Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eren54

Bulk için hangi ilaçları tercih etmeliyim?

Önerilen İletiler

eren54    0

Merhaba hocalarım sağlam bir bulk kürü düşünüyorum deca danabol testo mu kullanmalıyım tren e danabol testo mu?   

3. Kürüm olucak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren54    0
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

20 yaşında 3. kür. 

Boy, kilo ve yağ oranı nedir?

Hocam boy 176 kilo 85 yağ oranımı yakın zamanda ölçmedim ama karın ve bel kısmı biraz yağlı 

1. Kürüm only sustanon, 2. Testo bolde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
eren54, Şimdi yazdı:

Hocam boy 176 kilo 85 yağ oranımı yakın zamanda ölçmedim ama karın ve bel kısmı biraz yağlı 

Peki profesyonel hedeflerin var mı? 176 boy için 85kg zaten gayet iyi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eren54    0
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Peki profesyonel hedeflerin var mı? 176 boy için 85kg zaten gayet iyi?

Var hocam yarışma düşünüyorum ama şuan kürden çıkalı 2 ay civarı oldu yağlanma var biraz hatlarımda diyet sonrası bulk kürü düşünüyorum eğer 90 ları görebilirsem cruise yapıp definasyon kürü ne başlayacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
eren54, Şimdi yazdı:

Var hocam yarışma düşünüyorum ama şuan kürden çıkalı 2 ay civarı oldu yağlanma var biraz hatlarımda diyet sonrası bulk kürü düşünüyorum eğer 90 ları görebilirsem cruise yapıp definasyon kürü ne başlayacağım

Eğer yarışma düşünüyorsan muhakkak profesyonel bir koç ile çalışmanı öneririm. 

Bulk için deca daha doğru bir tercih olacaktır. Danabol ise kesinlikle gereksiz. Deca da zaten östrojen bombasına döneceksin. Danabol ile bunu daha çok şişirmenin hiç anlamı yok.

• Beğen 1
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eren54    0
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Eğer yarışma düşünüyorsan muhakkak profesyonel bir koç ile çalışmanı öneririm. 

Bulk için deca daha doğru bir tercih olacaktır. Danabol ise kesinlikle gereksiz. Deca da zaten östrojen bombasına döneceksin. Danabol ile bunu daha çok şişirmenin hiç anlamı yok.

Teşekkür ederim hocam evet küre başlamadan bir koç ile başlayacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
eren54, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim hocam evet küre başlamadan bir koç ile başlayacağım

Bu doğrultuda da koçun sana önerdiği reçeteden gitmen gerekir. Ancak koçunu iyi seç. Yarışma başarısı olan, yarışmacılarına derece aldırmış koçlardan git. Mahalli koçlarla bu iş zor olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27
eren54, 29.08.2024 - 14:27 yazdı:

Merhaba hocalarım sağlam bir bulk kürü düşünüyorum deca danabol testo mu kullanmalıyım tren e danabol testo mu?    3. Kürüm olucak

Kanka Tren’e hiç bulaşma bana güven 1.5 hafta kullandım Tren Acetate artık kullanmayacağım zehir bildiğin uyku yok enerji yok hiçbir şey yok şarıl şarıl geceleri terliyorsun zaten 

• ahahaha 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ktpx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaklaşık 3, 4 haftaya bulk a gireceğim yaklaşık 6 hafta bulk yapmayı düşünüyorum fakat steroid kullanmak istemiyorum.
      Sorularım:
      Sadece gh'ın bana + sı olur mu olursa ne olur? Önerebileceğiniz hormon yapısını bozmayan peptid sarms var mıdır ?  Kişisel özellikler:
      4 yıllık bir spor geçmişi boy 186 kilo 83 %12-11 yağ oranı Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: kaaneth
      Hocalarım merhaba,
      Bu aralar baya bir bulkta masteron kullanan türk ve yabancı ifluencerlara denk geliyorum. Bu konuda fikriniz varsa ya da deneyiminiz varsa aydınlatabilir misiniz? 
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.