Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berko110

Hastane/ doktor önerisi, yaşama isteğimi kaybettim

Önerilen İletiler

berko110    16

yaşım 28, günde 12 ila 15 saat çalışıyorum, spor her zaman hayatımın bir köşesinde oldu, boyum 183 kilom 86, 60 kgdan 80 üstü kilolara yağ  alarak da olsa çıktım, artık dal gibi duran birisi değilim ama hala vücudumu beğenmiyorum, özellikle kollarıma bakınca kendimi slenderman gibi hissediyorum çünkü uzun ve inceler.

sabahları uyanmakta o kadar güçlük çekiyorum ki bazen uyanıyorum ama elimde olmadan geri uyuyorum ve bu birkaç kez tekrarlanıyor, gece 2-3 gibi yatıyorum 10 da kalkmak benim için çok büyük bir mücadele oluyor.

cinsel hayatımda da istediğim performansları elde edemiyorum, yumuşama problemi yaşıyorum sık sık.

spor konusunda da vücut hala bir şeye benzemiyor bence, duvarın önüne dambıl atsam daha fazla gelişirdi duvar diye düşünüyorum.

devlet hastanesine üroloji doktoruna gidip bu dertlerimi anlattım ve adam açık açık benimle alay etti, başka bir doktordan randevu alıp 6 aydır cinsel ilişkiye giremiyorum diye yalan söylemek zorunda kaldım test yaptırmak için, 270-840 ref aralığından 400 küsür çıktı ve çok normal seninki iş hayatının stresindendir dedi geçti, kibarca ısrarcı oldum dedim benim böyle böyle dertlerim de var diye ama sallamadı.

son çare netten araştırma yaptım tongkat ali yohimbe vs şeyler gördüm iyi gelebilecek ama nereden alınır bilemedim buraya geldim wp butonuna basıp aradım sa hayırlı günler dedim derdimi anlattım, durumumu izah ettim aldığım cevap yine doktora gitmem gerektiği oldu, e peki ben sizinle bir kür planlaması yapmak istesem ne olacak dedim ve aldığım cevap buna doktorunuz karar verirse yapabiliriz oldu, valla bu işten de bir cacık anlamadım, burada kür kullanan ya da tr de olmayan supları kullananların hepsi de herhalde doktor izni ile yapıyor bunları :D

çalışma süremin uzunluğundan bahsettim doktor doktor gezip çare arayacak vaktim de sabrım da yok çünkü ilk gittiğim doktoru tokatladım yaptığı terbiyesizlikten dolayı, bursa ilinde ikamet ediyorum, var mı bana yardımcı olabilecek bir doktor, bir hızır reis ben vallahi de billahi de yaşamaktan bıktım çünkü, bu enerjisizlik, bu uyanamama, bu mutsuzluk beni yoruyor artık.

kullandığım takviyeler: d vitamini, omega3, zma, whey, kreatin. bir ara monster pak kullandım bitti almadım bir daha, genel olarak beslenmem de günlük 500 gr tavuk yanında pilav makarna yulaf ne bulursam o idi ama artık onu da saldım  çünkü boşuna.

tarihinde berko110 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

küre girince psikolojik sorunlar daha da katlanır emin ol küre girince düzelceğini sanıyorsan yanılıyorsun bunun içinde küre girilmez zaten sonrasında yaşayacağın şeyleri göze alman lazım. Önce bi kan testi yaptır hatta.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ardas'ın dediği gibi kan tahlili verki problemin nerde olduğu anlaşılsın. Testesteronun düşük olabilir estradiolün yüksek olabilir dht çok düşük olup testo normal olabilir. Ama maalesef doğal iken iniş çıkış dönemleri olması olağan dışardan hormon alıyormuş gibi olmayı beklememek gerek. Bir kere 400 çıktı demişsin normalde 2 kere ölçülür bu tarz durumlarda doktor biraz ilgisizmiş sanırsam. Manisada Üroloji uzmanı Ömür erdem hocamız var bu işleri gerçekten en güncel şekliyle tedavi eden ona danışabilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
ardas, 29 dakika önce yazdı:

küre girince psikolojik sorunlar daha da katlanır emin ol küre girince düzelceğini sanıyorsan yanılıyorsun bunun içinde küre girilmez zaten sonrasında yaşayacağın şeyleri göze alman lazım. Önce bi kan testi yaptır hatta.

psikolojik bir sıkıntım yok diye düşünüyorum, beni üzen şey cinsellik yüzünden kız arkadaşıma mahçup olmak, yıllarca uğraşıp bir yere gelememek, işime gücüme şevkle sarılamamak, hastaneye gidip neye baktırmam lazım sadece kan testi istemem yeterli mi ve kan testi yaptırmak için bir bahaneye ihtiyacım var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
gönderildi (düzenlendi)

Yaşama isteğini kaybetmenin yalnızca tek sebebi; 12-15 saat aralığında çalışman.

15 saat çalışıp, 7 saat uyuduğunu varsayarsak günden yalnızca geriye 2 saatin kalıyor.

tarihinde xendroov tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
steroidnediryahu, 06.07.2024 - 19:26 yazdı:

Ardas'ın dediği gibi kan tahlili verki problemin nerde olduğu anlaşılsın. Testesteronun düşük olabilir estradiolün yüksek olabilir dht çok düşük olup testo normal olabilir. Ama maalesef doğal iken iniş çıkış dönemleri olması olağan dışardan hormon alıyormuş gibi olmayı beklememek gerek. Bir kere 400 çıktı demişsin normalde 2 kere ölçülür bu tarz durumlarda doktor biraz ilgisizmiş sanırsam. Manisada Üroloji uzmanı Ömür erdem hocamız var bu işleri gerçekten en güncel şekliyle tedavi eden ona danışabilirsin.

bursa dışına çıkamam malesef, kan tahlili istesem sebep sorarlar mı hastanede, sizler özel hastaneye mi gidiyorsunuz bu tip durumlar için acaba?

xendroov, 06.07.2024 - 19:43 yazdı:

Yaşama isteğini kaybetmenin yalnızca tek sebebi; 12-15 saat aralığında çalışman.

15 saat çalışıp, 7 saat uyuduğunu varsayarsak günden yalnızca geriye 2 saatin kalıyor.

ben çok calısıyorum diye ne üzülüyorum ne isyan ediyorum, bu durumun beni olumsuz etkilediğini düşünmüyorum. beni böyle mutsuz hissettiren zıpkın gibi olamamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bursada olan arkadaşlar varsa doktor tavsiyesinde bulunurlar. Genelde devlet hastanesinde hallediyorum tahlil işlerini zorlanırsam özel lablara başvuruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Dostum geçmiş olsun öncelikle. Şimdi iki şey olabilir;

1.si antrenman ve beslenmeyi hakkıyla yapamadığın için yeterli gelişim olmuyor. Seni tenzih ederek söylüyorum çoğu genç salonlarda çok absürt şekilde saçma çalışıyorlar. Nizami çalışan çok az onlarda ağırlık olayını ayarlayamıyor yada progresive overload olayını bilmiyor. Disiplin çok önemli. Koçla yada pt ile çalışıp sistemi oturtabilirsin. Yeterli dinlenme yoksa diğerlerini dört dörtlük yapsanda ilerleme olmaz. İstediğin gelişimi göremediğin için psikolojini bozmuş gibi duruyor. Psikoloji bozukken işlerin düzgün ilerlemesini beklememek lazım.

2.si Hormonlarında yada tiroidlerinde sıkıntı olabilir. Devlet hastanesine dahiliyeciye gidip durumu anlatıp yardım isteyebilirsin. Aşağıya yazdığım testleri yaptır sonucu buraya paylaşırsın.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

çok teşekkür ederim, en kısa zamanda özel ya da devlete gidip yaptırmaya çalışacağım

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)
steroidnediryahu, 1 saat önce yazdı:

Evet ömür erdem hoca hazır yeni klinik açmışken mümkünse ona danış. Manisa da değilsen zoom üzerinden online görüşmeler yapıyor 

geçmiş olsun psikoloji her şeyden önemlidir

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Evet ömür erdem hoca hazır yeni klinik açmışken mümkünse ona danış. Manisa da değilsen zoom üzerinden online görüşmeler yapıyor 

geçmiş olsun psikoloji her şeyden önemlidir

kendisi sadece cinsel konular ile mi ilgileniyor? testlerden sonra ona da ulaşmaya çalışırım gerekirse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)
berko110, 9 dakika önce yazdı:

kendisi sadece cinsel konular ile mi ilgileniyor? testlerden sonra ona da ulaşmaya çalışırım gerekirse

Kendisi bir üroloji uzmanı yani doktor. Normal ürologların aksine kesip atmıyor sporcuların dertlerinden anlıyor. Yıllardır sadece youtube ve instagram üzerinden takip ediyorum birebir danışmanlık almadım

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
EmreGundi, 5 dakika önce yazdı:

Kendisi bir üroloji uzmanı yani doktor. Normal ürologların aksine kesip atmıyor sporcuların dertlerinden anlıyor

teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Bursa'da olduğunu yeni gördüm Uludağ Üniversitesinin her alanda kadrosu çok iyi, dahiliye bölümde durumu izah edip tahlil verebilirsin. 

Randevu bulman biraz zor ama şansını dene.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
berko110, 3 saat önce yazdı:

bursa dışına çıkamam malesef, kan tahlili istesem sebep sorarlar mı hastanede, sizler özel hastaneye mi gidiyorsunuz bu tip durumlar için acaba?

Devlette antrenör istedi yarışmam var diyorum yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
ardas, 3 dakika önce yazdı:

ardas, 3 dakika önce yazdı:

anladm tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9

yüksek ihtisas Nilüfer ek binası endokrinoloji bölümüne git

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    129

Geçmiş olsun tüm yazını okuyunca sorunun psikolojik , ağır çalışma saatleri ve kafaya çok takma olduğunu anladım. Kan testleri yaptırman iyi olur ona göre yolunu çizersin doktorla bu arada  o whatsappta yazan arkadaş çok doğru yapmış çünkü kür ve ilaçlar seni çok daha kötü yapar sağlığını düşünmüş.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    8

Hocam sen bence psikiyatriste git 400 testo gayet ortalama bir rakam. Takviyelerle daha yukarıya çıkar tabi ama psikolojini çok da düzelticeğine inanmıyorum. Sende vücut dismorfisi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
h4runx, 5 saat önce yazdı:

yüksek ihtisas Nilüfer ek binası endokrinoloji bölümüne git

dr ayten bozkaya randevu bulabildim yarın oraya gidiyorum, bir daha gitmem gerekirse orayı deneyeyim, teşekkür ederim

yanis, 5 saat önce yazdı:

Hocam sen bence psikiyatriste git 400 testo gayet ortalama bir rakam. Takviyelerle daha yukarıya çıkar tabi ama psikolojini çok da düzelticeğine inanmıyorum. Sende vücut dismorfisi var

kollarımı ince ve orantısız buluyorum diye terapi görmem biraz absürd bir fikir değil mi ya

SantoR, 5 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun tüm yazını okuyunca sorunun psikolojik , ağır çalışma saatleri ve kafaya çok takma olduğunu anladım. Kan testleri yaptırman iyi olur ona göre yolunu çizersin doktorla bu arada  o whatsappta yazan arkadaş çok doğru yapmış çünkü kür ve ilaçlar seni çok daha kötü yapar sağlığını düşünmüş.. 

yarına randevu aldım, doktorum düzgün birisi çıkar umarım, sadece dinç uyanmaya başlasam bile hayatım çok çok olumlu etkilenir buna çare bulsam en azından iyi olur, benim wpdeki beyfendiden talebim aslında steroid değildi, tongkat ali sordum başta, sonrada sıkıntımı anlattım, belki doğal yolla testomu biraz daha arttırabilirsem enerjim yükselir diye düşünüyordum amacım buydu yani, buna bile doktor vs diyince sonuçta bu adam satıcı allah allah dedim ve kür satın almak istesem de aynı şeyleri mi söyleyeceksin dedim, kür işlerini becerebileceğimi sanmıyorum bu yüzden bulaşmak istemem yani

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    148

Kol olayı bende de var biraz geriden geliyor  benimde psikolojim cok bozuk anlamadım gitti ..:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
xendroov, 06.07.2024 - 23:00 yazdı:

Bursa'da olduğunu yeni gördüm Uludağ Üniversitesinin her alanda kadrosu çok iyi, dahiliye bölümde durumu izah edip tahlil verebilirsin. 

Randevu bulman biraz zor ama şansını dene.

ayten bozkaya spastikte randevu bulabildim, bugun gittim yarın kan tahlili için sabahtan gideceğim, doktor hiç ık mık yapmadı samimi birisine benziyor, yardımcı olabilir umarım

Testocu, 23 saat önce yazdı:

Kol olayı bende de var biraz geriden geliyor  benimde psikolojim cok bozuk anlamadım gitti ..:

benim olayım sadece inceliği değil, kolum çok kaslı olsa bile fazla uzun olacak şempanze gibi biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
berko110, 55 dakika önce yazdı:

benim olayım sadece inceliği değil, kolum çok kaslı olsa bile fazla uzun olacak şempanze gibi biraz

Dostum senin olayın kendini sevmemek, beğenmemek. Senin kan testinden önce psikoloğa gitmen gerekiyor. Bahsettiğin gibiyse eğer vücudunu sevmekle başlaman gerekiyor, kan testi ile alakası yok durumun.

Her insanın kusuru vardır, benim de eskiden kafam büyük diye dalga geçiyorlardı bir şekilde zamanla bu durumu aştım ve kendimi sevmeye başladım. Sporunu yap, kafanı boşalt, kendini sev. 

(Kolun ister büyük kaslı, ister ufacık olsun kendine laf atmandan yola çıkarak bu yorumu yaptım, umarım alınmaz ve ders çıkarırsın)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
xendroov, 1 saat önce yazdı:

Dostum senin olayın kendini sevmemek, beğenmemek. Senin kan testinden önce psikoloğa gitmen gerekiyor. Bahsettiğin gibiyse eğer vücudunu sevmekle başlaman gerekiyor, kan testi ile alakası yok durumun.

Her insanın kusuru vardır, benim de eskiden kafam büyük diye dalga geçiyorlardı bir şekilde zamanla bu durumu aştım ve kendimi sevmeye başladım. Sporunu yap, kafanı boşalt, kendini sev. 

(Kolun ister büyük kaslı, ister ufacık olsun kendine laf atmandan yola çıkarak bu yorumu yaptım, umarım alınmaz ve ders çıkarırsın)

alınacak bir şey yok dostum ^^

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jonturk    5

Kardeş Troidlerine Bakdir Troid Cinsel Yaşam Olarak Google Araşdir Troidlerinle Alakalı Olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.