudun koyduğu sınırı yukarı bir seviyeye taşıyor. Peki bunun enjeksiyon aralığı ve ölçümlendirmesi nasıl olacak? Bu madde bırakıldığında geri düşüş ne kadar dramatik ve ne kadar sürede gözlemleniyor. Ortalam bir follistatin kürü ne kadar sürmeli? Bu soruları uzatmak mümkün. Bu konuyu detaylıca konuşabiliriz.

follistatin344s.png

Sorunun açıklaması;

Sipariş verildiği taktirde biz teminatını soğuk zincir olarak sağlayabiliyoruz tüm peptidlerin faturası ve %100 orjinallik garantisi ile a.b.d. geliyor zaten.

Kullanım şekli: Günlük 50-100 mcg x 1 . Sabah saatlerinde veya antrenman öncesi kullanılır.

Enjeksiyon: Karın bölgesinden deri altı enjeksiyon.Bölgesel olarak kullanılmaz.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

Düşüş konusu ise çok hayret verici bunu anabolik gibi algılamayın kütlenin kalıcı olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

100 günlük total bir kür sizi çok ileri taşır sıkı beslenme ve güzel bir diyet + antrenman ile 10 kg. kadar kas kazanımları söz konusu.

Dilediğini soruyu konu açarak yada soruları sorabilirsiniz. Bu platform bunun için kuruldu.

Selam hocam 100 günlük diyorsun bunun maliyeti nereden bakarsan bak 2500 tl ediyor dogrumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
Fiyatlar biraz yüksek geldi mesela follistatin alsak ne kadar gün kullaniyoruz

Size bağlı o günde 5 iu vurursanız 2000 mcg 40 gün gider 10 iu gnde 100 mcg yani vurursanız 20 gün gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kesinlikle 10ıu vurun ki ciddi anlamda etki görün ama en az 2 ay kullanmanız gerek. Öyle 10 gün kullanın patlıyosunuz falan hikaye, ben kürdeyim şuanda daha o anlattıkları patlamayı yaşamadım :D içimde patlıyorum şuanda :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Ben Murat, follistatin kullanırken süt ve süt ürünleri tüketmek sakıncalı olur mu? Eklemlerde zayıflama yapar mı?

GH için geçerli bu dedikleriniz. Eklemlerle de alakası yok winstrol ve masteron da yapar onu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Ama ben 1şişe kullandım follistatin 344 bittikten sonra bende eklemlerde sızlama ve ağrı oluştu bunun nedeni nedir

Kullandığınız ürün orjinal ürünmüydü bi kere bu konuda eminmisiniz ? nereden kimden ne şekilde temin ettiniz ?

Misal ki orjinal diyelim bende kullandım hemde çok yüksek iu larda ama bir kere böyle problem yaşamadım. Dediğiniz bi nevi zorlamalara bağlı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.