Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

napervaq

Testosteron+deca+anapolon kürüne gireceğim bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

napervaq    7

Arkadaşlar merhabalar herkese iyi forumlar.

İlk kürümde

1-20 hafta

• Testo
  • Bolde 400er mg

Araya 6-8 hafta

• 200mg tren enanthate

Şeklinde kullanım yapıp 20 hafta sonrası düşük doz testo kullanıp 23-24 haftalık bir kür bitirmiştim. İnanılmaz güzel verim aldım yıllardır spor yapmanın vermiş olduğu altyapıyla resmen bağımlı oldum :) .

O dönem boyunca ciddi anlamda östrojen sorunu yaşadım, herhangi bir kitle vs hissetmedim, jino olmadım. Bu süreçte düzenli aromasin ve tamoksifen kullanımı yaptım işin ilginç yanı kür bitiminden 1.5 ay sonra PCT yapmak amaçlı test verdiğimde döngüm yerine gelmişti inanamayıp 3 hafta sonra tekrar test verdim ve durumda gözle görülür bir değişiklik yoktu, libido veya sertleşme problemi de yaşamadım hatta bununla ilgili konu açtım ve @rastlantisal hocam yardmcı olmuştu. O dönem ailevi kayıplar yaşamam sebebiyle araya giren bu dönemde sporu çok aksattım düzenim değişti hatta martta bu küre girecektim ancak yine @rastlantisal hocam doğru olmadığını kendimi toplarlayıp kullanmam gerektiğini söylediği için tavsiyelerine uydum. Geçmişi şöyle bir özetledikten sonra şimdi 2. kürüme geçmeyi düşünüyorum. Şuan 81-82 Kg civarında üst çatım her ne kadar iyi durumda olsa da belimde yağlanma var ve üst karın kaslarım hafif görünür şekilde.

Yeni serüvende ise:

• 500 Testo
  • 250 Deca
  • 1-12 hafta ve günlük 25 ila 50 Mg Anapolon

Kullanmayı düşünüyorum. Yanına başka bir ilaç eklemek istemiyorum. Bu süreçte geçmiş dönemi göz önüne alarak düzenli tamoksifen veya aromasin kullanımı yapmam ne kadar doğru olur? Anapolonu kaç mg almalıyım ve günün hangi saatlerinde kullanmam verimi arttır?. Tavsiyeleriniz benim için altın değerindedir, şimdiden teşekkür ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    425
  1. Anapolon: 25 mg ile başlayıp vücudun tepkisine göre 50 mg çıkabilirsin. Sabah ve öğlen iki doza bölerek alabilirsin.
  2. Tamoksifen ve Arimidex: Östrojen kontrolü için arimidex kullanabilirsin. Jinekomasti belirtisi yoksa tamoksifeni düşük dozda kullanabilirsin.
  3. Testosteron ve Deca: 500 mg Testosteron ve 250 mg Deca kullanımı yaygın ve etkilidir.
  4. Karaciğer Koruyucu: Anapolon karaciğer için baskılayıcı olur bu yüzden karaciğer koruyucu mutlaka kullan.
  5. Kardiyo ve Beslenme: Bel bölgesindeki yağlanmayı kontrol etmek için kardiyo ekle ve beslenmeni düzenli tut.

Bu süreçte düzenli kan testi yaparak durumu kontrol altında tutmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    7

Teşekkür ederim desteğiniz için. Elimdeki anapolon tableti 50mglık öyleyse bunu 4 e bölerek günlük 25mg şeklinde kullanmam uygun olabilir. Ayrıca aromasin veya arimidex düzenli kullanmayı düşünüyorum bir önceki sebeplerimden dolayı o sebeple atıyorum haftada 3 kullanım uygun olur mu daha önce bu şekilde ilerleyerek kontrol altında tutmuştum. Ayrıca proviron kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
napervaq, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim desteğiniz için. Elimdeki anapolon tableti 50mglık öyleyse bunu 4 e bölerek günlük 25mg şeklinde kullanmam uygun olabilir. Ayrıca aromasin veya arimidex düzenli kullanmayı düşünüyorum bir önceki sebeplerimden dolayı o sebeple atıyorum haftada 3 kullanım uygun olur mu daha önce bu şekilde ilerleyerek kontrol altında tutmuştum. Ayrıca proviron kullanmalı mıyım?

Anapolon 50 mg tableti 4 bölerek günlük 25 mg olarak kullanabilirsin.

Arimidex haftada 3 kez kullanmak östrojen kontrolü için uygundur.

Kür sırasında libido desteği ve östrojen kontrolü için günlük 25-50 mg Proviron kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412

Merhabalar.

Dozajlar iyi. 

Anapolonu en fazla 6 hafta kullan. 

Decada da 8 haftayı geçmeni tavsiye etmem ancak gidişata göre karar verirsin. 

E2 başına bela olacak deca ve anapolonun olduğu yerde. Bu küre boldenon, rimabolon yada masteron eklemeyi düşünebilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Östrojene yatkın vücudun varsa;

1. 300 testo 200 deca 300 masteron
  2. 400 testo 400 rimobolan 
  3. 400 testo 400 bolde
  4. 300 testo 200 deca 300 bolde

Seçeneklerinden birini uygulamanı tavsiye ederim. Anapolon seni balon gibi şişirecek üstüne östrojeni dengelemekte zorlanacaksın ezbere arimidex kullanmanı tavsiye etmiyorum. Büyüme küründe östrojeni baskılamayı düşünüyorsun... Karaciğerini çok yoracak.

Anapolon kullanan bir arkadaşın karaciğer değerleri çok yükseldi hastaneye yatırdılar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    7

Hocam karaciğer değerlerim bir önceki kürümde 45-50 alt ast hiç geçmedi ancak östrojen 200lerde gezinince haftalık 3 adet aromasin kullandım. Bu kürümde de bu şekilde ilerlemem doğru olur mu? Ayrıca proviron kullanmam gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
napervaq, 7 dakika önce yazdı:

Hocam karaciğer değerlerim bir önceki kürümde 45-50 alt ast hiç geçmedi ancak östrojen 200lerde gezinince haftalık 3 adet aromasin kullandım. Bu kürümde de bu şekilde ilerlemem doğru olur mu? Ayrıca proviron kullanmam gerekir mi

Deca kullanacaksan eğer progesteronun aşırı artma ihtimali var bu da decadick dediğimiz soruna yol açabiliyor. Proviron kullanabilirsin sana kalmış açıkcası ben deca kürümde kullanmadım sorun hissedersen kullan yada önlem amaçlı kullan.  Kullanacağın marka nedir bilmiyorum ben anapolonu verebileceği zarardan ötürü riskli buluyorum. Sırf merakımdan geçen sene anapolon aldım korkumdan kullanamadım :D Ben burda uyarıyorum ki riskleri bil ona göre yolunu çiz ona göre tedbir al :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    33
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Deca kullanacaksan eğer progesteronun aşırı artma ihtimali var bu da decadick dediğimiz soruna yol açabiliyor. Proviron kullanabilirsin sana kalmış açıkcası ben deca kürümde kullanmadım sorun hissedersen kullan yada önlem amaçlı kullan.  Kullanacağın marka nedir bilmiyorum ben anapolonu verebileceği zarardan ötürü riskli buluyorum. Sırf merakımdan geçen sene anapolon aldım korkumdan kullanamadım :D Ben burda uyarıyorum ki riskleri bil ona göre yolunu çiz ona göre tedbir al :) 

hocam provironu decanın sebeb olduğu deca dick içinmi kullanıyoruz, deca küründeyim 1-2 haftadır deca dick sorunundan müzdaribim 1 haftadır dostinex kullanıyorum pek bir işe yaramadı yanına provironda eklesem iyi olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
ahmet377, 20 dakika önce yazdı:

hocam provironu decanın sebeb olduğu deca dick içinmi kullanıyoruz, deca küründeyim 1-2 haftadır deca dick sorunundan müzdaribim 1 haftadır dostinex kullanıyorum pek bir işe yaramadı yanına provironda eklesem iyi olurmu 

Dostum progesteronu düşürmek için dht türevi ilaç öneriyoruz. Senin sorunun progesteron mu, prolaktin mi yada yüksek östrojen mi bilmiyoruz. Ezbere ilaç kullanımı seni daha kötü duruma sokabilir. Bu yüzden kan tahlili yaptır yeni konu aç üzerine konuşalım. Hangi ilacı kaç haftadır kullanıyorsun dostinex vs ne kullandıysan yazmalısın. Aşağıya attığım testleri yaptır.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Hdl,ldl,Trigliserid 
  • D, demir ve b12
  • Dht
  • Progesteron
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    33

hocam bunları devlet hastanesinden ürolojiden direk yaptırabiliyormuyum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
ahmet377, 2 dakika önce yazdı:

Üroloji yada dahiliyeciye gitmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
napervaq, 8 saat önce yazdı:

Hocam karaciğer değerlerim bir önceki kürümde 45-50 alt ast hiç geçmedi ancak östrojen 200lerde gezinince haftalık 3 adet aromasin kullandım. Bu kürümde de bu şekilde ilerlemem doğru olur mu? Ayrıca proviron kullanmam gerekir mi?

Test yaptırıp ona göre kullanmak en doğrusu. Doz ayarlamasını testlere göre yapıyoruz. Proviron konusunda zaten sevgili dostum @Diver gerekeni söylemiş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
ahmet377, 11 saat önce yazdı:

Devlet hastanelerinde aile hekimleri var. Ben aynı gün randevu bulabilmiştim. hastaneye gidip mhrs üzerinden randevu aldım sıra çok olmuyor direk derdini anlat tahlil sıranı al

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149

Planlaman iyi kardeşim bu süreç işler allahın izniyle. 1 gün arayla karın kası çalışmanı ve 15-20 dakika kardiyo eklemeni öneririm sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    7

Hepinize cevapları için çok teşekkür ederim. Kafama asıl takılan kısım şu; ben önceki kürümde düzenli haftalık 3 aromasin alarak östrojenimi sabitleyebilmiştim ve bu süreçte 2 haftada bir kan testine giderek bu durumu analiz edip kafama göre hareket etmemiştim ancak bunu kürün 8 10.haftasında düzene bindirebildik.

Şu aşamada dün ilk enjeksiyonu yaptım şayet yine bu tarz bir aromasin veya arimidex kullanımı yapacağımı farzedersek bunlara ne zaman başlamalıyım kürün kaçıncı haftasından itibaren östrojen fırlamaya başlar? aynı şekilde provirona da direkt başlamalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149
napervaq, 41 dakika önce yazdı:

Hepinize cevapları için çok teşekkür ederim. Kafama asıl takılan kısım şu; ben önceki kürümde düzenli haftalık 3 aromasin alarak östrojenimi sabitleyebilmiştim ve bu süreçte 2 haftada bir kan testine giderek bu durumu analiz edip kafama göre hareket etmemiştim ancak bunu kürün 8 10.haftasında düzene bindirebildik.

Şu aşamada dün ilk enjeksiyonu yaptım şayet yine bu tarz bir aromasin veya arimidex kullanımı yapacağımı farzedersek bunlara ne zaman başlamalıyım kürün kaçıncı haftasından itibaren östrojen fırlamaya başlar? aynı şekilde provirona da direkt başlamalı mıyım?

şimdi öncelikle biraz endişeli gördüm seni östrojen yan etkisi bastırması en kolay şeylerden birisi.

her enjeksiyon günü yarım tab aromasin alırsan bi sorun çekmen imkansıza yakın olacaktır. Sulu görüneyim ama jinoyla uğraşmayayım dersen

2 günde bir 40mg tamoksifen alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Aromasin yerine arimidex tercih etmelisin dostum. Aromasin kalıcı hasar verme ihtimali var forumda daha önce konuşuldu bulamadım şimdi. Östrojen seviyesi ilerleyişi ilk kürüne göre bile aynı olmayacaktır. Şu hafta şuraya çıkar diye net konuşamayız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    7
Vezuchiy, 10 dakika önce yazdı:

şimdi öncelikle biraz endişeli gördüm seni östrojen yan etkisi bastırması en kolay şeylerden birisi.

her enjeksiyon günü yarım tab aromasin alırsan bi sorun çekmen imkansıza yakın olacaktır. Sulu görüneyim ama jinoyla uğraşmayayım dersen

2 günde bir 40mg tamoksifen alabilirsin.

çok teşekkür ederim. hayatında ağzına antibiyotik sokmaya korkan insan böyle işlere girince bu tarz pimpirikler oluyor maalesef :).2 Hafta sonra bir test vererek duruma göre dediğiniz gibi enjeksiyon günleri arimidex alacağım. bakalım hayırlısı artık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bunuyazanTosun
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İran da eczane de deca satılıyor arkadaşlar bunu sağlık için kullanan insanların yanına testesteron eklediğini hiç sanmıyorum. Tek başına DECA kullanmak hakkın da ne düşünüyorsunuz ? Decanın tedavi edici özelliği var natürel bir arkadaşım var sürekli sakatlıklarla uğraşıyor hediye etsem, iyi olur mu sizce, yanına testo eklemez ama ?
    • Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      AAklımdan npp kullanımı geçiyor.
      Eğer ki deca dick gibi bi durum yaşanırsa npp bıraktıktan ne kadar süre sonra deca dick etkisi kalkar?
      Elimden geldiğince prolaktin ve e2yi dengede tutmaya çalışıcam.
      Şimdiden hepinize teşekkürler.
    • Yazan: gazomika
      Haftalık 250 mg testo vurmayı düşünüyorum only testo gideceğim. Bir hocayla görüştüm 250 mg kür için düşük 250 mg efektif olmayan bir doz vücuda girince side effect değeri aynı dedi öyle mi gerçekten?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Wgestelx
      Ben haftalık 250mg gibi bir dozla only testosteron kürüne başlamıştım. Ama ani bir kararla kürü 500mg testoya çektim yani 2 ampul vurucam, enanthate esterinin yarılanma ömrünün 4 gün olduğunu göz önünde bulundurursak, pazartesi 1ml , cuma 1ml toplam 2ml(500mg) şeklinde bir enjeksiyon planlaması uygun mudur?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.