Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Baris10

Sarms kürü içerisinde mental olarak kendimi oldukça zayıf hissediyorum sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Baris10    34

Selamlar, 8 haftadır sarms küründeyim. Mental hep bir çöküşte, sürekli depresifleşiyorum. Kütle arttıkça mental düşüyor. Günlük hayatım zaten karmaşık geçiyor üstüne ilaçların da etkisi olunca iyice mod düşüyor, anksiyete vs. tetikleniyor diye düşünüyorum. Bu durum için tavsiyesi olan var mı?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    129

Vitaminlerini suyunu karbı eksik etme düşürme ve normal bu hepimizde bazen erken bazen geç bazen ortalarda oluyor ama çok sürmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
onlytrenbolone, 1 dakika önce yazdı:

Vitaminlerini suyunu karbı eksik etme düşürme ve normal bu hepimizde bazen erken bazen geç bazen ortalarda oluyor ama çok sürmez.

Hocam hiç bişey eksik değil, en kötü durumda bile beslenmemi, supplementlerimi alıyorum da sadece sakinleşip kafayı toplamayı istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı?

Yakın zamanda yaptırmadım, bu sorunlar için bir kaç gün içinde yaptırmayı düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
Baris10, 25 dakika önce yazdı:

Selamlar, 8 haftadır sarms küründeyim. Mental hep bir çöküşte, sürekli depresifleşiyorum. Kütle arttıkça mental düşüyor. Günlük hayatım zaten karmaşık geçiyor üstüne ilaçların da etkisi olunca iyice mod düşüyor, anksiyete vs. tetikleniyor diye düşünüyorum. Bu durum için tavsiyesi olan var mı?

Teşekkürler.

Dostum eğer anksiyeten varsa öyle yazmışsın sarmsla hiç alakası bile olmayabilir anksiyeteden dolayı modun düşük keyifsiz sürekli ruh hali değişimi yaşıyor olabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
Emin982, 14 dakika önce yazdı:

Dostum eğer anksiyeten varsa öyle yazmışsın sarmsla hiç alakası bile olmayabilir anksiyeteden dolayı modun düşük keyifsiz sürekli ruh hali değişimi yaşıyor olabilirsin

Hocam anksiyete sayılır mı bilmiyorum fakat iyice duygularım değişti. Ashwaganda falan iyi geliyor mudur acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414

Muhtemelen testosteron seviyen çok düştü. LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo testleri yaptır durumuna bakalım.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27
Baris10, 12 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

Baskılanmış testosteron semptomları gibi geldi bana hangi SARM’s kullandın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
heisenbergg, 5 saat önce yazdı:

Baskılanmış testosteron semptomları gibi geldi bana hangi SARM’s kullandın ? 

Rad140+Mk677 hala daha kürdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27
Baris10, 43 dakika önce yazdı:

Rad140+Mk677 hala daha kürdeyim

Rad-140 potansiyel olarak testosteron üretimini baskılayabilir bu da mod düşüklüğü ve anksiyete gibi sorunlara yol açabilir. 8 haftalık bir periyot sonu muhtemelen baskılanma oranı belirgin hale gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
heisenbergg, 11 dakika önce yazdı:

Rad-140 potansiyel olarak testosteron üretimini baskılayabilir bu da mod düşüklüğü ve anksiyete gibi sorunlara yol açabilir. 8 haftalık bir periyot sonu muhtemelen baskılanma oranı belirgin hale gelir.

Rad140 4. haftadayım 6 hafta daha yapacağım. Kür içinde testo düşüşü olursa gelişimimi olumsuz etkiler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizfer    2

Hocam testosteronsuz sarms kürünü mantıklı bulmuyorum,yanına testo eklemelisiniz.Gelişim kesinlikle olumsuz etkilenir farklı yan etkiler de yaşarsın,aynı zamanda rad 140 baskılayıcı bi sarms.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
Denizfer, 4 dakika önce yazdı:

Hocam testosteronsuz sarms kürünü mantıklı bulmuyorum,yanına testo eklemelisiniz.Gelişim kesinlikle olumsuz etkilenir farklı yan etkiler de yaşarsın,aynı zamanda rad 140 baskılayıcı bi sarms.

hocam zaten testo kullanacak olsam sarms yani en azından rad140 kullanmazdım muhtemelen. Bakacağım test verince her şey belli olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    63

Aynı kombini salondan yakın bir arkadaşım yapıyordu bahsettiğin şikayetin aynısı ondada vardı kilo yükselceğine düşüyordu modsuz felandı çöpe attım dedi . Bende düşünüyordum öyle olunca vaz geçtim. Sorunu çözersen burdan takipteyim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
selvituncer, 58 dakika önce yazdı:

Aynı kombini salondan yakın bir arkadaşım yapıyordu bahsettiğin şikayetin aynısı ondada vardı kilo yükselceğine düşüyordu modsuz felandı çöpe attım dedi . Bende düşünüyordum öyle olunca vaz geçtim. Sorunu çözersen burdan takipteyim hocam 

Hocam çok şükür kütle alamama sıkıntım yok şuanlık. Hatta ben kütlenin içinden geçtikçe mental de benim içimden geçiyor. Arkadaşının kullandığı marka neydi onu da öğrenmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustfj    3
Baris10, 3 dakika önce yazdı:

Hocam çok şükür kütle alamama sıkıntım yok şuanlık. Hatta ben kütlenin içinden geçtikçe mental de benim içimden geçiyor. Arkadaşının kullandığı marka neydi onu da öğrenmek lazım.

hocam konudan bağımsız ama rad140 etkisi tam olarak ne zaman hissettirdi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
mustfj, 22 dakika önce yazdı:

hocam konudan bağımsız ama rad140 etkisi tam olarak ne zaman hissettirdi. 

3. haftalarda hafiften başladı şuan gayet iyi hissettiriyor. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Muhtemelen testosteron seviyen çok düştü. LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo testleri yaptır durumuna bakalım.

Hocama katılıyorum,hormonlarda yaşanan dalgalanma kaynaklı olabilir.Herkesten,her markadan sarms alınmamalı.Hele şu an Abdden geliyor diyen şahıstan.Sigarayı zor sokuyorlar.1000 kutu sarmsı nasıl sokuyorlamış sorun.Bildigim bir kaç şey daha var da başlarının başı ağrır 😂

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    14
Baris10, 10.09.2024 - 23:18 yazdı:

3. haftalarda hafiften başladı şuan gayet iyi hissettiriyor. 

@Baris10Merhaba, Rad 140 ve MK 677 için bende başlamayı planlıyorum.

Sen madem bunun içindesin ve daha tecrübelisin diyerekten senle bilgi alışverişi için İletişime geçme şansım var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
`Tesron, 5 saat önce yazdı:

@Baris10Merhaba, Rad 140 ve MK 677 için bende başlamayı planlıyorum.

Sen madem bunun içindesin ve daha tecrübelisin diyerekten senle bilgi alışverişi için İletişime geçme şansım var mı ?

Tabi buyur dostum, yardımcı olurum elimden geldiğince.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mogger
      Merhaba dostlarım.
      Testo E. Trenbolone E. Boldenon kürümün 4. haftasındayım.
      Kürüm şu şekilde;
      1-16 Hafta 500mg Boldenon, 1-8 Hafta 300mg Trenbolone Enanthate, 0-16 Hafta 600mg Testosteron Enanthate Clean bulk yapıyorum ve bu on altı haftadan sonra clean bulk bitecek.  Ancak ben ve anabolizanlar bir türlü anlaşamadık.
      Başlamadan yaklaşık 2 ay önce uzun zamandır açılma isteği duyduğum hanımefendiden red yemiştim. Normalde bana koymaz next der geçerdim. Yapım gereği pamuk gibi bir adamım aynı zamanda. Ancak küre girdiğim andan itibaren değil, tren'i küre eklediğim zamandan itibaren bu psikolojik olarak bana sürekli depresyon ve üzüntü hali vermeye başladı. Yalnız bir insanım normalde, çok samimi arkadaşım bir elin beş parmağını geçmez. Dışarı falan şu sıralarda arkadaşlarımla takılmaya falan çıkmam, hep geri planda kalırım. Bu samimi arkadaşlarımın bir tanesi bu hanımefendi ile ortak arkadaşımdı. Ben ona bu durumları anlatınca ve ne kadar üzüntülü olduğumu farkedince bu da hanımefendi ile konuşmuş ve hanımefendinin doldurmalarına gelmiş bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Saman alevi gibi TELEFON KONUŞMASINDA parlayıp evde kendi kendime kafamda olay kurmaya başladım. Ancak dayanılacak gibi değil bu durum. Şuan bu olayı burada konu açarak anlatmam bile bana iyi geliyor. O kadar kötü durumdayım. (İntihara meyilim kesinlikle yok.)
      Sizlere sorum şu, Tren'in dozunu azaltmam mı gerek, ya da son vermem mi gerek? Belki kendiliğinden geçecektir, devam mı etmeliyim? Sebepleri ne olabilir? Trenbolone hakkında daha tecrübeli arkadaşlar var ise belirtirse çok güzel olur. Teşekkürler.
    • Yazan: 24.oguzz
      Merhabalar tamamen yağ yakmaya odaklı bir ay hedefledim bütçem suanlık 1 adet sarmsa yettim kür yapamıyucam yani sr9009mu yoksa cardarine mi tercih ediyim sizce makroları tam alabiliyorum günde 1500 2000 kalori arası alıp üstüne 1.5 saat tam tempo basketbol idmanı yapıyprum yaklasık 1000 1200 kaloride o yakıyor bu idman her gün var bu idman varken gym yaparken günde 1500 2000 kalori almak bana çok koymuyor kilo 94 boy 180.
    • Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.