Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulas00

Rad-150 sarms kullanım günlüğüm

Önerilen İletiler

ulas00    26

Arkadaşlar herkese merhaba,

Bu günlüğü x markadan aldığım venom adlı ürünün etkilerini yan etkilerini sonrasını görebilmek için burada tutmaya karar verdim. Rad 150 hakkında Türkçe kaynak yok denecek kadar az. Ben de gerekli bütün araştırmaları yaptım yapmaya da devam ediyorum. 8 hafta boyunca 1 tablet sabah 1 tablet akşam olacak şekilde kullanmaya başladım. Sorusu olan veya daha önce kullanan arkadaşlara da yardımcı olmak ayrıca kendi başıma gelecekleri de kaydetmek istedim.

Güncel Bilgiler:

• Yaş 23
  • Kilo 85
  • boy 181

Yapı olarak ilaçların etkisini hızlı hisseden biriyim çevreme göre daha önce 6 haftalık bi only testo deneyimim oldu.

Bakalım şimdi neler olacak. Herkese iyi günler diliyorum.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulas00    26

Bugün 3. Gün ilaç kendini hissettirmeye başladı. İdmanda o kadar sertleşiyor ki kaslarım inanılmaz iyi bir his. İlaç boş çıkmadı. Artık haftada 1 ölçü paylaşmaya başlayacağım…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584

Before & after bekliyoruz. B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
GHOST, 35 dakika önce yazdı:

Before & after bekliyoruz. B|

Before şimdiden atayım o zaman.

kilo 85

kol soğuk 42

bel 81 82 civarı

IMG_1171.jpeg

• Alkış 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584
ulas00, 17 dakika önce yazdı:

Before şimdiden atayım o zaman.

kilo 85

kol soğuk 42

bel 81 82 civarı

Maşallah zaten yapacağını yapmışsın rad150 performans güç dışında birsey bekleme pek. Tabi günlüğe herseyi yaz rehber olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26

1. Haftayı doldurdum. Çok iştahım açık değil havalar aşırı sıcak ama ilaç artık kendini belli etmeye başladı, ilk hareketten max pumpı alır gibiyim 1 haftada gözle görülür güç artışı yaşadım belki yarım kilo falan almışımdır. Kolum soğuk 43.2 çıktı bugün bacak çalıştığım günün akşamı…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sarmkolik    1
ulas00, 5 dakika önce yazdı:

1. Haftayı doldurdum. Çok iştahım açık değil havalar aşırı sıcak ama ilaç artık kendini belli etmeye başladı, ilk hareketten max pumpı alır gibiyim 1 haftada gözle görülür güç artışı yaşadım belki yarım kilo falan almışımdır. Kolum soğuk 43.2 çıktı bugün bacak çalıştığım günün akşamı…

Kürden önce kolun kaçtı acaba hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
sarmkolik, Bir saat önce yazdı:

Kürden önce kolun kaçtı acaba hocam?

Soğuk 42 ölçmüştüm ama su hiç tutmadım belki doluluk farkı vardır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
Baris10, 1 saat önce yazdı:

Rad-150'nin Rad-140 ile arasındaki farklar nedir acaba hocam?

Aynıymış ikisi de rad-150nin yarılanma ömrü 48 saatmiş ve daha stabil diye biliyorum. Rad-140ın geliştirilmiş versiyonu da diyebiliriz. Bu arada şöyle bir güncelleme de yapayım 1. Hafta ve ufak sivilcenlenmeler başladı. Şimdilik takviye almadan doğal şekilde su tüketimini arttırarak ve yeşilliklerle müdahale edeceğim süreci görecez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    29

Markanın adı mı x  yoksa red box labs mi? İyi sporlarrr dilerimm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
5-HT, 26.07.2024 - 03:38 yazdı:

Markanın adı mı x  yoksa red box labs mi? İyi sporlarrr dilerimm

Redboxlabs :) ama ben 2 ayı doldurmadan marka vermek istemedim. Şu an iyi gidiyor gibi ilaç çalışıyor 10da yediğim bir öğünle 4te pr alabiliyorum…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika    3

sivilce nerelerinde çıktı nası bi önlem alınabilir başlamadan önce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
gazomika, 23 saat önce yazdı:

sivilce nerelerinde çıktı nası bi önlem alınabilir başlamadan önce

Bicepsimin üstünde çıktı da geçti şimdi her şeyi ona bağlamak da istemiyorum tabi önlem olarak karaciğere iyi gelen şeylerle desteklemek çok iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
ulas00, 2 saat önce yazdı:

Bicepsimin üstünde çıktı da geçti şimdi her şeyi ona bağlamak da istemiyorum tabi önlem olarak karaciğere iyi gelen şeylerle desteklemek çok iyi olur

Sivilce normal herslde benim sırtımda ve yüzümde bayaçıkmaya başladı 3. Haftadan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
Draqul Org, Bir saat önce yazdı:

Sivilce normal herslde benim sırtımda ve yüzümde bayaçıkmaya başladı 3. Haftadan sonra

Aslında normal değil takviyelerle çözülebilecek bir şey ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
ulas00, 8 saat önce yazdı:

Aslında normal değil takviyelerle çözülebilecek bir şey ama

Ben takviye almadim ve maalesef pişmanım. Omzum sırtım çok sivilcelendi ve yüzümde ama zaten bitiyor kür 2 hafta sonra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26

Form güncellemesi,

Diyet yaptığım söylenemez makrolara bile pek dikkat etmiyorum vücudum sürekli pumplı gibi bugün kaçıncı gün ben de bilmiyorum forumdan takip edeceğim ama her şey çok iyi gidiyor sivilcelenme de yok denecek kadar az hiçbir takviye de kullanmıyorum şu an ek olarak sadece creatin.

bu form bacak idmanı sonrası çekildi :)

Kilo 87 civarlarında geziyor…

IMG_1573.jpeg

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26

Güncelleme

Redboxlabs sağolsun sonradan turkesterone’u da hediye olarak gönderdi. Ve onu da oyuna dahil ettim bu sabah. Geçen hafta 120 1 tekrar pr almıştım bu hafta 120yle 3 tekrar attım bench presste. Anormal iyi geldi bana 3 gün idman atmadım 1 gün yüzdüm omuzlarım iyi dinlenmiş ondan kaynaklı olabilir. Kilo aç karna 87.5 civarı diyete pek dikkat etmiyorum hala, düzene tekrar oturtacağım. Kaslarımı bi garip sert hissediyorum. Durum şimdilik böyle…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    28

Merhaba, hocam yan etki olarak sıkıntıya sokacak bir şey yaşadınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
Baris10, 8 saat önce yazdı:

Merhaba, hocam yan etki olarak sıkıntıya sokacak bir şey yaşadınız mı?

Yok herhangi bir yan etki yaşamadım şu ana kadar. Sivilcelenme var ama çok az yok denecek kadar az onun dışında hiçbir şey yaşamadım. Libido da tavan bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    28
ulas00, 8 dakika önce yazdı:

Yok herhangi bir yan etki yaşamadım şu ana kadar. Sivilcelenme var ama çok az yok denecek kadar az onun dışında hiçbir şey yaşamadım. Libido da tavan bu arada.

Yan etki olmaması güzelmiş, bende mk677 kullanıyorum, yanına rad başlamayı düşünüyorum. Güzel kombin edilecek ilaç fakat mkya göre çok daha fazla yan etkisi olduğunu duydum özellikle kür sonrası sıkıntıya sokabiliyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    17

kral maşallah vücut yapın / genetiğin aşırı sağlam duruyor. Hani kütle kavramına uygun bir duruş :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    26
makro1178, 3 saat önce yazdı:

kral maşallah vücut yapın / genetiğin aşırı sağlam duruyor. Hani kütle kavramına uygun bir duruş :D

Eyvallah kral bu vesileyle bir form güncellemesi daha gelsin o zaman. Sıfır diyet olmasına rağmen açılmışım biraz. Ben de bu kadar etki beklemiyordum…

IMG_1703.jpeg IMG_1687.jpeg

Baris10, 4 saat önce yazdı:

Yan etki olmaması güzelmiş, bende mk677 kullanıyorum, yanına rad başlamayı düşünüyorum. Güzel kombin edilecek ilaç fakat mkya göre çok daha fazla yan etkisi olduğunu duydum özellikle kür sonrası sıkıntıya sokabiliyormuş.

Yani herkesin vücudu farklı belki ben de şimdilik yaşamadım, bilmiyoruz zaten bu sarmsların sıkıntısı o bekleyelim görelim ilacın çalıştığı kesin getirisi ortada götürdüklerine sonra bakacaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    28

Aynen öyle hocam, ilerde gene yazarsınız zaten durumları bende takip edicem. Bu arada yağ oranın az daha düştüğünde makine olursun sırta laf yok zaten akıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: Draqul Org
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3 aydır sarms küründeydim..
      ilk ay:
      rad 140 - 10mg mk 677 - 10mg 2. aydan sonra:
      rad 140 - 20mg mk 677 - 20mg Kullandım toplam 3 ay kadar.
      Sorularım:
      3. Kürü yapacağım fakat ne zaman yapmalıyım? Ne kadar ara vermeliyim? 2. kürümü 30mg dozunda yapsam sıkıntı olur mu? 2 ay boyunca! Veya eğer enjekteye geçmek istiyorsam ne kadar ara vermeliyim? Kür içi kalp sorunları yaşamıştım ama bıraktıktan 2 gün sonra her şey geçti ve yan etkiler yok oldu ama küçülme yaşandı baya ve beni üzüyor. Kan değerlerim bir kaç günde pct siz yerine geldi fakat kür öncesi ve sonrası hormon dengeleyici kullandım. 
      Kür 15 ağustosta bitti yani 18 gün galiba veya 19.
      Ne kadar sonra 2. Küre başliyabilirim?
    • Yazan: eren54
      Merhaba herkese,
      Testosteron un enanthate cypionate v.s den çok daha güçlü bir türü vardı başında farklı bir kelime gerisi testosteron du o ürünün ismi neydi hatırlayamadım. Türkiye'de hatta orjinali yok denicek kadar azmış enjeksiyon şeklinde.
      Rica etsem aklınıza geldiyse o esteri benimle bu konu başlığı altında paylaşır mısınız? Teşekkürler.
    • Yazan: cangr8
      Bir sarmsı almadan önce orijinal olup olmadığını nasıl anlarım. QR kod vs. Koyuyolar onlar orijinal olduğunu teyit etmek için yeterli mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.