Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Methhhhh000

Testosteron + boldenon kürü yapacağım bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Methhhhh000    0

Öncelikle herkese merhaba,

Ben Metehan;

• 20 yaşında
  • 95 kilo
  • 1.92 boyunda
  • yağ oranı yüzde 15-16

Civarlarında bir fiziğe sahibim martta son kürümü yaptım ve bıraktım tekrardan döneceğim ağustosta. Yaklaşık 4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Zaman zaman yapıp bıraktım . Merdiven altı salonlarda antrenman yaptığım için bilinçsiz ilaç kullandım 17 yaşımda yamyam hocalar sayesinde. Bildiğiniz üzere bu ilacı kullandıktan sonra daha naturel dönmesi çok zor oluyor. Denedim ama olmadı zamanında. Şimdi bir kür planlaması düşünüyorum formumu da paylaşacağım.

Beslenme programım : 

• 300 g karbonhidrat
  • 160 gram protein
  • 45 gram yağ
  • günlük 5-6 litre su
  • 4 gram deniz tuzu

Totalde :

• 2300 kalori (her ay gelişimime göre 200-300 artırmayı düşünüyorum kaloriyi)

Antrenman programı :

• PPL ve her sabah aç karnına 50 dakika kardiyo 

Kür planlaması : 15 hafta

• 500 test enantat
  • 400 boldenon

(duruma göre ilaçlar değişebilir ama kısa ester kullanmak istemiyorum az enjeksiyon olmak istiyorum beslenmeme ve diyetime çok dikkat edeceğim ) Amacım güçlenirken yağ oranımı yüzde 10 civarına düşürüp o yağ oranını korumak 

Doğru yolda mıyım ?

IMG_5144.jpeg C1250E29-5859-4E1D-AB52-0D90C2262678.jpeg AB2F9BAF-0355-4E95-9A69-24C0781FEDC7.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    55

Planlaman bence yeterli hocam ilk küründe değil son kısmı okuyana kadar yani /10 yağ oranına düşmek istiyorum dediğini masteron vs eklenebilir felan diyecektim ama çok kurumak istemiyorsun e nabıza göre şerbet sonuçta planlaman yeterli bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083
gönderildi (düzenlendi)

•Küre girmeden önce kan tahlili yaptır dostum.

•Tuzu 6gr tüketebilirsin.

•Koruyucularını eksik etme.

•Boldenon kolesterol değerlerini bozar. Balık yağını 2 gramdan aşağı kullanma. Bol yeşillik tüket.

•Tansiyona dikkat et.

•Kullanacağın marka ne?

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Methhhhh000    0
Mimaroba, 8 saat önce yazdı:

Planlaman bence yeterli hocam ilk küründe değil son kısmı okuyana kadar yani /10 yağ oranına düşmek istiyorum dediğini masteron vs eklenebilir felan diyecektim ama çok kurumak istemiyorsun e nabıza göre şerbet sonuçta planlaman yeterli bence

Ya kullanmadığım ilaç kalmadı her şeyi kullandım çok iyi formlar da yakaladım zaten örnek veriyim değişimimden. Bi sürece başladığımda hep hakkını veriyorum genellikle ama kısa ester kullandım hep uzun ester de yağ oranımı düşürme gibi bi plana hiç girmedim ilk defa deneyeceğim antrenman ve beslenme konusunda iyi olduğumu düşünüyorum görüşün için teşekkür ederim 🙏 

IMG_6894.jpeg

Diver, 3 saat önce yazdı:

•Küre girmeden önce kan tahlili yaptır dostum.

•Tuzu 6gr tüketebilirsin.

•Koruyucularını eksik etme.

•Boldenon kolesterol değerlerini bozar. Balık yağını 2 gramdan aşağı kullanma. Bol yeşillik tüket.

•Tansiyona dikkat et.

•Kullanacağın marka ne?

Kan tahlili yaptıracağım kesinlikle 

Günlük de 600 gram civarı salatalık marul tüketeceğim belki açlık durumuna göre daha yüksek kullanacağım marka optimum ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.083

Maydanoz, roka, ıspanak vs bol bol olsun. Hayırlı olsun umarım doludur optimum 😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KHamzaev22
      Herkese merhabalar,
      7 hafta boyunca 20mg turinabol kullanmayı düşünüyorum. Yanında günlük 25mg proviron eklemeyi de düşünüyorum. Ancak emin olamadım (libido vs), kürümde testosteron olmayacak, amacım genel olarak hız, dayanıklılık, kondisyon ve güç kazanmak. Eğer testosteron bu düşük dozlu Turinabolda şart ise Metiltestosteron (verimliliği çöp.) eklemeyi düşünüyorum, eve maalesef iğne sokamam aile evindeyim. 21 Yaşındayım. Dozajlar ve ilaç çeşitliliği az olabilir dediğim gibi amacım genel atletizm, kuvvet dayanıklılık patlayıcılık kazanmak. Güreşçiyim.
      Eğer yeterince kondisyondan verim alamazsam Cardarine eklemeyi de düşünüyorum.
      Kilom 80 yaşım 21 yağ oranım %9-%12
    • Yazan: koyufenerli0
      Merhaba değerli hocalarım. 
      Haftalık:
      500 Enantat 200 Masteron İlk kürüme 21 yaşında bu şekilde başladım, 5. haftadayım. Beslenme ve ant programımdan memnunum, iyi olduğunu düşünüyorum. Meme uçlarımda sertlik ve hassasiyet hissettiğim için haftada 2(enjeksiyon günleri)  arimidex alıyorum. Beşinci hapta baya bir azalttı bu durumu. Fakat şuan göğüste az da olsa yağlanma gibi büyüme var ve artmasından korkuyorum. Doku vs elime gelmiyor. Yani nasıl anlatsam bilemedim ama alt gogus cok hafif şiş gibi geliyor gözüme. Tamoksifeni araştırdığımda pct de kullanılıp, kür içinde kullanıldığında verim düşürdüğünü okudum. Ne yapmalıyım sizce? arimidexe haftada 2 devam mı 1mg, yoksa yarım mı içeyim, yoksa tamoksifene mi başlamalıyım? Bir de karaciğer için vs bir şey kullanmıyorum sadece vitaminlerimi alıyorum, ilaçları aldığım kişi hafif kür olduğu için gerek yok dedi. kullanmalı mıyım sizce? Son sorum ise, kan değerlerin nasıl değiştiğini meraktan test vermek istiyorum. fakat enjeksiyon yapıldıktan sonra testo vücutta kaldığı için değer gerçeği çok yasıtmayacak gibi geldi. enjeksiyondan kaç gün sonra kan vermeliyim?(karaciğer böbrek hepsine bakicam ama testonun doğruluğunu düşünüyorum).
      Hepinize şimdiden teşekkürler
    • Yazan: mmcar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha yeni küre girdim:
      sustanon rimabolon Eczaneden aldım ilacı, zaten eczacı beni görünce direkt sen bunu vücut geliştirme için mi kullanacaksın? Dedi. Bende evet dedim tamam dedi ve ilaçları verdi ama 250mg sustanon ve 100 miligram rimabolan verdi bunlar 15 günde bir kullan dedi yani haftada 125mg sustanon ve 50 mg rimabolan bana çok az geldi ne yapmalıyım normalde haftalık 250 mg sustanon ve 200 mg rimabolan ile başlamayı düşünüyordum şuan ne yapmalıyım? 
    • Yazan: theturbo07
      Herkese iyi forumlar,
      Ben 1 yıl içinde natural olarak 112 kg'dan 78 kg'a düştüm ama yanlış beslenme ve antrenman programları sonucu haliyle kas kaybımda fazlaca oldu. Güncel olarak 1.78 boy, 78 kilo ve yağ oranı %26 seviyelerinde. Amacım yağ yakımının yanı sıra hafifte olsa kas kütleside eklemek. Aklımda anabolik olarak testo propionat, oxandralon, clenbuterol ve hgh f kürü var ama Sarms ve pepdit konusunda bilgi ve tecrübem olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.