Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arnoldşıngırmıngır

Kabızlık sorunu yaşıyorum bu problemi nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar arkadaşlar.

Öğün aralarında yeterince (günde toplam 5-6 litre) ve öğünlerle birlikte yeteri kadar sebze tüketmeme rağmen sindirim sistemim bazı günler çok yavaş oluyor ve kabızlık sorunu yaşıyorum.

Bu durumda tavsiyeleriniz ne olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

barisates    19
arnoldşıngırmıngır, 21 dakika önce yazdı:

Öğün aralarında yeterince (günde toplam 5-6 litre) ve öğünlerle birlikte yeteri kadar sebze tüketmeme rağmen sindirim sistemim bazı günler çok yavaş oluyor ve kabızlık sorunu yaşıyorum.

b12'in eksiktir enjeksiyon formunu al tabi önce bi test yaptırmanı tavsiye ederim muhtemelen düşük cıkacak sonrasında vurdugunda 2-3 saate düzelir

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    9

b12 benim düşük biraz ciddi anlamda unutkanlık sorunu da yaşıyorum kabızlıkla ilgili olduğunu hiç bilmiyordum sabahları yaşıyorum ben de hep araştıracağım bende

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114

Lifli gıdalar tüket veya direk hazırı var nestle optifibre diye onu satın al her sabah kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    6

Eğer müshil kullanmak istemiyorsan eczane toz magnezyum al hazımsızlık şişkinliğe iyi geliyo

ayrıca ishal yapmıyor sadece bir kere tuvalate çıkarıyor fotosu ismi ekte

IMG_3167.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado, 4 saat önce yazdı:

Lifli gıdalar tüket veya direk hazırı var nestle optifibre diye onu satın al her sabah kullan.

Optifibre'ı glutamin ile birlikte bir kişi daha önerdi. O ürüne bir şans vericem sanrım

5am5unlu, 52 dakika önce yazdı:

Eğer müshil kullanmak istemiyorsan eczane toz magnezyum al hazımsızlık şişkinliğe iyi geliyo ayrıca ishal yapmıyor sadece bir kere tuvalate çıkarıyor fotosu ismi ekte

Teşekkür ederim pazartesi ilk iş eczaneden alacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Gün kurusu kayısı yedin mi bilmiyorum şans vermelisin. Koyu renkli olanı almalısın. Turuncu olanlar karpit ile renklendiriliyor hiçbir zaman tüketilmesini tavsiye etmiyorum 😄 Kompostosu da etkili olur. Acil olarak 3-4 tane yersin. 2-3 tanesini bir bardak suya koyup sabaha kadar beklet sabah suyuyla birlikte tüketebilirsin.

IMG_4570.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu, 13.07.2024 - 21:03 yazdı:

Eğer müshil kullanmak istemiyorsan eczane toz magnezyum al hazımsızlık şişkinliğe iyi geliyo

ayrıca ishal yapmıyor sadece bir kere tuvalate çıkarıyor fotosu ismi ekte

Ben buraya güncelleme yapmayı unuttum. Bu ürün ishal seviyesinde olmadan kabızlık sorunumu çok güzel çözüyor. Bağırsaklar alışmasın diye haftada 1, maksimum 2 kere kullanıyorum

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421
arnoldşıngırmıngır, 13.07.2024 - 13:44 yazdı:

Sindirim sistemini düzenlemek için bol su içmeye devam et, lifli gıdalar (tam tahıllar, meyveler, kuru yemişler) tüket, probiyotik içeren besinler (yoğurt, kefir) ekle ve düzenli egzersiz yap. Yemeklerini düzenli saatlerde küçük porsiyonlar halinde ye, stresten kaçın ve bitki çayları (papatya, nane) iç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    63

çok düşük yağ tüketiyor olabilir misin? sakatalarına biraz zeytinyağı dök çözülür sorunun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyku öncesi 1-2 adet bekunis ve sabah tertemiz bir bağırsak. Tabi ciddi bir kabızlığın varsa kullan bunu alışkanlık haline getirme zor durumda kalmadıkça. Bol su iç hareket et. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
steroidnediryahu, 34 dakika önce yazdı:

Uyku öncesi 1-2 adet bekunis ve sabah tertemiz bir bağırsak. Tabi ciddi bir kabızlığın varsa kullan bunu alışkanlık haline getirme zor durumda kalmadıkça. Bol su iç hareket et. 

Uzun süre kullanmayın. Baya işe yarıyor maksimum 3 gün kullanmayı öneririm 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    12
arnoldşıngırmıngır, 13.07.2024 - 13:44 yazdı:

Kuru kayısı ye bol bol su iç hiç bişeyin kalmaz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muller    8

Arnoldşıngırmıngır eğer kabızlık sorunu ciddi bi boyuta ulaşmışsa ve beslenme değişiklikleri ile magnezyum veya ishal edici bekusin  gibi takviyeler fayda etmiyorsa, bu durum kronik İBS'ye dönüşmeden şunu yapabilirsin; sabah öğle ve akşam yemeklerden 20 dakika önce Pınıx ilacı; sabah ve akşam yemeğinden sonra xm ilacı kullanılacak, sabah aç karna bir tatlı kaşığı keten tohumu yağı, öğlen 3 damla kekik yağı, akşam bir fincan zeytin yağı kullanılacak. Bir litre suya bir çay kaşığı ingiliz karbonatı konulup sabah,  öğlen ve akşam bu su içilecek. Sabah ve akşam yemeklerinden sonra birer adet enterogermina, sabah öğlen ve akşam birer saat tempolu yürüyüş, günlük 3 litre su, salata, çorba, haşlanmış patates, yumurta, yoğurt,sebze, meyve ve  kuruyemişten oluşan bir beslenme düzeni oluşturulacak. Katı gıdalar, şeker ve ekmek tüketilmeyecek.

Bir hafta on gün uygulanırsa kesin çözüm olur...

Tabi kabızlık durumu bir türlü geçmez ve çok ağır seyrederse son çare olarak tarafımca denenip onaylanmış olan bu kurtarıcı yönteme başvurabilirsiniz.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 15 saat önce yazdı:

Bekunisi biliyorum. Benim uykuyu bölecek seviyede bağırsak ağrısı yaptığı oluyor. Bekunisi artık çok nadir kullanıyorum. Magnesie calcine gayet iyi etki ediyor şuan. Bu hafta baya kabızlık vardı dün akşam dolu bir ölçek aldım bayağı rahatlattı.

6arrows, 16 saat önce yazdı:

kaç kilosun günlük kaç gram yağ alıyorsun 

Bu sabah 68.2 kilo çıktım. Yağ makrom 37 gram. Dediğim gibi bir koçla çalışıyorum. Diyet dönemlerinde zaten bu kabızlık sorununu yaşıyorum maalesef. 

Muller, Bir saat önce yazdı:

Arnoldşıngırmıngır eğer kabızlık sorunu ciddi bi boyuta ulaşmışsa ve beslenme değişiklikleri ile magnezyum veya ishal edici bekusin  gibi takviyeler fayda etmiyorsa, bu durum kronik İBS'ye dönüşmeden şunu yapabilirsin; sabah öğle ve akşam yemeklerden 20 dakika önce Pınıx ilacı; sabah ve akşam yemeğinden sonra xm ilacı kullanılacak, sabah aç karna bir tatlı kaşığı keten tohumu yağı, öğlen 3 damla kekik yağı, akşam bir fincan zeytin yağı kullanılacak. Bir litre suya bir çay kaşığı ingiliz karbonatı konulup sabah,  öğlen ve akşam bu su içilecek. Sabah ve akşam yemeklerinden sonra birer adet enterogermina, sabah öğlen ve akşam birer saat tempolu yürüyüş, günlük 3 litre su, salata, çorba, haşlanmış patates, yumurta, yoğurt,sebze, meyve ve  kuruyemişten oluşan bir beslenme düzeni oluşturulacak. Katı gıdalar, şeker ve ekmek tüketilmeyecek.

Bir hafta on gün uygulanırsa kesin çözüm olur...

Tabi kabızlık durumu bir türlü geçmez ve çok ağır seyrederse son çare olarak tarafımca denenip onaylanmış olan bu kurtarıcı yönteme başvurabilirsiniz.. 

Dediğiniz kadar ciddi, kronik kabızlığım yok. Dönem dönem arttığı oluyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Sabahları aç karna 10 gram glutamine ve 1 ölçek nestle optifibre kullanıyorum. Bunlar da rahatlatıyor. Zaten genel olarak bol bol sebze tüketirim ve günlük 5 litre suyun altına düşmem. Şuan bir koçla çalıştığım için yağ makrosuyla oynayamam. Beslenmemde dedikleriniz var sayılır. Çok yüksek ihtimal gramajlar düşük olduğu için bu sorunu yaşıyorum ara sıra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mehmet55588
      arkadaşlar sporda yaklaşık 4.aya girmiş bulunmaktayım 23 yaşımdayım ve definasyon yapmaktayım 2. 3. ayda arada bir nüksediyordu fakat bu ara daha da vahim bir durum aldı
      kabızlık durumu yaşıyorum bilgilerinizi daha önce yaşamış bunun üstesinden gelmiş birisi yardımcı olursa çok teşşekür ederim şimdiden
      günlük aldığım öğünler şu şekilde
      öğlen 12:00 13.00 satinde yediğin öğün 62.5 gr pilav 200 gr tavuk 15 gr fıstık ezmesi 5 gr zeytin yağı  ve 1 tabak yeşillik marul roka kıvırcık vb
      ilkindi 18.00 yediğim öğün 62.5 gr pilav 200 gr tavuk 15 gr fıstık ezmesi 5 gr zeytin yağı  ve 1 tabak yeşillik marul roka kıvırcık vb
      akşam öğünümde saat 22.00 da 30gr yulaf 7 yumurtayı 3 sarılı sekilde yiyorum ve 1 tabak yeşillik marul roka kıvırcık vb
      of günlerde 75 gr pilav 400 tavuk 30gr fıstık ezmesi 10 gr zeytin yağı 7 yumurta ve yeşillik tüketiyordum 
      not: diyetimin arasına cheat meal vesaire girmiyor bozmuyorum durum bu şekilde
      günlük 4-4.5 litre arası su içiyorum sporu sabahları aç karnıma yapıyorum 
      vitamin olarak probiyotik esterc magnesium citrate balık yağı çinko ve karaciğer koruyucu içiyorum
      haftada 5 antrenman atıyorum 4ünde yarım saat kardiyo yapıyorum
      daha öncelerden spora basalamadan önce fastfood yemeye bayılırdım ve yediğim zamanlar veyahut anne yemeği yediğim zamanlar böyle bir problemim yoktu 
      @rastlantisal @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.