Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mamibolone

Kür sonrası kan değerlerime göre nasıl bir pct protokolü düzenlemeliyim? bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mamibolone    17

Merhabalar hocam bugün 3. Hafta dolmuştu tahlil yaptırdım.

Tahlil sonuçlarıma göre nasıl bir pct yapmalıyım ? 

IMG_0350.thumb.png.f43c1e2994b83077ccda2d4ae44037ae.png IMG_0351.thumb.png.3a3cc58078c5518e21a45168ebebb942.png IMG_0352.thumb.png.b7b6fbf3433186edfc26fb13793051c7.png IMG_0353.thumb.png.4cecf538537eebe7694fa6c9b2a3235c.png IMG_0354.png IMG_0355.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.399

Progesteron dışında değerler normal. Testislerinde ufalma var mı? Yoksa Günde 50 mg klomen 20 mg tamoksifene başlayabilirsin. 6 hafta yeterli olacaktır. Progesteron için günde bir adet proviron başlamalısın. Son ilacı içtikten 2 hafta sonra kan tahlili yaptır sonuçlarını görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Progesteron dışında değerler normal. Testislerinde ufalma var mı? Yoksa Günde 50 mg klomen 20 mg tamoksifene başlayabilirsin. 6 hafta yeterli olacaktır. Progesteron için günde bir adet proviron başlamalısın. Son ilacı içtikten 2 hafta sonra kan tahlili yaptır sonuçlarını görelim.

Testislerde ufalma az da olsa var hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
mamibolone, 1 dakika önce yazdı:

Testislerde ufalma az da olsa var hocam 

O zaman bir adet ovitrelle vur 6 gün sonra 50 klomen 20 tamoksifene başlayabilirsin. Provironu unutma lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Diver, 7 dakika önce yazdı:

O zaman bir adet ovitrelle vur 6 gün sonra 50 klomen 20 tamoksifene başlayabilirsin. Provironu unutma lütfen.

Provironu ne kadar süre kullanmalıyım ve klomen ve tamoksifene başladığım zaman mı başlamalıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
mamibolone, Şimdi yazdı:

Provironu ne kadar süre kullanmalıyım ve klomen ve tamoksifene başladığım zaman mı başlamalıyım 

Bugün kullanmaya başla kan tahlili verene kadar kesme. Kan tahlilinde yine aynı değerlere baktır. Sonuçları atarsın buraya. Naturelken progesterona baktırmış mıydın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Diver, 7 dakika önce yazdı:

Bugün kullanmaya başla kan tahlili verene kadar kesme. Kan tahlilinde yine aynı değerlere baktır. Sonuçları atarsın buraya. Naturelken progesterona baktırmış mıydın?

Daha önce baktırmadım hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
mamibolone, 1 dakika önce yazdı:

Daha önce baktırmadım hocam 

Tamam dostum. Dediklerimi uygula sıkıntı yaşarsan yazarsın. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Diver, 26 dakika önce yazdı:

Tamam dostum. Dediklerimi uygula sıkıntı yaşarsan yazarsın. Geçmiş olsun.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Pregesteron yüksekliğinin anlamı ne olabilir son olarak 

Diver, 45 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelleyi tekte bir sefer vurmam yeterli mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
mamibolone, 2 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Pregesteron yüksekliğinin anlamı ne olabilir son olarak 

Naturel halini bilmiyoruz belki normalin bu değerlerde. Progesteron yüksekliği libidoyu etkiliyor. Bu kadar yükselmesini istemiyoruz hele de only testo da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
mamibolone, 59 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelleyi tekte bir sefer vurmam yeterli mi 

Hocam ovitrelle var elimde bölmem gerekir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
mamibolone, 30 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelle var elimde bölmem gerekir mi ?

Tek seferde vur dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
Diver, 1 saat önce yazdı:

Tek seferde vur dostum.

Hocam ovitrelle sonrası :

• 6 hafta boyunca
  • 50 mg klomen 
  • 20 mg tamoksifen
  • 25 mg privolon

bu şekilde değil mi hocam mg’lar değişmeyecek değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Ovitrelle Vurduktan sonra 6 gün geçmeli. Dozlar değişmeyecek dostum doğrudur 👌🏻

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17

Merhabalar 12 haftalık only testo kürümden 21 gün sonra dün kan tahlilim sonrası Diver hocam pct için gerekli bilgileri verdi sağolsun. Ben yine de merakımı biraz daha gidermek için sorayım. Testislerde çok az da olsa ufalma gözlemledim. Ovitrelle kullanmadan bu düzelebilir mi ? Kullanmam gerekli ise de nasıl bir kullanım planı yapmalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414
mamibolone, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar 12 haftalık only testo kürümden 21 gün sonra dün kan tahlilim sonrası Diver hocam pct için gerekli bilgileri verdi sağolsun. Ben yine de merakımı biraz daha gidermek için sorayım. Testislerde çok az da olsa ufalma gözlemledim. Ovitrelle kullanmadan bu düzelebilir mi ? Kullanmam gerekli ise de nasıl bir kullanım planı yapmalıyım ?

Ovitrelle seni garantiye alır. Ne olursa olsun PCT ovitrelle / pregnly ile başlamalıdır. Karın bölgesinden tamamını enjekte edip 6 gün sonra klomen + tamoksifen kullanımına başlanmalıdır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ovitrelle seni garantiye alır. Ne olursa olsun PCT ovitrelle / pregnly ile başlamalıdır. Karın bölgesinden tamamını enjekte edip 6 gün sonra klomen + tamoksifen kullanımına başlanmalıdır. 

Anladım hocam ben 1 gün boyunca kullandım. Bugün ovitrelle vursam  ve 6 gün sonra klomen ve tamoksifen başlasam uygun olur mu ? Bir de ovitrelleyi bölerek kullanıyorlar hepsini tekte vurmam sakıncalı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414
mamibolone, 7 dakika önce yazdı:

Anladım hocam ben 1 gün boyunca kullandım. Bugün ovitrelle vursam  ve 6 gün sonra klomen ve tamoksifen başlasam uygun olur mu ? Bir de ovitrelleyi bölerek kullanıyorlar hepsini tekte vurmam sakıncalı mı ?

Ovitrelle erkek üreme sistemi üzerinde çok etkili değil. O yüzden bölmen gerekmez. Başladı isen klomen ve tamoksifene de ara vermen gerekmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Ovitrelle erkek üreme sistemi üzerinde çok etkili değil. O yüzden bölmen gerekmez. Başladı isen klomen ve tamoksifene de ara vermen gerekmez. 

Tamamdır hocam ovitrelle vurduğum gün klomen ve tamoksifene devam ediyorum o zaman 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Hocam ovitrelleyi kaça bölmeliyim ve de kaç gün arayla kullanmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414
mamibolone, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelleyi kaça bölmeliyim ve de kaç gün arayla kullanmalıyım

Bir seferde hepsini vuracaksın. Ve bunu bir sefer yapacaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Bir seferde hepsini vuracaksın. Ve bunu bir sefer yapacaksın.

Hocam ovitrelleyi kol bölgemden vurdurdum farkeder mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414
mamibolone, 20 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelleyi kol bölgemden vurdurdum farkeder mi ?

Fark etmez. Asıl yer karın ama kas içine de oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
rastlantisal, 29.08.2024 - 09:18 yazdı:

Fark etmez. Asıl yer karın ama kas içine de oluyor.

Hocam selamlar serbest testesteron değerimde çıkmış. Sizce düşük mü bir sıkıntı var mı ? İlaç vücuttan çıktıktan sonra alındı tahlil 

IMG_0538.jpeg.ba98928046b50aec3eea08787033da59.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
predacing    0

çam ve sakurada ne diyince bu testleri yaptılar dostum, üroloji mi yoksa dahiliye mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Meister
      İleride rimobolan ve test enantat kürü yapmayı planlıyorum ama kararsızlık yaşıyorum.
      Pct ile vücudum tamemen eskisi gibi çalışıcak mı çalışmıyıcak ise ne gibi eksiklikler olur sizce.
      Sperm üretimi ve kalitesi ne kadar fark edicek ne kadar duygusal olucam vs.
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecimin 13.günü bitti. Ruhsal olarak çok sıkıntı yaşamıyorum fakat libidom yerlerde ve ilişkiye girerken ereksiyon olma durumum zorlaşıyor bu durum normal midir ? 
    • Yazan: Genki
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 haftalık kür detayları:
      Testo Ent. Boldenon Masteron Detaylar:
      Kürü uyguladım. İlaçları bıraktıktan sonra 2 hafta daha Testoya kademeli düşürerek devam ettim. Testislerde bir miktar küçülme var. İlaçları bırakalı 3-4 hafta oldu. Nasıl bir pct protokolü uygulamalıyım bana yardımcı olur musunuz? @metinav @Bay-T @rastlantisal @Diver @AS1L
      Tüm cevaplar için Teşekkürler.

• Yazan: oisobb123
      15 hafta kadar:
      500 sustanon 300 primobolan Kürü yaptım, ardından pct yapmadan 8 hafta geçirdim. Sonrasında 4 hafta 250 test ent kullandım son enjeksiyondan 30 gün sonraki kan testlerim böyle testislerde küçülme yok. Nasıl bir pct protokolü uygulamalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.