Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

emnakin1    0

İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    292
emnakin1, 11 dakika önce yazdı:

İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?

Ezber’e bilgi veremiyoruz güzel kardeşim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

İlk kürde Testosterone Enanthate için haftalık 250-500 mg, Boldenone için haftalık 300-400 mg önerilir. Kür süresi 24 hafta gibi uzun bir süre olacağı için, düzenli kan testleri ve sağlık kontrolleri yaptırman önemli. Aromataz inhibitörleri ve koruyucu takviyeler kullanman, östrojenik yan etkileri ve diğer potansiyel sorunları kontrol etmene yardımcı olur. Kür sonrası doğal testosteron üretimini desteklemek için uygun bir PCT protokolü uygulamalısın.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46

Konudan bağımsız ama ben bu kürün son 6-8 haftasına güzelce bi tren eklerdim, bomba bi şey çıkar ortaya😮‍💨

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
badibuilding06, 3 dakika önce yazdı:

kür bittikten sonra yeni küre geçmek için pct şart mı

Kür bittikten sonra yeni bir küre geçmek için PCT şart değildir, ancak genellikle önerilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
Ritalin, 5 saat önce yazdı:

Konudan bağımsız ama ben bu kürün son 6-8 haftasına güzelce bi tren eklerdim, bomba bi şey çıkar ortaya😮‍💨

Bu kış aynı kürü yapıp (belki daha uzun) son 10 hafta da kısa esterlere geçeceğim tren mast ve prop. Sağlık sorunu yaşamazsam tabii ki. Hayatımın formunu görmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
emnakin1, 04.09.2024 - 01:01 yazdı:

merhaba @AS1L hocamin görüşüne katılıyorum dozajlar bu şekilde uygundur, ek olarak kür içinde kullanacagın boldenon dozunu ilk enjeksiyonda x3 olarak yükleme yapmanı tavsiye ederim, bu şekilde daha hızlı sonuç alarak 24 haftaya uzatıp uzatmama konusunda planlama yapabilirsin.

Bu muhatbeti bir videoda izlemistim ilk enjeksiyonda veya 2 hafta 3 4 kati alın diyorlardi gerçekten doğru mu bu bilgi acaba daha erken açilir mi boldenon bu sayede?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ktpx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaklaşık 3, 4 haftaya bulk a gireceğim yaklaşık 6 hafta bulk yapmayı düşünüyorum fakat steroid kullanmak istemiyorum.
      Sorularım:
      Sadece gh'ın bana + sı olur mu olursa ne olur? Önerebileceğiniz hormon yapısını bozmayan peptid sarms var mıdır ?  Kişisel özellikler:
      4 yıllık bir spor geçmişi boy 186 kilo 83 %12-11 yağ oranı Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: gazomika
      Haftalık 250 mg testo vurmayı düşünüyorum only testo gideceğim. Bir hocayla görüştüm 250 mg kür için düşük 250 mg efektif olmayan bir doz vücuda girince side effect değeri aynı dedi öyle mi gerçekten?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selam Bulk küründe Rimo'dan, Bolde'ye geçiş yapmak gibi bir fikrim var. Şuan 350mg rimo alıyorum ve Rimo bittiğinde tam 12 haftaya denk geliyor. 12. Haftadan sonra küre Boldenon ekleyip 16 haftaya pushlmak sizce mantıklı mı? Boldenonun geç açıldığını biliyorum ama öncesindeki rimobolan alımı süreci hızlandırır mı vs bu soruların cevabı bende yok. Bunun artıları ve eksileri nelerdir. 
    • Yazan: Wgestelx
      Ben haftalık 250mg gibi bir dozla only testosteron kürüne başlamıştım. Ama ani bir kararla kürü 500mg testoya çektim yani 2 ampul vurucam, enanthate esterinin yarılanma ömrünün 4 gün olduğunu göz önünde bulundurursak, pazartesi 1ml , cuma 1ml toplam 2ml(500mg) şeklinde bir enjeksiyon planlaması uygun mudur?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.