Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bakkal

Mk677 sarm kullanırken hangi vitaminleri kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

Bakkal    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Mk677 kullanırken herhangi bir vitamine ihtiyaç var mıdır?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    424

MK-677 kullanırken doğrudan zorunlu bir vitamin ihtiyacı yoktur.

Ancak:

• D vitamini
  • magnezyum
  • çinko
  • omega-3
  • multivitamin

Gibi takviyeler genel sağlık ve MK-677 etkilerini desteklemek için faydalı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    504

Jaraciğer koruyucularını da eklemeni tavsiye ederim. Neden ? Çünkü karaciğer toksitesi yapabiliyor.

• king size black guardian
  • liv 52 yada nac 600 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Jaraciğer koruyucularını da eklemeni tavsiye ederim. Neden ? Çünkü karaciğer toksitesi yapabiliyor.

• liv 52 yada nac 600 

Tamamdır hocam sağolun

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
SERKO, 3 saat önce yazdı:

• liv 52 yada nac 600 

Hocam eczane ürünümü liv52 hepsiburada da falan var ama güvenilirmidir bilemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    504
Bakkal, 1 dakika önce yazdı:

Hocam eczane ürünümü liv52 hepsiburada da falan var ama güvenilirmidir bilemedim 

sıkıntısız alabilirsin king size ın yanına nac da ekleyebilirsin liv alamıyorsan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
SERKO, 58 dakika önce yazdı:

sıkıntısız alabilirsin king size ın yanına nac da ekleyebilirsin liv alamıyorsan

350 lira liv hocam ismi himalaya lı birsey, alabilirim yani sağolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
matiquew133    1
SERKO, 4 saat önce yazdı:

• liv 52 yada nac 600 

mk677 +rad 140 küründeyim nac 600'ü her gün mü içmem gerekli?

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.398
Bakkal, 19 dakika önce yazdı:

350 lira liv hocam ismi himalaya lı birsey, alabilirim yani sağolun 

Çok fazla sahtesi var ona güvenme dostum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
Diver, 33 dakika önce yazdı:

Çok fazla sahtesi var ona güvenme dostum. 

Hocam nerden bulabilirim orijinal?

matiquew133, 34 dakika önce yazdı:

mk677 +rad 140 küründeyim nac 600'ü her gün mü içmem gerekli?

Hocam ne zamandır kürdesiniz sorun yasadınızmı simdiye kadar kan testi veriyormusunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
matiquew133    1
Bakkal, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ne zamandır kürdesiniz sorun yasadınızmı simdiye kadar kan testi veriyormusunuz?

Hocam 2. haftadayım 1 gün sonra 3. haftaya giricem küre girmeden verdim kan testi. 4. hafta da belki bir daha veririm. Bu arada etkisi hala gelmedi sarmların noxy kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    201

Sadece nac600 al onda da zorunda değilsin orjinal ise ürün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
matiquew133, 18 dakika önce yazdı:

Hocam 2. haftadayım 1 gün sonra 3. haftaya giricem küre girmeden verdim kan testi. 4. hafta da belki bir daha veririm. Bu arada etkisi hala gelmedi sarmların noxy kullanıyorum

Hocam kan testi verince benide bilgilendirebilirseniz çokçok sevinirim

EmreGundi, 17 dakika önce yazdı:

Sadece nac600 al onda da zorunda değilsin orjinal ise ürün

Tamamdır hocam sağolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.398
Bakkal, 34 dakika önce yazdı:

Hocam nerden bulabilirim orijinal?

İsim veremiyorum. İnternetten bulabileceğini sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
Diver, 4 dakika önce yazdı:

İsim veremiyorum. İnternetten bulabileceğini sanmıyorum.

Tamam hocam sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    504

güvenemiyorsan ki benim sivilcelerimi geçiren tek başına liv 52 olmştur şöyle yapabilirsin

black guardian+nac 600 hergün 

mk-677 sivilce yapıyor konuyla alakalı çok geri dönüş aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
SERKO, 12 dakika önce yazdı:

güvenemiyorsan ki benim sivilcelerimi geçiren tek başına liv 52 olmştur şöyle yapabilirsin

black guardian+nac 600 hergün 

mk-677 sivilce yapıyor konuyla alakalı çok geri dönüş aldım

Tamam hocam sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
matiquew133, 5 saat önce yazdı:

Ne zaman başlıyor bunun etkisi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424
turhanoğlu, Şimdi yazdı:

Ne zaman başlıyor bunun etkisi

SARMs'ların etkisi genellikle 2-4 hafta içinde hissedilir ancak bu süre kişisel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.408

MK677 ile ilave bir şey kullanmaya gerek yok normalde. 100 denek üzerinde yapılan 2 yıllık gözlemlerde (bilimsel) tek şikayet eklem ağrısı. Onun harici karaciğer değerlerinde yükselme, sivilce gibi sorunlar görünmüyor. Zaten teknik olarak görünmesi için bir sebep yok. Yaptığı tek şey vücutta büyüme hormonu salınımını tetiklemek. Bu vesile ile MK kullanırken özellikle bir şey kullanmana lüzum yok. Arada bir kan testi yaptırıp eksik gedik ne ise onu tamamlamak en doğrusu.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

MK677 ile ilave bir şey kullanmaya gerek yok normalde. 100 denek üzerinde yapılan 2 yıllık gözlemlerde (bilimsel) tek şikayet eklem ağrısı. Onun harici karaciğer değerlerinde yükselme, sivilce gibi sorunlar görünmüyor. Zaten teknik olarak görünmesi için bir sebep yok. Yaptığı tek şey vücutta büyüme hormonu salınımını tetiklemek. Bu vesile ile MK kullanırken özellikle bir şey kullanmana lüzum yok. Arada bir kan testi yaptırıp eksik gedik ne ise onu tamamlamak en doğrusu.

Tamamdır hocam çok sağolun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Baris10
      Selamlar, 8 haftadır sarms küründeyim. Mental hep bir çöküşte, sürekli depresifleşiyorum. Kütle arttıkça mental düşüyor. Günlük hayatım zaten karmaşık geçiyor üstüne ilaçların da etkisi olunca iyice mod düşüyor, anksiyete vs. tetikleniyor diye düşünüyorum. Bu durum için tavsiyesi olan var mı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: 24.oguzz
      Merhabalar tamamen yağ yakmaya odaklı bir ay hedefledim bütçem suanlık 1 adet sarmsa yettim kür yapamıyucam yani sr9009mu yoksa cardarine mi tercih ediyim sizce makroları tam alabiliyorum günde 1500 2000 kalori arası alıp üstüne 1.5 saat tam tempo basketbol idmanı yapıyprum yaklasık 1000 1200 kaloride o yakıyor bu idman her gün var bu idman varken gym yaparken günde 1500 2000 kalori almak bana çok koymuyor kilo 94 boy 180.
    • Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.