Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mamibolone

Pct dönemimin 1. ay kan testi sonuçlarımı yorumlama konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mamibolone    27

Merhaba arkadaşlar pct’min tam 1. Ayında kan testi verdim sonuçlarım bu şekilde yorumlarmısınız ?

IMG_1074.thumb.png.15504f71757d0d387daca422b40066a7.pngIMG_1073.thumb.png.86a700bcf53f57662fe93367f86ca7ce.pngIMG_1072.thumb.png.bbd4fee8c5a257171bdbce29d00fc02a.pngIMG_1075.thumb.png.710de8401205dbd6626fabdce5d711fb.pngIMG_1076.thumb.png.71cfc97ba5d61bf4859ad3851b4df171.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mamibolone    27
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Değerler gayet güzel. Şuan PCT bırakabilirsin. Geçmiş olsun.

Hocam lh yükseliği normal bir durum mu tek ürküten o oldu ve total testo ve östrojenin yüksek olma sebebi nedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmirSfk    7

Bu süreçte kullandığın ürünler nedir ? Değerlerin gayet iyi duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    27
steroidnediryahu, 5 dakika önce yazdı:

Pct için kullandığın ilaçlar ve dozajlar. Pct öncesi yaptığın kür bunlarda önemli belirtmemişsin.

Only testo 12 hafta küre girmiştim. Kür bitiminde 3 hafta bekledim ve 3. Hafta sonunda kan testi verdim. Bir adet ovitrelleyi tek seferde vurdum ve ardından klomen, tamoksifen ve progesteron seviyem yüksek olduğu için proviron kullandım günde 1 tablet şeklinde. Bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    44
mamibolone, 28 dakika önce yazdı:

Only testo 12 hafta küre girmiştim. Kür bitiminde 3 hafta bekledim ve 3. Hafta sonunda kan testi verdim. Bir adet ovitrelleyi tek seferde vurdum ve ardından klomen, tamoksifen ve progesteron seviyem yüksek olduğu için proviron kullandım günde 1 tablet şeklinde. Bu şekilde.

Ereksyon sorunun çözüldü mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    27
EmirSfk, 44 dakika önce yazdı:

Bu süreçte kullandığın ürünler nedir ? Değerlerin gayet iyi duruyor.

Belirttim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    27
gönderildi (düzenlendi)
Tarık34, 15 dakika önce yazdı:

Ereksyon sorunun çözüldü mü?

Ereksiyon konusunda sıkıntım yoktu. İstediğim zaman erekte olabiliyordum. Fakat Pct sürecinin son 1 haftası @SERKO hocanın bitkisel kürünü uyguladım ve çok iyi geldi belki de total testesteron o yüzden yüksek çıktı.

tarihinde mamibolone tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.498

PCT'de iken normal. Hatta istediğimiz bir şey. Sırf şu tablodaki değerleri görmek için PCT'nin son günü test yaptırıyorum. Mantık olarak PCT ilaçlarının nox etkisinden dolayı sona doğru referansın üstüne çıkmaları gerek. Sende de tam istediğim gibi.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    27
rastlantisal, Şimdi yazdı:

PCT'de iken normal. Hatta istediğimiz bir şey. Sırf şu tablodaki değerleri görmek için PCT'nin son günü test yaptırıyorum. Mantık olarak PCT ilaçlarının nox etkisinden dolayı sona doğru referansın üstüne çıkmaları gerek. Sende de tam istediğim gibi.

Hocam gerçekten sevindim. Sizin planlamanızla pct yaptım ve 1 ayda değerlerim yerine geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.498

Eğer mental olarak yorgun değilsen 1 hafta daha devam edebilirsin. İyice tavan yapsın. 

Sonraki 3 aylık süreçte Bitkisel Kür 1'i bırakma. İyice her şey yerli yerine otursun.

Geçmiş olsun ve tebrik ederim.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    27
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Eğer mental olarak yorgun değilsen 1 hafta daha devam edebilirsin. İyice tavan yapsın. 

Sonraki 3 aylık süreçte Bitkisel Kür 1'i bırakma. İyice her şey yerli yerine otursun.

Geçmiş olsun ve tebrik ederim.

Mental olarak sıkıntım yok hocam dediğiniz gibi 1 hafta daha devam edeyim ilaçlara. Bitkisel kür her anlamda çok iyi geldi 3 ay daha kullanıp 1 ay ara vereceğim ona da.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.