Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hadder

Ilk kürüme gireceğim planlama konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Diver    1.399
hadder, 2 saat önce yazdı:

hocam şu 2-3 haftadır sol göğüste gerilme hissediyorum göğüsün içinde sanki birşey var ve göğüs çok gergin tam tarifini anlatamıyorum ama kolumla bir yerden tutup gerilme hareketi yaptığım zaman sanki göğüste birşey varmış gibi arımdex felanda kullanıyorum hassasiyet için felan ama anlamış değilim kardiyoloji yada göğüs hastalıklarına gidip göstereyim tarifini tam şekilde anlatamıyorum ama göğüsün içinde birşey var ve o şey sanki çok gergin gibi ve kasılma oluyor

Şikayetin göğüs ucunda mı başka yerde mi anlamadım. Fotoğrafta işaretleyerek göster dostum. Jinekomasti ise endokrinolojiye gideceksin. Kas ağrısı ise ortopedi veya fizik tedaviye gitmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hadder    6
Diver, Bir saat önce yazdı:

Şikayetin göğüs ucunda mı başka yerde mi anlamadım. Fotoğrafta işaretleyerek göster dostum. Jinekomasti ise endokrinolojiye gideceksin. Kas ağrısı ise ortopedi veya fizik tedaviye gitmelisin.

Hocam işaret ettiğim yer göğüs ucunda değil o işaret ettiğim yerde bir gerginlikmi desem kas kasılmasını desem tarif edemediğim birşey var bir gerginlik var ama anlamış değilim hatta işaret ettiğimin hafif üstü sağda ve solda aynı yerlerde 

IMG_1965.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 27 dakika önce yazdı:

Hocam işaret ettiğim yer göğüs ucunda değil o işaret ettiğim yerde bir gerginlikmi desem kas kasılmasını desem tarif edemediğim birşey var bir gerginlik var ama anlamış değilim

Bunun için arimidex kullanmana gerek yok dostum. Kasa hasar vermişsin büyük ihtimalle.  Sabah yada öğlen yemeğinden sonra Tyloflex kas gevşetici iğne yapabilir çok ağrıyorsa dicloronla beraber vurabilirsin. 3 gün kullan geçmezse ortopedi yada fizik tedavi uzmanına git.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam ağrı olsa kas gevşetici içeyim ağrım sızım yokki kollarımı ikisinide açtığımda bir gerginlik kasılma bir şey varmış gibi sanki olduki göğüsüme hasar vermiş olsam çoktan kas hasarı geçmiş olurdu sizce geçmezmiydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 9 dakika önce yazdı:

Hocam ağrı olsa kas gevşetici içeyim ağrım sızım yokki kollarımı ikisinide açtığımda bir gerginlik kasılma bir şey varmış gibi sanki olduki göğüsüme hasar vermiş olsam çoktan kas hasarı geçmiş olurdu sizce geçmezmiydi 

Verdiğin hasara bağlı. Orda ödem oluşmuş olabilir. Ya kasta yada kası kaburgalara bağlayan tendonda sıkıntı olabilir. Ortopedi yada fizik tedavi doktoruna görün biran önce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 18.08.2024 - 16:53 yazdı:

Verdiğin hasara bağlı. Orda ödem oluşmuş olabilir. Ya kasta yada kası kaburgalara bağlayan tendonda sıkıntı olabilir. Ortopedi yada fizik tedavi doktoruna görün biran önce.

Hocam müsait olursanız yardım almak isterim sizden kürümü bu başlıktaki konuda belirttim fakat sormak istediğim soru beslenme ve kardiyo bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 

sabah 4 yumurta beyazı 2 tam yumurta 100gr yulaf 100-150gr arası meyve

pre workout öğünü 300gr pişmiş baldo pirinç 160gr pişmiş tavuk yada kıyma tüketiyorum 15gr badem ezmesi

antreman sonrası öğünüm 300gr pişmiş baldo pirinç 160gr pişmiş tavuk yada kıyma

son öğünüm 250gr pişmiş baldo pirinç 160gr tavuk yada kıyma aynı şekilde 10gr zeytinyağı ve 1 kaseden daha fazla yeşillik içeriği farklı farklı şekilde sadece salata marul değil 

bazı günlerde pre workout öğünde 100-150gr arası pirinç unu pişirip 40-50 protein tozu ekleyip yiyorum hocam 

Hocam ben ptt görevlisi olduğum için gün içerisinde inanılmaz derece yürüyorum merdiven olsun bayır olsun çıkıyorum gün sonunda eve geldiğimde minimum 20bin adım atmış oluyorum şuan kilom 85 sizce iyimidir farklı birşey öneriniz varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 27 dakika önce yazdı:

Hocam müsait olursanız yardım almak isterim sizden kürümü bu başlıktaki konuda belirttim fakat sormak istediğim soru beslenme ve kardiyo bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 

sabah 4 yumurta beyazı 2 tam yumurta 100gr yulaf 100-150gr arası meyve

pre workout öğünü 300gr pişmiş baldo pirinç 160gr pişmiş tavuk yada kıyma tüketiyorum 15gr badem ezmesi

antreman sonrası öğünüm 300gr pişmiş baldo pirinç 160gr pişmiş tavuk yada kıyma

son öğünüm 250gr pişmiş baldo pirinç 160gr tavuk yada kıyma aynı şekilde 10gr zeytinyağı ve 1 kaseden daha fazla yeşillik içeriği farklı farklı şekilde sadece salata marul değil 

bazı günlerde pre workout öğünde 100-150gr arası pirinç unu pişirip 40-50 protein tozu ekleyip yiyorum hocam 

Hocam ben ptt görevlisi olduğum için gün içerisinde inanılmaz derece yürüyorum merdiven olsun bayır olsun çıkıyorum gün sonunda eve geldiğimde minimum 20bin adım atmış oluyorum şuan kilom 85 sizce iyimidir farklı birşey öneriniz varmı?

İşin gereği adımların çok güzel. Kalp ve damar sağlığın için gerekli zaten. Bu diyet ile kilo alamıyorsun doğru mu anladım? . Ağırlık antrenmanını nasıl kaç gün  yapıyorsun planını gönder.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 8 dakika önce yazdı:

İşin gereği adımların çok güzel. Kalp ve damar sağlığın için gerekli zaten. Bu diyet ile kilo alamıyorsun doğru mu anladım? . Ağırlık antrenmanını nasıl kaç gün  yapıyorsun planını gönder.

Hocam kilo temiz şekilde almak istiyorum fakat haftada 1 öğün cheat yaptığımda direk yanlarım doluveriyor anlamış değilim  8 hafta oldu kürümde sizce yağ yakma şansım varmı hem yağ yakıp hemde kas kazanma şansım sizce bu kürdeyken yada bana verebileceğiniz bir tavsiye varmıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 7 dakika önce yazdı:

Hocam kilo temiz şekilde almak istiyorum fakat haftada 1 öğün cheat yaptığımda direk yanlarım doluveriyor anlamış değilim  8 hafta oldu kürümde sizce yağ yakma şansım varmı hem yağ yakıp hemde kas kazanma şansım sizce bu kürdeyken yada bana verebileceğiniz bir tavsiye varmıdır?

Cheat olarak ne yiyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 13 dakika önce yazdı:

Cheat olarak ne yiyorsun?

Genellikle lavaşlı tavuk döner yada hamburger kendime tost felan yapıyorum baya büyük bol malzemeli felan  bazen abartabiliyorum kendimi tutamayıp iyice yiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 57 dakika önce yazdı:

Genellikle lavaşlı tavuk döner yada hamburger kendime tost felan yapıyorum baya büyük bol malzemeli felan  bazen abartabiliyorum kendimi tutamayıp iyice yiyorum 

Dostum istediğin forma girene kadar cheat olayını unutacaksın. 

1- Danabolu kullanmayı bırakıyorsun.

2- Süt ve süt ürünlerini tüketmiyorsun.

3- Buğday ve içinde gluten olan yiyecekleri yemiyorsun.

4- Diyetine ne kadar sadık kalırsan o kadar güzel sonuç alırsın.

5- 5 tam yumurta 600 gram baldo pirinç. Protein miktarın güzel değiştirmeye gerek yok. Öğünlerinde bol miktarda salata olmalı.

6- İlaçların markası nedir ?

7- Ağırlık antrenman planını atar mısın ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam kürün 10.haftasında dianabolu keseceğim süt ve süt ürünleri tüketmiyorum bende gaz yapıyor glutenli ürünleri sadece cheat mealdeki şeylerde tüketiyorum yediğim baldo pirinç ve pirinç unu ve yulaf bu 3 den alıyorum karbı ilaç markası overdose antrenman planını JPEG olarak atıyorum fakat çıkmıyor anlamış değilim

IMG_1975.jpeg

@AS1L@ardas@Diver

Bugünkü tahlillerim yapmam gereken bana verebileceğiniz tavsiye nedir ne yapmam gerekir sizce?

1111.thumb.png.108501a728d9550dda5ed1eb77164f03.png 111122.thumb.png.06931eb3bb763ca13541294509f9d8c3.png 111122333.thumb.png.d3cd32f38570a77b23c20dc630f271f3.png

Hocam bugünkü tahlillerimi yorumlarmısınız size zahmet forumuda çok meşgul ediyorum yöneticilerden çok ama çok özür diliyorum hepsinden uğraştırdığım için en azından bilgi alayım bilgileneyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
  1. Danabol karaciğer değerlerini yükseltmiş. Koruyucu olarak ne kullanıyordun ? Ggt buna bağlı yükselmiş olabilir yada safra kesesinde sorun olabilir.
  2. İdrardaki albumin değerine doktorun ne dedi ? Ben protein kaçağı olarak yorumladım yanılıyor olabilirim. Böbreklerde rahatsızlık olabileceğine işaret.
  3. Demir takviyesi almalısın.
  4. Ck da baya yüksek. Böbreklerinde sorun olabilir dahiliye yada nefrolojiye görünmen lazım. Neler kullandığını söylemelisin.
  5. Yerinde olsam danabolu keserim. Ağırlık antrenmanını bir hafta bırakır bol su içer tekrar böbrek değerlerine baktırırdım.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

1. Kreatinin ve Üre: Böbrek fonksiyonların sınırda böbrek sağlığını korumak için bol su iç.

2. Karaciğer Enzimleri: Karaciğerin zorlanıyor karaciğer koruyucularına dikkat et.

3. HDL Kolesterol: Düşük seviyede kardiyovasküler riskin artar omega-3 takviyesi al.

4. Total Testosteron: Yüksek kürde olduğunu gösteriyor.

5. Ferritin: Düşük seviyede demir eksikliği riskin var demir takviyesi al.

6. Vitamin B12 ve D Vitamini: B12 normal D vitamini seviyesi için test sonucu eksik.

Tavsiyem: Karaciğer ve böbrek sağlığına dikkat et demir ve omega-3 takviyesi al tahlillerini düzenli olarak kontrol ettirmeyi ihmal etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
  1. Danabol karaciğer değerlerini yükseltmiş. Koruyucu olarak ne kullanıyordun ? Ggt buna bağlı yükselmiş olabilir yada safra kesesinde sorun olabilir.
  2. İdrardaki albumin değerine doktorun ne dedi ? Ben protein kaçağı olarak yorumladım yanılıyor olabilirim. Böbreklerde rahatsızlık olabileceğine işaret.
  4. Ck da baya yüksek. Böbreklerinde sorun olabilir dahiliye yada nefrolojiye görünmen lazım. Neler kullandığını söylemelisin.
  5. Yerinde olsam danabolu keserim. Ağırlık antrenmanını bir hafta bırakır bol su içer tekrar böbrek değerlerine baktırırdım.

1.Kingsize black guardian + ektra flava milk thistle dianabolu 50mg kullanmaya başladım şu 1 haftadır yüksek gelmesini bekliyordum

2.Doktora göstermedim saat 2 buçukta verdim sonucu akşam çıktı yarın göstericeğim benim kreatin seviyem her zaman yüksek çıkıyor günlük 5-6lt su içiyorum ultrasonda çektirdim herşeyi gösterdim fakat kreatin seviyem hep yüksek hiçbir sorunda çıkmıyor ve böbreklerimle alakalı bir sıkıntı olarak belirti hiç vermedi bu zamana kadar sürekli aktif olduğum içinmi acaba bu yüksek seviye anlamış değilim

3.Takviyem var kullanırım

AS1L, 31 dakika önce yazdı:

1. Kreatinin ve Üre: Böbrek fonksiyonların sınırda böbrek sağlığını korumak için bol su iç.

2. Karaciğer Enzimleri: Karaciğerin zorlanıyor karaciğer koruyucularına dikkat et.

3. HDL Kolesterol: Düşük seviyede kardiyovasküler riskin artar omega-3 takviyesi al.

4. Total Testosteron: Yüksek kürde olduğunu gösteriyor.

5. Ferritin: Düşük seviyede demir eksikliği riskin var demir takviyesi al.

6. Vitamin B12 ve D Vitamini: B12 normal D vitamini seviyesi için test sonucu eksik.

Tavsiyem: Karaciğer ve böbrek sağlığına dikkat et demir ve omega-3 takviyesi al tahlillerini düzenli olarak kontrol ettirmeyi ihmal etme.

Hocam günlük 5-6 lt su içiyorum ama kreatin seviyem hep yüksek anlamış değilim

dianabolu 30mg dan 50mg çıkardım 1 hafta kullandıktan sonra dianabolu keseceğim komple

omega takviyesi olarak günlük sabah 2000mg hardline omega-3 takviyesi alıyorum ekstra olarak 10gr zeytin yağı 15 gr badem ezmesi alıyorum

kür ml aynı dozaj konusunda arttırma yapmadım konuda açtığım dozaj neyse onu vurdurmaktayım dozajımda değişiklik hiç yapmadım

sporu bırakıp kürü kesmemmi gerekir sizce bu göğüs kasılmaları acaba vücut recovery olmadığı içinmi böyle oldu vücudumun dinlendiğini hissetmiyorum ağırlıklarımda hafifte olsa düşüş var proteini bolca almama rağmen anlamış değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 4 dakika önce yazdı:

1.Kingsize black guardian + ektra flava milk thistle dianabolu 50mg kullanmaya başladım şu 1 haftadır yüksek gelmesini bekliyordum

2.Doktora göstermedim saat 2 buçukta verdim sonucu akşam çıktı yarın göstericeğim benim kreatin seviyem her zaman yüksek çıkıyor günlük 5-6lt su içiyorum ultrasonda çektirdim herşeyi gösterdim fakat kreatin seviyem hep yüksek hiçbir sorunda çıkmıyor ve böbreklerimle alakalı bir sıkıntı olarak belirti hiç vermedi bu zamana kadar sürekli aktif olduğum içinmi acaba bu yüksek seviye anlamış değilim

3.Takviyem var kullanırım

Genelde ağırlık antrenmanı yada yoğun kardiyo sonrasında ck ve kreatinin yüksek çıkar sende baya yüksek böbreklerden emin olmak için bir hafta ara verip dinlenik bir şekilde kan verebilirsin. Birde kan tahliline egfr ekleyip böbreklerin sağlıklı süzme işlemi yapıp yapmadığına bakarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Genelde ağırlık antrenmanı yada yoğun kardiyo sonrasında ck ve kreatinin yüksek çıkar sende baya yüksek böbreklerden emin olmak için bir hafta ara verip dinlenik bir şekilde kan verebilirsin. Birde kan tahliline egfr ekleyip böbreklerin sağlıklı süzme işlemi yapıp yapmadığına bakarsın.

Hocam işim gereği çok fazla yürüyorum ekstra antreman üstüne ekstra bisiklet yapıyorum sizce o yüzdenmi vücut recovery olmuyor kürün 7.haftasına kadar böyle birşey yoktu bu 7. ve 8. haftadan sonra vücut recovery olmuyor aynı beslenme aynı rutin aynı iş aynı antreman aynı kardiyo farklı bir değişiklik yokki neden böyle oldu anlamış dğilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
hadder, 8 dakika önce yazdı:

Hocam günlük 5-6 lt su içiyorum ama kreatin seviyem hep yüksek anlamış değilim

dianabolu 30mg dan 50mg çıkardım 1 hafta kullandıktan sonra dianabolu keseceğim komple

omega takviyesi olarak günlük sabah 2000mg hardline omega-3 takviyesi alıyorum ekstra olarak 10gr zeytin yağı 15 gr badem ezmesi alıyorum

kür ml aynı dozaj konusunda arttırma yapmadım konuda açtığım dozaj neyse onu vurdurmaktayım dozajımda değişiklik hiç yapmadım

sporu bırakıp kürü kesmemmi gerekir sizce bu göğüs kasılmaları acaba vücut recovery olmadığı içinmi böyle oldu vücudumun dinlendiğini hissetmiyorum ağırlıklarımda hafifte olsa düşüş var proteini bolca almama rağmen anlamış değilim

Antreman yoğunluğunu düşürmek ve vücudu dinlendirmek faydalı olur. Kürü kesmek yerine dinlenme odaklı düşünebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 4 dakika önce yazdı:

Hocam işim gereği çok fazla yürüyorum ekstra antreman üstüne ekstra bisiklet yapıyorum sizce o yüzdenmi vücut recovery olmuyor kürün 7.haftasına kadar böyle birşey yoktu bu 7. ve 8. haftadan sonra vücut recovery olmuyor aynı beslenme aynı rutin aynı iş aynı antreman aynı kardiyo farklı bir değişiklik yokki neden böyle oldu anlamış dğilim

Zaten işte fazla yürüyorsun üstüne bisiklet gereksiz yük olması normal. Zamanla kaslardaki yorgunluk birikebiliyor. Sporcuların yaptığı en büyük hatalardan birisi fazla çalışınca fazla gelişeceğini sanmak. Atlanılan nokta yeterince dinlenmemek. Ağırlık antrenmanlarında çok fazla hacim olmasın. Kreatin kinaz değeri vücudunda yıkıma uğrayan kas hasarını gösteriyor referans aralığından ne kadar yüksek olduğunu düşün :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 24 dakika önce yazdı:

Zaten işte fazla yürüyorsun üstüne bisiklet gereksiz yük olması normal. Zamanla kaslardaki yorgunluk birikebiliyor. Sporcuların yaptığı en büyük hatalardan birisi fazla çalışınca fazla gelişeceğini sanmak. Atlanılan nokta yeterince dinlenmemek. Ağırlık antrenmanlarında çok fazla hacim olmasın. Kreatin kinaz değeri vücudunda yıkıma uğrayan kas hasarını gösteriyor referans aralığından ne kadar yüksek olduğunu düşün :)

Ama hocam bulkta kardiyo yapmadığım zamanda hem yağlanırım çok fazla hemde kalp sağlığını korumamış olmazmıyım sizce?

AS1L, 27 dakika önce yazdı:

Antreman yoğunluğunu düşürmek ve vücudu dinlendirmek faydalı olur. Kürü kesmek yerine dinlenme odaklı düşünebilirsin.

O zaman sert antremanlardan kaçınmam gerekecek kardiyo keseceğim günlük çok yürüdüğüm için yada kardiyo yapacağım hafif yürüyerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 7 dakika önce yazdı:

Ama hocam bulkta kardiyo yapmadığım zamanda hem yağlanırım çok fazla hemde kalp sağlığını korumamış olmazmıyım sizce?

Dostum sen zaten işin gereği haddinden fazla kardiyo yapıyorsun. Kas kütlen arttıkça aldığın kalori yetersiz kalacak bu da yağ oranını düşürmene yardımcı olacaktır. Sen işin dışında ağırlık antrenmanı yap yeterli olacak. Vücudu yeterince dinlendirmezsen sakatlanma kaçınılmaz olacak ve merkezi sinir sistemi yorgunluğundan dolayı yeterince hipertrofi gerçekleşmeyecektir. Üç şeyi hakkıyla yap ilaçla beraber çok hızlı sonuç alacaksın. Dinlenme, antrenman ve temiz beslenme. Dinlenme deyince sadece aklına uyku gelmesin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Dostum sen zaten işin gereği haddinden fazla kardiyo yapıyorsun. Kas kütlen arttıkça aldığın kalori yetersiz kalacak bu da yağ oranını düşürmene yardımcı olacaktır. Sen işin dışında ağırlık antrenmanı yap yeterli olacak. Vücudu yeterince dinlendirmezsen sakatlanma kaçınılmaz olacak ve merkezi sinir sistemi yorgunluğundan dolayı yeterince hipertrofi gerçekleşmeyecektir. Üç şeyi hakkıyla yap ilaçla beraber çok hızlı sonuç alacaksın. Dinlenme, antrenman ve temiz beslenme. Dinlenme deyince sadece aklına uyku gelmesin :)

Tamamdır hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır forum yöneticilerindende tekrar özür diliyorum bugün uğraştırdığım için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366

Diver hocam yazmış zaten benim tek ekliceğim şey hdl 20 nin altına düşerse en azından belli bir süre cruise yapman damarda plak oluşumu filan başlayabilir bu sefer uzun süre hdl düşük kalırsa.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

@DiverHocam kürümün 9.haftasında pazartesi enjeksiyonlarımı vurdurdum bugün 2.enjeksiyonu vurdurmam lazımdı fakat tatile çıktım vurduramadım eve gelene kadarda 1 hafta geçmiş olcak sizce kürümde bolde ve testo e bir sorun teşkil edermi dianabolu 8.hafta sonunda kesmiştim 10. Haftanın enjeksiyonunuda vurduramayacağım tatil yüzünden bir sorun teşkil edermi sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
hadder, 6 dakika önce yazdı:

@DiverHocam kürümün 9.haftasında pazartesi enjeksiyonlarımı vurdurdum bugün 2.enjeksiyonu vurdurmam lazımdı fakat tatile çıktım vurduramadım eve gelene kadarda 1 hafta geçmiş olcak sizce kürümde bolde ve testo e bir sorun teşkil edermi dianabolu 8.hafta sonunda kesmiştim 10. Haftanın enjeksiyonunuda vurduramayacağım tatil yüzünden bir sorun teşkil edermi sizce

Sorun olmaz dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaLi
      Herkese merhaba iyi forumlar,
      Sorularım:
      Kür konusunda tecrübeli olan abilerim kardeşlerim ilk defa küre girecek birisi neler ile karışılabilir ?  Görülebilecek olan yan etkiler nelerdir ? Kişiden kişiye göre değişiklik gösterebileceğini biliyorum.  
      Şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: ida
      Forumdaki herkese merhabalar,
      İlk kez bir Türkçe forumda paylaşıyorum. Bir süredir suları hafifçe denemek ve cut ile birlikte güzel bi kür denemek istiyordum. Genelde global forumları takip ediyordum ve reddit r/steroids'te kürüm ile ilgili sorum çok iyi karşılanmadı. Kilom 94 ve Boyum 186 ve 187+~ görmek istediğim için GH düşündüğümü söyleyince pek iyi karşılamadılar 
      Düşündüğüm kombinasyon şu anda:
      GH Anavar Clenbuterol Yeni 18 yaşıma girdim. growth platelerimin kaynayıp kaynamadığını bilmiyorum. Doz konusunda emin değilim. Malum Genotropin pahalı  GH'in insülin direncine sebep olduğu okudum ve GH ile birlikte metformin & levothyroxine almayı düşünüyorum. Anavar yerine başka önerilere, ve her türlü fikre açığım. Anavar'ın saç döktüğünü söyleyenler var, öyle bir durum varsa DHT blocker olarak avodart kullanabilirim.
    • Yazan: Wgestelx
      Öncelikle herkese selamun aleyküm,
      Bugün 20 haftalık ilk kürümün ilk enjeksiyonumu yaptım (250mg haftalık only testo) Ve bunla beraber beslenmemi de optimum hale getirmeye çalışacağım kürdeki her gelişmeyi (form,yan etki vs..) bu konu altında güncelleyeceğim çalıştığım kiloların artışı kazandığım kütle ve kür sonu bu belki adelenin belki suyun kaslardan gitmesiyle oluşan formu da dahil ederek burada paylaşacağım hem bu dozlarda benim gibi ilk kürünü yapmak istiysen arkadaşlarada belki fikir verir.
      Güncel formum su şekilde;

• Yazan: Kubito
      Hocalarım, abilerim, kardeşlerim herkese öncelikle iyi forumlar.
      Ben yaklaşık 2012-2013 yılından beri spor yapıyorum. Amatör olarak gerek voleybol, gerek futbol, gerekse fitness. Pandemiye kadar her şey gayet güzel ilerlerken pandemiyle birlikte spordan uzaklaştım. Daha sonra tekrar başladım yaklaşık 1 yıl kadar güzel bir rutin oluşturduktan sonra bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. 2022 yılında evlendim ve evlendikten sonra aynada kene bakamaz oldum ve tekrar başlama kararı aldım. 2022 yılındaki görselimden durumu anlayabilirsiniz. 2023 şubat ayında başladım, başlangıç kilom 95-96, yağ oranımda %31-32 civarındaydı makine ölçümlerinde.
       Başlarken kendimce iradeli ve daha düzenli olabileceği için piyasada oldukça bilinen bir antrenör ile başladım ve tamamen doğal yollarla ilerlemeye karar verdim. Kardiyo, beslenme ve antrenman planlarına ortalama %70-80 civarında uydum ve uyguladım. Aldığım sonuçlar hoşuma gitmeye kendimi vücudumu beğenmeye başladım. Ve bir süre daha istikrarlı bir şekilde devam ettim.(1. fotoğraf başlangıç. 2. ve 3. fotoğraf 2023 temmuz-eylül aylarına ait.)
      Daha sonra bu istikrarım bazı ailevi sebepler, işsizlik vs. derken azaldı. Ama sporun içinde kalmaya devam ettim.(4. ve 5. fotoğraf 2024 yılının ortalama mart-nisan dönemine aittir.)
      Tekrar yağlandım, tekrar form tutmak için harekete geçtim. Kardiyolarımı sıklaştırdım, beslenmemi düzenlemeye çalıştım. ortalama 1900-2000 kalori alıyorum. Günlük ortalama 200-225 gram kadar çiğ karbonhidrat, 400-450 gram kadar et,tavuk, kıyma vs. antrenman önceleride protein tozu tüketiyorum. Su ve tuz tüketimime dikkat ediyorum. (6. fotoğraf güncel form)
      Vücudumu daha estetik ve parçalı bir görünüme sokmak, kas kütlemi arttırmak istiyorum. Hormonel dengemi bozmaya çekiniyorum. Ne yönde ilerlemem gerektiğini tam olarak kestiremiyorum. Peptidlerin, sarmsların vücuda olan etkisini çok bilmiyorum araştırmaya uygun kaynakta bulamıyorum. Steroidler ise medyada vs. anlatılan kadar öcü, korkulacak gibi midir?
      Görüşlerinizi, desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.
      Herkese şimdiden teşekkürler. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.