Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ea_sports

İlk kür araştırmam ve tavsiyeleriniz

Önerilen İletiler

ea_sports    0

Merhaba arkadaşlar,

Son gelişmelerden sizi haberdar edeyim. 15 haftalık kürümde 5. haftayı doldurdum, ancak 6. ve sonraki enjeksiyonlarımı olmayacağım; kürümü burada sonlandırıyorum.

Neden? Açık açık yazayım, zira bana sorular gelecek bu konuda sonra.

Geçtiğimiz hafta çok iyi bir özel hastaneden bir endokronoloji doktoruna eşimin de desteği ile randevu alıp gittim. Kendisine açık açık neler kullandığımı, neler planladığımı, neyi hedeflediğimi anlattım. Siz benim bu şekilde gelen ilk hastam değilsiniz dedi. Sizin gibi hastalarım var kullanan dedi. Sizi bırakın diye zorlayamam, koskoca adamsınız deyip benim de bildiğim birtakım zararlarından bahsetti. Ancak benim daha önce pek duymadığım bir dezavantajından bahsetti ki benim gibi bu işi tek kürle tamamlamayı hedefleyen birisi için biraz darbe vurucu oldu. Bağımlılık etkisi... Bunun bir örneğini de, doğrudan bana örneğin isimlerini paylaşmadan rapor ve maillerini göstererek benimle paylaştı. Oldukça kültürlü, birikimli, amerikada yerleşik, önemli bir şirketin çok önemli bir pozisyonunda bulunan, steroid kullanan bir kişinin steroid kullanımı sonrası yoksunluk hissi, ve kendisine önerilen tedavi. Bu herkeste olacak diye birşey yok eminim, ama ben kendimi tanıyorum, bende olası bir durum bu nedenle. Eğer devam edersem de benim başıma gelmez, masılsa ben çok kullanmayacağım bir kere yapıp bırakacağım diye önemsemediğim kalp, karaciğer problemleri ileride hasıl olabilir. Özellikle babamın baypass geçmişi olduğunu da düşünürsem.

Doktor birtakım tahliller istedi, tüm olasılıkları düşünüp kan tahlillerinin karaciğer, ve böbrek fonk dahil pek çok maddesini yaptırdı hastanede. Ertesi gün sonuçlarını alıp kendisiyle bir daha görüştüm. Test sonuçları? Mükemmeldi, açıkçası böbrek, karaciğer vs tüm değerler normal olduğu gibi ürik asit pozitif yönde normal insandan bile iyi çıkmıştı. sadece bu kadar ilacın etkisi ile bir karaciğer değeri üst sınıra yakındı ki bunun bir sorun olmadığını, supplement kullanımında da bunun yüksek çıkabileceğini söyledi doktorum. Eğer bırakmaya karar verirsem pct ye gerek var mı dedim, hayır dedi. Bana 2 ay sonra gel ve hormon testlerini yapalım dedi. Vücudun doğal şekilde hormonal olarak kendini toparlayacaktır dedi. Eğer bir yoksunluk hissedersen tekrar konuşalım, az dozlarla yavaş yavaş bırakma konusunu değerlendirebiliriz dedi.

Şu ana kadar 5 hafta geçti ve ben neredeyse 9 kiloya yakın aldım. Geriye kalan 10 haftada, özellikle boldenonun etkisi ile bir hayvana dönüşeceğimi düşünmeye başlamıştım. Açıkçası sonuçlar mükemmel olacaktı devam etseydim diye de fena hayıflanıyorum. Biraz daha lean muscle hedeflemiştim ben ama yine de gelişim hızı inanılmaz ve beni büyüleyen bir şekilde gelişmişti.

Bundan sonra sanki kullanıyormuş gibi çalışmaya ve supplement alımına devam deceğim. Bakalım vucut tepkileri nasıl gelişecek. bundan sonra kardio ve definisyona daha fazla önem verip, yağ oranımı düşürmeyi hedefleyeceğim. beslenmede şekeri ve yağı minimize edip protein ile devam etmeyi planlıyorum.

Bu kürü yarım bıraktığım için içimde sanki size de bir ihanet etmiş gibi hissetmiyor değilim. Onca şeyi burada paylaşıp sizden aldığım desteği de unutmayacağım. Herşey için teşekkürler bu anlamda. Bunu da bir veda gibi yazdığımı farkettim şimdi :D Sizlerin tecrübelerini ve dertlerini okumak için forumda dolanıyor olacağım; elbet buralardayım :)

Sevgiler, saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

Buradaki birçok kişi steroid ve peptid kullanıyor ama bu forumdan naturel vg hakkında bilgi alamayacağınız anlamına gelmiyor. Beslenme ve idman günlüğünüzün takipcisiyim. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.291

Merhaba;

Her başlangıcın bir sonu her sonun da bir başlangıcı vardır diyelim. Yazınızı harfiyen okudum doktorunuzun dediklerine %80 katılıyorum.

- Bu ve benzeri hiç bir ürün bağımlılık yapmadı yapmaz da bu konuda önce bir anlaşalım.

Şöyle ki; kendimden başlayayım 67 kg 1.94 boyunda biriydim şuan ise 87 min . stabil kilomdayım bu rakam kür dönemleri 97-100 veya 107 leri bulabiliyor.

Her kürde kg ve hacimin üstüne koyarak gidersiniz ama insanlar şunun farkına varmalı çok iğne çok iyi vücut ! hayır öyle olsa etraf üçgen adamdan geçilmezdi. Ve benim favori lafım çok ilişki den çok çocuk olmaz değil mi ? buda onun gibi. bağımlılık hususuna gelirsek genelde ilk kür sonrası birey çok gelişir bu onu mutlu eder ve kür sonrası acemiliğinden aldığını verir derken birde bakmış 2. kür başlamış bunu bende yaşadım fakat oto kontrol ile bu durumu aşmam 3 kürümü buldu çünkü artık biliyordum kürdeyken aynadaki benle kürden sonra aynadaki ben ben değildim misal şuan 87-90 kilodayım kişisel işlerimden dolayı sporumu da aksattım aynaya baktığımda ki görüntümde hiç iç açıcı değil ama kendimle barışığım ve küre başladığım an eski halime dönmem maks. 2 ay 60 gün yani.. uzun lafın kısası kontrolsüz güç güç değildir insan ne yaptığını bildikçe sorun yok.

size yaşantınız da başarılar hayırlısı neyse o olur adınıza umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

+1

Büyük kütlerere ve çok düşük yağ oranlarına ulaşmak istemiyorsanız ilaçlara ihtiyaç duymazsınız zaten hocam.

@loving

Çok ilişki çok çocuk algoritması iyiymiş hocam :lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.