Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

jasyak

Burak hoca ile definasyon kürü sürecim (sr9009 gw-501516 yohimbine)

Önerilen İletiler

jasyak    12

Herkese selamlar,

Forumla geç tanışmış birisi olarak sarms hakkında bir türlü istediğim bilgileri edinemiyordum. Burada gerek referanslar olsun gerek forumdaki hocalarımın tecrübeleri olsun karar vermemde yardımcı oldu. Burak hocayla iletişime geçerek 1 ağustosta noxy labs sr9009, gw-501516 ve yohimbine kürüne başladım.

Burak hocayla yaptığımız planlama doğrultusunda beslenme ve antrenman programına tamamen uydum diyebilirim bu süreçte sıfır karb ilerledim her öğünü minimum 500 gr sebzeyle yemeğe özen gösterdim.

Antrenmanda ise ilk önce şüphelerim oldu çünkü hem sıfır karb hem yüksek kardiyo beni zorlayacağını düşündüm ancak ilaçların etkisiyle sanki uçuyor gibiydim 30 dakika bile yapmaya üşenirdim bu süreçte en keyif aldığım kardiyo antrenmanlarım oldu diyebilirim.

Kür içinde yaşadığım tek sıkıntı ilk başlarda ishal durumum vardı Burak hocaya aktardığımda bunun soğuk su içimiyle alakası olabileceğini söyledi gerçektende soğuk suyu kestiğimde bu sorun ortadan kalmıştı. Her sorumda her aramamda gerek babacan tavrı terslemeden her soruma yanıt alabildiğim için Burak hocaya çok teşekkür ediyorum.

Marka : Noxy lab. - https://www.noxy-labs.com/

Süre toplamı / kür süresi : 8 hafta

1 Ağustos 2024

• Kilo: 89
  • Bel:98
  • Kol:34,5
  • Omuz:120

29 Eylül 2024

• Kilo:71.5
  • Bel:82
  • Kol:32
  • Omuz: 108

Çok az alt göbeğimde yağ olsa da yağlı değil kassız olduğumu düşünüyorum. Çok uzun süre +90 kiloda sporsuz bi süreç geçirdim ocak şubat ayına kadar almam gereken kaloride temiz ilerleyerek sonrasında Burak hocayla bulk kürü olarak mk677/rad140 kürü düşünüyorum yanına bi şey daha eklemek istiyorum ama henüz hocayla bunu görüşüp danışmadım şimdilik bulk kürüne kadar bu kadar görüşmek üzere👋🏼

IMG_2843_Original.jpeg IMG_2845_Original.jpeg IMG_2846_Original.jpeg

IMG_7598.jpeg IMG_7599.jpeg IMG_7600.jpeg

• Beğen 3
  • Ödül 1
  • Şerefe 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    163

Vallahi çiçek gibi açmışsın :D 

Bence en büyük emek senin eline sağlık arada uçurum var sonuç olarak bakacak olursak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
onlytrenbolone, 1 dakika önce yazdı:

Vallahi çiçek gibi açmışsın :D 

Bence en büyük emek senin eline sağlık arada uçurum var sonuç olarak bakacak olursak.

çok teşekkürler🙏🏼

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
Episodees, 5 dakika önce yazdı:

Antremanların nasıldı haftada kaç gün ne şekildeydi 

haftada 6 gün ama öncelikli kardiyoydu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    9
jasyak, 8 dakika önce yazdı:

haftada 6 gün ama öncelikli kardiyoydu

Kardiyo yürüyüş şeklinde mi yapıyordun kaç dakika akşammı sabah mı yada 2 parça mı güzel değişim olmuş bu arasa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
Episodees, 8 dakika önce yazdı:

Kardiyo yürüyüş şeklinde mi yapıyordun kaç dakika akşammı sabah mı yada 2 parça mı güzel değişim olmuş bu arasa

teşekkür ederim bazen ikiye böldüm bazen tek parça şeklinde genelde max 2 saat sürüyodu nabız ortalama 120

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Episodees    9
jasyak, 53 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim bazen ikiye böldüm bazen tek parça şeklinde genelde max 2 saat sürüyodu nabız ortalama 120

Sıfır carb ile gerçekten iyi bir antreman çıkarmışsın

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    959
Episodees, 31 dakika önce yazdı:

Sıfır carb ile gerçekten iyi bir antreman çıkarmışsın

Sarmın kullanim amacı o zaten min karbda bile guc olarak düşmezsin. Bu arada @jasyak tebrik ederim sonuc çok iyi.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
higgy    11

Çok güzel değişim olmuş. 0 karb peki ne kadar protein aldın ortalama acaba?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Sarmın kullanim amacı o zaten min karbda bile guc olarak düşmezsin. Bu arada @jasyak tebrik ederim sonuc çok iyi.

teşekkürler hocam

higgy, 1 saat önce yazdı:

Çok güzel değişim olmuş. 0 karb peki ne kadar protein aldın ortalama acaba?

teşekkür ederim, ortalama 150 gr protein alıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Tebrik ederim, Burak Hoca ile her şey mümkün. Emeğine sağlık. 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
Kabayel, 2 saat önce yazdı:

Tebrik ederim, Burak Hoca ile her şey mümkün. Emeğine sağlık. 

Çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    606

Kür başlığı olmasa çocuğu esir kampına almışlar diyecektim :) Gerçekten feci değişim olmuş. Emeğinize sağlık hocamında sizinde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
GHOST, 45 dakika önce yazdı:

Kür başlığı olmasa çocuğu esir kampına almışlar diyecektim :) Gerçekten feci değişim olmuş. Emeğinize sağlık hocamında sizinde.

😂😂 çok teşekkürler hocam sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harika bir zayıflama süreci, keşke biraz da kas olgunluğu katmış olunsaydı bu görüntüye onu da artık önümüzdeki aylarda yaparsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

Harika bir zayıflama süreci, keşke biraz da kas olgunluğu katmış olunsaydı bu görüntüye onu da artık önümüzdeki aylarda yaparsın.

teşekkürler hocam. aslında haklısınız kendim de belirttim alt göbeğimde biraz yağ kalsa da yağlı değil kassız olduğumu düşünüyorum. 2 yıl gibi bi süre spora ara verdim bu ara çok geriye götürdü beni neyseki öncelikli olan sorunum olan kiloyu hallettim şimdi biraz temiz ilerleyip kas inşası için yine burak hocayla devam edicem yaza kadar olan süreyi iyi değerlendirmeyi planlıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AugCommand    3

Değişim harika, teşvik edici... Emeğinize sağlık hocam. Benim sarm da bugün geldi, definisyon günlüğü açacağım. Umarım ben de istediğim sonucu alırım...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12
AugCommand, 4 dakika önce yazdı:

Değişim harika, teşvik edici... Emeğinize sağlık hocam. Benim sarm da bugün geldi, definisyon günlüğü açacağım. Umarım ben de istediğim sonucu alırım...

teşekkürler. umarım güzel bir süreç olur sizin için🙏🏼

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.