Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mustafa Can Yılmaz

Ilk kürümü yapacağım boldenon mu rimobolan mı tercih etmeliyim?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel özellikler:

• 83kg
  • yaş 19
  • boy 178

12-20hafta devam etmeyi düşünüyorum

Kullanmayı düşündüğüm dozajlar :

• Testo e 250mg  
  • Rimobolan 200mg  veya boldenon

İlk kürüme gireceğim Boldenon mu rimobolan mı kullanmalıyım?

IMG_20240912_153757.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    399

kanka boldenon dicem ama o boldenonların yarısı boştur rimo kullan en iyisi.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    534
Mustafa Can Yılmaz, 18 dakika önce yazdı:

Elimde 2 flakon boldenon var sizce mantıklı olan nedir?

IMG_20241002_153315.jpg IMG_20240912_153757.jpg

Optimum uzak durulması gereken marka 

bence 1 2 sene daha suplementle ilerle güzel yol kat edersin 19 yaşında ilaçtan uzak dur ilerde kullanacaksanda üst düzey bir marka kullan içi boş yerli malları ile değil..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas ilaçlar babamın kullandığı ilaçlar babam sporu bıraktığı için ilaçlar öyle kaldı ve ben kullanmaya karar verdim çokta boş olduğunu düşünmuyorum fakat tabikide bilemeyiz belkide yüzde 50 bile dolu değildir ama dolu olduğunu varsayarsak rımomu boldemı kullanmalıyım %

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    50
Mustafa Can Yılmaz, 53 dakika önce yazdı:

ardas ilaçlar babamın kullandığı ilaçlar babam sporu bıraktığı için ilaçlar öyle kaldı ve ben kullanmaya karar verdim çokta boş olduğunu düşünmuyorum fakat tabikide bilemeyiz belkide yüzde 50 bile dolu değildir ama dolu olduğunu varsayarsak rımomu boldemı kullanmalıyım %

rimabolan kullan cüce palmiyesi kullanmayı da unutma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    399
Mustafa Can Yılmaz, Bir saat önce yazdı:

Boldenonun anabolik etkisi daha fazla rimo fiyatına göre düşük etkisi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    43

Dostum boldenone çok riskli bir ilaçtır yan etkileri ne kadar *hafif* olsa bile yarılanma ömrü sebebi ile bu hafif yan etkiler seni haftalarca aylarca takip edebilir tansiyon kontrolü, hemogram kontrolü vb gibisinden bir sürü sorun beraberinde getirir PCT yapılmadı oldukça zordur Undesilenat esterinin yarılanma ömrü 15 gündür kandan çıkış süresi ortalama 75 gündür ki kimilerinde bu 200 günü bile geçebiliyor. Üstelik boldenonun nörotoksikitesinden ötürü boldenon anksiyetesi dediğimiz olay gelişebilir ve hayatını berbat bir duruma sokabilir, primobolone özellikle ilk kür gibi örneklerde çoook daha iyidir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@heisenbergg teşekkür ederim bugün ilk enjeksiyonumu oldum 250testo 200rımo bu arada sağlık kabininde enjektor gotumde aptladı enjeksıyonu cok hızlı yapmaya çalıstı sanırım enjektor patladıktan sonra nabzımda ufak bir artış oldu heyecandan değil heyecandan olsa anlardım patlamasında bi risk varmı?

ve rimobolanı kaç hafta kullanmalıyım ilk kür için?

tarihinde Mustafa Can Yılmaz tarafından düzenlendi
sormak istediğim birseyi daha ekledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    56

Rimo hiç bir yerde bulamıyorum 2 gündür, gittiğim her eczane artık gelmiyor kaldırıldı vs. diyor. Bilgisi olan var mı kalktığında dair

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    11

Keske kullanmasan o optimum u testosu boş yakında libido gider sertlesme sorunu da yasarsın kullandıgım icin biliyorum bedava verseler sokmam vucuduma bir kere daha

byreal22, Bir saat önce yazdı:

Rimo hiç bir yerde bulamıyorum 2 gündür, gittiğim her eczane artık gelmiyor kaldırıldı vs. diyor. Bilgisi olan var mı kalktığında dair

Yalan söylüyodur ben bu hafta sordum vardı rimo eczanede

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu optimum markasına neden bukadar fazla önyargı var anlamadım 

Optimum kullanıp hiç memnun kalan yokmu?

Kürümün 5.haftası testlerimi verip buraya atıcağım. Kötümü değilmi öğreniriz (üslubumu yanlış anlamayın)

tarihinde Mustafa Can Yılmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    43
Mustafa Can Yılmaz, Bir saat önce yazdı:

@heisenbergg teşekkür ederim bugün ilk enjeksiyonumu oldum 250testo 200rımo bu arada sağlık kabininde enjektor gotumde aptladı enjeksıyonu cok hızlı yapmaya çalıstı sanırım enjektor patladıktan sonra nabzımda ufak bir artış oldu heyecandan değil heyecandan olsa anlardım patlamasında bi risk varmı?

ve rimobolanı kaç hafta kullanmalıyım ilk kür için?

Evet ben de yaşadım aynısı bir sürü defa yüksek basınç tam takılmayan iğnenin enjektörden ayrılmasına sebep oluyor. Herhangi bir sorun yok genelde rimoyu uzun süreli kullanmanda da sıkıntı olacağını şahsen düşünmüyorum sana tavsiyem testosteron bitene kadar kullanabilirsin birlikte kesersin ikisini ya da rimoyu 2 hafta önce kesersin her ne kadar enanthate Esteri olsa bile belki Primobolone farklı şekilde metabolize edilirse kandan çıkma sorunu yaşayabilir ve PCT’de negatif etki bırakabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: OrhannnnThePolice
      İlk only testo kürüne girmek istiyorum. Bu ilk kürüm olacak ve alıştıra alıştıra, yedire yedire büyümek istiyorum ama sağlam. Pct ve kür konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardımcı olmasını istiyorum. Öncelikle işimin yoğunluğu gereği enjeksiyonlarım sık olmamalı haftada en fazla iki enjeksiyon.
      Polis memuruyum:
      28 yaşındayım 184 boy 88 kg Spor geçmişim var (5+ yıl fitness) Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Taylan
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Hayatımın yarısı spor ile geçen biriyim yaklaşık 8 sene basket oynadım amatör liglerde maçlara çıktım sonra hayatımda bazı değişimler oldu ve bıraktım . İlerleyen dönemlerde spor salonlarına gittim şuan gittiğim zamanla beraber ortalama 2 sene civarı gitmişimdir.
      İlk kez küre girmek istiyorum:
      Yaşım 30  Boy 1.86 Kilo 80 Yaklaşık 6 aydır haftanın 5 günü spor yapıyorum  Kendimi zorlamayı seven biriyim kaldıramayacağını ağırlık olsa da kendimi tehlikeye atmadan denemeler yapıyorum son 4 aydır bırakmadan istikrarlı bir geçiş süreci tamamladığımı düşünüyorum beslenme ve spor olarak . Örnek verecek olursam 4 ay önce 98 kilo yağ oranım %26 idi şuan 80 kilo ve yağ oranı %16 cıktı yaklaşık 2250 kalori tüketimi ile gidiyorum 4 aydır sadece bir kere diyet bozdum o da özel bir gündü haricinde hep stabil devam ettim ve küre girmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: bdy754
      Küçüklüğümden beri zayıf sıska bir çocuktum yaşım 28 ve şimdi de zayıf ve yağlıyım skinny fat görünümdeyim hiçbir kıyafet yakışmıyordu bu sporu naturel yapmaya çalıştım, beslenmeme dikkat ettim antrenmanıma dikkat ettim ama hiçbir gelişim olmadı, muhtemelen genetiğim çok kötü ve artık kürlere başvurmak durumunda kaldım, boy 1.83 kilo 80 sizce ilk kürüme göre yeterli midir ? testoyu haftada iki gün 250-250 mg olacak şekilde vurucam, oxu hergün 2 tablet olmak üzere içiyorum, sizce nasıl olur ?
      Başarıya ulaşır mıyım ?
    • Yazan: kaLi
      Herkese merhaba iyi forumlar,
      Sorularım:
      Kür konusunda tecrübeli olan abilerim kardeşlerim ilk defa küre girecek birisi neler ile karışılabilir ?  Görülebilecek olan yan etkiler nelerdir ? Kişiden kişiye göre değişiklik gösterebileceğini biliyorum.  
      Şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.