Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmeti60

Jd pharma

Önerilen İletiler

Ahmeti60    4

Jd pharma deca enanthate ve anapolon kürüne giriyorum sonuçları burdan paylaşırım

IMG-20170920-WA0004.jpeg IMG-20170920-WA0002.jpeg

IMG-20170920-WA0000.jpeg Screenshot_20170920-110754.png

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219

Sonuçları merak ediyorum açıkçası :) Fiyatlar nedir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmeti60    4

Deca 150 enanthate 110 anapolon dayi oğlu sağolsun o aldı kendine alırken onun kürde t. Enanthate boldonon danabol bide sustanon tam emin değilim sustanondanda onun kür sonuçlarını paylaşırım. Markadada sıkıntı yok codlarını tekini rastgele denedim herşeye orjinal demiyor gece baya ensemden ter attım hadi hayırlısı

Screenshot_20170920-110754.png Screenshot_20170920-110907.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Uçaklarda dağıtılan küçük jack ve baileys şişeleri geldi aklıma kutusunu görünce :D . Valla birkaç sitede gördüm bana kızma ama ben küre girmeden önce çoğu markayı araştırdım yakın zamandır bu markayı duymamıştım bile umarım her şey senin için yolunda gider dostum. Acaba Jack Daniels kutu içeriğine dava açsa tazminat alır mı :D ?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Şöyle bir fotoğrafa denk gelmiştim umarım merdiven altı üretim değildir. Yurtdışında kullanan bilen yok 1 aydır satıcılarda popüler oldu kar marjı yüksek olsa gerek.

IMG-20170921-WA0000.jpg

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Biraz önce satıcı arkadaşla konuştum Amerikan üretimi olduğunu söyledi. Aknaz'da Los Angeles malı sanırım.

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmeti60    4

Ne diyim moralim bozuldu bakcaz artık inşallah faydasını görürüm daha erken hem anlamış oluruz markanın nasıl bi marka oldugunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Enanthateyi ictime sabah sabah kahkaha attım :D Peynir alti suyundan protein tozu yapma mantigini benimsemisler sanirim.Umarim sahte cikmaz 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ateş    0

Hocam etki gördünüz mü?  Son durumlar nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eko34    0

Ben bu markanin test pro ve tren ace denedim. deniyorum  daha doğrusu  şüphelerim var etki neredeyse sıfır. Daha önce bvs tren  genesis tren kullanan biri olarak  vucutta yarattığı  etki bu jd pharmada yok. Yani üründen  şüpheliyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

jd pharma türkiye malıdır almayınız sahte yani bu şark kurnazları önce bir yurtdışında tanınmış bir markanın benzer sitesini yapıp bırakıyolar belli bir süre sonrada bu yurtdışı malıdır diye satmaya çalışıyolar .Aşagıdakileri sakın almayın benden size tavsiye.Hatta bunun olduğu web siteleridende sakın alışveriş yapmayın sahtedir çünkü diğer ürünlerde.orjinal steroid işini türkiyede yapan çok az kişi var onlarda zaten 2-3 markanın satışını yapıyolar ama malum sitelere bakın 15-20 tane marka var  zaten bunun olması imkansızdır bu kadar markanın orjinal olarak bir sitede satılması.Bunu haricinde yönetimden ricam bir bölüm açılıp kişiler altına değerlendirme yapmasıdır.Site ismi vermeden olursa geçmişte yaşanmış şeyler yaşanmaz.Böylece sporcularda türkiyede neyi alıp almama konusunda kafa karışıklığı yaşamamış olur.

Bu aşagıdaki markaları almamaya çalışın.

jd pharma

king peptid

rox pharma

genesis pharma

generic pharma

omega meds

iron pharma

GEP

Leon Labs

Peptid science

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
pavel, 2 saat önce yazdı:

jd pharma türkiye malıdır almayınız sahte yani bu şark kurnazları önce bir yurtdışında tanınmış bir markanın benzer sitesini yapıp bırakıyolar belli bir süre sonrada bu yurtdışı malıdır diye satmaya çalışıyolar .Aşagıdakileri sakın almayın benden size tavsiye.Hatta bunun olduğu web siteleridende sakın alışveriş yapmayın sahtedir çünkü diğer ürünlerde.orjinal steroid işini türkiyede yapan çok az kişi var onlarda zaten 2-3 markanın satışını yapıyolar ama malum sitelere bakın 15-20 tane marka var  zaten bunun olması imkansızdır bu kadar markanın orjinal olarak bir sitede satılması.Bunu haricinde yönetimden ricam bir bölüm açılıp kişiler altına değerlendirme yapmasıdır.Site ismi vermeden olursa geçmişte yaşanmış şeyler yaşanmaz.Böylece sporcularda türkiyede neyi alıp almama konusunda kafa karışıklığı yaşamamış olur.

jd pharma

king peptid

rox pharma

genesis pharma

generic pharma

omega meds

iron pharma

GEP

Leon Labs

Peptid science

Meds ile ilgili yorumun nedir 

Güvenilir olduğu düşünülen bir saticidan temin etti arkadaşım 

IMG-20171116-WA0000.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
Bumin, Bir saat önce yazdı:

IMG-20171116-WA0000.jpeg

hocam ben de testo c ile boldenon kullandım genesis meds in. boldenon iyi calıstı ama testo c düşük doz çıkmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
Bumin, 1 saat önce yazdı:

IMG-20171116-WA0000.jpeg

med bazen çalışıyor fakat etkin degil mg'ı üstünde yazandan çok daha azdır ve bazıları ise herhangi bir etkisi yok. forumda biri link vermişti bir laboratuar bunları inceliyo diye ordan bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
pavel, 19 saat önce yazdı:

jd pharma

king peptid

rox pharma

genesis pharma

generic pharma

omega meds

iron pharma

GEP

Leon Labs

Peptid science

Aga ben Peptid science ghrp-6 almstm etkisini gormustm o marka sahtemi ya cidden simdi kafam karisti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
Mucoo, 2 saat önce yazdı:

Aga ben Peptid science ghrp-6 almstm etkisini gormustm o marka sahtemi ya cidden simdi kafam karisti

normalden daha azdır etkisi sahteden kasıt çin malı hammadede vardır bazen çalışır bazende çalışmaz sen şanslısın çalışan düşmüş peptid science yurt dışında kaliteli peptid zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
pavel, 18.11.2017 - 06:55 yazdı:

normalden daha azdır etkisi sahteden kasıt çin malı hammadede vardır bazen çalışır bazende çalışmaz sen şanslısın çalışan düşmüş peptid science yurt dışında kaliteli peptid zaten

Aga baska onerebilcegin marka varmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
Mucoo, 9 saat önce yazdı:

Aga baska onerebilcegin marka varmi 

alpha pharma,balkan,sp labs,meditech, bunlarda şaşmayın bir ayrıntıda bunlarında sahte fake sitesi olabilir yani kişiler size der şurdan check et kodları sende edersin ama adamlar zaten bunu yıllar önce yapmıştır :) sanırım ne dediğimi anladın bazen fake siteler orjinalinden'de daha üste çıkabiliyor.yapabiliceğin tek şey güvenilir satıcı bulmak yada bunların kendi sitesini bilmektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu e. T. bi ara 50 liraya trenbolon satıyordu Leon markaa😂😂 bizim bi abi aldı artık içindeki nasıl kalın bir yağsa şırıngaya gelmiyordu bide yalandan flakon yapmışlar ufak hacı yağı şişesi gibi Leon tamamen sahte bi konuda hemfikiriz ama genelde bunu satan adamlar genericks omegameds de satıyor bu ürünlerin hakkında kimse tartışmiyor herkes kullanıyor       

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
aylardanKASIM, 14.01.2018 - 13:38 yazdı:

Bu e. t. bi ara 50 liraya trenbolon satıyordu Leon markaa😂😂 bizim bi abi aldı artık içindeki nasıl kalın bir yağsa şırıngaya gelmiyordu bide yalandan flakon yapmışlar ufak hacı yağı şişesi gibi Leon tamamen sahte bi konuda hemfikiriz ama genelde bunu satan adamlar genericks omegameds de satıyor bu ürünlerin hakkında kimse tartışmiyor herkes kullanıyor       

Bu ürünler hakkında kimse tartısmıyor dedigin ürünlerin orjinali türkiyede yok artık ya nasıl kimse tartısmıyor genericsle omegayı, generics satan birini gordum mu  kacarım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yerli ürünümüz KOSGEB ten destek alarak üretim yapmış kardeşlerimizin :) Kullanmayın böyle markaları bir parti çalışır güven için kalan partiler boş yada çok düşük doz çıkar merdiven altı üretim olduğunu söylemeye gerek yok sağlığınızı riske atmayın.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.