Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

barisates

Cut yapıp kurumak istiyorum nasıl bir kür dizayn etmeliyim?

Önerilen İletiler

barisates    19

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

6 aylık kür geçmişim var...

Daha önce deneyimlediğim ürünler:

• tren
  • deca
  • bolde

Hepsini daha önce kullandım.

Son kürümde kullandıklarım:

• testo
  • masteron
  • tren

Ama bir türlü istediğim kuruluğa erişemedim aldığım kişi fahiş fiyat çektiğinden bir de ilaçların çok iyi çalıştığından emin olamadığım için kür arayışındayım tren kullanmayı düşünmüyorum kurumak istiyorum nasıl bir kür önerirsiniz ve burada güvenilir önerebileceğiniz bir satıcı var mıdır acaba? Yağlıyım hiç daha önce damar damar sert adele görüntüsüne ulaşamadım değerli bilgilerinizi bekliyorum.

WhatsApp Image 2024-07-11 at 15.08.44.jpeg WhatsApp Image 2024-07-11 at 15.08.34.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.303

Anatomin geröekten güzel güzel ilaç olduğu zaman bu vücutta etki ve tepki alamaman imkansız.

Tren kullanmayacağım demişsin ama istediğini sana verecek olan ilaç tren malesefki.

Tavsiyem:

• Trenbolon 200mg
  • Testosteron 500mg
  • Yohimbe 30mg

İlaçlar için evet benim en güvenilir kaynak olarak gördüğüm @Loving destek alabilirsin en azından ara tanış ticareti temizdir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Trene hiç girme tekrar yarışması değilsen. 

Testosteron enhantate + masteron + yohimbe

Çok iyi planlanmış bir diyet + bol su tüketimi.

Kafi gelecektir.

Böyle bir kürde E2 sık sık kontrol ettirilmeli ve ona göre masteron dozu ayarlanmalıdır.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19
Bay-T, 10 dakika önce yazdı:

Anatomin geröekten güzel güzel ilaç olduğu zaman bu vücutta etki ve tepki alamaman imkansız.

Tren kullanmayacağım demişsin ama istediğini sana verecek olan ilaç tren malesefki.

Tavsiyem:

• Trenbolon 200mg
  • Testosteron 500mg
  • Yohimbe 30mg

abi tren 3 ay kullandım artık beni vurdugum zaman kötü hissettirmeye başladı çok fazla öksürük gibi kullandıgım ilaç şu hatta daha çok fazla var ama vurmayı bıraktım çalışıyor mu ondan da emin değilim çünkü vücudum kurumadı yohimbe hiç daha önce kullanmadım iyi bir etkisi var mıdır? son kürüm 400 testo tren 200 maste 200dü haftalık aldıgım 

WhatsApp Image 2024-07-11 at 15.22.53 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-07-11 at 15.22.53.jpeg

rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Trene hiç girme tekrar yarışması değilsen. 

Testosteron enhantate + masteron + yohimbe

Çok iyi planlanmış bir diyet + bol su tüketimi.

Kafi gelecektir.

Böyle bir kürde E2 sık sık kontrol ettirilmeli ve ona göre masteron dozu ayarlanmalıdır.

değerli yorumun için teşekkür ederim abi tren olmadan taş gibi bir fizik istemiyorum tabiki ama en azından biraz damar damar olmak istiyorum bu plan ile bunu yapmam mümkün müdür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
barisates, Şimdi yazdı:

değerli yorumun için teşekkür ederim abi tren olmadan taş gibi bir fizik istemiyorum tabiki ama en azından biraz damar damar olmak istiyorum bu plan ile bunu yapmam mümkün müdür?

Mümkündür. Üstelik gerçekte formun ne, kuru ağırlığın kaç Kg, eksiğin gediğin ne görmüş olursun. Şuan senin formun ile çok mümkün. Anaboliklere çok yüklenmeyin. Veya dediğim kür + sarms takviyesi alabilirsin. Daha da spesifik sonuçlar elde edersin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

propioante 300-400 mg 

masteron 300-400 mg

igf 1 lr3 20-50 mcg arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
barisates, Bir saat önce yazdı:

abi tren 3 ay kullandım artık beni vurdugum zaman kötü hissettirmeye başladı çok fazla öksürük gibi kullandıgım ilaç şu hatta daha çok fazla var ama vurmayı bıraktım çalışıyor mu ondan da emin değilim çünkü vücudum kurumadı yohimbe hiç daha önce kullanmadım iyi bir etkisi var mıdır? son kürüm 400 testo tren 200 maste 200dü haftalık aldıgım 

optimum güvenilir bi marka değil yarışcı serisi var kendi tanıdıklarına dolusunu verirler diğerlerine boşunu büyük ihtimalle kullandığın ilaçlar dolu olmadığı içi tam etki almamış olabilirsin zaten yapman gereken kürü yazmışlar bu markadan devam etme bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19
ardas, Şimdi yazdı:

optimum güvenilir bi marka değil yarışcı serisi var kendi tanıdıklarına dolusunu verirler diğerlerine boşunu büyük ihtimalle kullandığın ilaçlar dolu olmadığı içi tam etki almamış olabilirsin zaten yapman gereken kürü yazmışlar bu markadan devam etme bence.

muhtemelen dediğiniz gibi oldu bana satan kişi yollayan kişiye abi arkadaş yarışmaya girecek ona göre yolla gibi bir mesaj attıgını göstermişti sonrasında ne yazdı kimbilir teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
SERKO, Bir saat önce yazdı:

propioante 300-400 mg 

masteron 300-400 mg

igf 1 lr3 20-50 mcg arası

bu dozda igf1 deneyimin oldu mu ? gerçekten etkisini gördün mü ? son zamanlarda cok güvendiğim bir markadan elime 2 adet 1 mg lık igf1 lr3 geldi bu dediğin dozlar tatmin edilir sonuç sağlıyorsa hemen başlarım yoksa belli bir stok yapıp öyle kullanacağım da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

bu dozda igf1 deneyimin oldu mu ? gerçekten etkisini gördün mü ? son zamanlarda cok güvendiğim bir markadan elime 2 adet 1 mg lık igf1 lr3 geldi bu dediğin dozlar tatmin edilir sonuç sağlıyorsa hemen başlarım yoksa belli bir stok yapıp öyle kullanacağım da

Arenis igf kullandım 30 mcg 8 hafta güzel verim aldim tabiki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
SERKO, Şimdi yazdı:

Arenis igf kullandım 30 mcg 8 hafta güzel verim aldim tabiki 

Arenis kanalım yok malesef ama elimde çok güvendiğim bir marka var bende 8 hafta kadar 30 mcg kullanacagım bakalım ufak dozda nasıl bir değişim göreceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Askabar, Şimdi yazdı:

Arenis kanalım yok malesef ama elimde çok güvendiğim bir marka var bende 8 hafta kadar 30 mcg kullanacagım bakalım ufak dozda nasıl bir değişim göreceğiz 

İdman sonrası hemen vur ben göbek çevresinden vurdum ve 20 dk kadar sıvı tuketme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
SERKO, 29 dakika önce yazdı:

İdman sonrası hemen vur ben göbek çevresinden vurdum ve 20 dk kadar sıvı tuketme

idmanları sabah aç karna yapıyorum yanıma buz aküsü ile alıp vuracağım. Teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Askabar, 28 dakika önce yazdı:

idmanları sabah aç karna yapıyorum yanıma buz aküsü ile alıp vuracağım. Teşekkür ederim

İdman yapmadıgin gün sabah aç karnına vur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 2 saat önce yazdı:

ben günlük 100mcg kullanmştım black dragon bi kaç gün içinde öyle bir etkisi geldi ki ayıptır söylemesi tovaletteyken bile pump oluyordum yüzümde bile hiç görmediğim damarlar çıkıyordu o kadar yememe rağmen derimin altı ipince lifliydi malesef 3hafta kullanabildim aşırı maliyetli bir peptid aklımda sırf bunun için kenara bir bütçe ayırıp 2ay giresim var

tarihinde metropol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
metropol, 2 saat önce yazdı:

ben günlük 100mcg kullanmştım black dragon bi kaç gün içinde öyle bir etkisi geldi ki ayıptır söylemesi tovaletteyken bile pump oluyordum yüzümde bile hiç görmediğim damarlar çıkıyordu o kadar yememe rağmen derimin altı ipince lifliydi malesef 3hafta kullanabildim aşırı maliyetli bir peptid aklımda sırf bunun için kenara bir bütçe ayırıp 2ay giresim var

100 mcg çok ama 50 yeterlidir

Black dragon a kalite üründür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tribal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel özelliklerim:
      30 yaşındayım 3 sene öncesi 1 yıl kadar aktif spor yaptım %30'ların üzerinde yağ oranım var 83 kiloyum Definasyon kürü yapmak istiyorum ve bu benim ilk kürüm olacak. Amacım %15 seviyelerinin altına inmek yağ oranı olarak. Şuan aktif spora başlayalı ortalama 2 ay kadar oldu. Verdiğim bireysel özelliklerim ve hayalim doğrultusunda nasıl bir kür dizayn etmeliyim? Eylül gibi yurtdışına çıkacağım ilaçlarımı oradan temin edeceğim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: barisates
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız,
      Bu konuyu tamamen dertleşmek için açtım diyet olayını yapmak çok zor geliyor hayatımı çok etkiliyor 50-100gr arası karb çok zorlamaya başladı 0 enerji depresif bir ruh hali hem işimi hem hayatımı etkiliyor şuan güncel formum bu şekilde hayatı kendime ziyan etmektense biraz daha kontrollü gitmeyi düşünüyorum siz bu tür durumlarda ne yapıyorsunuz?
      Şuan ki güncel kürüm:
      500mg testo (noxy lab) 400mg masteron (noxy lab) Uzun ester burak hocam yardımcı oldu 200mg tren (optimum pharma çok çalıştığını sanmıyorum) 2 haftadır bu kürü yapıyorum sizin bu konuda fikirleriniz nedir öğrenmek isterim teşekkürler.

• Yazan: seytan9
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Yağ yakım için ve biraz kütle eklemek için 7-10k arası nasıl bir kür süreci önerirsiniz?
      Yaş: 21 Kilo: 139 Bilinen herhangi bir hastalık: Egzama dışında herhangi bir hastalığım bulunmuyor Spor geçmişi: 14 yaşımdan beri aralıklı olarak neredeyse her yıl bir süre yaparım yaklaşık 15-20 kilo verip salarım. Daha önce küre girmedim, 2020 yılında Ventolin + T3 kullandım, 2022 yılında Clenbuterol. Başka herhangi ağır ilaç kullanmadım.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: AugCommand
      Merhaba,
      Yaş: 35 Boy: 180 Kilo: 100 Yağ yakmak istiyorum, daha önce forumda belirlemiştim alacağım ürünleri ancak isimlerini unuttum. İki sarms birlikte kullanılıyor, sanırım iştah kapatmayla ve yüksek enerji vermeyle ilgiliydi. Siz yağ yakımı için hangi sarms ikilisini tavsiye edersiniz?
    • Yazan: ketojen
      Herkese selam,
      Başlık ne kadar saçmaysa yaşadığım şey de o kadar saçma arkadaşlar.
      Yaşım 36 Boy 176 Kilo 85 4 yıldır spor yapıyorum Ramazandan beri metabolizmam bozuldu resmen. Ramazan da eşimin memleketine gittik ve beslenme düzenimi 10 günlüğüne saldım, insanlar orda günde 6-7 öğün yiyorlar tek bildikleri yemek yemek. Farketmeden kilo almaya başladım ama yılında 345 günü diyet bozmuyorum arkadaşlar, arada böyle kaçamaklar oluyor. Ramazandaki o 10 günden sonra kendimi toplayamadım bir türlü, yağ oranım çok yükseldi öncelikle 15 lerden 24 lere falan çıktı. Bu arada boyun ve bel çevresi hesabına göre bu sonuca varıyorum belki yanlıştır.
      Ramazandan bu yana olan beslenmemi yazayım size:
      Kahvaltı 100 gr pirinç unu 2 yumurta 2 yemek kaşığı tahin 1 çay kaşığı keçi boynuzu pekmezi Maydanoz Marul Karışık salata çeşitleri 1 er bardak yeşil çay kiraz sapı kayısı mısır püskülü karışık çay 2 saat sonrasında 2 tane espresso ve sonrasından spora gidiyorum ( 1000 gündür falan bunu yiyorum belki 30 gün bozmuşumdur) Spordan geliyorum 350 gr tavuk göğsü 15 dk sonra 200 gr. pirinç. , 1 yemek kaşığı manda yoğurdu, küçük bir miktar beyaz lahana turşusu, 150 ml laktozsuz kefir, bir miktar yeşillik.
      Günün geri kalanında aç hissettiğimde 200 gr daha tavuk göğsü ve yeşillik. 
      İdman düzenim şöyle :
      Pazartesiden başlayarak...
      gün gündüz masa tenisi 1 saat ( ortalama nabız 120 civarı) akşam halı saha maçı(profesyonel futbolcular falan var bayağı koşturmalı( ortalama 5.5 km koşma aralığı) gün göğüs + arka kol gün gündüz masa tenisi 1 saat , 5-6 saat sonra sırt + kardiyo gün bacak + abs gün omuz + kardiyo  gün ön kol + arka kol gün off 5 gün idman 1 gün off 1 gün sadece halı saha şeklinde anlayacağınız. Uyku düzenim ortalama 9 saat bazen 10 saat. Bu düzene ve beslenme planlamasına göre kilo vermem gerekiyor ama ben bırakın yerimde saymayı kilo alıyorum problem ne olabilir?
      ( su tüketimim 5-7 lt. arası) 
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.