Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

Synthol hk. - kullanmak ne kadar mantıklı?

Önerilen İletiler

Tr3n    292

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Tüm profesyoneller kullanıyor bu ürünü kullanan oldu mu aramızda?

Hacim için olmazsa olmaz estetiği bozmadan abartmadan kullanıldığında videoyu attığım arkadaş Rich Phinanin kankası.

@metinav @rastlantisal

46fgw.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    67

olympia seviyesinde open, 212'de yarışıyor isen ve dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin direktifinde yapacaksan mantıklı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Synthol, kaslara hacim kazandırmak için kullanılan bir yağ bazlı enjeksiyon maddesidir, ancak ciddi riskleri vardır. Enfeksiyon, yağ embolisi, kas hasarı ve estetik problemler gibi yan etkiler görülebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    18

Bende çok merak ediyorum kullanan birinin yorumunu profesyonel destek dışında kullanılırsa vücut görüntü dengesini de fazlasıyla bozabilir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kcan123    2
gönderildi (düzenlendi)

Bu arkadaşın adı bostin loyd. 2014 yılında çok fazla sohbet etme fırsatım olmuştu.Ciddi anlamda ilaç kullanan bir arkadaştı.Synthol yüzünden kolundan çok ciddi sıkıntılar yaşamıştı.Kolu o kadar şişmiştiki inanılmaz korkuyordu,nerden biliyorsun diye sorarsan bizzat kendisi söylemişti.Kolunu kesme ihtimalleri olduğundan bahsediyordu.Çok şükür buna sonradan gerek kalmadı ve iyileşti.Bu arkadaş sonradan kafayı iyice kırdı ve vefat etti çocuğuda babasız kaldı duyduğumda gerçekten çok ama çok üzülmüştüm.Kendi duyumlarım ve tecrübelerime göre synthol gerçekten inanılmaz tehlikeli bir yağ bazlı madde uzak durmak lazım tıpkı insülin gibi.

bostin.jpg bostin 2.jpg

6arrows, 30.08.2024 - 20:07 yazdı:

olympia seviyesinde open, 212'de yarışıyor isen ve dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin direktifinde yapacaksan mantıklı olabilir

Kesinlikle katılıyorum harika bir yorum.''Olympia seviyesinde open'' harika bir tespit

tarihinde Kcan123 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
Kcan123, 1 saat önce yazdı:

Bu arkadaşın adı bostin loyd. 2014 yılında çok fazla sohbet etme fırsatım olmuştu.Ciddi anlamda ilaç kullanan bir arkadaştı.Synthol yüzünden kolundan çok ciddi sıkıntılar yaşamıştı.Kolu o kadar şişmiştiki inanılmaz korkuyordu,nerden biliyorsun diye sorarsan bizzat kendisi

bu adamın youtube de epic 1year steroid transformation diye bir videosu var viral olan eskilerden adam gerçekten ne varsa ama ne varsa kullandı sonrasında rahmetli oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kcan123    2
metropol, 55 dakika önce yazdı:

bu adamın youtube de epic 1year steroid transformation diye bir videosu var viral olan eskilerden adam gerçekten ne varsa ama ne varsa kullandı sonrasında rahmetli oldu

Aynen ,pek emin olmamak ile beraber o zaman kendisini kobay olarak kullanıp saçma sapan ilaçlarıda kendi üstünde denedi diye duymuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bay-T
      Rusya'nın Pyatigorsk şehrinde yaşayan ve vücut geliştirmek isteyen Kirill Tereshin, vücut geliştirmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı 'Synthol' diye bilinen bir ilacı kullandı. İğneyi bicepslerine enjekte eden Tereshin'in kolları anormal şekilde büyüdü. Kollarının genişliği 64 cm'ye ulaşan 21 yaşındaki genç, "İlacı içtikten sonra ateşim 40 dereceye yükseldi ve ölecek gibi oldum. Sonrasında bu hale geldim. Kollarınızın bu duruma gelmesi için bu iğneden litrelerce kullanmanız gerekir ama bende bu etkiyi yaptı" dedi.
      http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/kiril-tereshin-hayatinin-sokunu-yasadi-koluna-igne-yapinca--K79iU4dGP6Rm.html

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.