Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

abduenes0

Tahlil yaptırmamanın sonuçları ders niteliğinde! bu konuyu herkesin okumasını rica ediyorum! her zaman test yaptırın kontrolsüz gitmeyin!

Önerilen İletiler

abduenes0    26

Arkadaşlar Testo Bolde Deca Anapolon kürümde 14 haftada bilinçsiz ve yüksek doz anapolon kullanmamın ve tahlil yaptırmamamın sonuçlarını ve hastanede yaşadığım şeyleri anlatmak istiyorum kardeşlerim ve abilerim benden feyz alsınlar benim düştüğüm gaflete düşmesinler.

Öncelikle hiçbir sorunum yokken her hafta kilo alırken 2 3 hafta üst üste kilo alamamaya başladım bulantı kusma halsizlik gibi şikayetlerim vardı. Bir sabah uyandığımda gözlerimde sarılık fark ettim ertesi gün bu iyice arttı derken bir tahlil vereyim dedim. Tahlil sonucunda gözlerime inanamadım hatta makinanın hatalı ölçtüğünü veya bir şeyin testi yanılttığını düşündüm( Aşağıya grafik halinde test sonuçlarımı bırakıyorum ). Sonrasında gelip buraya bir konu açtım tahlillerimi paylaştım. O sırada annem hastanede sonuçlarımı doktora göstermiş doktor acil yatışının yapılması gerekiyor demiş apartopar toplandım servise çıktım hemen damaryolu falan açıldı direk mucinac verilmeye başlandı orada. Sonrasında tedavi olarak günde 27 ampul mucinac verildi, üçe bölünerek verildi sabah akşamüzeri ve gece olmak üzere.

Başlarda suratımda bir değişiklik yoktu sadece gözlerim sarıydı sonrasında kollarım boynumun altı ve suratım da sarardı hatta suratım yeşile çalan farklı bir sarıya büründü. Tam o zamanlar hiçbirşey yiyemiyordum ve aynı odayı paylaştığım diğer hastaların durumu çok kötüydü gece bağıran kan kusan diğer odalardan gelen sesler falan psikolojik anlamda baya etkilendim. Zaten yemek yiyemediğim için günden güne bitap düşüyordum hastalığın ( toksik hepatit diye geçiyor bu arada hastalık ) zaten halsizlik ve tükenmişlik gibi yan etkileri var ve iyice tükenmiş hissediyordum 5 6 gün sonra inceden düzelmeye başladım ama bilirubin azalmıyor aksine yükseliyordu. 9. günden sonra sanırım bilirubin de düşmeye başladı. Yavaş yavaş iştahım açıldı kendime gelmiştim değerlerimde günden güne iyileşmeye başladı ama gerçekten benim için sancılı ve zor bir dönemdi.

Siz siz olun ne yaparsanız yapın kendinize aşırı güvenmeyin ben kür sırasınca aşırı iyi hissediyordum yüksek doz anapolonu uzun süre kullandım ve bu hale geldim umarım benim çektiğim şeyleri başka kimse çekmez.

Saygılarımla.

WhatsApp Görsel 2024-08-27 saat 18.50.49_e818bdee.jpg WhatsApp Görsel 2024-08-27 saat 18.50.50_f8f3b868.jpg WhatsApp Görsel 2024-08-27 saat 18.50.50_f75dc194.jpg

• Beğen 3
  • Üzgün 1
  • Jest 1
  • Minnettarım 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    32

Geçmiş olsun, acı bir tecrübe olmuş. Bizimle paylaştığın için şahsen teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292
gönderildi (düzenlendi)

ne kadar süre kullandın anapolonu ve kaç mg günlük alıyordun)  markası neydi. anapolonu kullanip referans aralığı maksimum 10-20 yükselen var test sonuçlarında. bir yerlerde yanlış yaptın. @metropol anapolon efsanedir 100 mg kullanmasına rağmen test sonuçlarını çok iyidi:D

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47

her sene 2 kuru abdi anapolon bitiririm hiç bu kadar yükselmedi değerlerim, ayrıca ben hiçbir koruyucu da kullanmayıp üstüne antibiyotikler vs vs kullanıyordum, kaç mg ve kaç adet kullandınız hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

valla anapolon çok tehlikeli ve etkili bir ilaç, vücudumu zamanında 2-3 haftada 1-2 siklet atlatmıştı 100 mg kullanıyordum korkudan 50 mg ye düştüm 1 hafta sonrada kestim hala ara ara kullanırım ama hep 3-4 hafta sonra maks bırakırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441

Çok geçmiş olsun. Şuan ki halin hala çok yüksek. Enzimlerden biri 130u gördü diye S.O.S verip minik doz treni dahi bıraktım. Sağlıkla inatlaşılmaz.

Kürlerde sürdürülebilirlik odaklı olun. Hedefinizi küçük dozlar, az ilaç ile zamana yayın. Vücut ölümsüz bir makine değil.

• Beğen 2
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    0
abduenes0, 22 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Testo Bolde Deca Anapolon kürümde 14 haftada bilinçsiz ve yüksek doz anapolon kullanmamın ve tahlil yaptırmamamın sonuçlarını ve hastanede yaşadığım şeyleri anlatmak istiyorum kardeşlerim ve abilerim benden feyz alsınlar benim düştüğüm gaflete düşmesinler.

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifa versin.

Ben şunu sormak istiyorum bu ilk tahlil yaptırdığınız süreçte hemogramda baktırdınız mı? Baktırdıysanız burda paylaşabilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
Tr3n, 22 saat önce yazdı:

ne kadar süre kullandın anapolonu ve kaç mg günlük alıyordun)  markası neydi. anapolonu kullanip referans aralığı maksimum 10-20 yükselen var test sonuçlarında. bir yerlerde yanlış yaptın. @metropol anapolon efsanedir 100 mg kullanmasına rağmen test sonuçlarını çok iyidi:D

geçmiş olsun anapolonu ben geçen sene 150mg kullanmıştım 2hafta sonra test verdim dedim acaba birşeyler yanlışmı değerler 13 20😅 ama çok kuvvetli ilaçdır benim için 1dir forumda konumda var 15günde bambaşka forma soktu beni ama çok sürmedi bıraktım sanki asit içiyormuşum gibi oldum midemi bozdu ldl kolestrol uçtu bıraktım 

Screenshot_2024-08-29-20-11-50-301_com.google.android.apps.photos.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292
metropol, Bir saat önce yazdı:

geçmiş olsun anapolonu ben geçen sene 150mg kullanmıştım 2hafta sonra test verdim dedim acaba birşeyler yanlışmı değerler 13 20😅 ama çok kuvvetli ilaçdır benim için 1dir forumda konumda var 15günde bambaşka forma soktu beni ama çok sürmedi bıraktım sanki asit içiyormuşum gibi oldum midemi bozdu ldl kolestrol uçtu bıraktım 

kullandığın anapolon sahte çıkmasın şüphe ettim şimdi nasıl hiç karaciğer değerlerin referans dışına hiç çıkmaz anlamış değilim 150 mg kullanmana rağmen oynardı az da olsa

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
Tr3n, 4 dakika önce yazdı:

kullandığın anapolon sahte çıkmasın şüphe ettim şimdi nasıl hiç karaciğer değerlerin referans dışına hiç çıkmaz anlamış değilim 150 mg kullanmana rağmen oynardı az da olsa

orjinal bizzat İran'dan getirttim anlamadım bende şuan kullansam belki artar değerler :D

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

Bazı insanlarda böyle olabiliyor dostum 😅 Yarışmacı birisinin kan değerlerini görmüştüm süreçte vurmadığı ilaç kalmamıştı karaciğer değerleri çok iyiydi. Genetik olarak şanslılar dana karaciğeri mi ne var anlamadım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292
Diver, 12 dakika önce yazdı:

Bazı insanlarda böyle olabiliyor dostum 😅 Yarışmacı birisinin kan değerlerini görmüştüm süreçte vurmadığı ilaç kalmamıştı karaciğer değerleri çok iyiydi. Genetik olarak şanslılar dana karaciğeri mi ne var anlamadım 😂

ağırlık sporu yapanların karaciğer değerleri az da yükselebiliyor adamda normal birey kan sonuçları var spor yapmayan rahat yaşayan birisinin:Dbizim salondaki yarışmacının da konuyu açan arkadaşın bir tık altında karaciğer sonuçları ona rağmen kullanmaya devam ediyor doktor devam edersen nakil yapcaz sana demiş. Genetik olabilir dediğin gibi dana mi fil mi ne ciğeriyse artık 🤣

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206

Şu forumda en fazla 1500 görmüştüm de 6000 nedir ya. Çok geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142

bunu paylaşman bile ne kadar  akıllı ve duyarlı bir arkadaş olduğunu gösteriyor neyse ders olsun. Çok geçmiş olsun!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abduenes0    26

Abilerim kardeşlerim öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Birde açıklık getirmek istediğim bir nokta var olay sadece anapolon değil  hastanede hemşirelerle konuştuğumda sadece hastayken doktorun yazdığı antibiyotik ve birkaç grip ilacını aynı anda kullanıp toksik hepatit tablosu oluşan hastalar bile olduğunu öğrendim bu tablonun oluşmasını maalesef tek bir sebebe bağlamak imkansız. Geçmişte yasaklı madde kullanıp bırakmış biriyim bunun bile etkili olabileceğini söyledi doktor. Ben burada aslında anapolon veya ilaç kullanımını değil tahlil vererek bazı şeylerin erken teşhisinin önemini vurgulamak istedim. Umarım kendimi yanlış ifade etmemişimdir. 

Saygılar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22

öncelikle geçmiş olsun değişiminden çok etkilenip çok takdir etmiştim

bunlardan bağımsız olarak konu dışında sormak istediğim bir şey var

hastane ve sorunlarla boğuşma süreci sonrası ne kadarlık bir kilo kaybın oldu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abduenes0    26
SAMOtrophin, 30.08.2024 - 18:34 yazdı:

öncelikle geçmiş olsun değişiminden çok etkilenip çok takdir etmiştim

bunlardan bağımsız olarak konu dışında sormak istediğim bir şey var

hastane ve sorunlarla boğuşma süreci sonrası ne kadarlık bir kilo kaybın oldu?

12 13 günde 5 kilo verip 4 kilo geri aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikra
      Arkadaşlar 12.09.2024 tarihinde hem dahiliye hem ürolojiye kan verdim üroloji sonuçları hala e nabıza düşmedi doktora da gidemedim işten dolayı 5 günde çıkmaması normal mi sizce ?
    • Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

• Yazan: Kubito
      Herkese iyi forumlar, zamanında merdiven altı spor salonunda bilinçsiz yönlendirilmeyle anapolon, dianabol kullanmıştım. 3 er ay ve dozaj arttırarak. Çok şükür herhangi bir problem yada yan etki yaşamadım. Kullandığım dönemlerde herhangi bir vitamin takviye koruyucuda kullanmadım. O dönemlerde cahillikten ne kan tahlili yaptırdım nede başka bir şey. Yakın zamanda @Loving hocam ile bir planlama yapıp sarms kürüne başlayacağım yağ oranım biraz yüksek.  Şuan ki durumda sizde değerlerim nasıl? Bilgilendirme için herkese teşekkürler. @Diver @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.