Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merichara

Kür sonrası sivilce sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

merichara    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.

Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.

Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.

Saygılarr..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.399

Malesef boldenon yapabiliyor bu durumu.

Çok kötü durumda değilse zamana bırak geçecektir.

Kötü durumda ise ya cildiyeye git yada aşağıya attığım testleri yaptır bakalım.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Hdl,ldl,Trigliserid 
  • D, demir ve b12
  • Dht
  • Progesteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

Kür sonrası hormonal dengesizlik nedeniyle sivilce sorunları yaşaman normal. Testosteron ve boldenon vücuttan birkaç haftada atılsa da hormonların dengelenmesi daha uzun sürer. Hormon seviyelerini kontrol ettirmek için bir kan testi yaptırman faydalı olur. Zamanla hormonların dengelenmesiyle sivilceler azalır, ancak düzelme olmazsa dermatolog veya endokrinolog ile gitmen gerekebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merichara    1

Çok teşekkür ederim, pazartesi belirtilen testleri vereceğim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: Meister
      İleride rimobolan ve test enantat kürü yapmayı planlıyorum ama kararsızlık yaşıyorum.
      Pct ile vücudum tamemen eskisi gibi çalışıcak mı çalışmıyıcak ise ne gibi eksiklikler olur sizce.
      Sperm üretimi ve kalitesi ne kadar fark edicek ne kadar duygusal olucam vs.
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecimin 13.günü bitti. Ruhsal olarak çok sıkıntı yaşamıyorum fakat libidom yerlerde ve ilişkiye girerken ereksiyon olma durumum zorlaşıyor bu durum normal midir ? 
    • Yazan: Genki
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 haftalık kür detayları:
      Testo Ent. Boldenon Masteron Detaylar:
      Kürü uyguladım. İlaçları bıraktıktan sonra 2 hafta daha Testoya kademeli düşürerek devam ettim. Testislerde bir miktar küçülme var. İlaçları bırakalı 3-4 hafta oldu. Nasıl bir pct protokolü uygulamalıyım bana yardımcı olur musunuz? @metinav @Bay-T @rastlantisal @Diver @AS1L
      Tüm cevaplar için Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.