Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eivor

1 yıldır aktif spor yapmama rağmen son 5 aydır gelişim kaydedemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

eivor    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Yaklaşık 1 yıl 3 ay önce çok zayıf olduğum için ve kötü gözüktüğüm için spora başlamaya karar verdim ilk 8-9 ayda 52 kilodan 70 kiloya ulaştım ve eskisinden daha iyi görünmeye başladım ama son 5 aydır ağırlıklarım artmasına rağmen vücudumda değişim olmadığını fark ettim bunun sebepleri neler olabilir ?

WhatsApp Görsel 2024-08-07 saat 22.29.21_ea0401b5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    426

Son 5 aydır vücudunda değişim olmamasının sebebi, antrenman programına vücudunun alışmış olması, yeterince beslenmemen ya da dinlenmemen olabilir. Kaslarını daha fazla zorlayacak yeni bir program denemeli, protein ve kalori alımını artırmalı, yeterince uyuduğundan emin olmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292

Steroid+peptide var mı yoksa gelişim bekleme natürel bir yere kadardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu    3
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Steroid+peptide var mı yoksa gelişim bekleme natürel bir yere kadardır 

Hocam, henüz arkadaşın ilk yılı. Bir yıl içerisinde genetik sınıra ulaşması çok zor. İlaç yoksa gelişim bekleme demek pek doğru değil, kânımca. Bunun yerine antrenman ve beslenme programını değiştirmesi daha doğru olmaz mı sizce de?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    292
gönderildi (düzenlendi)
Deu, 25 dakika önce yazdı:

Hocam, henüz arkadaşın ilk yılı. Bir yıl içerisinde genetik sınıra ulaşması çok zor. İlaç yoksa gelişim bekleme demek pek doğru değil, kânımca. Bunun yerine antrenman ve beslenme programını değiştirmesi daha doğru olmaz mı sizce de?

Özendirmek gibi olmasın, ilk 2 ay gym kokusunu içine çekip antreman beslenmesini bir düzene oturtup da küre giren yarışma yapan var. Arkadaşın kaç yıl beklemesi gerekiyor bir küre girmek için, atomu parçalamıycak kürsüz dört dörtlük vücud yapamayacağını herkes biliyordur. Bu sporun da bir raconu vardır iki iki dört eder testo boldeyle de bir yere kadar aynı natürelde olduğu gibi bu işin içinde olan anlıyordur beni kademe kademe 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Boyun kaç? Uzun gibi geldin bana, boyuna göre kilon az bence. Tabi hedefin ne bilmiyorum.

Kalorilerini arttırmayı dene. Bir de fiziksel görünüşün değişmediğine nasıl kanaat getirdin? Ölçü alıyor musun? Sadece aynaya bakarak anlamayabilirsin. Ayrıca ağırlakların artıyorsa kesinlikle gelişim vardır. Hipertrofi kazanımı beklediğin gibi olmasa da güçlenmişsindir. Kalorileri temiz bir şekilde arttırıp antrenman programındaki basit revizelerle istediğine ulaşabilirsin bence.

edit: bir daha baktım çok da uzun olmayabilrsin xd. ama 165-170 arası değilsen ki değil gibisin, 70 kilo takıldığın bir kilo olmamalı bence.

tarihinde dips enjoyer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eivor    0
gönderildi (düzenlendi)
dips enjoyer, 42 dakika önce yazdı:

Boyun kaç? Uzun gibi geldin bana, boyuna göre kilon az bence. Tabi hedefin ne bilmiyorum.

Kalorilerini arttırmayı dene. Bir de fiziksel görünüşün değişmediğine nasıl kanaat getirdin? Ölçü alıyor musun? Sadece aynaya bakarak anlamayabilirsin. Ayrıca ağırlakların artıyorsa kesinlikle gelişim vardır. Hipertrofi kazanımı beklediğin gibi olmasa da güçlenmişsindir. Kalorileri temiz bir şekilde arttırıp antrenman programındaki basit revizelerle istediğine ulaşabilirsin bence.

edit: bir daha baktım çok da uzun olmayabilrsin xd. ama 165-170 arası değilsen ki değil gibisin, 70 kilo takıldığın bir kilo olmamalı bence.

180 boyundayım dediğin gibi boyuma göre kilom az 10 kilo daha almayı hedefliyorum.

tarihinde eivor tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu    3
Tr3n, 7 saat önce yazdı:

Özendirmek gibi olmasın, ilk 2 ay gym kokusunu içine çekip antreman beslenmesini bir düzene oturtup da küre giren yarışma yapan var. Arkadaşın kaç yıl beklemesi gerekiyor bir küre girmek için, atomu parçalamıycak kürsüz dört dörtlük vücud yapamayacağını herkes biliyordur. Bu sporun da bir raconu vardır iki iki dört eder testo boldeyle de bir yere kadar aynı natürelde olduğu gibi bu işin içinde olan anlıyordur beni kademe kademe 

Dediklerine katılıyorum, hocam. Yine de en azından 2.5-3 yıl kadar bir spor geçmişinin olması daha hoş olur fikrimce. Bu süreçte kendi vücudunu vesaire de biraz daha tanımış olur. Sevgilerle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berke33    1

iyiakşamlar bence gelişememnin sebebi antrenman hacmin ve yetersiz beslenme kalori takibi yapmanı tavsiye ediyorum biraz cicibebe takviyesinin bir zararı olmaz ve antrenman programındaki genel hacmini gözden geçir kendini biraz daha zorlayabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

gelişme kat edemiyorsan büyük ihtimal aynı şeyleri yapıyorsun demektir genelde gelişememenin en büyük sebebi yetersiz kalori oluyor seninde kilona boyuna baktığımızda zaten bunu rahat bir şekilde görüyorum kaloriyi arttırmazsan ağırlıklarında zaten gözle görülür bir şekilde artmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vatan
      Selamünaleyküm dostlar. Spor yapcam ama antrenman program nerden bulabilirim. Hocaların ücretleri maddiyatli yüksek benim ekonomime göre. İlginiz için teşekkürler 
    • Yazan: Mert0735
      Merhaba Arkadaşlar Nasılsınız?
      3 GÜN GİT 1 GÜN OFF 3 GÜN GİT 1 GÜN OFF ŞEKLİNE YAPIYORUM HER SET FAILURE EKSİK FAZLA GÖRDÜGÜNÜZ BİR ŞEY VAR MI?

• Yazan: Ağırlık
      Benim sporum 2 saati buluyor çok mu fazla anlamadım mesela göğüs ve arka kol  10 hareket var desek aralarda da dinleniyorum 2 saati buluyor.
      Kaç saat sürmeli bir spor ?
    • Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhabalar,
      Yaş 24 Boy 178 Kilo 74 Yağ oranım ise %10-12 aralığındadır Kullanacağım ilaçlar;
      1-8 Hafta arası 250mg Testosteron Enanthate 6-17 Hafta arası 200/300mg Rimobolan  8-18 Hafta arası 500mg Testosteron Enanthate 18-20 Hafta arası 250 Testosteron Enanthate Kullandığım ve kullanacağım ekstralar;
      Omega-3, Demir Dikeni, Deve Dikeni, ZMA, Demir, B-Complex, Devit-3, Kreatin Genel olarak bugüne kadar öğrendiğim bilgiler, insanların paylaştığı deneyimler ve en çokta bu forumdan edindiğim değerli bilgiler ile sizlerle kür, antrenman ve beslenme programımı paylaşmak istedim. Sizlerden paylaşımlarım ile ilgili yorumlar, tavsiyeler almak beni hem bir adım ileri taşıyacaktır hem de hatalarım var ise düzeltmemi sağlayacaktır. Şimdiden yardımcı olmak isteyecek herkese teşekkür ediyorum. @rastlantisal Abi en çok senin paylaşımlarını, yorumlarını okudum ve senden çok fazla şey öğrendim, öğrenmeye devam edeceğim inşallah, eğer inceleyip yorum yapma fırsatın olursa senin tavsiyelerini mutlaka bekliyor olacağım.
      Kür programım resimdeki gibidir, ilaç dozajları veyahut pct ilaçlarının kullanım zamanı ve dozajları kür içerisinde ve sonrasında alacağım kan değerlerim ile mutlaka değişime uğrayacaktır. Kesinlikle ezbere hareket etmeyeceğim, görseldeki kullanımlar şimdilik tamamen temsilidir. 

Kür öncesinde doğal test sonuçlarım;

İlerleyen haftalarda gelen test sonuçları ile değerlerin güncel halini paylaşacağım.
      Ekstra olarak ilgisini çeken, merak eden olursa diye güncel beslenme ve antrenman programımı da ekliyorum.

Buraya kadar okuyan yardımcı olan, olmayan herkese vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın!
    • Yazan: Emin982
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürün ikinci ayının ortasındayım
      Haftalık:
      500 testo ent 500 bolde ent 200 tren ent Yapıyorum 6 gündür idman yok tatilden dolayı 4-5 gün daha olmayacak totade 10 yani ama iğneleri yapıyorum hafta iki enjekte bir zararı olur mu yapmak mı doğru yoksa yapmamak mı beslen her zamanki gibi sağlıklı onda problem yok görüşlerinizi bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.