Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ea_sports

İlk kür araştırmam ve tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

ea_sports    0

Gençlik merhaba,

Bir hafta önce ilk, bugün 2. iğnemi vuruldum.

İlk haftam nasıl geçti:

- iğneleri vuruldum, ertesi gün oldukça ağrı bekliyordum ama beklediğim gibi olmadı, standart aşı gibi bir etki yarattı, 2. güne pek bir sızı da kalmadı hatta.

- bolde ve cyp bvs labsdan, web sitelerinden seri numaralarını ayrı ayrı her bir flakon için yazdım, kontrol ettim. hepsi orjinal, daha önce kontrol edilmemiş numaralar.

- winstrol balkan pharma, her bir tablet bloğunun numarasını tek tek kontrol ettim, onlar da orjinal ve kontrol edilmemişler daha önce. Böyle olunca orjinallik konusunda kafamda soru işareti kalmadı.

- her gün proviron sabah ve akşam olmak üzere birer tablet alıyorum, ilk gün bir mutluluk geldi yüzüme, meğer bir antidepresan etkisi de varmış :)

- ertesi günlerde biraz gergin biraz daha az tahammüllü hissediyorum kendimi ama buna hazırlamıştım, kendimi dinliyor ve kontrolü elde tutuyorum devamlı, asayiş belkemal :)

- her gün 2 tablet esterc, 1 tablet milk thistle, 1 tablet çinko , 2 günde bir b vitamini, pazartesi-perşembe haftada 2 gün arimidex tablet alıyorum.

- haftada 3 gn spor yapabiliyorum, programımı ona göre hazırladım. akşamları evde karın çalışma programım var, 3 gün yapıp bir gün dinleniyorum.

- her gün sabah kahvaltı sonrası protein(şu sıralar dymatize iso whey), akşam yatmadan protein(bsn syntha-6) alıyorum. akşamki proteinle birlikte glutamin, sabahki proteinle birlikte kreatin alıyorum.

- her sabah ve her akşam gh-max alıyorum. günlük dozun yarısı şeklinde 2 sefer. bu arada bu gh-maxı piyasada pek bulamıyorsun, nerede baktıysam bulamadım. sanalpazarda satan birisini bulunca 2 kutu sipariş verdim. herşeyi ok gibi görüntüsü falan ama etiketinde gh-ma yazıyor :) şüpheenmedim değil, fikri olan var mıdır? :)

- antrenman öncesinde bcaa alıyorum, amino tablet alıyorum.

- saydıklarıma baktım da iyice manyamışım sanırım :)

- ilk günlerde direk bir açlık hissi geldi, ya da bana öyle geldi :) nihayetinde küre başladığım güne göre 2 kilo almış durumdayım, tabii ki kas değildir bu, yağ da yapmış olabilirim, mümkün olduğunca dikkat edeceğim şeker ve yağ alımına bundan sonra.

- winstrol alımım da olduğu için çok da su tuttuğumu sanmıyorum.

- güç artışı pek olmadı, bariz bir etki gördüm diyemem, önümüzdeki haftalara bakıcaz.

Şimdilik böyle, sevgiler, saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Arimidexin yarı ömrü 2 gün olduğu için şayet iştah sorununuz yoksa 2günde 1 öneririm.

Gh-maxın isminin eksik yazılması ise normaldir bazı supplementlerin orjinal isminin üstü kapatılıp yerine Türkçe isimler yazılıyor. Başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
Gençlik merhaba,

Bir hafta önce ilk, bugün 2. iğnemi vuruldum.

İlk haftam nasıl geçti:

- iğneleri vuruldum, ertesi gün oldukça ağrı bekliyordum ama beklediğim gibi olmadı, standart aşı gibi bir etki yarattı, 2. güne pek bir sızı da kalmadı hatta.

- bolde ve cyp bvs labsdan, web sitelerinden seri numaralarını ayrı ayrı her bir flakon için yazdım, kontrol ettim. hepsi orjinal, daha önce kontrol edilmemiş numaralar.

- winstrol balkan pharma, her bir tablet bloğunun numarasını tek tek kontrol ettim, onlar da orjinal ve kontrol edilmemişler daha önce. Böyle olunca orjinallik konusunda kafamda soru işareti kalmadı.

- her gün proviron sabah ve akşam olmak üzere birer tablet alıyorum, ilk gün bir mutluluk geldi yüzüme, meğer bir antidepresan etkisi de varmış :)

- ertesi günlerde biraz gergin biraz daha az tahammüllü hissediyorum kendimi ama buna hazırlamıştım, kendimi dinliyor ve kontrolü elde tutuyorum devamlı, asayiş belkemal :)

- her gün 2 tablet esterc, 1 tablet milk thistle, 1 tablet çinko , 2 günde bir b vitamini, pazartesi-perşembe haftada 2 gün arimidex tablet alıyorum.

- haftada 3 gn spor yapabiliyorum, programımı ona göre hazırladım. akşamları evde karın çalışma programım var, 3 gün yapıp bir gün dinleniyorum.

- her gün sabah kahvaltı sonrası protein(şu sıralar dymatize iso whey), akşam yatmadan protein(bsn syntha-6) alıyorum. akşamki proteinle birlikte glutamin, sabahki proteinle birlikte kreatin alıyorum.

- her sabah ve her akşam gh-max alıyorum. günlük dozun yarısı şeklinde 2 sefer. bu arada bu gh-maxı piyasada pek bulamıyorsun, nerede baktıysam bulamadım. sanalpazarda satan birisini bulunca 2 kutu sipariş verdim. herşeyi ok gibi görüntüsü falan ama etiketinde gh-ma yazıyor :) şüpheenmedim değil, fikri olan var mıdır? :)

- antrenman öncesinde bcaa alıyorum, amino tablet alıyorum.

- saydıklarıma baktım da iyice manyamışım sanırım :)

- ilk günlerde direk bir açlık hissi geldi, ya da bana öyle geldi :) nihayetinde küre başladığım güne göre 2 kilo almış durumdayım, tabii ki kas değildir bu, yağ da yapmış olabilirim, mümkün olduğunca dikkat edeceğim şeker ve yağ alımına bundan sonra.

- winstrol alımım da olduğu için çok da su tuttuğumu sanmıyorum.

- güç artışı pek olmadı, bariz bir etki gördüm diyemem, önümüzdeki haftalara bakıcaz.

Şimdilik böyle, sevgiler, saygılar.

Ooo hocaam hoş geldin yyokktun ne zamandır. fot. beffore & aaffter da bekliyyorum onna göre 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

Merhabalar tekrar,

3 hafta geçti ilk iğneden bu yana, bugün 4. iğnemi vuruldum. Açıkçası bu kadar hızlı gelişme beklemiyordum, ölçülerimi net olarak almadım ama 6 kilo aldım bu 3 hafta içinde. Açıkçası yediklerime biraz daha dikkat etmeyi planlıyorum. göbek bölgemdeki yağları eritmem lazım, biraz daha cardio lazım sanki.

ağırlıklar arttı, özellikle eksik bölgem bacakta geçen hafta dolu geçirdim, koşu, ağırlık ve maç vs derken bugün %30 daha ağır girebildim geçen haftaya göre, bacaklar pantolona sıkıştı. benim calfta bilek kısmı zayıf, tavuk bacağı gibi :) biraz geliştirsem, karın ve göbek olayına girsem daha iyi olacak.

Var mı tavsiyeler?

Sevgiler, saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Karın için sırasıyla

Decline Crunch, Leg Lift, Side Bends on a Hyperextension Bench, Plank

egzersizleriyle oluşan bir karın antremanı uygula derim abi.

Ben şu anda haftada 2 gün bunu uyguluyorum ve gayet verim aldım.

Bacak antremanından memnunsun anladığım kadarı ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Merhabalar tekrar,

3 hafta geçti ilk iğneden bu yana, bugün 4. iğnemi vuruldum. Açıkçası bu kadar hızlı gelişme beklemiyordum, ölçülerimi net olarak almadım ama 6 kilo aldım bu 3 hafta içinde. Açıkçası yediklerime biraz daha dikkat etmeyi planlıyorum. göbek bölgemdeki yağları eritmem lazım, biraz daha cardio lazım sanki.

ağırlıklar arttı, özellikle eksik bölgem bacakta geçen hafta dolu geçirdim, koşu, ağırlık ve maç vs derken bugün %30 daha ağır girebildim geçen haftaya göre, bacaklar pantolona sıkıştı. benim calfta bilek kısmı zayıf, tavuk bacağı gibi :) biraz geliştirsem, karın ve göbek olayına girsem daha iyi olacak.

Var mı tavsiyeler?

Sevgiler, saygılar.

6 kg 5i sudur hocam ilk çıkışlar çok hızlı olur genelde iğne ağrı yaptı mı ? yada yaan etki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

öncelikle hızlı yorumlar için çok teşekkürler,

@bay-t, winstrol alımından dolayı çok su tuttuğumu sanmıyorum, ama dediğiniz gibi de olabilir, çok da uzman sayılmam bu konuda.

iğneler agri yapmadı hocam, ilk 2 iğne ertesi güne çok da ağır olmayan ağrı yaptı, ama bugün mesela sabahtan vurulup öğlen bacak girdim, şimdi hiç ağrı hissetmiyorum. yan etki de olmadı şu ana kadar, en korktuğum konu testis küçülmesi, sık sık kontrol ediyorum göz kararı desem yeridir :)

@roidmax, benzeri bir program takip ediyorum, cep telefonuna yuklediğim ve hocamın bana verdiği programa çok benzer bir programi haftada 4 gün akşamları evde yapıyorum.

bacak konusu benim yuklenmeme bağlı bence, bacak antrenmanını zamanında çok sevmememden kaynaklanıyor, ama gelişme gördükçe gaza gelmeye başladım, o konuyu eksiltmeyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

muhtemelen 10-12 kg alır büyürsün (4-5 kg su SU) beslenmeyi asla kesme kür sonu suyu verirsin -4 olursun en fazla. wins deri kas arası suyu atar sense kas içi o suyu alıyorsun ikisi farklı şeyler. ;) before after bekliyorum 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
oo güzel açıklamaydı hocam, tamamdır, iyi bir sonuç çıkarsa göndericem :D

Muhammed-Ali.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

Merhaba arkadaşlar,

Ara bir before after yapayım dedim.

Her ikisi de soğuk olarak antrenman ile ilgisiz zamanlarda çekilmiştir.

İlk ignemi vurulmadan 3 gün önce cektigim bir foto, 2 ekim

20151002_173605_resized.jpg

Edit: resimde kırpma

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354

Maşallah çok iyi olmuşsun ve bu daha başlangıç kütle hacmin ve hatlar gayet iyi büyüyebildiğin

kadar büyü yaza doğru ufak bir definasyonla çok daha güzel hal alacaktır vücudun. 8-):!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42

dostum çok iyi kütle almışsın hiç bozmadan devam sadece göğüslere yüklen gerisi iyi bence başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

Çok teşekkürler Hocam, açıkçası hacim çok ciddi büyümedi sanki ama her hafta kilom ciddi artıyor, sanki yogunlaşıyorum. kürün de çık başındayım, umarım kazasız belasız iilk kürümü atlatırım, kür sonrası definisyonda neler yapabilirim fikrinize ihtiyacım olacak.

:)

sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
Çok teşekkürler Hocam, açıkçası hacim çok ciddi büyümedi sanki ama her hafta kilom ciddi artıyor, sanki yogunlaşıyorum. kürün de çık başındayım, umarım kazasız belasız iilk kürümü atlatırım, kür sonrası definisyonda neler yapabilirim fikrinize ihtiyacım olacak.

:)

sevgiler.

Şu dönemi bi geçir definasyon için yardımcı oluruz seve seve. Kürün hakkında sağlıklı günlük tutmanı

rica edeceğim burada hemde böylece ardından gelen herkese güzel ve faydalı bir örnek olursun. :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

maşallah çok iyi olmuşsun yeni başlamasına rahmen kürün bitince hulka bağlayacaksın anlaşılan :?:o:lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

hocam iyi gelişim belli su tutmuş vücut ama kütlede var 2,3 kg su gibi düşün bence ve diğer arkadaşın dediği gibi göğüslerin üstüne düş özellikle üst göğüs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Ben şuanki formunuza ilaçlardan ziyade düzgün diyet ve idmanla ulaştığınızı düşünüyorum. Çünkü boldenon daha yeni çalışmaya başladı. Bu şekilde devam ettiğinizde mükemmel gelişimi yakalayacağınızı düşünüyorum. Başarılar... :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

Selamlar herkese, değerli yorumlarınız için de çok teşekkür ederim, ara gazı da aldım sanki :)

4 hafta dolmak üzere;

Vakit darlığından haftada 3 antrenman yapabiliyorum, her bölgeyi aksatmadan yapmaya çalışıyorum. haftada 5 gün evde akşamları karın egzersizleri yapıyorum. takip ettiğim bir cep telefonu uygulaması var bunun için. yediklerime çok dikkat ediyorum, ancak x gr et alıyorum diyemem, her zaman bulamıyorum. ancak sabahları yumurtamı, gündüz supplementleri gece yatarken caseini vs aksatmıyorum.

Haftada bir gün dışarıda koşu, haftada bir gün de 60 dklık bir futbol maçı yapmaya gayret gösteriyorum.

Bu arada maç performansımda dinçlik ve güç anlamında çok fark var. Şu sıralar winstrolün etkilerini yaşıyor olabilirim bu anlamda. kaslarım daha sert ve yogun gibi, bu da onun etkisi olabilir.

Cinsel anlamda acayip bir fark yok, agresiflik anlamında eşim biraz agresiflik gösterebildiğimi ifade ediyor ama :)

Böbrek ve karaciger açısından bir test yaptırmam gerekir mi bu dönemde sizce?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
Selamlar herkese, değerli yorumlarınız için de çok teşekkür ederim, ara gazı da aldım sanki :)

4 hafta dolmak üzere;

Vakit darlığından haftada 3 antrenman yapabiliyorum, her bölgeyi aksatmadan yapmaya çalışıyorum. haftada 5 gün evde akşamları karın egzersizleri yapıyorum. takip ettiğim bir cep telefonu uygulaması var bunun için. yediklerime çok dikkat ediyorum, ancak x gr et alıyorum diyemem, her zaman bulamıyorum. ancak sabahları yumurtamı, gündüz supplementleri gece yatarken caseini vs aksatmıyorum.

Haftada bir gün dışarıda koşu, haftada bir gün de 60 dklık bir futbol maçı yapmaya gayret gösteriyorum.

Bu arada maç performansımda dinçlik ve güç anlamında çok fark var. Şu sıralar winstrolün etkilerini yaşıyor olabilirim bu anlamda. kaslarım daha sert ve yogun gibi, bu da onun etkisi olabilir.

Cinsel anlamda acayip bir fark yok, agresiflik anlamında eşim biraz agresiflik gösterebildiğimi ifade ediyor ama :)

Böbrek ve karaciger açısından bir test yaptırmam gerekir mi bu dönemde sizce?

Teşekkürler.

Peptidturkiye.com'dan tavsiyeler..

- İlaç ve 3 idman çok az haftada 1 off maks 2 off yap derim.

- programı boş ver evde 25 dk. 60 dk. arası HIIT yap. (yeni nesil kardiyo)

- ne yap ne et imkanın oldukça antrikot tüket haftada imkanın varsa her gün yoksa 3 gün kalan 4 gün göğüs hindi yada tavuk 1 gün somon.

- günde min 11 maks 15 yumurta tüket (beyazı / her 5 adette 1 sarısını'da yiyebilirsin.)

- supp. alacağına o parayı et'e ver derim. supp'lar kadar para tuzağı görmedim hayatım da.

- mümkünatı varsa dışarı da idman öncesi 40 dk koş öyle idman yap farkı anlayacaksın zaten.

- maçlar dan biz bb'ciler uzak dururuz sakatlanma riski çok diye. dikkat et derim.

- cinsel anlamda fark haftada 500 ve üzeri alımlar da 1 maks. 2 ay içinde kendini belli eder.

- kolda veya diğer bölgeler de sivilcelenme varsa baktır.

İyi forumlar

Ö R N E K H I I T

cZnsLVArIt8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

@loving, çok teşekkürler hocam, hepsi için aksiyon almaya çalışacağım. Bilgi ve tavsiyeler için ve ilginiz için teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
@loving, çok teşekkürler hocam, hepsi için aksiyon almaya çalışacağım. Bilgi ve tavsiyeler için ve ilginiz için teşekkür ederim :)

Amacımız ticaret olmadı hiç bir zaman. Önce insan sağlığı ve bilgi.

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.