Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetphenylprop

Sizce ilk bulk kürümün dozları yeterli mi?

Önerilen İletiler

Totalde haftalık 500mg sustanon,200mg trenbolone acetate,günlük 50mg proviron,uyku öncesi 2.5iu sabah 2,5 iu hygetropin,10 iu novorapid

nac1200 günlük 2 tablet, yeterli proteini alıyorum,750 pirinç yiyorum ama kürün sonlarında 1kgye kadar çıkarırım,bol bol yeşillik tüketiyorum

totalde 12 haftalık bir blast cycle

Blast sonrası cruise olarak 125mg testosteron enanthate ve 5iu hygetropin alacağım en kötü 1 ay dinlenirim

177 72kg 12 yağ oranı

sizce dozlar nasıl veya başka öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

makro1178, 15 dakika önce yazdı:

Günlük çiğ 750gr pirinç maşallah

iştah açık hocam akıyor ama gün içinde de aktifim yani 15k adımımda var onunda etkisi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    4

kral bu diyetle nasıl bir kütlede olduğunu çok merak ediyorum form fotoğrafı atabilir misin ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx, 4 saat önce yazdı:

kral bu diyetle nasıl bir kütlede olduğunu çok merak ediyorum form fotoğrafı atabilir misin ?

Buraya nasıl fotoğraf atacağımı bilmiyorum fakat profile girince bı foto çıkıyor 1 hafta önceki formum 

Ayrıca hipertiroidim var ve gün içinde de aktifim çevreme gorede,kendimi bildim bileli cok yerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Dostum kusura bakma ama bu kürü kim planladı ? 
12 hafta Sustanon ve tren ace kullanıp 1 ay dinlenirim diyorsun bu mantığa nasıl eriştin ? Neden direkt insülin ile başlıyorsun? Bulk kürü ise neden tren uzun ester tercih etmedin de ace tercih ettin ? Kusura bakma ama 72 kilo olup nasıl 12 hafta boyunca çiğ 750 pirinç yiyeceksin? Daha önce yapmadığın çok belli çok mantıksız bir planlama olmuş. Ha birde 12 yağ oranında olup insülin vurmak sadece seni daha da yağlandırır 

• Beğen 2
  • +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Dostum kusura bakma ama bu kürü kim planladı ? 
12 hafta Sustanon ve tren ace kullanıp 1 ay dinlenirim diyorsun bu mantığa nasıl eriştin ? Neden direkt insülin ile başlıyorsun? Bulk kürü ise neden tren uzun ester tercih etmedin de ace tercih ettin ? Kusura bakma ama 72 kilo olup nasıl 12 hafta boyunca çiğ 750 pirinç yiyeceksin? Daha önce yapmadığın çok belli çok mantıksız bir planlama olmuş. Ha birde 12 yağ oranında olup insülin vurmak sadece seni daha da yağlandırır 

Ben 90 kiloyken bile o kadar yemiyordun 72 kiloda 300 çiğ yesen kilo alcan şöyle bir şeyde var kas kütlen fazla desem o kiloda ne kadar fazla olabilir t3 ün filan yüksek olabilir fakat 72kg de 750 çiğ pirinci yakıcak kadar bir şey yok ilk kürden rastgele tüm tuşlara basmış.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421
Ahmetphenylprop, 19 saat önce yazdı:

Totalde haftalık 500mg sustanon,200mg trenbolone acetate,günlük 50mg proviron,uyku öncesi 2.5iu sabah 2,5 iu hygetropin,10 iu novorapid

nac1200 günlük 2 tablet, yeterli proteini alıyorum,750 pirinç yiyorum ama kürün sonlarında 1kgye kadar çıkarırım,bol bol yeşillik tüketiyorum

totalde 12 haftalık bir blast cycle

Blast sonrası cruise olarak 125mg testosteron enanthate ve 5iu hygetropin alacağım en kötü 1 ay dinlenirim

177 72kg 12 yağ oranı

sizce dozlar nasıl veya başka öneriniz var mı?

Bu plan genel olarak makul görünüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    25

Hiç gereği olmayan karışık bir planlama. Ve boy kilo oranına bakarsak genetik harikası değilsen inanki steroid kullanmana bile gerek yok.. küçümsemek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Bu forumda çoğu kişi doğal sınırlarına yaklaşmadan steroid planlamalarına giriyor, trenbolonlar, büyüme hormonları kullanıyor :)

Bolde-testo- turinabol tarzı temiz planlamalar mevcutken bu tarz yoğun kür planlamalarına insan anlam veremiyor. Tabii ki herkesin hedefi başka ancak hiç gerek yok. Özellikle daha belirli bir altyapı oluşturmadan.. Benim sana samimi tavsiyem bu planlamaları boşver, vücuduna aşırı yük bindirecek , seni yoracak şeyler bunlar.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gönderildi (düzenlendi)
godofdark, 19 dakika önce yazdı:

Hiç gereği olmayan karışık bir planlama. Ve boy kilo oranına bakarsak genetik harikası değilsen inanki steroid kullanmana bile gerek yok.. küçümsemek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Bu forumda çoğu kişi doğal sınırlarına yaklaşmadan steroid planlamalarına giriyor, trenbolonlar, büyüme hormonları kullanıyor :)

Bolde-testo- turinabol tarzı temiz planlamalar mevcutken bu tarz yoğun kür planlamalarına insan anlam veremiyor. Tabii ki herkesin hedefi başka ancak hiç gerek yok. Özellikle daha belirli bir altyapı oluşturmadan.. Benim sana samimi tavsiyem bu planlamaları boş ver, vücuduna aşırı yük bindirecek , seni yoracak şeyler bunlar.

Her kelimesine katılıyorum. Kalemine sağlık.

*********************************************************************************************************************

Bana kalsa hiç bunlara gerek yok. 250 only testosteron Enhantate ile başlarım. Kademe kademe büyüyebildiğim yere kadar büyür orada doz artırırım. Ondan da azami verimi alınca yanına hafif bir anabolik ekler sonra da PCT yaparım. PCT'den sonra kürde geçen toplam sürenin (KÜR + PCT için geçen süre) yarısı kadar ilaçsız devam eder ne kazanmışım buna bakarım. 

Siz istiyorsunuz ki bütün tuşlara aynı anda basıp efsaneleşeyim. Ama göz ardı ettiğiniz şey, hızlı gelenin hızla geri gittiği. Er geç kürden çıkmak zorunda kalacaksın. O vakit ne demek istediğimi anlayacaksın. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Alkış 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar 4iu GH ve günde 3 defa 5 ünite novorapid alarak sizce kas kazanıp yağ yakımı mümkün olur mu? İnsülin ile yüksek miktardaki karbonhidratı yağ olarak değilde kaslarda depolayip yağ yakılır mı?
      @Emrahhocam sizde kullaniyordunuz yorumlarınızı bekliyorum.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
    • Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.