Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Boldenondan neler beklemeliyiz?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar.

Boldenon testo kürü oldukça yaygın bir kür fakat boldenondan tam olarak ne beklemeliyiz ne kadar değiştirir ki seni. Artan damarlanma görüntüsü mü pump kalitesi mi protein sentezi mi . Bunlar decada da var deca protein sentezinde Boldenondan daha güçlü diye biliyorum fakat yan etkileri daha fazla decanın . amaç yağsız kas kütlesi koymaksa testonun yanına bolde koymak mantıklı mıdır ? (tren kullanmak yerine) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    110
anabolik.adam, 25 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar.

Boldenon testo kürü oldukça yaygın bir kür fakat boldenondan tam olarak ne beklemeliyiz ne kadar değiştirir ki seni. Artan damarlanma görüntüsü mü pump kalitesi mi protein sentezi mi . Bunlar decada da var deca protein sentezinde Boldenondan daha güçlü diye biliyorum fakat yan etkileri daha fazla decanın . amaç yağsız kas kütlesi koymaksa testonun yanına bolde koymak mantıklı mıdır ? (tren kullanmak yerine) 

Araştırmalarıma göre tren anabolik etkisi için değil genelde definisyon dönemi için kullanılır zaten, ki prolar ve deneyimliler genelde bu şekilde yapıyor.

Bulk için ise:

1. Testo e,
  2. Testo e, danabol,
  3. Testo e, boldenon,
  4. Testo e, boldenon, danabol,
  5. Testo e, deca, danabol,
  6. Testo e, bolde, deca. 

Gibi çok çeşitli bulk dönemi kür planlaması yapabilirsin. Uzun vadeli düşünüyorsan düşük mg ve testo e. ile başlayıp zamanla bolde, danabol eklebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421
anabolik.adam, 14 saat önce yazdı:

Herkese selamlar.

• Artan Vaskülarite (Damarlanma)
  • Protein Sentezi
  • Pump Kalitesi
  • Dayanıklılık ve İştah

Deca, özellikle su tutulumu ve progesteronla ilgili yan etkiler (jinekomasti gibi) açısından daha riskli olabilir. Boldenonun yan etkileri genellikle daha hafiftir ve genellikle östrojenle ilişkili yan etkiler daha azdır. Boldenon, deca'ya göre daha az su tutumu yapar. Bu da daha kuru ve sert bir görünüm sağlar. Deca, daha hızlı ve hacimli kas kütlesi yapar ancak bunların bir kısmı su olabilir. Boldenon ise daha yavaş ama kaliteli kas kütlesi yapar.

Testosteronun yanına boldenon eklemek, yağsız kas kütlesi yapmak istiyorsan mantıklı bir tercih olabilir. Trenbolon güçlü bir anabolik steroid olsa da, yan etkileri oldukça fazladır. Boldenon daha hafif bir alternatiftir ve uzun süreli kullanımda daha az yan etkiyle karşılaşabilirsin. Kısacası, eğer amacın yağsız kas kütlesi kazanmak ve yan etkileri minimize etmekse, testosteron ve boldenon kombinasyonu iyi bir seçim olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
anabolik.adam, 3 saat önce yazdı:

Herkese selamlar.

Boldenone'dan bekleyemeyeceğin tek şey hayat kaliteni yükseltmesidir, aksine düşürür hafif zarasız olarak gözüksede ağır ve yavaş açılan güçlü bir dht türevidir,

3 saatde bir kan şekerini alt sınırlara çeker miğdeni rahatsız eder ve yemek yeme ihtiyacı hissedersin gece uykudan uyandırabilir yediğin yemekleri kontrol edemeyip kirli beslenirsen oldukça fazla sivilceyle baş başa kalırsın ki düzgün beslensende boldenone'un huyudur en fazla sivilceye neden olan enjekte steroid'dir kendisi.

gelelim kazançlara; 10. haftadan itibaren ter temiz saf kas kütlesi kazanımı ve tren benzeri aşırı sert adele görünümü, dehşet şekilde damarlanma (üzerine yoktur bu konuda) güç artışı.

Bana ve bir çok steroid kullanıcısına bakacaksan kısacası açık ara "değmez".

Korkmayıp ufak dozlarda (150-200 max) deca kullanman daha iyi olur sivilcelerle uğraşmassın ve dozajdan dolayı bolde gibi bir etki yakalarsın.

Bir diğer seçenek tren e (150-175) mg olacak şekilde testestoronun yanına efsane gider ki ben şuan böyle yapıyorum ne tren yan etkisi var ne birşey kas kazançlarım inanılmaz yüksek dozlara da gerek yok nor19da vucudun zaten anaboliklere tepki verecektir reseptörlerin temizdir.

Testestoronun en iyi yoldaşı deca ve tren e dir açık ara. 

• Beğen 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepinize teşekkürler uzun uzun yazmışsınız gerçekten çok faydalı oldu benim için . Bir sorum daha var bolde için damarlanma artar deniliyor fakat damarlanma yani yeni damar oluşmaz hiçbir zaman vücutta peki bunu bolde nasıl yapıyor kas kütlesi arttığı için ve deriyi mi inceltiyor acaba damar görüntüsü baya artıyor çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
anabolik.adam, 3 saat önce yazdı:

Hepinize teşekkürler uzun uzun yazmışsınız gerçekten çok faydalı oldu benim için . Bir sorum daha var bolde için damarlanma artar deniliyor fakat damarlanma yani yeni damar oluşmaz hiçbir zaman vücutta peki bunu bolde nasıl yapıyor kas kütlesi arttığı için ve deriyi mi inceltiyor acaba damar görüntüsü baya artıyor çünkü 

kanı kalınlaştırdığı için damarları sertleştiriyor :D yeni damarlara sahip olmayacaksın nasıl yaptığını neden sordun onuda anlamadım yapıyor işte(!)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
anabolik.adam, 4 saat önce yazdı:

kan basıncın filan artıyor ondan damarlar belirginleşiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 46 dakika önce yazdı:

kanı kalınlaştırdığı için damarları sertleştiriyor :D yeni damarlara sahip olmayacaksın nasıl yaptığını neden sordun onuda anlamadım yapıyor işte(!)

Hahhhahaahahaha sorgulamak lazım nedir bu mucize midir diye 😀😀

ardas, 16 dakika önce yazdı:

kan basıncın filan artıyor ondan damarlar belirginleşiyor.

Evet bencede oksijen taşıma kapasitesi artıyor bide bu sayede de damarlar belirgin oluyordur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
anabolik.adam, 8 dakika önce yazdı:

Hahhhahaahahaha sorgulamak lazım nedir bu mucize midir diye 😀😀

Evet bencede oksijen taşıma kapasitesi artıyor bide bu sayede de damarlar belirgin oluyordur 

Bide alyuvar sayısı felanda artıyor bende kan fazlalığı olduğundan tansiyon yapıyo sende de varsa başlmadan önce kan ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 3 saat önce yazdı:

Bide alyuvar sayısı felanda artıyor bende kan fazlalığı olduğundan tansiyon yapıyo sende de varsa başlmadan önce kan ver.

Kırmızı kan hücrelerimi tavan yaptırmıştı orijinal bolde kullanmıştım doktor da demişti kan ver diye. Kanın da koyulaşmış demişti. Aspirin kullanmıştım baya rahatlatmıştı o beni kanımı sulandırdığı için

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584

Güzel baş ağrısı bekleyebilirsin 15 hafta ve sonrasında xD

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, Bir saat önce yazdı:

20 hafta kullanmıştım ve son haftalarda baş ağrısı bitiriyordu beni demekki bundanmış 😀

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Tony Montana, 7 dakika önce yazdı:

Peki boldenon sivilcelenmesini nasıl önleriz ya da azaltırız

Boldenonu bırakarak. Başka yolu yok.

• ahahaha 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584
Tony Montana, 9 dakika önce yazdı:

Peki boldenon sivilcelenmesini nasıl önleriz ya da azaltırız

Yükselen e2 baskıla %99.9.9.9.9 düzelecek ;)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    948
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Bu doğru o yüzden corasprin kullanırız ve kan veririz bolbol böylece bu handikaplı durumu aşarız.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: Ritalin
      Arkadaşlar selamlar,
      1gr bolde yüklemiş bulunmaktayım, gözümde bir problem oluştu, aşırı kuru mu desem yoksa bulanık mı görüyorum anlayamadım.
      Sorularım:
      Bunun bolde ile ilgisi var mı? Varsa tedavisi var mı? Ha bir de genotropin ekleyeceğim bu gün. sabah 2 u akşam 2 u. sizce yeterli mi?  Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ritalin
      En hızlı şekilde, öyle 3-5 hafta beklemeden belirli bir kan tahlilinde boldenon'un çalıştığınu anlamak mümkün mü,? benim bildiğim eski usül b vitamini yönetimi var işe yarıyor mu😂 bir haftada 1gr bolde yükleyeceğim bakalım.
    • Yazan: emnakin1
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği:
      400 mg boldenone 400 mg testosterone enanthate Kürümün 6. haftası bitti. 12 hafta düşünüyordum ama. Boldenone'da 20 haftadan önce bitirmeyin diyenler çok fazla. 24 haftaya kadar uzatabilirsin diyenler vs. Bu hafta kan verdim. Karaciğer, böbrek değerlerim falan iyi çok şükür.
      Sorularım:
      Bu cycle'ı 20-24 haftaya kadar uzatabilir miyim? Uzatmalı mıyım? Uzatırsam bu dozlarda devam mı etmeliyim 20-24 haftaya kadar? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.