Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur129

Gözlerimin ak kısmı sararmaya başladı sebebi ne olabilir? ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

onur129    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Neredeyse 2.5 haftadır testo cypionate artı gh kürü yapıyorum. Bugün gözlerimde az bişe sararma olduğunu fark ettim.

Günlük yaşantımda bir problem yok lakin gözlerim beni korkuttu.

• Ne yapmalıyım tavsiyesi olan var mı?

@metinav @rastlantisal @SPECTRE

Yarın karaciğer testi yapacağım.

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heisenbergg    74
onur129, Bir saat önce yazdı:

Neredeyse 2.5 haftadır testo cypionate artı gh kürü yapıyorum. Bugüm gözlerimde az bişe sararma olduğunu farkettim. Günlük yaşantımda bir problem yok lakin gözlerim beni korkuttu. Ne yapmalıyım tavsiyesi olan var mı? Yarın karaciğer testi yapacağım

ALT, AST, GGT, Total Bilirubin ve Direkt bilirubin testi yaptır. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilirubin testinde ortaya çıkar. Çok uzun süreli açlıklarda da bu meydana geliyor çok uzun süreli açlıklarda da bilirubin değeri aşırı değişiyor gözde sararma belirtilerinden biri bu ama arkadaşında dediği gibi bu testleri kesin yaptır.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    28

gözünün fotosunu at ve hastaneye gidip karaciğer fonksiyon testi ver(ast,alt,ggt,alp,t.bil,d.bil)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    297

testo cypionate gh nasıl yukseltti karaciğer değerlerini büyük ihtimalle ürünlerin steril ortamlarda yapılmadı yada altta yatam başka hastalıklar var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur129    2
Tr3n, 14 dakika önce yazdı:

testo cypionate gh nasıl yukseltti karaciğer değerlerini büyük ihtimalle ürünlerin steril ortamlarda yapılmadı yada altta yatam başka hastalıklar var 

hocam baska bi hastalik oldugunu sanmiyorum ben 5-6 senedir gercekten agir kickboks antrenmanlari yapiyorum hic bir problem yasamadim saglik acisindan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur129    2

IMG_3483.thumb.jpeg.ae6fc15c292c89d9478b073bf67da81b.jpeg

Dün konu açmıştım gözlerimde sararma var diyr testlerim böyle geldi ne anlamalıyım burdam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448

değerlerin normal gözünde hala sararma var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    28
onur129, 1 saat önce yazdı:

Dün konu açmıştım gözlerimde sararma var diyr testlerim böyle geldi ne anlamalıyım burdam

Karaciğerinde bişi yok göz doktoruna git dostum. İlaçlardan olduğunu düşünüyorsan söyledinmi dahiliyeye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur129    2
burak23822, 1 saat önce yazdı:

Karaciğerinde bişi yok göz doktoruna git dostum. İlaçlardan olduğunu düşünüyorsan söyledinmi dahiliyeye

yok hocam muayene olmadim test istedim sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Tam hemogram yok mu ?

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asdsadsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    28
onur129, 4 saat önce yazdı:

Dün konu açmıştım gözlerimde sararma var diyr testlerim böyle geldi ne anlamalıyım burdam.

çiçek gibi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74
onur129, 4 saat önce yazdı:

Merhaba dostum sonuçlarını gördüm ve nur topu gibi bir karaciğerin var. Gözlerdeki sarılığa sebep olan husus bilirubin yüksekliğidir ve steroidler direkt olarak bilirubin yüksekliğine sebep olmazlar. Sarılık olduğuna emin misin herhangi bir doktora durumu sordun mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur129    2
heisenbergg, 5 saat önce yazdı:

Merhaba dostum sonuçlarını gördüm ve nur topu gibi bir karaciğerin var. Gözlerdeki sarılığa sebep olan husus bilirubin yüksekliğidir ve steroidler direkt olarak bilirubin yüksekliğine sebep olmazlar. Sarılık olduğuna emin misin herhangi bir doktora durumu sordun mu ?

yok hocam bi doktorla gorusmedim ama bu sari rengi ilk cevremdeki 1-2 kisiden duydum sonradan bende farkettim. 1.5 hafta falan once gozumden lazer ameliyati oldum ama lazerin boyle bi yan etkisi oldugunu ne doktor soyledi ne de ben bir yerde gordum. belki de onemsiz kisa sureli birseydir hocam ben yinede tedbir almak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    64
onur129, 29 dakika önce yazdı:

yok hocam bi doktorla gorusmedim ama bu sari rengi ilk cevremdeki 1-2 kisiden duydum sonradan bende farkettim. 1.5 hafta falan once gozumden lazer ameliyati oldum ama lazerin boyle bi yan etkisi oldugunu ne doktor soyledi ne de ben bir yerde gordum. belki de onemsiz kisa sureli birseydir hocam ben yinede tedbir almak istedim

Yetişkinlerde göz sarılığı şakaya gelmez.

Sebebi sadece karaciğerle alakalı değil. 

En kısa sürede uzman bir göz doktoruna görünmek iyi bir karar olur.

Saygılar...

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.