Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Halo0619

Kür süresi ne kadar uzatılanbilir? uzun kürün zararları nelerdir?

Önerilen İletiler

Halo0619    24

Değerli forum üyeleri,

7 aylık haftalık:

• 300 mg testosteron
  • 300 mg masteron

Kürü yaptım. 2 ay kadar Tren ekledim sonra çıkardım. Şimdi Kürü bırakmadan devam etmek istiyorum 8 ay daha.

Sorularım:

1. Kürü uzun tutmanın kalıcı bir zararı olur mu?
  2. Pct yerine Only Testo devam edip 2 ay sonra diğer küre geçebilir miyim?

Bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    438

o 2 aylık süreçte testisleri uyar ki pct yapıcağında işin kolay olsun hcg ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
ardas, 1 dakika önce yazdı:

klomenle uyarabilirmi yoksa ovitrelle gibi birşeyden mi bahsettiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24

Hocam hcg yi nasıl kullanacağım açarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    438
Halo0619, 21 dakika önce yazdı:

Hocam hcg yi nasıl kullanacağım açarmısın

Yani misal 6 günde 1 1000ui vurucaksın o süre boyunca  bunu gün gün de vurabilirsin hafta hafta da.
Kimisi klomenle de uyarıyor fakat yetersiz kalabilir hiç denemedim klomenle uyarmayı.

CaqtainKaan, 21 dakika önce yazdı:

klomenle uyarabilirmi yoksa ovitrelle gibi birşeyden mi bahsettiniz?

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24

Yani misal 6 günde 1 1000ui vurucaksın o süre boyunca  bunu gün gün de vurabilirsin hafta hafta da.

Tamamdır. İlacın adı Hcg mi? Only Testo süresince vurduk. Sonra diğer küre geçtik. Diğer kür esnasında vurmaya gerek yok değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    438
Halo0619, 2 dakika önce yazdı:

Tamamdır. İlacın adı Hcg mi? Only Testo süresince vurduk. Sonra diğer küre geçtik. Diğer kür esnasında vurmaya gerek yok değil mi ?

Hcg eczaneden alcaksan ovitrelle var. gerek yok burdaki maksat 1.5 yıl kürde kalmış olucaksın ondan o kadar uzun süre hiç uyarmazsın pct hem uzun hem yorucu olur senin için ondan belli bir süre uyarıcaksın bu süreçte gene her türlü pct uzun olur. (kimisinin kısada sürebilir tabiki )

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24

Hcg eczaneden alcaksan ovitrelle var. gerek yok burdaki maksat 1.5 yıl kürde kalmış olucaksın ondan o kadar uzun süre hiç uyarmazsın pct hem uzun hem yorucu olur senin için ondan belli bir süre uyarıcaksın bu süreçte gene her türlü pct uzun olur. (kimisinin kısada sürebilir tabiki )

Çok teşekkür ediyorum hocam. Çok yardımcı oldunuz. Sağlıcakla kalın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    438
Halo0619, 11 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ediyorum hocam. Çok yardımcı oldunuz. Sağlıcakla kalın

Bunu incele daha iyi anlarsın nasıl böleceğini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.809

Testosteron kürünü 2 seneye kadar aralarda blast curl dönemleri koyarak kullanımı sürdürmek mümkün, sorunsuz...Fakat masteron gibi dht veya östrojen türevi anaboliklerle birlikte bu uzunlukta kullanmak zarar verebilir...Prostat ve diğer dokularda istenmeyen durumlar ortaya çıkarabilir...

Arkadaşın da belirttiği gibi, hcg kullanarak testis fonksiyonlarını dokusal kayıp olmaması için uyarmak faydalıdır...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24
metinav, 31 dakika önce yazdı:

Testosteron kürünü 2 seneye kadar aralarda blast curl dönemleri koyarak kullanımı sürdürmek mümkün, sorunsuz...Fakat masteron gibi dht veya östrojen türevi anaboliklerle birlikte bu uzunlukta kullanmak zarar verebilir...Prostat ve diğer dokularda istenmeyen durumlar ortaya çıkarabilir...

Arkadaşın da belirttiği gibi, hcg kullanarak testis fonksiyonlarını dokusal kayıp olmaması için uyarmak faydalıdır...

Metin hocam cevabınız için çok teşekkür ederim lakin. Blast ve Curl gibi terimlere aşina değilim. Biraz açıklayabilirmisiniz ve. Zarar vermeyen bi Testo kürü önerirmisiniz Testestorpnun yerine ne eklersem. Sıkıntısız uzun bir kür yaparım?

Hcgyi hangi aralıklarda hangi dozajlarda uygulamalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.809
Halo0619, 16 dakika önce yazdı:

Metin hocam cevabınız için çok teşekkür ederim lakin. Blast ve Curl gibi terimlere aşina değilim. Biraz açıklayabilirmisiniz ve. Zarar vermeyen bi Testo kürü önerirmisiniz Testestorpnun yerine ne eklersem. Sıkıntısız uzun bir kür yaparım?

Hcgyi hangi aralıklarda hangi dozajlarda uygulamalıyım ?

Basitçe, bir dönem kür seviyesinde doz alındıktan sonra, 100-120 mg arası dozlara düşürerek bir nevi pct dönemi geçirmek demek.Ama testosteronu hiç kesmiyoruz sadece dozaj düşüyor...Testosteron enantat veya ciyopionat kullanarak uzun kürler yapabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24
metinav, 11 saat önce yazdı:

Basitçe, bir dönem kür seviyesinde doz alındıktan sonra, 100-120 mg arası dozlara düşürerek bir nevi pct dönemi geçirmek demek.Ama testosteronu hiç kesmiyoruz sadece dozaj düşüyor...Testosteron enantat veya ciyopionat kullanarak uzun kürler yapabilirsin...

Hocam, testestoronun dozajını düşürdüğümüz zaman. Haftada 1de Ovitrell mi kullanacağız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    303

PCT ve toparlanma süreci biraz uzuyor.Kür içinde kan testiyle karaciğer sürekli kontrol edilirse ben çok bir problem yaşatacağını sanmıyorum. Testisler içinde çinkonun ben çok faydasını gördüm. Kullanmanı tavsiye ederim(uzun kullanımı tavsiye edilmiyor) 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24
Mhmt38, 2 dakika önce yazdı:

PCT ve toparlanma süreci biraz uzuyor.Kür içinde kan testiyle karaciğer sürekli kontrol edilirse ben çok bir problem yaşatacağını sanmıyorum. Testisler içinde çinkonun ben çok faydasını gördüm. Kullanmanı tavsiye ederim(uzun kullanımı tavsiye edilmiyor) 

Teşekkür ederim hocam. Pct yapacaktım ama. Şubat gibi yeniden küre girecektim. 4 ay için pct yapmak istemedim. Testonun dozajını düşürüp 2 ay böyle takılacam sonra yeni bir küre başlayacam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
medusax    1

Kendi uygulamamı söylemek gerekirse küre girerken açıkçası belirli bir süre belirlemiyorum. Düzenli kan testi yaptırıyorum kullandığım ilaçlara göre baktırmam gereken hormonlara baktırıp çözüm yoluna gidiyorum eğer kür içinde çözebilirsem bölmeden devam ediyorum ama kontrolü aksatmıyorum tabii. Pct kendim yorulunca yapıyorum yani artık kafamda ilaç olayını şöyle 6-7 ay boyunca sildiysem pct yapıyorum fakat asla 10-12 haftalık kür sonunda pct yaparım kafasında olmadım her zaman kür içi tedavi taraftırıyım ilaç olayını uzun süre kafamdan silersem pct yaparım

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    24
metinav, 20.10.2024 - 01:19 yazdı:

Hocam Ovitrel aldım. Hangi dozajlarda kullanacagım. Testoyu haftalık 100e düşürdüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: selamkalfe
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      11 gündür medivia pharma combo mix sarms ve dianabol kullanıyorum toplamda bu ürünlere 3k ödeme yaptım fakat sonuç alamıyorum sanırım kandırıldım.  
      KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      YAŞ 22 BOY 1.82 KİLO 53 Bu detaylar ışığında testosteron ve primobolan kullanmak isiyorum. Kaç mg kullanmam doğru olur?
      Bana yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: medusax
      Merhabalar,
      Bi kaç konu gördüm overdose marka trenbolone hakkında ve tesadüfen çevremde çok güvendiğim birinden aynı öneriyi aldım normalde böyle adı sanı olmayan flakonları kullanmayı tercih etmem fakat güven meselesi ben de aldım ve yaklaşık 2 hafta kadar kullandım.
      Öncelikle ürün kesinlikle çalışıyor ve dolu fakat asla ama asla tekrardan tercihim olmaz daha önce steril olmayan ilaç kullandım fakat bunun kadarını hiç görmemiştim. 2 hafta dediğime bakmayın tren a olmasına rağmen 4 kere enjekte edebildim nereye enjeksiyon yapsam bölge fark etmeksizin ödem apse ağrı yapıyor.
      Enfeksiyona bağlı hastalık sebebi. Kısaca ilaç çalışıyor fakat azıcık sağlığınızı düşünüyorsanız kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem kesinlikle steril değil ve çalışıyor olması bu sağlık sorunlarının yanında hiçbir şey ilacı enjekte ediyorsunuz ama antrenman yapamıyorsunuz.
    • Yazan: polatkrs
      Merhaba,
      İlk kez küre girmeyi düşünüyorum ama kürden sonra kür sırasında kazandığım hacmin ne kadarını kaybederim bilemiyorum.
      Nasıl PCT yapmalıyım?
      Tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
    • Yazan: ArdaBeyyaz
      Arkadaşlar hepinize selamlar,
      KÜR PLANLAMAM:
      SUSTANON  TRENBOLONE ENANTHATE SORULARIM:
      ENJEKSİYON SIKLIĞI NE OLMALI? BU KOMBİN SONUÇ ALMAK İÇİN UYGUN MU? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: mamibolone
      Arkadaşlar selamlar, nasılsınız?
      1 ay gibi bir zamanda yeni küre gireceğim hacim ve kütle kazanma amaçlı ardından da definasyon yapacağım duruma göre de eylül de sahnede kendimi görmek istiyorum.
      KÜR PLANLAMAM:
      Testo enanthate Dianabol Boldenone Olacak. Uzun bir kür planlıyorum.
      SORULARIM:
      Kür de bu ilaçları hangi dozlarda kullanmam daha etkili olur sizce ? Ayrıca danabol kullanımını belirli aralıklarla kullanmak daha mı mantıklı ? Teşekkürler şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.