Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berko110

Hastane/ doktor önerisi, yaşama isteğimi kaybettim

Önerilen İletiler

berko110    16
Jonturk, Bir saat önce yazdı:

Kardeş Troidlerine Bakdir Troid Cinsel Yaşam Olarak Google Araşdir Troidlerinle Alakalı Olabilir. 

yukarıda baktırmam gereken şeyleri yazdılar içinde troid ile ilgili bir testte vardır diye düşünüyorum, yoksa ona da baktırayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.365
berko110, 2 dakika önce yazdı:

yukarıda baktırmam gereken şeyleri yazdılar içinde troid ile ilgili bir testte vardır diye düşünüyorum, yoksa ona da baktırayım 

Var yazdım dostum düşündük onu çoktan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Yaşadığınız problem apaçık psikolojik ve psikiyatri uzmanının kritik etmesi gereken bi' durum. Çözümü neden kür veya sporla arıyorsunuz? Vakit kaybetmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, Bir saat önce yazdı:

Var yazdım dostum düşündük onu çoktan :)

sen bir harikasın <3

Güz, 35 dakika önce yazdı:

Yaşadığınız problem apaçık psikolojik ve psikiyatri uzmanının kritik etmesi gereken bi' durum. Çözümü neden kür veya sporla arıyorsunuz? Vakit kaybetmeyin.

bunu senin şahsına değil tüm psikolojik diyen arkadaşlarıma ve büyüklerime yazıyorum, sabah uyanmakta zorluk çekmeyi ve yahut sporda gelişimin çok yavaş olmasını psikoloji ile bağdaştırmayı çok absürd buluyorum.

belki biraz vücut dismorfisine sahip olabilirim, ama bu spora ilgisi olan her insanda biraz vardır, ve ben gerçekçi bir insanım, kollarım gerçekten diğer insanlara göre uzun, belki bir boksör ya da basketçi olsam çok avantajlı olurdum, benim gibi diğer uzun kollu insanları gördüğüm zamanda şempanze gibi diyorum, kendime de diyorum, çünkü durum bu sekilde yani, ve bunun için kahrolmuyorum.

beni en çok yaralayan şey kız arkadaşıma yatakta mahçup olmak ve bu kadar çalışma saatinin arasında spora emek ve zaman ayırıp her şeyin boşa gitmesi, hayatımı en çok zorlaştıran şey de uyanmakta çok güçlük çekmek, bunlar psikolojik olabilirde olmayabilirde, sayın bilgili abiler testleri söylediler, yarın sabahtan yaptırıyorum, bakıp göreceğiz psikolojik mi değil mi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

çıkan sonuçlar bunlar, testolar ya çıkmadı ya da doktor ekledim diye beni kandırdı bilmiyorum 

@Diver

a1.png a2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
berko110, 32 dakika önce yazdı:

çıkan sonuçlar bunlar, testolar ya çıkmadı ya da doktor ekledim diye beni kandırdı bilmiyorum

Tiroidlerinde sorun yok. Diğer hormon tahlillerinin hiçbiri yok. Onları görmeden yorum yapamayız. Belki yarın çıkar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 25 dakika önce yazdı:

Tiroidlerinde sorun yok. Diğer hormon tahlillerinin hiçbiri yok. Onları görmeden yorum yapamayız. Belki yarın çıkar. 

umarım istemiştir ve çıkar, ref aralığı dışında olan birkaç şey var onlar önemsiz mi acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
gönderildi (düzenlendi)

Anlattıklarınızdaki tek sorun benim kanımca "12-15 saat çalışmak" kendinize daha az mesai yapabileceğiniz bir iş bulmalısınız hocam. O zaman kendinize vakit ayırabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz ve konuda anlattığınız sıkıntıları yaşamayabilirsiniz.

İnanın sizden daha kötü bir vücuda ve yaşam kalitesine sahibim (vücudum berbat ve öz yaşam kalitem kötü). Ama daha 21 yaşındayım ve yaşama enerjim, hayallerim var. E-ticaret ile uğraşıyorum kendi işimin patronuyum. Yaşıtlarıma göre çok üst düzey bir gelirim var. Ayrıca günün çok az saati çalışıyorum ve hayallerimdeki mesleği yapıyorum. Kendime vakit ayırabiliyorum ve hayal kurabiliyorum. Sizin tek sıkıntınızın da üstte söylediğim sebep olarak görüyorum.

tarihinde seytan9 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
berko110, 25 dakika önce yazdı:

umarım istemiştir ve çıkar, ref aralığı dışında olan birkaç şey var onlar önemsiz mi acaba

Önemsiz değil beslenmeyi bozdum demiştin o yüzden normal. Beslenmeyi düzeltirsen düzelecek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 4 saat önce yazdı:

Önemsiz değil beslenmeyi bozdum demiştin o yüzden normal. Beslenmeyi düzeltirsen düzelecek. 

anladım hocam teşekkür ederim

seytan9, 4 saat önce yazdı:

Anlattıklarınızdaki tek sorun benim kanımca "12-15 saat çalışmak" kendinize daha az mesai yapabileceğiniz bir iş bulmalısınız hocam. O zaman kendinize vakit ayırabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz ve konuda anlattığınız sıkıntıları yaşamayabilirsiniz.

İnanın sizden daha kötü bir vücuda ve yaşam kalitesine sahibim (vücudum berbat ve öz yaşam kalitem kötü). Ama daha 21 yaşındayım ve yaşama enerjim, hayallerim var. E-ticaret ile uğraşıyorum kendi işimin patronuyum. Yaşıtlarıma göre çok üst düzey bir gelirim var. Ayrıca günün çok az saati çalışıyorum ve hayallerimdeki mesleği yapıyorum. Kendime vakit ayırabiliyorum ve hayal kurabiliyorum. Sizin tek sıkıntınızın da üstte söylediğim sebep olarak görüyorum.

ben de kendi işimin patronuyum ve gayet iyi bir gelirim var, malesef ki herkes bilgisayardan 3 5 tuşa basarak büyük paralar kazanamıyor, yapacak bir şey yok, seni kınamıyorum sadece herkesin hayatı ve imkanları farklı

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
berko110, 25 dakika önce yazdı:

geç olsun güç olmasın sonunda testleri toparladım @Diver

aa.jpg aaaaaaa.jpg aaaaaaaaaaaaaa.jpg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1111.jpg

Dostum değerlerin süper değil ama normal beklediğimden iyi diyebilirim.

Şikayetlerine göre önerilerim şunlar;

1. Bitkisel kürü kesinlikle yapmalısın.
  2. Beslenmeni dengeli, düzenli ve sağlıklı yapmalısın. Bol su içmelisin.
  3. Omega 3 tüketmelisin. Multivitamin kullanmalısın. Hayvansal yağlardan uzak dur sadece zeytinyağı kullan abartmadan.
  4. Antrenmanlarını güzel ayarlayıp disiplinli şekilde çalışmalısın. Hergün kardiyo yapmanı istiyorum.
  5. Hayat sadece spor ve seksten ibaret değil. Kafanı dağıtacak moralini yüksek tutacak hobiler uğraşlar yapmalısın. Seni her halinle kabul edecek partnerin olmalı. Kısacası moralin yüksek olmalı ki vücudun ona göre tepki versin. Herşey dört dörtlük olsada psikoloji cinselliği çok etkiliyor.
  6. Prolaktinin biraz yüksek birşey kullanmana gerek yok. Stres yaptıysan yada yakın zamanda ereksiyon yaşadıysan yüksek olması normal.

Tavsiyelerimi dikkate alıp uygularsan hayat kaliten artacak ve yanında da sorunlarına çözüm olacak. Bitkisel kür gerçekten çok etkili kesinlikle öneriyorum. Geçmiş olsun. Her daim burada sana yardımcı olacak birileri olur. Sorularını şikayetlerini paylaş ki çözüm bulunsun :)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    12
gönderildi (düzenlendi)
berko110, 39 dakika önce yazdı:

geç olsun güç olmasın sonunda testleri toparladım @Diver

aa.jpg aaaaaaa.jpg aaaaaaaaaaaaaa.jpg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1111.jpg

Dostum öncelikle geçmiş olsun 1 adet cabaser yut başka kullanma. D vitamini ve e vitamini almalısın. Sabahları aç karnına 1 çay kaşığı erkexin epimedyum macun tüket. Cinsel hayatın olmadığı sürece bu değerlerin çokta bi yükselmeyecektir.

tarihinde burak23822 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 37 dakika önce yazdı:

Dostum değerlerin süper değil ama normal beklediğimden iyi diyebilirim.

Şikayetlerine göre önerilerim şunlar;

1. Bitkisel kürü kesinlikle yapmalısın.
  2. Beslenmeni dengeli, düzenli ve sağlıklı yapmalısın. Bol su içmelisin.
  3. Omega 3 tüketmelisin. Multivitamin kullanmalısın. Hayvansal yağlardan uzak dur sadece zeytinyağı kullan abartmadan.
  4. Antrenmanlarını güzel ayarlayıp disiplinli şekilde çalışmalısın. Hergün kardiyo yapmanı istiyorum.
  5. Hayat sadece spor ve seksten ibaret değil. Kafanı dağıtacak moralini yüksek tutacak hobiler uğraşlar yapmalısın. Seni her halinle kabul edecek partnerin olmalı. Kısacası moralin yüksek olmalı ki vücudun ona göre tepki versin. Herşey dört dörtlük olsada psikoloji cinselliği çok etkiliyor.
  6. Prolaktinin biraz yüksek birşey kullanmana gerek yok. Stres yaptıysan yada yakın zamanda ereksiyon yaşadıysan yüksek olması normal.

Tavsiyelerimi dikkate alıp uygularsan hayat kaliten artacak ve yanında da sorunlarına çözüm olacak. Bitkisel kür gerçekten çok etkili kesinlikle öneriyorum. Geçmiş olsun. Her daim burada sana yardımcı olacak birileri olur. Sorularını şikayetlerini paylaş ki çözüm bulunsun :)

hocam bitkisel kürü hazırladım, black guardian, monster pack ve alpha king aldım. Saw Palmetto aldım, omega 3 de var ve düzenli beslenmeye, spora tekrar başladım, cinsel problemi de çözdüm sayılır zaten, bazı stresleri hayatımdan çıkarınca normale girmeye başladı ama uyku durumu hala geçerli, beslenme, vitamin ve yattığım odada sigara içmeyerek durumu çözmeyi deneyeceğim.

hocam bir şey sormak istiyorum ben sarms kullanmaya niyetlendim tahlillerime bakınca sarms kullanmama engel bir durum yok değil mi, birde kullandığım süre boyunca ve bitirirken yine aynı testleri mi yaptıracağım

burak23822, 18 dakika önce yazdı:

Dostum öncelikle geçmiş olsun 1 adet cabaser yut başka kullanma. D vitamini ve e vitamini almalısın. Sabahları aç karnına 1 çay kaşığı erkexin epimedyum macun tüket. Cinsel hayatın olmadığı sürece bu değerlerin çokta bi yükselmeyecektir.

teşekkür ederim cinsel hayatım düzenli sayılır zaten ve durumu çözdüm gibi duruyor, aksi bir durum yaşarsam diye tadalafil aldım ama o zamandan bu zamana 2 hap kullandım sadece bir sorun yok gibi duruyor cabaseri sanırım prolaktin için önerdin, diver hocam ereksiyon ile ilgili olabilir dedi, testi verirken erekteydim zaten ondandır herhalde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
berko110, 5 dakika önce yazdı:

hocam bitkisel kürü hazırladım, black guardian, monster pack ve alpha king aldım. Saw Palmetto aldım, omega 3 de var ve düzenli beslenmeye, spora tekrar başladım, cinsel problemi de çözdüm sayılır zaten, bazı stresleri hayatımdan çıkarınca normale girmeye başladı ama uyku durumu hala geçerli, beslenme, vitamin ve yattığım odada sigara içmeyerek durumu çözmeyi deneyeceğim.

hocam bir şey sormak istiyorum ben sarms kullanmaya niyetlendim tahlillerime bakınca sarms kullanmama engel bir durum yok değil mi, birde kullandığım süre boyunca ve bitirirken yine aynı testleri mi yaptıracağım

Sana şuan tek önereceğim Sarms mk677 kesinlikle uykuna hayat kalitene çok faydası olacaktır. Bununla başla hayatını toparla yardımcı oluruz :)

berko110, 2 dakika önce yazdı:

cabaseri sanırım prolaktin için önerdin, diver hocam ereksiyon ile ilgili olabilir dedi, testi verirken erekteydim zaten ondandır herhalde

Cabasere ihtiyacın yok. Seni daha kötü hale getirir aman diyim. Hem streslisin hemde ereksiyon prolaktini yükseltir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Sana şuan tek önereceğim Sarms mk677 kesinlikle uykuna hayat kalitene çok faydası olacaktır. Bununla başla hayatını toparla yardımcı oluruz :)

Cabasere ihtiyacın yok. Seni daha kötü hale getirir aman diyim. Hem streslisin hemde ereksiyon prolaktini yükseltir. 

hocam söylediğim ürünlerin üstüne tekrardan bir multivitamin almama gerek var mı? aldığım ürünlerde zaten vitaminler var üstüne protein tozunda da var fazla olmasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
berko110, Şimdi yazdı:

hocam söylediğim ürünlerin üstüne tekrardan bir multivitamin almama gerek var mı? aldığım ürünlerde zaten vitaminler var üstüne protein tozunda da var fazla olmasın

Hiç gerek Monster pak muhteşem bir ürün bende kullanıyorum. Mk677 kesinlikle kullan bende uyku sorunu yaşıyordum bebek gibi uyuyorum şimdi😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Hiç gerek Monster pak muhteşem bir ürün bende kullanıyorum. Mk677 kesinlikle kullan bende uyku sorunu yaşıyordum bebek gibi uyuyorum şimdi😁

her şey için teşekkür ederim hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    54
berko110, 06.07.2024 - 18:32 yazdı:

yaşım 28, günde 12 ila 15 saat çalışıyorum, spor her zaman hayatımın bir köşesinde oldu, boyum 183 kilom 86, 60 kgdan 80 üstü kilolara yağ  alarak da olsa çıktım, artık dal gibi duran birisi değilim ama hala vücudumu beğenmiyorum, özellikle kollarıma bakınca kendimi slenderman gibi hissediyorum çünkü uzun ve inceler.

Merhaba,

günde 15 saat çalışıyorsan ilaçlar bir işe yaramaz. Ne zaman uyuyacaksın, ne zaman idman yapacaksın, ne zaman besleneceksin. 15 saat çalıştığın için zaten kendinde söylemişsin her şeyin boşuna olduğunu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421
berko110, 06.07.2024 - 18:32 yazdı:

yaşım 28, günde 12 ila 15 saat çalışıyorum, spor her zaman hayatımın bir köşesinde oldu, boyum 183 kilom 86, 60 kgdan 80 üstü kilolara yağ  alarak da olsa çıktım, artık dal gibi duran birisi değilim ama hala vücudumu beğenmiyorum, özellikle kollarıma bakınca kendimi slenderman gibi hissediyorum çünkü uzun ve inceler.

sabahları uyanmakta o kadar güçlük çekiyorum ki bazen uyanıyorum ama elimde olmadan geri uyuyorum ve bu birkaç kez tekrarlanıyor, gece 2-3 gibi yatıyorum 10 da kalkmak benim için çok büyük bir mücadele oluyor.

cinsel hayatımda da istediğim performansları elde edemiyorum, yumuşama problemi yaşıyorum sık sık.

spor konusunda da vücut hala bir şeye benzemiyor bence, duvarın önüne dambıl atsam daha fazla gelişirdi duvar diye düşünüyorum.

devlet hastanesine üroloji doktoruna gidip bu dertlerimi anlattım ve adam açık açık benimle alay etti, başka bir doktordan randevu alıp 6 aydır cinsel ilişkiye giremiyorum diye yalan söylemek zorunda kaldım test yaptırmak için, 270-840 ref aralığından 400 küsür çıktı ve çok normal seninki iş hayatının stresindendir dedi geçti, kibarca ısrarcı oldum dedim benim böyle böyle dertlerim de var diye ama sallamadı.

son çare netten araştırma yaptım tongkat ali yohimbe vs şeyler gördüm iyi gelebilecek ama nereden alınır bilemedim buraya geldim wp butonuna basıp aradım sa hayırlı günler dedim derdimi anlattım, durumumu izah ettim aldığım cevap yine doktora gitmem gerektiği oldu, e peki ben sizinle bir kür planlaması yapmak istesem ne olacak dedim ve aldığım cevap buna doktorunuz karar verirse yapabiliriz oldu, valla bu işten de bir cacık anlamadım, burada kür kullanan ya da tr de olmayan supları kullananların hepsi de herhalde doktor izni ile yapıyor bunları :D

çalışma süremin uzunluğundan bahsettim doktor doktor gezip çare arayacak vaktim de sabrım da yok çünkü ilk gittiğim doktoru tokatladım yaptığı terbiyesizlikten dolayı, bursa ilinde ikamet ediyorum, var mı bana yardımcı olabilecek bir doktor, bir hızır reis ben vallahi de billahi de yaşamaktan bıktım çünkü, bu enerjisizlik, bu uyanamama, bu mutsuzluk beni yoruyor artık.

kullandığım takviyeler: d vitamini, omega3, zma, whey, kreatin. bir ara monster pak kullandım bitti almadım bir daha, genel olarak beslenmem de günlük 500 gr tavuk yanında pilav makarna yulaf ne bulursam o idi ama artık onu da saldım  çünkü boşuna.

Uzun çalışma saatleri ve düzensiz uyku, enerji düşüşü ve cinsel sorunlara yol açabilir. Endokrinoloji uzmanına gidip hormon seviyelerini kontrol ettirmen faydalı olabilir. Beslenmeni düzenlemeye çalış, iyi bir uyku düzeni oluştur ve stresle başa çıkmak için psikolojik destek al. Takviye kullanmayı düşünüyorsan, önce bir doktora danış. Bursa'da özel hastanelerde veya büyük şehirlerde endokrinoloji uzmanları bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.