Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

barisates

Diyet dönemi karşılaşılan zorluklarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Önerilen İletiler

barisates    19

Merhaba arkadaşlar nasılsınız,

Bu konuyu tamamen dertleşmek için açtım diyet olayını yapmak çok zor geliyor hayatımı çok etkiliyor 50-100gr arası karb çok zorlamaya başladı 0 enerji depresif bir ruh hali hem işimi hem hayatımı etkiliyor şuan güncel formum bu şekilde hayatı kendime ziyan etmektense biraz daha kontrollü gitmeyi düşünüyorum siz bu tür durumlarda ne yapıyorsunuz?

Şuan ki güncel kürüm:

• 500mg testo (noxy lab)
  • 400mg masteron (noxy lab)

Uzun ester burak hocam yardımcı oldu 200mg tren (optimum pharma çok çalıştığını sanmıyorum) 2 haftadır bu kürü yapıyorum sizin bu konuda fikirleriniz nedir öğrenmek isterim teşekkürler. :)

rfdgf.thumb.png.cc383122dbc3f0025cb8f1af0d19d45e.png

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.502

Sana 2 farklı metot önerebilirim.

• Doldur boşalt şeklinde karb alımı.
  • Kaloriyi çok kısmadan kardioyu artırarak definasyon.

Her iki durumda da mental olarak daha iyi hissedersin. 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19

1 gün 0 bir gün doldurmayı düşünüyorum hocam mantıklı mı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35

hocam benim için bulk yapmak her zaman diyetten daha zor gelmiştir, o tıka basa yemenin getirdiği sürekli bi şişkinlik, sindirimle uğraşmaktan halsizlik, kan şekeri dengesizliği vs. çekilecek gibi değil. En azından bu etkileri yaşamıyorsundur, bence bu açıdan bakıp kendini biraz da olsa motive edebilirsin. :)

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    20

Antrenman günleri karb yükseltmek off günler karbı düşürüp proteini yukseltmek en mantıklı yol bence eğer diyet hızlı ilerlesin diyorsan yağı 0 a kadar düşürebilirsin zaten dışarıdan geliyor hormon

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    20
oisobb123, Bir saat önce yazdı:

Antrenman günleri karb yükseltmek off günler karbı düşürüp proteini yukseltmek en mantıklı yol bence eğer diyet hızlı ilerlesin diyorsan yağı 0 a kadar düşürebilirsin zaten dışarıdan geliyor hormon

Ben en az 9 civarına düşebilmiştim fiziksel güç gerektiren bir işte çalıştığım için saldım diyeti çok zorluyordu

20240604_184847.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19
oisobb123, 57 dakika önce yazdı:

Ben en az 9 civarına düşebilmiştim fiziksel güç gerektiren bir işte çalıştığım için saldım diyeti çok zorluyordu

çok iyi yağ oranı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100

Şu an bulktayım ve inan bana diyeti dört gözle bekliyorum. Çok yemek yemek kadar vücudu ve insanı yoran bi durum yok bence

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    66

Bu sporda ortası yok ya yemekten nefret edene kadar kusana kadar yiyorsun yada aç kalıyorsun. Çok garip bir spor.

• Beğen 2
  • +1 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    20

Eğer vaktin varsa bence maintanance kalorinde rahat rahat takılıp akşam saatlerinde sağlam kardiyolar ile açığını yapıp gece mışıl mışıl uyuyabilirsin :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
YoungWolf, 27 dakika önce yazdı:

Bu sporda ortası yok ya yemekten nefret edene kadar kusana kadar yiyorsun yada aç kalıyorsun. Çok garip bir spor.

En güzel yanı da o değil mi zaten 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    66
Tony Montana, Şimdi yazdı:

En güzel yanı da o değil mi zaten 😅

Güzelde. Bazen hayattan soğutmuyor değil 😀

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    146

Öyledir kardeşim seni çok iyi anlıyoruz hele 120 kg dan 108 lere düşüp kaloriyi 1500-1800 lere çekince insan hayattan soğuyor ama çok sürdürebilir değil cut sadece yaz öncesi vur kaç sonra 2500 kcal tekrar her güzel şeyin bir bedeli var malesef :)) 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502

1 gün dolu 1 gün boş yerine dayanabildiğin yere kadar boş sonra doldur yapmak daha iyi. Doldur yaparken de tatlının gözüne gözüne vurma :)

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?
    • Yazan: Dagcıkomando
      Ekimde küre gireceğim için yağ fazlamdan kurtulmaya çalışıyorum, bu yüzden 1.5 aydır diyetteyim.1500 kalori civarı geziyorum bazı günler 1200e kadar düşebiliyorum bazı günler 2000e yükselebiliyorum. Basit şeker 0 yumurta, kırmızı et ve ton balığının içindeki yağlar dışında yağ 0. Açlık hissinde hiç problem yok fakat 2,3 haftadır kaygı ve negatif düşünmede aşırı bir artış var, yavaş yavaş depresif olduğumu hissediyorum.
      Vereceğiniz tavsiyeler, tecrübeleriniz nelerdir?
    • Yazan: Tribal
      Kişisel özelliklerim:
      30 yaşındayım 3 sene öncesi 1 yıl kadar aktif spor yaptım %30'ların üzerinde yağ oranım var 83 kiloyum Definasyon kürü yapmak istiyorum ve bu benim ilk kürüm olacak. Amacım %15 seviyelerinin altına inmek yağ oranı olarak. Şuan aktif spora başlayalı ortalama 2 ay kadar oldu. Verdiğim bireysel özelliklerim ve hayalim doğrultusunda nasıl bir kür dizayn etmeliyim? Eylül gibi yurtdışına çıkacağım ilaçlarımı oradan temin edeceğim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: seytan9
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Yağ yakım için ve biraz kütle eklemek için 7-10k arası nasıl bir kür süreci önerirsiniz?
      Yaş: 21 Kilo: 139 Bilinen herhangi bir hastalık: Egzama dışında herhangi bir hastalığım bulunmuyor Spor geçmişi: 14 yaşımdan beri aralıklı olarak neredeyse her yıl bir süre yaparım yaklaşık 15-20 kilo verip salarım. Daha önce küre girmedim, 2020 yılında Ventolin + T3 kullandım, 2022 yılında Clenbuterol. Başka herhangi ağır ilaç kullanmadım.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: AugCommand
      Merhaba,
      Yaş: 35 Boy: 180 Kilo: 100 Yağ yakmak istiyorum, daha önce forumda belirlemiştim alacağım ürünleri ancak isimlerini unuttum. İki sarms birlikte kullanılıyor, sanırım iştah kapatmayla ve yüksek enerji vermeyle ilgiliydi. Siz yağ yakımı için hangi sarms ikilisini tavsiye edersiniz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.